24 jún 14, 10:33:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 701 702 [703] 704 705 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1846141 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #10530 Dátum: 15 ápr 13, 09:15:09 »

428. fejezet

Hát, a bratyizás ideje úgy tűnik lejárt. Innentől eljött a pofonok kora. ^^"
Úgy meggondoltam, hogy ha nem figyelnek a kiütött Avatár tagokra, akkor azok összekapják magukat. Nevet
Nagyon jó jelenet lett, amikor Lucy felképeli Gray-t. Főleg Gray arckifejezése. Még hogy már végzett a múlttal... kamu...
A kis Mary tényleg valami "méregkeverő" lehet. Talán erős gyomorsavserkentő a fekete mágiája...?
És sokak kívánsága teljesült azzal, hogy Levy és Gajeel tényleg együtt bandáznak. ^^

Jövő héten jó kis buli lesz 2 fejezettel. Rég volt már ilyen, kellett. ^^
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 13, 09:17:44 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10531 Dátum: 15 ápr 13, 13:12:08 »

Na igen sejthető volt hogy Gray nem tér meg csak úgy...
Ahogy elnéztem MS kommenteket megint mindenki leragadt a felszínnél. Miért van az hogy emberek olvassák a mangát közben meg savazzák mert nakam duma megy benne. Mintha nem lenne indokolt. Mintha a valóságban nem ezzel érvelnénk mi is. Nevet Na mindegy. "Lucy vs Gray" zseniális jelenet volt, mindent elmondott. Jó látni hogy Lucy mennyit fejlődött, régen a sarokban sírdogált volna kb. Viszont szegényt már megint megkínozzák. Annak azért örülök hogy visszatértek az Avatárosok. Bár Natsu úgyis kiszabadul és sokáig nem maradnak talpon. De az is lehet hogy Gajeelék mennek segíteni nekik. Remélem Lucy kiszabadul magától mert csalódott lennék ha megint csak a megkínzott nő szerepét játszaná. Akkor meg pláne ha egy lánc visszafogná Natsut pár percnél tovább. szerintem Gajeelék ne jöjjenek még ideje hogy Lucy oldja meg a helyzetet hisz azt mondta van pár új varázslata. Natsu meg azért nem keményít be mert Lucy nyakán kard van. Ha már itt tartunk Gajeel és Levy fanok most örülnek. Nem volt nagy meglepetés hogy ő is Tanácstag lett. Legalábbis azután hogy tudjuk Gajeel is az.
Velük legalább nem szívózik Mashi. Nevet

Wendy és Juvia jelenet meg kiütött. Nevet Szegény Wendy bár szívesen átvettem volna a szerepét. ikszdé

Mary csaj meg nagyon irritáló, remélem Lucy elintézi. Akár ő a tégla akár nem rühellem. Pláne ha köze van az Ice Trail-es Mary-hez.

Jövőhéten meg dupla fejezet színes borítóval. Mashi tényleg nem tud pihenni, hétről hétre 1.5 fejezetek jönnek és még dupláz is. Nevet Van egy sejtésem hogy az Avatárok lesznek a színes borítón.

Egyébként nagyon tetszik Gajeel hozzáállása.  bow
Naplózva

Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #10532 Dátum: 15 ápr 13, 13:21:47 »

Natsuék úgyis kiszabadulnak, ha máshogy nem is, akkor jönnek a tanácstagok és (főleg Gajeel), seggeket rúg szét. A másik tippem az, hogy a Tanács által kiküldött bandát rommá veri az Avatar, az FT-sek meg rájönnek, ide bizony a kemény mag kell.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #10533 Dátum: 15 ápr 13, 13:41:02 »

Ez a fejezet már jobban tetszett mint az előző. Talán kinézem ebből az ívből, hogy eltart egy ideig. Legalábbis ha a Tanács is annyira belebonyolódik.
Eléggé meglepett, hogy Natsu-t lefegyverezték. (de ki tudja meddig Ördögi )
Lucy-re most büszkék lehetünk. bow De remélem én is, hogy kiszabadul magától. Már igazán nem foghat ki rajta egy kis mágia... na jó, ne kövezzetek meg, a franc tudja mennyire fájhat neki, de azért egy ilyen helyzetből maximum régen nem vártam volna el, hogy kikászálódjon magától.
Mary karaktere nekem egész szimpatikus. Még ha jelenleg a főszereplőnket is kínozza. ikszdé
Levy meg Gajeel együttes belépése a Tanácsba jó lépés volt Mashi részéről. Viszont már egyre kevésbé látok esélyt arra, hogy a Fairy Tail újraalakuljon. De ez úgyis a mangaka döntése lesz.
Kíváncsi vagyok mekkora lesz az öröm ha Natsu és Gajeel meg Lucy és Levy találkoznak. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 13, 13:41:38 írta Lemoon » Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #10534 Dátum: 15 ápr 13, 14:10:58 »

Én is azt hiszem: az idealizmus kora lejárt, azt pedig sose bocsátom meg Gray-nek hogy leszedte a jegyet, saját kezűleg.
felkavaró egy rész, annyi szent.
Levynek örülök, de egy Erza jobb lett volna.  Technikai KO

Ütős napok jönnek.  Gondolkozik de a jövevényeket kevésnek érzem.

Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
TrieDoX
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 44


Valami istenségen aluli, de megközelítőleg ahhoz


« Válasz #10535 Dátum: 15 ápr 13, 14:41:45 »

Ez a fejezet után olyan érzésem volt, hogy valahol, valamikor egy Erza most biztosan forog a "sírjában"... Én azért remélem, hogy gyorsan össze lesz csomagolva ez az avatár bagázs. Lucy meg remélem megmutatja mit fejlődött azalatt az 1 év alatt, mert az aztán qurva nagy fejlődés, hogy sarokban sírás helyett inkább "férfiasan" elviseli a helyzetét amiben van...
Naplózva

MY POWER UP STATUS:
[|||||-----] 0 [---------]

jaaahhhh, hogy előbb el kéne érni a nullát...
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #10536 Dátum: 15 ápr 13, 14:42:25 »

Nem volt rossz fejezet, de kicsit csalódott vagyok. Tényleg azt hittem, hogy sikerült kiütnie Natsu-nak azokat a bohócókat, komolyan most ez így kicsit pofára esés volt, hogy ennyi idő után már felkeltek. Nagyon remélem, hogy most nem az lesz, hogy elfogják őket ezek a pancserek.

Lucy fellépése tényleg pozitívum volt, végre nem roppan össze és nem rejti véka alá az érzelmeit. Lucy ellenfele gondolom így Mary lesz. Az meg komoly lenne, ha kiderülne, hogy Happy mégis fejlődött harc terén és lenyomná Abel-t.

Mashima nagyon titokzatos lett. Még mindig nagyon halogatja a magyarázatot Gray-vel kapcsolatban. Elég fura, hogy az a fekete jel megformálta az Avatar céh jelét, az azt sugallja nekem, hogy nem a fekete jel irányítja őt, hanem ő irányítja azt és az, hogy nem festette magára az Avatar jelét, hanem ez a fekete jellel formálta meg azt jelentheti, hogy tényleg nem gondolja komolyan, hogy ő oda tartozik és nem sokáig kíván velük tevékenykedni. Egyre kevesebb esélyt látok, hogy ez a fekete izé manipulálja Gray-t, lehet, hogy ez csak a démonná válás jele és semmi hatása nincs Gray viselkedésére. Már teljesen belekavarodtam, nagyon érdekel, hogy mit akar ebből kihozni. Amúgy az meg, hogy Gray letörölte a Fairy Tail jelét még nem jelent semmi drasztikusat, mégis, hogy hinnék el az Avatarban, hogy Gray számára már semmit sem jelent a régi céhe, ha még magán viselné a jelét. Bármikor visszarakhatja magára.  Nevet

Levy megjelenése nem volt váratlan, de örültem, hogy ő is befutott végre.

Mashima nagyon jó fej, jövőhéten két fejezet.  Nevet Nagyon jó időzítés, most a time skip után kicsit lassan halad a cselekmény. Remélem akkor már Gajeel és Levy is befut és végre összeállnak a harci párosítások, mert nekem ez az Avatar egyre unszimpatikusabb és a tagok nagy részét tényleg nem tartom sokra. Nem hiszem, hogy sokáig lesz húzva ez a dolog, mert nem szabadna, hogy ezek nagy gondot okozzanak Natsuéknak. Ameddig le nem zárul ez az Avataros ív nem hiszem, hogy megjelenne egy újabb Fairy Tail-es vagy más jófiú. Csakis Rouge-t tartom még elképzelhetőnek, hogy megjelenik de csakis az izgalom kedvéért.
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #10537 Dátum: 15 ápr 13, 14:52:31 »

Hát remek fejezet volt. Gray szereplése külön piros pont, még akkor is ha azért szeretném újra együtt látni a céhet. Ha már Fairy Tail a manga címe akkor álljon újra össze a céh is. Natsu-t meg mágikus láncok ide vagy oda, nem kell félteni. Még szinte nem is harcolt. Amint megszabadul azoktól a láncoktól simán lenyomja a fél céhet. Villámsárkány mód, Dragon Force, még egyiket sem használta meg szinte egyáltalán nem is harcolt csak párat behúzott. Remélem, hogy Natsu is észhez tér és lesz egy komoly küzdelme Gray ellen. Egy olyan igazi harc ami a boss-ok ellen szokott lenni.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10538 Dátum: 15 ápr 13, 16:26:08 »

Ha már itt tartunk Gray-en egyértelműen látszott minden érzelem ami fontos volt. Erre Chakra is kitért.
Egyébként meg Wendy-n se volt rajta a Céhjel csak miután otthagyta Lamiát.

Én viszont kezdek arra gondolni hogy a FT nem fog újra alakulni max akkor ha eljön a végső csata ideje de akkor is mindenki a saját módja szerint harcol majd. És ha legyőzték a nagy gonosz akkor a manga végén újra egyesül a Céh. Mindenesetre azt nem mondhatja senki hogy Mashi elintézte a dolgokat pár fejezet alatt mert itt már látszik hogy egy jó 30-40 fejezeten belül a Céh még nem lesz együtt. Egyébként van egy olyan érzésem hogy Erza be lett válogatva a 10 szent mágus közé.

Natsu meg csak simán leütötte a nyomi Avatárosokat nem vitt be akkora nagy csapást. Így nem csoda hogy felkeltek. Meg az is lehet hogy Mary segített rajtuk hisz láthatjuk hogy az erejével képes irányítani mások testét vagy valami ilyesmi. Nevet Ergo ha Lucy-t messziről meg tudta mérgezni vagy mi akkor őket is fel tudhatta gyógyítani. Persze ebből mi nem láttunk semmit. Nevet

Amit sajnáltam hogy Virgo nem kezdett el örömködni hogy lekötözték. Nevet
Viszont van egy olyan sejtésem hogy visszamegy a helyére és újra előjön hogy kiszabadítsa Lucy-t. Nevet
Bár én kicsit badass-ebb módszert szeretnék látni.

A Happy vs Abel nagyon jól hangzik remélem meg is fog történni jó lenne látni Happy-t kemény legényként is. Nevet
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10539 Dátum: 15 ápr 13, 17:26:17 »

Hát nekem pedig nem tetszett a mai rész.
1. Gray-t abszolút nem értem, látszik rajta, hogy nem szívből szakított a céhével, de egyben nem tudom elképzelni, hogy a démoni rész átvette felette az irányítást, viszont akkor meg nem értem. Na mindegy, mindenesetre a mai részben irgalmatlanul Sasuke felfogására hasonlított, nem mondom, hogy koppintás, de számomra teljesen karakteridegen Grayhez és a FT-hez.
2. Végülis logikus, hogy visszatértek a kiütött Avatar tagok, de attól még idegesítő pökhendi idióták mind, nagyon remélem, hogy Natsu fél kézzel alázni fogja majd őket.  Mert őszintén, az, hogy most elkapták Natsut, csak egy időhúzás, főleg egy ilyen átvezető arcban.
3. Nektek tetszett Lucy jelenete? Hát, a pofon nem volt rossz, a szöveg sem, de nekem nem jött be ez az elpityeredés. Azt remélem, hogy ezt az arrogáns Maryt kicsinálja a francba.
4. Gazille. Na ez igen, tökös egy srác, Levy is meglepett engem, szóval ez azért dobott a fejezeten, de számomra még így is teljesen jellegtelen, átlagos és néha idegesítő volt.
Persze ízlések és pofonok, de nekem ez most nem jött be. Mindenesetre aggódom azért, hogy amilyen jól felvezette ezt a Gray-Natsu ellentétet Mashima, annyira átlagosan fogja megoldani.
Szóval várom a következőket, remélem valami érdekeset fog kihozni ebből Mashima. És remélem, hogy ezek a jöttmentek minél gyorsabban eltakarodnak (pontosabban eltakarítják őket). Amúgy van egy olyan érzésem, hogy Gazille az Avatar főnökével, azzal a pappal fog harcolni (és különösebb megerőltetés nélkül leverni), a többieket meg Lucy és Levy, ill. párat gondolom kiüt Gazille is meg Natsu is egy-két ütésből. Mindegy, csak verjék le őket. Hihetetlen hogy mennyire tud idegesíteni, amikor egy jött-ment senkiházi arcoskodik.
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 13, 17:27:39 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #10540 Dátum: 15 ápr 13, 17:49:59 »

Ajánlóm is hogy Erza benne a 10 Szent mágus között.
Gajeel fogja meg menti Natsuékkat az Avatarosok karmaiból, mekkora nagy csalódás ért amikor elkapták őket.
Gajeel szembe szál azzal a fém álarcos Arlockkal.?  Gondolkozik Ha tökéletesen tudja már használni Ferrokinézis akkor már könnyebben tudná kapni a maszkját a fejéről, és meg tudhatnánk ki ő valójában.
 
Naplózva

Slorasil
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 56



« Válasz #10541 Dátum: 15 ápr 13, 19:10:14 »


Mary csaj meg nagyon irritáló, remélem Lucy elintézi. Akár ő a tégla akár nem rühellem. Pláne ha köze van az Ice Trail-es Mary-hez.



De hát nem Levy szivárgott be? Ő a tégla.  http://readms.com/r/fairy_tail/428/2750/22 itt éppen erről beszélnek.
Naplózva
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #10542 Dátum: 15 ápr 13, 20:42:44 »

Szerintem a felsőbb, vezetői körökre ment a célozgatás, hogy valaki tégla. Levy csak a követők közé épült be.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #10543 Dátum: 15 ápr 13, 20:50:33 »

...
3. Nektek tetszett Lucy jelenete? Hát, a pofon nem volt rossz, a szöveg sem, de nekem nem jött be ez az elpityeredés. Azt remélem, hogy ezt az arrogáns Maryt kicsinálja a francba.
...

Ja, nekem tetszett az a jelenet. És az elpityeredéssel sem volt bajom. Ő Lucy, akit tudjuk, hogy úrilánynak neveltek, még ha nem is mindig viselkedik úgy. Nem fogja hasba szúrni Gray-t. És nem is fog Lecseréléssel elővarázsolni egy kardot, amivel majd embert farag Gray-ből. Nevet

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/428/3
Szegény Wendy... Ilyen szempontból nincs szerencséje a FT céhvel... Levy-n kívül még ő az, aki kicsit ki van bukva ezen a témán. ^^"
Bár neki két alternatívája is van:
1.) http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/190/2
2.) http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/256/7
Én azért remélem egy arany középút lesz. ^^

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/428/9
Ez harc? Szinte be se vetettek mágiát. Pedig a sejthető erejükkel ha belelendülnének, akkor az Avatár hívhatná a kőművesbrigádot. De lehet egyszerűbb lenne új kéró után nézniük. Nevet
Vagyis ez kb. annyira volt komoly, mint régen, amikor egymás szekáltál folyton.

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/428/12
Amikor először láttam ezt az oldalt, azt hittem, hogy talán Gray tett valamit, vagy egyszerűen attól lesz baja, hogy hozzáért Gray-hez.

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/428/13
Ezzel a vigyorral kicsit tényleg idegesítő a kis Mary...
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/428/15
Viszont egy ilyen fejet meg csak akkor tudnék komolyan venni tőle, ha valami komollyal is alá tudná támasztani.

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/428/16
Jól látom, hogy Bozont fél karja karddá változott?

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/428/18
Az előző oldalakon mutatott arckifejezései miatt nem igazán tudom ezt komolyan venni Gray-től. Főleg, hogy pont ugyanazt a mozdulatot csinálja, mint Natsu. Méghozzá a nem "nem démon" kezével üt a "nem démon" oldalára. Ráadásul azt senki sem látja, hogy a fekete démonjelek alatt mi van, ott, ahol a FT jelének kellene lennie. ^^
Ráadásul-ráadásul pont Gray-től láttunk már egy ilyet: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/197/14

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/428/20
Akkor végül is, Levy volt a tégla. Legalábbis most úgy tűnik. Persze ettől még lehet, hogy van egy tégla az Avatár kemény magjában is.

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/428/21
Gajeel-t még nem nagyon láttuk ilyen helyzetben. Majd elválik, hogyan fog viselkedni, ha tényleg ott áll előtte Gray. Mondjuk a vas sárkányölőt ismerve, még ha nem gondolja komolyan, akkor is előtte laposra veri(k egymást), és csak utána mondja el neki. Nevet


Összességében Gray-től semmi gonoszságot nem láttunk eddig. Maga mondta, hogy az Avatárt is a háta közepére kívánja, csak muszájból van velük. Nem lett ő teljesen más személy, csak mindent alárendelt E.N.D. megtalálásának. Pedig ha tudná, hogy milyen közel van hozzá... ^^" ikszdé
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #10544 Dátum: 15 ápr 13, 21:14:46 »

Na igen, csak Wendy és Levy között van egy kis korkülönbség, érzésem szerint Levy kiakadása az ilyen helyzetben jogosabb, Wendy még akár komoly méretekben is reménykedhet.  ikszdé
Gajeeltól ilyen szempontból sok jót nem várok, körülbelül olyan kaliberű, mint Natsu és hacsak nem változott meg nagyon egy év alatt, akkor egy jobb egyenessel köszön majd be.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Oldalak: 1 ... 701 702 [703] 704 705 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!