24 jún 16, 03:57:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 707 708 [709] 710 711 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1852420 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #10620 Dátum: 15 ápr 28, 17:47:09 »

432.fejezet
Na, megjött Kuro páncélos emberkéje! Nevet Azért vele lezavarhatnának egy normálisabb harcot... majd kiderül.
Wendy meg a többiek már ideje volt, hogy megjelenjenek (és igen, kaptunk egy Dragon Force-t :3), már csak Levy és Gajeel helyzete érdekel, mert érdekes hogy még mindig nem bukkantak fel.
Lucy aztán jól behúzott Mary-nek! Ördögi
Hát... öhm... megkaptuk Natsu kérdésére a választ: A vetkőzési szokás fertőző... smirksweat
Amúgy ez az oldal csak véletlenül van fordítva, ugye? Hmm? --> http://www.mangareader.net/fairy-tail/432/9
END-et nem biztos, hogy még ilyen előre hozná Mashi, de végül is nem rossz ötlet. Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 28, 17:54:13 írta Lemoon » Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10621 Dátum: 15 ápr 28, 17:57:45 »

Hát ez a fejjel lefelé oldal tényleg érdekes. Nevet Nem tudom mit gondoljak róla de hirtelen fel se tűnt. ikszdé
Annak hogy Juvia is elkapta a ruha dobó művészetet csak örülni tudok. Nyelvesít
Naplózva

Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #10622 Dátum: 15 ápr 28, 18:19:42 »

Azért picit többet vártam volna el Jerome és Briartól, Arlockra ez szintén. Ne is kapjon ki egyből.
Erza páncélja valami eszméletlen, Lucy , Wendy meg eszméletlennek voltak. Rohadtul jól küzdött Lucy, és Wendy is kiválóan használta a DragonForcet. Juvia is fergeteges volt, fölég nekem is tetszett hogy ledobta a felsőjét. 
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #10623 Dátum: 15 ápr 28, 23:47:19 »

Nagyjából ez a rövid harc inkább csak arra való hogy megmutassa mennyit fejlődtek a Fairy Tail "mag" tagjai.
El kell ismernem hogy nem semmi.
Lucy ere is látványos,bár Erzaé még mindig szebb és előkelőbb.
Maguk azok a kardszárnyak és a páncél egyből megvettek kilóra.
Mondjuk még legalább fél tucat lehetősége van Lucynak a bemutatásra.
Bárcsak a teljes Aquarius alak is megjelenne a végén.
Tudom anno eltört a kulcs,de akkor is.Valahogy...

Wendy is tudatosan használja Dragon forcet.Hát mi kell még?
-Happy ébredés! Hümm-hümm

A végén még Juvia is étvette Gray harcmodorát azaz ruhákat le,és előre. Nevet
Amit kifejezetten nem bánok,gondolom ti se.
Naplózva

geszta
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #10624 Dátum: 15 ápr 29, 14:44:36 »

Sziasztok
Jött ki a héten fejezet? Ha igen, akkor mikor várható fordítás hozzá? Mosolyog
Naplózva
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #10625 Dátum: 15 ápr 29, 15:59:24 »

Jött ki, arról beszéltünk kicsit néhányan, a fordítás hamar meg szokott lenni, a tapasztalataim alapján, kb 1-2 nap. De változó.
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #10626 Dátum: 15 ápr 29, 16:09:44 »

Nem lesz itt END. Az a dolog ha nagy meglepetést és fejtörést is fog okozni, majd Levi meg Gajeel elrendezik. Ahogy fentebb is írták, ez mint azért van hogy megmutassák hogy mennyit fejlődtek a céh tagjai. Összeszedik még Luxust és talpnyalóit, Miráékat, tán a főnököt és a mellékszereplők majd odakeverednek maguktól.
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10627 Dátum: 15 ápr 29, 17:18:09 »

Az amúgy feltűnt másnak is hogy Wendy most totál máshogy néz ki Dragon Force módban mint anno?
Ez vajon a teljes mód vagy csak egy átmenet? Mert nincsenek ilyen szárnyacskák rajta csak látszik hogy a haja színes más lett.  Gondolkozik BTW az a kép mikor Lucy beviszi a gyomrost Mary-nek valóban fordítva tette fel az MR. Ez mekkora epic fail anyám. Nevet
Naplózva

Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #10628 Dátum: 15 ápr 29, 20:12:08 »

Nem rossz részek újra dupla adagban. D-6 eltűnt, és maradt nekünk a vàtesz Arlock ;-) de legalàbb újra eggyütt a Mag. Mi lesz így Gajeel-ékkal ?!
Lucy beàllàsai nagyon kiràlyak (Tényleg kezd hasonlítani Erzàra) - igazi hàttérkép  Kúl
. Ti is így làtjàtok ?
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #10629 Dátum: 15 ápr 29, 22:06:59 »

Az a gyomros már nagyon kijárt a kiscsajnak, undok mágiája van.
Igazából nem tudom, mit voltak ekkora pofával az Avatarosok, kapnak két pofont és már ki is feküdt az összes. Tapsot nekik, de komolyan.  Nevet
Erza új páncélja... engem is megvettek vele, bőven. Régen volt az, hogy úgy igazán azt mondjam Erzára, menő. Lucy csillagszellemruhás ereje tetszik, örülök, hogy végre ő is mutat valamit. Egyébként szerintem ha azt a tagot Gray nem fagyasztja le, akkor Lucy küldte volna el a szomszédba az erejével, de azt meg ugyebár Maryre kellett tartogatni. Revans valamilyen szinten. Wendy és a DF, nem szídom soha többet a kiscsajt, hogy szinte semmit nem csinál, méltó a kemény maghoz. Juviában meg nem csalódtam.  Nevet Mit neki tüdőgyulladás, Gray meglett, depi kidob az ablakon és ennyi. Úgy látom, az a fél év Grayel komoly benyomást tett rá, a vetkőzés fertőz. 
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #10630 Dátum: 15 ápr 30, 13:20:57 »

Úgy tudtam nem lesz a héten manga úgy, hogy kicsit váratlanul ért amikor felnéztem.

Nagyon tetszetősek ezek a dupla fejezetek. Tényleg pont a legjobb időpontra időzítette ezt Mashima, mert épp elég lett volna kivárni ezt a harcot, ha csak 1 fejezetet kapnánk.

Nagyon megkönnyebbültem Mashima húzásán. Féltem, hogy bejátsza majd, hogy nehezen bírnak az Avatárral, de végül szerencsére nem így lett. Az elejétől lehetett látni, hogy ezek nem lesznek ellenfelek. A többi is kb. annyit ér, hogy ennyi idő alatt vagy hamarabb ki legyen ütve. Arlock-tól kicsit többet várok, de nem hinném, hogy sokáig állná a sarat.

Juvia visszatérése is pozitívum volt. A sok kihagyás után Erza se volt idegesítő, szerintem ő nagy feladata lesz Mashimának, hogy kicsit más szemszögből mutassa meg a karakterét, mert az utóbbi időben nem sokan szívlelték Erzát meg kicsit erőltetettek voltak a dolgai.

Összességében korrekt fejezeteket kaptunk, az erőviszonyok tökéletesen voltak bemutatva. A harcokat nem véleményezném, mert világos volt mint a nap, hogy ne okozhatnak nagy gondot.
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10631 Dátum: 15 ápr 30, 16:08:32 »

Nem sokan szívlelték Erzát? Nevet Erza az egyik legjobban kedvelt karakter csak megsúgom. Csak nem az angol meg magyar oldalakat kell figyelni ugye. ^^
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #10632 Dátum: 15 máj 01, 16:24:17 »

431-432. fejezetek:

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/431/6
No, most már legalább a Lucy saját maga is tud zúzni.
És ha valaki azzal jön, hogy "de hát az Taurus ereje", akkor erre azt mondom, hogy ja, igen, de a csillagszellem kapuját ki tartja nyitva? (-:

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/431/9
Oké, a FT zúz. De azért ne essünk hasra. Ezek itt csak sima kardos-lándzsás katonák. Egy épkézláb mágus sincs közöttük. Itt: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/431/12 is csak lacrimás varázsbottokkal támadnak.
Ezeknek egy évvel, sőt 1-2 sagával ezelőtt sem kellett volna gondot okozniuk. Az egyetlen elrettentő bennük a számbeli fölényük.

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/431/15
Az asztal meg van terítve. Már csak a húst kell felszeletelni. Nevet

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/431/19
Egy kicsit cheat-er ez a kard. ikszdé

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/432/8
A kis Mary azért elég veszélyes. Egy gondolat, és valami dögvész lakmározik az ellenfele agyából... o.O
Nem is értem, hogy pár oldallal később miért Briart nevezik az Avatár legerősebbikének...?

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/432/11
Arra a "Hááát..."-ra bővebben is kíváncsi lennék. Nevet Reméljük a következő fejezetek egyikében megtudjuk.

« Utoljára szerkesztve: 15 máj 01, 16:29:48 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #10633 Dátum: 15 máj 01, 17:49:41 »

Tudtam, hogy 2 fejezet fog jönni, de azt hittem, hogy csak a jövőhéten, szóval ez most meglepett Nevet
A Fairy Tail hű volt a nevéhez és törtek-zúztak Nevet Megtanulhattuk, hogy a timeskipek után már a számbeli fölény semmit nem jelent (az a bizonyos Luffy vs 100k gyojin jelenet Nevet ), de hát ezek tényleg csak thrash mobok voltak Nevet
Nekem is tetszett Lucy pusztítása Nevet Nem is olyan rossz ez a Taurus mód. Meg jó volt látni, hogy Gray "újra" jó és megmenti (megint) Lucyt Nevet Még Natsu lehet majd gonosz, de rajta kívül más ne legyen már. Erre ott volt a Laxus ív, meg a Phantom Lord is (bár ott alapból a FT ellen volt Gazille és Juvia). A jók maradjanak csak a jó oldalon Mosolyog
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/431/11 Ez a felső kép nagyon jó lett Nevet
Erza meg... Erza ikszdé Az új kardjával tényleg méltó a Cheatania névhez ikszdé Bár én mindig is szerettem a karakterét, de eddig se tudták őt legyőzni 1v1-ben, akkor ezután ki fogja?? Itt már csak a főellenségeknek és az Ishvaliaknak van "esélyük" ellene ikszdé
De azért tényleg respect Mashimának, hogy rengeteg más mangával ellentétben, itt nem sz#roznak a gyengébb ellenfelekkel. Bár azért lett pár érdekes avatár tag, de sebaj, győzzék őket lefelé inkább Mosolyog
Kiderült az idegesítő Mary varázslata. Szóval Wendyének kb. az ellentettje. Szerintem azért nem ő a legerősebb Avatáros, mert biztos korlátolt a mágiája és sok energiába kerülhet. Szerintem az agyas dologgal csak túlzott, mert akkor tényleg neki kéne a főnöknek lennie. Instant megölne kb. bárkit. Bár nem örülök 100%-ban, hogy megint meg kellett menteni Lucyt, de azért az a gyomros Lucy Punch kárpótolt kicsit Mosolyog
Briar mágiája érdekes, tényleg hiányzott egy klónozós varázslat (Gerardé nem az volt). Lassan már a létező összes koncepciót feldolgozta Mashima Nevet Na de azért többet vártam a csajtól. Bár hiába ő a legerősebb egy olyan bandában, ahol alapból nem vannak egy szinten a FT ellen Nevet De úristen Laxus milyen erős lehet már!!!
Wendy is meglepett, hogy már 13(?) évesen képes spontán aktiválni a DF-et. Ezek után Gajeelnak is már minimum tudnia kell, de hogy azért mégis csak erősebbnek tűnjön, remélem az Acél mód is megmaradt benne, mint Natsuban a villámok Nevet Bár a legjobb egy Acélárnyék Sárkány & Dragon Force kombó lenne Kúl
Juvia is jobban lett, bár ennek nem örülök 100%-osan, mert így már tényleg nem értem, hogy ölte meg Gray anno a másik dimenzióban Froscht. Bár Átok Áron még mindig ott van... Hajrá Happy! Mosolyog
Ja és a FT-ben a csajok eddig is vetkőztek akarva-akaratlanul is, szóval engem nem lepett meg Juvia ikszdé

Szóval a tempó kifogásolhatatlan, szépen esnek kifelé az avatáros emberkék. Bár igazából kicsit unalmas volt ez a 2 fejezet, így csak egy 4/5. Vigyáznia kell Mashimának ezekkel a nagy Power Up-okkal, mert így már nehéz lesz értelmes ellenfelet találni, aki nem égből kapott. Oké, ott a DBZ példa, hogy mindig van erősebb, de nem szeretném, ha a Fairy Tail is erre a sorsra jutna. Elég erőltetett lenne. Bár Acnologia és Zeref legyőzése után még az Istenek behozatalát megbocsátanám, hisz meg kell magyarázni az Istenölőket. Az lenne a legjobb, ha az Ishvaliak lennének az Istenek Nevet Meg hát elég nagy a FT világa és szinte egyáltalán nincs semmi korláta Mashima fantáziájának. Még csak 1-2 kontinenst ismerünk a ki tudja mennyiből.
Naplózva

Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #10634 Dátum: 15 máj 01, 19:52:22 »

Eszembe jutott az utolsó komment olvasgatása közben, hogy vajon a nagy Titániát le tudta volna fegyverezni Mary mágiája?

Ezek után Gajeelnak is már minimum tudnia kell, de hogy azért mégis csak erősebbnek tűnjön, remélem az Acél mód is megmaradt benne, mint Natsuban a villámok Nevet
Gajeel-channak is simán megmaradhat.Nevet A vas meg az acél is mindkettő fém végülis... sőt, erről most hallok először: az acél a vas legfontosabb ötvözete. Pojén Wikipédia mikre meg nem tanít. Ohh My God
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Oldalak: 1 ... 707 708 [709] 710 711 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!