24 jún 16, 04:45:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 700 701 [702] 703 704 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1852532 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
ricskoferenc
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 17



« Válasz #10515 Dátum: 15 ápr 06, 19:41:23 »

Elég pörgős kis fejezetre sikeredett az eheti. Szinte papírformának megfelelően alakultak a dolgok.  Szomorú
Viszont a következő fejezet címe alapján talán kapunk egy "meglepő" fordulatot (meglepő talán az, hogy az új FT pillére Gay, khmm... azaz Gray megmakacsolja magát, és továbbra is könyvvadászt fog játszani).  Gondolkozik

Amúgy mi történt a mangakákkal???
Minden manga főhősének (vagy fontosabb mellékszereplőjének) van egy fekete hajkoronával rendelkező barátja, aki elárulja őt? (Sasuke, Ishida, Gray, Vegita- bár ő direkt a közös harc miatt a Buu arcban, Amamiya...) Nevet
Lusta voltam megkeresni egy régebbi hozzászólásban (mert egyszer már valaki leírta), de Luffynak jobb lesz, ha szemmel tartja Brookot és Usoppot Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 06, 19:43:01 írta ricskoferenc » Naplózva

"Csak akkor beszélj, ha a csendnél értelmesebbet tudsz mondani." - Mahatma Gandhi
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #10516 Dátum: 15 ápr 06, 19:56:36 »

AZT A ROHADT!!! Erre a fejezetre az epik jelző nem fejezi ki eléggé mennyire is ütős lett Nevet
Persze én se vártam azt, hogy az Avatárosok majd egyesével komoly fenyegetést fognak jelenteni, főleg, hogy szerintem abszolúte nincsenek a Tartaros szintjén, ráadásul Natsu legyőzte Bluenote-ot. Oké az új általában mindig erősebb, de talán a Fairy Tail esetében nem feltétlenül Mosolyog Natsu már majdnem a fél Avatárt lenyomta a picsába Nevet Nagyon jó volt nézni Mosolyog
Bár azért remélem még kicsit ki lesz fejtve 1-2 dolog velük kapcsolatban, például, hogy Ábel miért kapta meg Kain bábuját. Egyébként én erre a fejezetre egyáltalán nem feltételeztem harcot, amikor megláttam a kis Avatárost úgy voltam vele, hogy vele ellesznek a fejezet végéig, erre... Hát csak kicsit lett más a befejezése, mint vártam  smirksweat

Először én is csak néztem, hogy milyen egyszerűen leverte az eddigi tagokat Natsu, de aztán rájöttem, hogy Rouge és Minerva küldetése az volt, hogy felszámolják az Avatar céhet (ha jól emlékszem)

Mondjuk ha ezt vesszük alapul, akkor tényleg nem lehetnek elvileg olyan kemények ezek az avatárosok, de azért még ne írjuk le őket.
Bár Natsu tényleg nagyon erős lett basszus, most már engem is érdekel, hogy milyen tagok fogják még őt megszívatni a 2 nagy főellenségen kívül.
Egyébként Natsu összes komoly nézése és jelenete nagyon badass lett Nevet Csóri avatárosok egyesével rohantak a vereségükbe ikszdé Azt éreztem, mint amikor egy mmo-ban egy magas szintű player lemegy egy számára sokkal kisebb szintű kazamatába csak úgy brahiból ikszdé Nagyon nem voltak egy szinten.
Amúgy Virgo hatalmas arc, jókat nevettem rajta ikszdé Na meg ez a csillagszellem ruha is tetszik Lucy-n. Az utolsó oldal meg magáért beszél: 5/5 Mosolyog
Ebben a tempóban még a tavasszal vége az Avatár mini ívnek ikszdé

Lusta voltam megkeresni egy régebbi hozzászólásban (mert egyszer már valaki leírta), de Luffynak jobb lesz, ha szemmel tartja Brookot és Usoppot Nevet

Gyakorlatilag Usopp már egyszer "elárulta" őt és konkrétan harcoltak egymás ellen Nevet
Naplózva

Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #10517 Dátum: 15 ápr 06, 20:23:57 »

hát ezen valami szakadtam :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Ennyit a titkos/ csendes behatolásról Mosolyog
Happy: remek kilátás nyílik a bugyira :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
nagyon nagy.
FERGETEGES !

Natsu vadállatian erős. A tempó nagyon ott van - kábé az első Ong Bak szintje (tornyos jelenet)
D-6-ról semmit sem tudtunk meg.
Nagy kár.
De most intsünk búcsút az egész ehlynek:
 jön a Gray vs Natsu:

Komolyban nyomatva !
 Kúl
Zsír !  Ördögi  bow  ikszdé
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #10518 Dátum: 15 ápr 06, 20:55:26 »

Igaza volt Natsunak. Minek lopakodjon, ha semmi veszélyt nem jelentenek számára az Avatárosok? xD Így még csak keresni sem kellet őket.  First kill...Double Kill...Triple Kill! Kúl Talán a megmaradt tagok kicsit erősebbek lesznek.

Az áruló bandához csapjuk még hozzá Hakuryuu-t is. Az elátkozott fekete haj xD.

Szerintem azok a volt FT tagok, akiknek látjuk a mostani melójukat a borítókon már nem fognak visszajönni a céhbe. Warren, Nab és Max eddig.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10519 Dátum: 15 ápr 07, 01:14:51 »

Igaza volt Natsunak. Minek lopakodjon, ha semmi veszélyt nem jelentenek számára az Avatárosok? xD Így még csak keresni sem kellet őket.  First kill...Double Kill...Triple Kill! Kúl Talán a megmaradt tagok kicsit erősebbek lesznek.

Anyám elkapott a nosztalgia! Asszem rákockulok a jó öreg UT-re. Headshot. Nevet

Egyébként szerintem a többi tag is max ilyen erős lehet mint ez a 3. Viszont így hogy megjelent Gray, jut szerep Lucy-nak, szerintem ő Briar-t veszi célba, Gajeel meg ugye a szépfiút. Happy meg tartalékos lesz úgyis, aztán ne hogy meglepjen és kiderüljön hogy ő vezeti az Avatar csapatot. Nevet Mary meg tuti nem lép semmit mert úgyis ő a tégla a csapatban aki a Tanácsnak jelent. Egyébként van abban valami amit mondasz a borítón szereplő skacokról. Tényleg fura hogy őket mutogatja Mashi.

Egyébként vicces hogy csak most jutottam oda hogy elolvassam a fejit még sose volt ilyen hogy egyből magyarul olvastam el.  Látszik hogy Tapsifüles nap volt. ikszdé

Viszont a fejezet zseniális volt. Egy pillanatra elhittem hogy komoly harcok lesznek aztán Natsu odasétál és bumm csóri maci még levegőt sem tudott venni nem hogy átkot szórni. ikszdé Durvább volt mint egy Igneel vs Acnologia. Nevet
aztán jött a többi szép madár. Viszont kiderül hogy Kain jóval erősebb mint Abel hisz úgy beszél róla mintha a Senpai-ja lenne kb. Nevet Kár hogy kimaradt viszont a ziccer Kain és Abel ugye de igazából túl sok értelme nem is lett volna. Virgo valami zseniális, "unatkoztam ezért megbüntettem magam" ikszdé Aztán ahogy csorgatta a nyálát a Tea-man kínzóeszközeire az kész volt. Nevet
Viszont öröm látni hogy Lucy már gondolkodik, nem csak úgy beront mindenhova ÉS NEM KÖVETI VAKON NATSU-t. Ja és nagyon csini volt Virgo stílusban.  Kúl Kíváncsian várom mit lép Gray, bár van egy olyan érzésem hogy mire elkezdődhetne a harc Gajeel betoppan. ikszdé

Natsu egyébként semmit sem változott, csóri Lucy lyukat ás neki ez a majom meg elkezd ordítozni. De legalább Happy ráizgulhatott a bugyijára. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 07, 01:16:19 írta Kuro25 » Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #10520 Dátum: 15 ápr 07, 07:13:46 »

... Egyébként van abban valami amit mondasz a borítón szereplő skacokról. Tényleg fura hogy őket mutogatja Mashi. ...

Lehet azért, mert a kemény mag tagjai valszeg meg fogják kapni a maguk külön néhány fejezetét, és Mashima-sensei nem akarja előre lelőni, mi lett velük. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Lulu
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 35


elvetemült k-pop fan, aki utálja a yaoit


« Válasz #10521 Dátum: 15 ápr 07, 09:11:03 »

De nem csak a fekete haj, a fekete jegyek is tipikus Nevet Hakuryuu, Sasuke, most Gray is... Meg még biztos sokan, de ahhoz nem olvastam még eleget
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/427/17 itt a középső kép sztem nagyon jó ötlet, hirtelen azt hittem hogy magától sír a doboz (merhogy megölte a benne levő személyt és ilyen beteg izé...), erre Natsu vigyorogva előjön Nevet
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10522 Dátum: 15 ápr 07, 09:34:35 »

Yu Yu Hakushoban is is volt fekete, ráadásul pont démon klános minta Yusukén. Nevet
Bár ő nem tért meg a gonoszok közé. Meg igazából nem is igazán voltak addigra már gonoszak a démonok sem. ikszdé
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #10523 Dátum: 15 ápr 07, 22:05:08 »

Natsu elintézte hogy a lopakodási bejutás szinte értelmetlen legyen.
Bár az eddig hajrát látva igaza is volt.
Már majdnem sajnálom is ezt a céhet. Nevet

Másik rész pedig,hogy Lucynak nagyon jól állnak ezek a ruhák.
Happy is látott egy bugyit.
Virgo végre eljutott a mennyországba.
Ha lesz idejük biztos visz szuvenírt is. smirksweat
(egy pillanatig még arra is gondoltam hogy kivételesen mást is meg akar büntetni.)
Úgy tűnik nem jött be.
Bár Natsu erejét látva lehet más is beugrott neki.Mind1 ez már más tészta.

Több karakteren is voltak már ilyen fekete motívumok.Habár kevés volt igazán jó megvalósítás.
Inkább a belső plusz "löketet" szokták jelezni,mintsem hogy gonosz valaki.

Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #10524 Dátum: 15 ápr 08, 07:11:12 »

A fentebb nyilatkozók nem a fekete mintákra, hanem a fekete hajra céloznak főleg. ^^
Elég sok animében/mangában van ugye olyan, hogy egy fekete hajú személy először ellenség, majd barát, vagy éppen előbb barát, majd ellenség. Példákért lásd az előző hsz-eket.


427. fejezet

naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/427/2
A bal alsó sarokban figyeltem, hogy a babák közé Mashima-sensei esetleg becsempészi-e Michelle-t az örök órás fillerből, de úgy tűnik nem. ^^

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/427/3
Ez a jelenet erre hasonlít: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/005/21 Nevet

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/427/5
Első pillanatban azt hittem, hogy talán Lokinak vagy valamelyik másik hormontúltengéses csillagszellem csődörnek szabadult el a piszkos fantáziája... ^^"
Mondjuk ez után...: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/344,5/11

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/427/7
Hej-hej, Natsu... Addig örülj, míg ilyen "dolgok" foglalják a helyet előtted. ikszdé

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/427/13
Ááá... pedig egy kis marháskodás olyan jó lett volna Átok Áronnal. De hátha majd az animében bepakolnak ide valami kis poénos filler harcot. ^^

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/427/20
Addig oké, hogy nyilván nem kap az Avatár minden tagja egy 3-4 fejezetes harcot, de azért pár oldalt csak rájuk lehetne szánni fejenként. De hátha majd a megmaradt tagok kicsit jobban ki fognak tenni magukért. Már ha addig ki nem üti őket Gajeel, mire "mi" eljutunk oda. Nevet

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/427/21
Itt most mi lesz...? Ha tényleg komolyan ölre mennek, akkor valami kis béna harc nagyon rosszul veszi ki magát. De az sem lenne jó, ha valami apokaliptikus bolygórombolásba mennének át, mert ugye minden új erőt és mágiát csak nem kellene még itt ellőni...
Szal ez itt érdekes lesz. Remélhetőleg a mangaka megtalálja az egyensúlyt a normális harc és az "összes puskapor ellövése" között.
De még az is kijöhet ebből, hogy Gray tényleg nem fog visszamenni a FT-be, hanem majd a történetszál előrehaladtával az útjaik újra keresztezni fogják egymást.
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 08, 18:12:15 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #10525 Dátum: 15 ápr 08, 21:57:16 »

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/427/6
Amúgy itt a középső képen nem furcsa egy kicsit Lucy? A válla is mintha nagyon hátul lenne, a lábai szintúgy. A feje állása is kicsit furcsán hat, nem tudom...
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #10526 Dátum: 15 ápr 09, 21:11:34 »

Talán a furcsa szög és a szoknyája "libbenése" miatt tűnhet úgy...
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #10527 Dátum: 15 ápr 11, 17:09:00 »

Gondolkodtam, hogy ki lenne még ideális ellenfél Natsunak a 2 sötét főellenségen kívül. Mondjuk 1-2 Ishvali? Nevet Mashima lazán megjátszhatná, hogy az egyik már olyan erős lett, hogy megőrült a hatalmától. Ráadásul így szépen bemutathatná egyesével őket, pláne, ha mondjuk a 3. legerősebb (vagy Warrod) segítene a 2. vagy első legerősebb ellen Nevet Bár már biztos gondoltatok erre ti is.
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #10528 Dátum: 15 ápr 11, 17:59:40 »

Főleg, ha az egyik pont Yuriy lenne... ^^"
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Pierre
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 139


« Válasz #10529 Dátum: 15 ápr 13, 08:38:09 »

http://www.mangapanda.com/fairy-tail/428 Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 700 701 [702] 703 704 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!