24 jún 16, 07:35:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 612 613 [614] 615 616 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1853008 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
Zuki
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 83


« Válasz #9195 Dátum: 14 szep 09, 08:33:11 »

Lehet egy demon volt sarkanyolo magiaval es idovel multa felul csak Zerefet
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #9196 Dátum: 14 szep 09, 08:42:11 »

Egy démont tanítana egy sárkány?

Az első elméletet Zirchonis mondta, aki ott volt, mikor történt. A Zeref változtatta át elméletet meg Arcadios mondta. Kinek érdemes hinni? Egy szemtanúnak, aki ott volt 400 éve, vagy egy lovagnak, aki semmivel sem tudja alátámasztani az elméletét? Nevet

A 400 nem a sárkányok számára vonatkozott akiket Acnologia megölt, hanem 400 éve történt amit Zirconis mesélt.
Tényleg. Most már emlékszem.^^
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #9197 Dátum: 14 szep 09, 10:37:36 »

Énszerintem mindenre számítottunk, de erre nem. Mosolyog
Az " Ördögi " író mindent felvonultat a végsőkig lestrapált Fairy-k ellen.
már csak maga Zeref kéne, attól meg Mard Geer lenne paff Nevet

 bow
asszem kifacsarják az utolsó töltényt is ebből az epikus történetvonulatból !
Marad a Raven Tail -akikről továbbra is azt mondom: nem adtak ki magukból 100 %-ot Laxus ellen (meg úgy egyáltalán).

Kíváncsi vagyok. a többi sárkány is előtárul? (Metalicana,grandine? stb)  Gondolkozik
 Gondolkozik Natsu kap újabb végső power-upot? Egy tetkó legyen neki is már  ikszdé



Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Don Diablo
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93


« Válasz #9198 Dátum: 14 szep 09, 11:11:07 »

Hát vagy átmegy E.N.D módba vagy jön a Dragonforce.Más Power UP-ra nemtudok gondolni:)
Naplózva
Rednote
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45



« Válasz #9199 Dátum: 14 szep 09, 15:06:52 »

Mivel achnologia sárkányölő volt, elég valószínű, hogy mágiával működik és lehet nem tetszik neki az arc project azért ugrik be a Tartaroshoz. Nevet
Naplózva

"I believe i can fly"
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #9200 Dátum: 14 szep 09, 19:41:17 »

Na hát gyerekek,én most hibernálódtam le.
Komolyan?!ACNOLOGIA?!!Ne csinálja ezt Mashi-sensei >.<#
Na...na erre én csak azt tudom mondani,hogy szuper húzás!Nem tudom hogy mit,de valamit tervez a mi kis senseiünk. ikszdé Tényleg olyan "néhány fejezet és vége" szaga van ennek a csavarnak,de azért nem véletlenül jó mangaka.
Legyőzni sárkányocskát?Nem hinném.Ahhoz még kéne vagy 1000 sárkányölő.Acnologiát eddig úgy mutatta be mint aki legyőzhetetlen.Én maradok is ennél,kivéve ha valami nyomós okot ad,hogy le lehessen győzni.De annak NAGYON erősnek kell lennie.Bár tekintve hogy ő is sárkányölő volt,lehet van valami kiskapu.Mit tudom én mondjuk,egy meghatározott időben visszatér emberi alakjába...Vagy valahogy Natsu-ból is hiperszuper erős sárkányölő lesz.(Gondolok én arra,hogy sárkánnyá változik,de ez kizárható,mert Acni is a sárkányöléstől változott át)Viszont még mindig maradok annál,hogy az még messze lesz.
Meg mivel ott van még Zeref is akiről szinte semmit nem tudunk.Annyi minden tudásunk róla,hogy baromi öreg a kinézete ellenére,ő ezt utálja,és ő a legerősebb mágus valaha.Ráadásul sötét mágus!
De visszatérve a fejezetre szerintem nagyon jó lett,hogy a sárkányölők szó szerint remegtek mert jött a "kemény fickó,aki könnyen kinyír 1 mp alatt".Az Erza vs Kyouka harctól nem is vártam többet,mert szerintem még Mashima is érzi,hogy az már túl erőltetett lenne.A mondatokat nem teljesen értettem,de ha jól vettem ki senki nem örül a "Sárkánykirály"-nak. smirksweat
Mard Geer úgy tűnik számított rá,de csak később és ez engem nagyon izgat. Gondolkozik
Egyébként az biztos hogy okkal jött,és nekem tetszik az az elmélet,hogy elakarja pusztítani az Arcokat.Végül is a sárkányok mágiát használnak.És ő tudtommal mágiával változott át.Vagyis ádázul fog küzdeni,hogy ne tűnjön el a mágia.
Gildarts-ra egyáltalán nem számítok(haragudnék is rá,ha megjelenne),a Lumen-re már annál inkább.MOST már igazán behozhatnák a történetbe,hogy elüldözze azt a férget. >.<#
Ha mégis a legyőzős részhez szaladunk,arra tippelnék hogy esetleg tényleg Natsu E.N.D.,és úgy fog vele harcolni.

Mindenesetre nem tartom hülye ötletnek hogy visszahozták,SŐT ezért számítok is valami nagyra Mashimától. Hehe
Ui.:Éljenek a színes és extra oldalak. Nyelvesít De hogy tud ilyen sok mindent rajzolni egy hét alatt?? Technikai KO Szegény még a végén túlterheli magát,és nem tud majd rajzolni egy ideig. Ohh My God
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 09, 19:43:56 írta Lemoon » Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Zuki
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 83


« Válasz #9201 Dátum: 14 szep 09, 21:03:03 »

Ám nem azért de Zeref is mágiát használ nem ?

 Most hiába a démonok átkot és a démonokat ő teremtette , de mivan ha az egyik fellázadna ellene ?
Lehet ő küldte Achnologiát oda ? Hisz egy sárkány honnan tudná a Tartaros tervét, míg Zerefet csak beavatták a tervükbe Nevet
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #9202 Dátum: 14 szep 09, 21:35:07 »

A démonok pont, hogy Zerefet keresik, szóval biztos nem avatták őt be semmibe. Nevet Zeref démonokat teremtett, akik átkokat használnak. Valószínűleg ő is tud átkokat használni. Persze ez csak elmélet.

Ha jól emlékszem Achnologia nincs jóban senkivel, még Zerefel sem.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #9203 Dátum: 14 szep 09, 21:47:40 »

Azért azt hozzá kell tenni, hogy Zirconis sem biztos, hogy ott volt. Inkább úgy fogalmaznék, hogy vele egy időben élt azzal az eseménnyel. Viszont ettől független lehet, hogy ő nem tudja jól mert ezek a dolgok szájhagyomány útján terjednek ilyen esetben. Ez olyan halottam valahol, akinek valaki mesélte hogy hallotta valakitől. Mindenki egyszerűsíti vagy bonyolítja, hozzátesz vagy elvesz belőle és ezért bizony semmi sem biztos. Zirconisról mint dumagépről nem is beszélve. Szóval egyenlőre két lehetőséget ismerünk és szerintem egyenlő eséllyel indulnak a harcba de az sem lepne meg ha a kettő keveréke lenne a befutó.
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #9204 Dátum: 14 szep 09, 22:04:40 »

Azért Zirconis csak azért tudott nekik mesélni, mert az ő csontváza is ott pihent, gondolom őt is az egykoron DS tette el láb alól.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #9205 Dátum: 14 szep 10, 05:33:38 »

Ha jól emlékszem Achnologia nincs jóban senkivel, még Zerefel sem.

Én pontosan úgy emlékszem,hogy mintha még ő is félne tőle.Mindenesetre nem tett semmit ellene.
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9206 Dátum: 14 szep 10, 19:03:05 »

Egy kis hírmorzsa Mashima-sensei-től:

http://www.animenewsnetwork.com/news/2014-09-08/hiro-mashima-to-run-400th-fairy-tail-chapter-1-shot-manga/.78540

Úgy fest hogy a fejezet végén az a Oneshot manga ne ma Fairy Tail-hez kapcsolódik csak Mashima alkot egyet. Lehet új mangába akar belefogni? Mindenesetre a story érdekesnek tűnik. Hoshigami no Satsuki lesz a címe. Elvileg a jobb alsó sarokban van a főszereplő aki a legerősebb lesz és valami varázs kardja lesz. Hmm tipikus Mashima produkció?

Természetesen várom. Nevet
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #9207 Dátum: 14 szep 10, 19:23:49 »

Ő is gyorsan összecsapja a befejezést, mint a History Strongest Disciple Kenichi mangakája és jöhet a következő manga.
Azért Mashima nagyon durván pörög. FT, Zero, Ice Trail, One Shot + színes oldalak... Csak le ne merüljön a Duracell nyuszi.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9208 Dátum: 14 szep 10, 19:55:11 »

Az Ive Trailt mondjuk nem ő csinálja, de amúgy igazad van. És hosszabbak is a fejezetek, mint Kishinél, vagy Odánál. És hányszor vannak plusz oldalak...
Oda is állítólag reggel nyolctól alszik délig, és neki ez elég. Pedig neki is egy fejezetben annyi tartalom van, mint máshol kettőben.
Most teniszben Nishikori a nyolcaddöntőt, meg a negyeddöntőt is ötszettben, több óráig játszva nyerte meg, majd az elődöntőben kiverte négy szettben Djokovicot (a világelsőt, aki maga az állóképesség).
Sokszor azt gomdolom, hogy ezek a japánok nem teljesen normálisak.

Ui. Bocs a hatalmas offért... Nevet
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9209 Dátum: 14 szep 10, 21:43:31 »

Ő is gyorsan összecsapja a befejezést, mint a History Strongest Disciple Kenichi mangakája és jöhet a következő manga.
Azért Mashima nagyon durván pörög. FT, Zero, Ice Trail, One Shot + színes oldalak... Csak le ne merüljön a Duracell nyuszi.

Kenichi még megy ha jól tudom.

Az Ice Trailt mondjuk nem ő csinálja, de amúgy igazad van. És hosszabbak is a fejezetek, mint Kishinél, vagy Odánál. És hányszor vannak plusz oldalak...

Ice Trailt is ő csinálja legalábbis ami a story írást illeti. Meg ott van még Wendy spinoff plusz novembertől a FT legerősebb nő mágusai spinoff. Nevet Tuti nem komplett a csóka és ez már nem is pénz miatt megy mert arra elég lenne FT is.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 612 613 [614] 615 616 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!