24 jún 14, 19:45:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 649 650 [651] 652 653 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1847573 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9750 Dátum: 15 jan 19, 01:16:43 »

Szóval engem érdekelne, de ahogy korábban is írtam, a szerelmes fejezeteket én is jobban várom, mint az Ishvaliakat.
....
....
....
....
....
....
Hát én nem. Nevet Ne már, a szerelem csak egy töltelék, ami egy kis színt visz a történetbe, ill. természetesen eladhatóbbá teszi, az Ishvaliak meg a kontinens legmeghatározóbb mágusai. Nem ugyanaz.
A Narutoból is csak a Temari-Shikamaru páros érdekelt (ha animét nézzük, akkor érdekel), a FT-ből meg csak a Gérard-Erza. Mondjuk véleményem szerint utóbbi a legjobban megírt szerelmes szál a shounen mangákban (persze nem olvasok olyan sokat, ez igaz). A többi páros sem zavar, csak éppen nem kifejezetten érdekel, ahogy mondom, töltelék, ami eladhatóbbá teszi, kiszélesíti az olvasó tábort.
Pedig romantikus alkat vagyok, (és nem csatabuzi, bár szeretem a jó csatákat) de ha éppen a világ sorsáról van szó, akkor rohadtul nem érdekel, hogy vajon sikerül-e Natsunak összejönnie Lucy-val (ami amúgy így is nyilvánvaló, ahogy pl. a Gazille-Levy páros is, és valószínű a Gray-Juvia páros is. Nem olyan bonyolult dolgok ezek, és sztem nem is lehet izgulni rajtuk, mert nyilvánvaló az összes, kb. a 200. fejezet óta.).
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #9751 Dátum: 15 jan 19, 13:36:34 »

Én speciel szinte minden fajta manga/anime iránt érdeklődök shounen/shojo/seinen. Sok shounen fight-ot olvastam/néztem ugyanakkor a romantikus shounen az egyik kedven műfajom. Nem félreérteni, nem a hárem témájukra gondoltam hanem a normálisabbakra. (Horimiya, Kimi no Iru Machi, Inu X Boku, Golden Time)
A háremekkel meg a shojokkal az a baj, hogy nagyon nem realisztikusak és miközben próbálnak slice of life jelleget adni nekik az összhatás el lesz rontva. Viszont a shounen fight az maradjon az ami. Örülnék neki, ha a FT-ben is lenne pár ilyen romantikus témájú fejezet, de lehet, hogy kicsit elrontaná a manga alap hangulatát akkor meg már inkább maradjon minden úgy ahogy van.
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 19, 13:37:16 írta mohric » Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
johne1
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23


« Válasz #9752 Dátum: 15 jan 19, 13:41:44 »

kint az új fejezet: http://www.mangareader.net/fairy-tail/416

hát na.....  van benne pár meglepő dolog, pár amire lehetett számítani és úgy mond egy abszolút váratlan...
attól függetlenül egész jó, kíváncsi vagyok most milyen fejezetek jönnek
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #9753 Dátum: 15 jan 19, 14:41:14 »

Váó. Tényleg történt pár meglepő esemény a fejezetben ,ahogy azt Mashima elhintette. Volt közte hülyeség is 1-2 de a többség jó volt.

Kezdjük a hülyeséggel. Minek kellet visszanöveszteni Wendy haját? Már pont, hogy megszoktuk, és ez volt a jele, hogy érettebb lett.
Minervát, ki, hogy miért mikor alakította vissza? Nem úgy volt, hogy démonként erősebb? Szerintem, menőn nézett ki démonként.
Doranbalt valójában FT tag, aki beszivárgott a tanácsba. Oké. Eddig úgy volt, hogy tanácstag, aki beszivárgott az FT-be. Szóval, mikor megismertük, akkor ő egy FT tag volt, aki beszivárgott a tanácsba, majd beszivárgott a saját céhébe smirksweat. Ki kellet venni őt a Tancsából, hogy senki ne maradjon belőlük, és mert nehogy már egy normális arc is legyen benne. xD Akkor most tényleg Mistgun tanítványa? Szegénynek elég ronda a jele, nem csodálom, hogy el volt rejtve. xD

Na de a jók:
A Fariy Tail feloszlik.  Ez nagyon komoly fordulat. Szét megy a család, mindenki mehet, amerre lát. Pedig Makarov mániája volt az, hogy a céh az egy nagy család. Gyakorlatilag elzavarta otthonról a gyerekeit. ikszdé
Kapunk egy 1 éves időugrást!!! Ez kiegészülve a céh feloszlásával hatalmas változásokat fog hozni maga után. Kúl Biztos majd a tagok csoportosával szélednek szét. Biztos vagyok benne, hogy néhányan majd csinálnak egy saját céhet. (Mondjuk Erzáról tudom ezt elképelni, de erről majd később). És mindenki edz majd, mint állat. Ez kell is mert a főszereplő gárdán kívül, akik nem kaptak Második  Eredetet azok nagyon gyengék maradtak. Egyedül Gazille szívta fel Rouge árnyékát.
Azért a Makarov is milyen már. Igaz, hogy ő a mester, de ha ott van Mavis, azért megkérdezhette volna. Vajon mi a hivatalos eljárás egy céh megszűnésénél? Minden tagról le kell szedni a céh jelét? Ha egy másik céhbe akar csatlakozni, akkor nem lehet rajta a régi jel. Gildartsot nézném meg nagyon, hogy beállít Magnóliába, körbe néz sehol a céh, megkérdez egy arra sétáló nénikét, hogy nem-e volt itt egy Fairy Tail nevű céh, erre mondaná a nénike, hogy: Áhh, igen, volt itt egy olyan de már rég feloszlatták" ikszdé
Etherious Natsu Dragneel. Ez nem volt túl meglepő, hisz elég sokat volt itt fejtegetve. Én mindig azt hittem, hogy a Dragneel vezeték nevet Igneel adta neki, de akkor Zeref nevezte el őt. Lehet, mégsem Igneel miatt nem tudott átmenni Natsu Fried akadályán, hanem azért mert egy 400 éves démon. Nevet

Az 1 év időugrásnak azért iss örülhetünk, mert akkor már Lucy is 18 lesz.^^
Gérard most egyszerre 3 dolgot közölt Erzával:
1. Ő mostmár nem "szürke/semleges" céhbe tartozik, hanem sötétbe.
2. Ha Erza kérné is, akkor sem venné be maga közé. (Maradj a fény útján)
3. Itt már nem lesz GérardxErza.  Alapból az 1-2-es pontok miatt és Gerard utolsó mondata miatt, hogy ragyogjon olyan fényesen, hogy törölje el a létezésüket (Ezt én úgy értelmezem, hogy az övét és a Crime Sorcière-t. A féle végső feloldozás?)

Valamit biztos kihagytam, de akkor úgy is pótolom. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9754 Dátum: 15 jan 19, 14:41:59 »

Hát igen, erre lehetett számítani, de akkor is komoly volt. Aki eddig nem hitte el, annak elmondom még egyszer: the end is near.
Jó fejezet volt, bár az érzelmek néhol elcsúsztak sztem, nem tudtak átjönni ilyen hirtelen, de a tétet, a komolyságot azt végig érezni lehetett. Végre. És igen, eljött az idő, amikor már tényleg nem lehet ugyanazt folytatni, jellem-és erőfejlődés kell.
ÉÉÉS, Natsu=END. Evvan, kapunk majd valszeg egy Gray-Natsu harcot.

És én akkor is leírom: nagyon hiányolom már Gildartzot. Nagyon. Előbb-utóbb már meg kell jelennie. Esetleg edzhetné Natsut, vagy bárki mást, vagy nemtom, de szerepeljen már. Szükség lenne rá.
Nagyon-nagyon kíváncsi vagyok mi lesz. Nem volt tökéletes fejezet, de ahogy Makarov mondta: egy éra véget ért. És ezt érezni lehetett, úgyhogy jó volt, a céljának nagyon is megfelelt.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #9755 Dátum: 15 jan 19, 14:53:40 »

Tudtam hogy nem Evil hanem helyete Etherious lesz az.
Natsu tényleg E.N.D.
Zeref Mikkor használja a könyvet?
Lesz e Natsu ellenni harc?
Naplózva

Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #9756 Dátum: 15 jan 19, 15:16:23 »

Gyerekek én még sosem örültem ennyire a hétfőnek!
Minden elképesztő volt! Amin viszont a leginkább meglepődtem, az Natsu. Hmm? Elmegy egy 1 éves edzésre. Nem tudom ti hogy vagytok vele, de nagyon sajnálom, hogy ott hagyja Lucy-t. Szomorú Társak, nem?
És bekövetkezett ami sokak örömére nagyot fog lendíteni a FT hangulatán: feloszlik a céh.
Bár a fejezet hangulata összességében sajnos elég szomorkás volt, de így is kellett lennie.
Ezer meg ezer dolgot tudnék még írni, de majd ha tudok reagálok a többiek válaszára. Nevet
Hatalmas pacsi Mashinak a Gruvia momentért!!(fangirl vagyok, tessék beletörődni Nyelvesít )

ui.:De most komolyan, mi lesz szegény Lucy-vel? smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 19, 15:21:11 írta Lemoon » Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Lindako
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27


« Válasz #9757 Dátum: 15 jan 19, 15:47:38 »

Komolyan mondom, abból az intervallumból, amire visszaemlékszem, Fairy Tail fejezet így még nem törte össze a szívemet. Meg ilyen gyönyörű sem volt.

Mobilon olvastam először, ami szörnyű volt, de a húgomat jobban sajnálom, mert minden második oldalnál felvonítottam. A Gruvia rész rettentően szép volt, valami eszméletlen amv-ket lehet majd belőle vágni, remélem fognak is a tehetséges fanok Nevet

De a Natsu-Lucy elhagyásos dolog... Most... Eh... Nem...
NEM BÍROM!!!!
 A lelkem ezt NEM KÉPES elviselni! És valamiért az az érzésem, hogy Lucy nem éri utol őket... Remélem nem így lesz!! Sokan felvetették tumblin is, hogy akkor mindenkinek új céhet kell keresnie. Gruviáék még mehetnek a Lamia Scale-be, de mi lesz Lucyval? Ő lesz Wendy pesztrája? El tudom képzelni, hogy valamiféle nyomozásba kezd az anyja halála után, bár arra sosem volt utalás, hogy valami nem lenne tiszta akkörül a dolog körül.

Tilon, te aztán szépen felvezetted azt, miket is közölt Jellal Erzával :OO de egy dolog a fanszívembe szálkát ütött:
Idézet
Itt már nem lesz GérardxErza.

De ott volt ez a mondat is:
Idézet
"And someday, our paths might meet again"
És ezt értheti arra a találkozásra, mikor újra egy oldalon állnak majd Zereffel szemben, meg ott van az eltörléses dolog is de... Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy Erza a végén egyedül maradjon. Bár eddig is olyan keserédes volt a kapcsolatuk, hogy ráció is van benne... Mondom, még a fejem is belefájdul ebbe a fejezetbe.

Wendy hajának visszanövesztése hülyeség volt, és biztos vagyok benne, hogy Mashima csak a fanok miatt csinálta, mert sokszor jut említette, hogy a közönsíégnek való megfelelés is a mangaka dolga.

Natsu END, és akárhányan mondták már, engem még mindig lesokkolt. Azért mégis egy 400 éves démon! Akkor az pedofília, ha összejön Lucyval! ;n; Jó, nem mindig erre kellene gondolnom mert vannak itt fontosabb dolgok is, de először mindig a hülyeségek jutnak az eszembe ._. Ah... Most még nem találom a szavakat erre, talán nem is kell. Majd meglátjuk a jövőhetiben, addig pedig a sarokban fogok kuporogni és nyüszíteni, és saját kínzásomra újra-és újraolvasni. Már alig várom, hogy ezt a fejezetet is animében lássam, de így a februári omake-chapterek nézése közben is meglesz az a rossz szájíz ;n,

Azzal csak egyet tudok érteni, hogy attól függetlenül, hogy szívszaggató ez az elválás, miután elolvastam a fejezetet, a hatalmas kín mellett egy újfajta örömöt éreztem. Mert nagyon rendben volt ez így. És tényleg kell ez nekünk, még ha rossz is.

Szerintetek egy egész arc fog arra elmenni, ki mit csinált abban az egy évben, vagy a következő héten már időkapuval be is érjük őket? :O
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 19, 15:56:56 írta Lindako » Naplózva
johne1
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23


« Válasz #9758 Dátum: 15 jan 19, 16:09:44 »

Én nem hinném, hogy a fairy tail véglegesen feloszlana, valószínűbbnek tartom  azt, hogy szétszélednek edzeni 1 évre vagy többre mert natsu levelében az volt írva hogy 1 évre elmegy vagy tovább. Utána megint összegyűlnek lesz 1-2 kisebb átvezető arc ahol nagy valószínűséggel felvezetik az egyes csapatok fejlődését stb. A következő fejezetek valószínűleg erről és az edzésekről fognak szólni mondjuk vagy 30-50 fejezet alatt ha normálisan fel akarja építeni a történetet és nem megint bedobni egy év ugrást a történetbe.

Engem igazából az érdekelne, hogy Natsu az "első" Natsu e(itt most úgy értem, hogy Igneel által létrehzozott sárkányölő, ha úgy veszem hogy nem az első akkor Igneel mindig Natsunak, Grandine mindig Wendynek nevezi)  márcsak emiatt is gondolom http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/101/10  ahogy Grandine megmelíti azt. hogy reméli most barátságosabb lesz a viszony.
Véleményem szerint az első "Natsu" lett Acnologia http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/301/14 a kép itt illetve  http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/196/13 itt, ez a kép szerintem hasonlít nem is kicsit. Mashima már a korábbi mangáiban is előszeretettel utalgatott későbbi dolgokra hasonló megoldással. Azért is gondolom így mert Acnologia a képen emberként tűz sárkányölő mágiát
használt Natsu is azt használja, valószínűsíthető, hogy Acnologia is Igneel tanítványa volt, és szerintem ezután támadhatott Zerefnek az az ötlete, hogy megalkotja E.N.D-et.

Most ebben a fejezetben kiderült, hogy END=NATSU, de az nincs tisztázva, hogy E.N.D úgymond "feltámad" akkor átveszi Natsu teste felett az irányítást és átalakul démonná vagy alapból egy démon natsu, amit kétlek mert akkor nem lennének "gyerekkori emlékei" . Szerintem az úgynevezett E.N.D minden "érában" Igneel tanítványa kell hogy legyen( ezt én abból következtettem ki amit itt mondd Zeref http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/252/13 ). Az új fejezet végén Zeref azt mondja, hogy Etherious Natsu Dragneel azaz ha jól értem démoni részecskével rendelkező Natsu, legalábbis a Tartaros arcból az jött le hogy az Etherious = démoni részecskével rendelkező vagy démonizálódott aszem. Ebből én arra következtetnék, hogy E.N.D. könyve nem tesz mást mint a legerősebb sárkányölőt átalakítja a legerősebb démonná( mivel Igneel a tűzsárkánykirály valószínűleg a legerősebb sárkány volt ezért a sárkányölő kölyke a legerősebb lesz), és annó Igneel azért nem tudta "legyőzni End-et, mert nem tudta megölni a saját tanítványát, helyette inkább lepecsételték a sárkányokkal a könyvet ami előidézi ezt a változást a sárkányölőnél.



Bocs ha kicsit hosszúra sikerült, de gondoltam megosztom a véleményem Nevet
 ui: a fejezetben kialakultak a csapatok, hogy ki kivel fog edzeni tartani, szerintem ami biztosra vehető:
1. Natsu lelép Happyvel Lucy nem találja őket a városban, ezért visszamegy Wendyékhez, majd elmegy megkeresni Natsuékat, hosszú hosszú fejezeteken át
2. Gazille Levyvel megy el meg Lilyvel
3. Luxus meg a csapata
4. Mira meg a csapata
5. Erza szerintem egyedül vagy talán Lucyékkal vagy Miráékkal
6. Gray és Juvia szinte tuti hogy ezután összejönnek, meg együtt edzenek majd
7. Mest marad Makarovval és később mester lesz( najó nem, de odavágna egy ilyen csavar a történetben, vagy az hogy Luxus testvére csak mindenkinek törölte az emlékeit róla kivéve Makarovnak)


Egy szó mint száz van még potenciál a mangában Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 19, 16:19:56 írta johne1 » Naplózva
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #9759 Dátum: 15 jan 19, 16:27:30 »

Örülök, hogy most elhatározta magát Mashima és változtat. Remélem marad ez a változás és átgondoltabbak lesznek a módszerek és nem követi el azokat a hibákat amiket eddig. Nem volt sok hibája, de azt a keveset viszont orrvérzésig nyomatta, és ez egy idő után már eléggé idegesítővé vált. Kíváncsian várom a folytatást.  Mosolyog
(Remélem azért nem akarja olyan hosszan részletezni az utazást...)

Na és a fejezet:

Hát az elejére nem tudok sokat mondani elvarrta azokat a szálakat amiket elkellett...
Örültem, hogy Natsu vidám volt és nem depizett még egy kicsit sem (!). Ez rendkívül pozitív élmény volt.

Azutáni érdekes dolog Gerard volt. Azért nem kell olyan komolyan venni azt amit Gerard mondott. Biztos nem lesz gonosz. Írnám, hogy aki megakarja ölni Zerefet, az gonosz nem lehet, de biztos belekötnének sokan (lásd Tartarus), és ezért még hozzátenném, hogy Gerard már megváltozott és nem fogja elkövetni ugyanazokat a hibákat mint amiket a múltban elkövetett. Eddig is mindig azon depizett, hogy gonosz volt meg ilyenek, szóval logikai bukfenc és jellemfejlődési baki lenne, ha most újra gonosz lenne. Itt a sötétséget Zeref-re értette szerintem.

A Sabertooth-ra csak annyit tudok mondani, hogy idegesítő mint mindig. Nem tehetek róla, de nekem egyre unalmasabbak. Makaraov és Doranbalt jelenete a változásról tetszett. Remélem Doranbalt-ot nem fogja hanyagolni ezek után. Egyértelmű, hogy egy potenciális karakter.

A végén is tetszett Natus elhatározása és, hogy nem tört meg. Bár attól tartok, hogy ez a kis jellemfejlődés nem fog sokáig tartani..  smirksweat

Összességében jó volt a fejezet, annak ellenére, hogy voltak benne kicsit monoton jelenetek. Amint már írtam nagyon várom a folytatást, remélem azért 1-2 dolgon változtatni fog Mashima.  Mosolyog
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #9760 Dátum: 15 jan 19, 16:32:18 »

De ott volt ez a mondat is:
Idézet
"And someday, our paths might meet again"
És ennek a folytatása, hogy "By then, I hope that You'll shine bright, bright enough to erase our existence."
Szóval "És egy nap az útjaink ismét keresztezik egymást. És akkor remélem fényesen fogsz ragyogni, elég fényesen, hogy eltöröld a létezésünket." Ezért mondtam, hogy nem lesz GérardxErza mert Gérard a végső feloldozást várja Erzától, hogy végezzen majd vele a bűnei miatt. Az persze más kérdés, hogy Erza nem ölné meg őt. Mondjuk engem Gérard választása nem zavar, mert, ha olvastad a "Ki kihez illik szerinted és miért?" topicot, akkor tudod, hogy nekem mi az álláspontom ez ügyben,

Azért Lucy nem lesz egyedül Natsu nélkül. Legalábbis, ha nem szeretne egyedül lenni abban az évben. Ott van Erza, Wendy és Charle. Szerintem ők együtt fognak maradni.
Gazille és Levi csapatban nem agyok biztos, mert a 3 hónapos edzés alatt is lerázták Levit.
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 19, 16:33:44 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #9761 Dátum: 15 jan 19, 16:36:46 »

Érdekes fejezet volt... Én is úgy gondolom, h 1 év után újra összejön a céh. Makarov sem poénból oszlatta fel... Tudta az öreg, h mindenkinek kell egy kis egyéni fejlődés, ez kiderült ebből a csatából. De ha nem oszlatja fel, a tagok többsége akk is lépett volna eddzeni. A csoportok engem is érdekelnek, de én arra gondolok, h néhány fejezet lesz még az időugrás előtt, meg valsz. Lucy is utoléri Natsu-t és Happy-t, ellenkező esetben vagy rögtön időugrás, vagy max 2 fejezet mondjuk Natsuékkal és utána ugrás. Mert elég meghatározó a Natsu-Happy-Lucy trió már az első fejezet óta. Majd kiderül. Kíváncsian várom a köv. fejezeteket! Mosolyog
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Lindako
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27


« Válasz #9762 Dátum: 15 jan 19, 16:44:18 »

Tudom, hogy ott volt, de Jellal eddig is mártírkodott eleget Nyelvesít

A belső színházamban ez a "feloldozás" úgy jönne el, hogy Jellal végre belátná, hogy Erza megbocsájtott neki, és végre ő is képes lenne megbocsátani magának, mert addig nem befejezett a karakterfejlődése.
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9763 Dátum: 15 jan 19, 17:08:51 »

No hát egy ilyen fejezet után elég nehéz röviden írni bármit is. Nevet

Natsu END nem valami meglepő az első perctől tudtam hogy ő END. Amúgy is kellett már egy komoly Natsu vs Gray.

Ha már Gray. Juvia Gray jelenet nagyon jó volt, persze Gray nem ám hogy átölelte volna Juviát, neem inkább belefúrta a fejét a hatalmas keblei közé. És még meg is jegyzi hogy milyen finom meleg. ikszdé
Fura hogy Juvia most meg se rezzent emiatt, pedig régen már attól is elalélt ha ránézett Gray. Nevet
Azt hiszem ők lehet összejönnek az 1 év alatt. Legalábbis most nagyon ez érződött. Az viszont fix hogy ők ketten együtt edzenek majd.

Lucy-t egyébként nem hagyta el Natsu kicsit kapcsoljuk ki a fangirl módot. Nevet
Egyszerűen nem akarta magával rángatni Lucy-t mert tudja hogy nem akármilyen edzésen fog átmenni. De azért még várjuk ki a végét lehet hogy beéri őket Lucy.

A Céh pedig nem szűnt meg vagy oszlott fel nem értem minek írjátok ezt. Egyszerűen Makarov nem akarta újjá építeni a céhet de maga a céh megmaradt. Viszont mindenki tudja hogy a végső harcra sokkal erősebbnek kell lenniük ezért szét széledtek de ettől még semmi sem változott.

Wendy haj visszanövesztésén meglepődtem én is egyébként de nekem totál mindegy milyen a haja. Nevet

Erza és Gerard kapcsolat mindig is túl volt komplikálva de azért én nem temetném őket. Geri mindig ilyen depresszív volt de a vége úgy is az lesz hogy megmentik a seggét a sötétségtől és összejön Erzával. Más vége nem is lehetne a mangának. Egyébként sincs semmi értelme annak amit mondott hisz miért kéne Erzának vele harcolnia? Beállnak Zeref mellé? Kétlem de ha mégis akkor is csak beépített emberként lennének jelen.

Ha már beépített ember. Mest nagyon meglepett nem semmi fordulat volt. Egyik legjobb fordulat eddig. Nevet És poénos is volt. Egyébként Gildartz ha fel is tűnik szerintem Gray és Juvia párost fogja erősíteni. Nevet De szerintem ő tud mindenről és ha azt nézzük hogy Makarov mit alkotott Mesttel azon se lepődnék meg Gildartzal már jóval előrébb járnak hisz ő már látta a Lument is.

Szerintem időt nem fogunk ugrani mostanában legalábbis a cím nem erre utal. Szerintem végig fogjuk követni az edzést pár hónapig. Örülnék is neki. Meg amúgy is Mashima nem ugrik csak úgy 1 évet ő a 7-est szereti. Nevet ikszdé

Egyébként eme fejezethez érdemes elolvasni az e-havi Fairy Tail Zero fejezetet is mert nem semmi fordulat van abban is. ikszdé Most akkor ki is alapította a Fairy Tailt??? Nyelvesít Mashima te hülye állat. Nevet
Nagyon jól össze van kötve a két manga. Mavis a Fekete Mágus! LOL!!! ikszdé Nevet

http://www.mangareader.net/fairy-tail-zero/7


Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #9764 Dátum: 15 jan 19, 18:39:48 »

Gérald nem azt mondta, hogy be áll Zeref mellé és azt sem, hogy Erzának harcolnia kell ellene. Egyszerüen azt mondta, hogy nem fog válogatni a módszerek között, hogy végezzen Zereffel vagyis a sötétség útján fog járni. (Kicsit olyas Sasukés felfogás) És majd Erzától várja majd az igazság szolgáltatást. Ezt én úgy értelmezem, hogy esetleg ha meg kell ölnie pár embert ahhoz, hogy olyan erőt akpjon, amivel megölheti Zerefet, akkor meg fogja tenni. Én ezt értem a sötét út alatt. Ez a mostani út abban különbözik az eddigiektől, hogy a CS eddig egy "szürke" semleges céh volt. Urtearnak is az volt a baja, hogy megakarta ölni Rouge-t mert az lett volna a legegyszerűbb út ahhoz, hogy visszacsináljanak mindent, de azt egy sötét céh tenné.

That Ass. Kúl
http://www.mangareader.net/fairy-tail/416/11

Én örülnék egy olyan edzés bemutatásnak, mint ami az One Piece-ben volt. Annyi pont elég lenne.

Zero: Mavis nagyon aranyos volt. Pirul Zeref a legjobb tanár. Mindenkiinek képes mágiát tanítani. Nevet Zeira tüzet tanult.
Hatalmas Mind Blow a Fairy Tail egy sötét céh! Nyelvesít
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Oldalak: 1 ... 649 650 [651] 652 653 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!