24 jún 16, 08:47:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 504 505 [506] 507 508 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1853175 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #7575 Dátum: 13 dec 19, 19:28:19 »

Nini, kik tértek vissza. Az Oracion Seis csak lazsált? Mert Brianből ítélve eléggé gyengék akkor, ha már Cobra így lenyomta Nevet
Most lesz izgalmas, hogy Gérardék mihez kezdenek, habár így Cobra lesz az egyetlen igazi ellenfél.

Erzáékat meg olyan jó látni hentelni *.* Nevet
Mondjuk a végére nem vártam ilyen csavart, de szuper volt Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 19, 19:29:58 írta samdav » Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #7576 Dátum: 13 dec 19, 20:26:04 »

A megszokott fanservice aminek örültem is. Mosolyog
Már előre látom, hogy a sok perverz erza-mira imádó el fogja készíteni Erza és Mira legyőzését Hentai doujinshi verzióban. ikszdé El is olvasnám. Nevet

Elfman lelkének eladása az ''odaát''-ot juttatja eszembe. Eladtad a lelked és csicskás leszel. Valamit valamiért.

Natsu hogy, hogyan találta ki ezt az egészet én nem tudom. Pedig ilyen messzi nem tud szagolni, vagy igen? Csak nincs a közelbe.

Az OS kiszabadult, de szerintem ebből leszámolás lesz. Már nem így mondaná Doranbalt, ha nem az lenne. ''én nem tehetem meg'' vagy ilyesmit mondott. Nem is tudná. ikszdé

Remélem most kicsit sarokba lesz szorítva a Fairy tail. Natsu legyen kiütve. Erzát meg Mirát vigyék el magukkal fogolynak. Túl erősek ketten. És ott van még Elfman is. Nem lesz szép vége a dolgoknak.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7577 Dátum: 13 dec 19, 21:01:29 »

Natsunak csilingelt az "Erza veszélyben van!" érzéke. Hümm-hümm
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #7578 Dátum: 13 dec 19, 21:35:43 »

Jó fejezet volt ez is. Az milyen lenne már, ha eladná Elfman a lelkét és elszabadulnának azok a szörnyek, amiket meg szokott idézni Mosolyog. Gondolom nézne egyet a Tartarosos csaj.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #7579 Dátum: 13 dec 19, 22:19:26 »

Nini, kik tértek vissza. Az Oracion Seis csak lazsált? Mert Brianből ítélve eléggé gyengék akkor, ha már Cobra így lenyomta

Én a fillerekben azt hittem, hogy már nem is él. Mosolyog Midnight valami olyat magyarázott, hogy le kellett mondania az apjával folytatott jövőért (amúgy meg nem is a vér szerinti apja). De nem halt meg, szóval 7 évig börtönben volt Mosolyog

Valaki még írta, hogy lehet, hogy Gerardot bízza meg DB az OS elpusztításával, de erre nem találok indokot. Ő maga is könnyedén megcsinálhatta volna, mivel ők le voltak láncolva olyan cellákba, ahol nem működik a mágia. DB viszont ízili beteleportál (láthattuk, amikor Cobrát faggatta).
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #7580 Dátum: 13 dec 20, 01:18:36 »

A végére visszatérve, nem is az a durva, hogy Erza veszélyben van, hanem hogyha úgy alakul, akkor lehet Natsunak kell majd megölnie.

Szóval lehetséges, hogy Erza és Mira démonként fog az FT ellen harcolni.

S persze benne van a pakliban Efman is. Ott meg az lenne a szemétség, hogy miután eladta a lelkét, hogy megmentse a húgát, az első parancsa az lenne, hogy ölje meg.

Ha meg Lisana mégis túlélné akkor meg kapná a hideg levest, hogy esetleg meg kell ölnie mindkét testvérrét.
Persze tudom, hogy nem elég erős hozzá, meg nem is lenne rá képes, meg az egész FT se, de azért tényleg elég durva lehetőségeknek adott csírát Hiro.

S lássuk hogyan oldja meg mindezt drámaian, de mégis véráldozat nélkül. Már ha kíméletes lesz....
Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #7581 Dátum: 13 dec 20, 02:45:23 »

Igen, én is valami ilyesmire gondoltam mint Shiro.
Talán akkor végre megkaphatnánk azt a várva várt befejezetlen harcor Natsu és Erza között meg Mira is remekelhetne valaki ellen. Én nem hinném, hogy a megölés lenne az egyetlen lehetőség, hanem majd ki eszelnek valami mást azok. Ennél sokkalta nagyobb problémákkal is volt dolguk, de azért a céh 2 legerősebb nő személyével harcolni, nem kis merészség kell ahhoz. Alig várom már a kövi fejezetet, hátha ez megtörténik. Nevet
Naplózva
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #7582 Dátum: 13 dec 20, 09:30:18 »

nnna. szupeszónikusd, körmönfont, igazi konspirációs manga. Mosolyog  Hümm-hümm
 bow ikszdé  smirksweat
nagy adag, de jó is.
egyébként a lélekeladásnak semmi hozadéka nincs, legalábbis eddig, hisz Yukino is odaadta az életét Kagurának -
következmény: zérus.

mindenesetre jó kis csapatot pakolt össze Doranbalt - az események dacára...
(én továbbra is össznemzeti attakot javaslok Mosolyog

DE ! Ki az a fekete hajú punk lány az Oracion Seisbe????!!????
Mert a Seis taglistája szerint csak Racer, Angel, Hoteye, Midnight meg Cobra van benne..................
 Gondolkozik  Kúl
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7583 Dátum: 13 dec 20, 10:37:07 »

Ha jól tippelek, akkot ő Midnight. Csak megtartotta az Örök Órás filleres kinézetét. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
oky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 128


asd


« Válasz #7584 Dátum: 13 dec 20, 10:38:01 »

Ő Midnight, és a főnököt kihagytad Zerot / Braint.

DE ! Ki az a fekete hajú punk lány az Oracion Seisbe????!!????
Mert a Seis taglistája szerint csak Racer, Angel, Hoteye, Midnight meg Cobra van benne..................
 Gondolkozik  Kúl
Naplózva
Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #7585 Dátum: 13 dec 20, 10:42:44 »

Úgy látszik folytatni fogják az animét. Eléggé troll volt, hogy a legjobb résznél hagyták abba.

Szerintem az OS áttér a jó útra, mikor legyőzték őket mindet megváltották, Cobra segített még a sárkányok ellen is. Brian volt az egyetlen kakukktojás, de Cobra kinyírta. KINYÍRTA! Ilyen sincs sok ebbe a mangába. Én szeretném, hogy az OS jó legyen, vagy legalábbis egy harmadik fél a harcban. Bár az is lehet, hogy nem fejeltették el a BALAM szövetséget (ha jól rémlik így hívták). Szerintem ha Elfman eladja a lelkét, akkor hasonló fog történni mint Minervával, és ilyet terveket tippelek Mirának meg Erzának is. Már ha Natsu meg nem menti őket.
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #7586 Dátum: 13 dec 20, 11:14:56 »

Aaa... régóta nem volt ilyen jó fejezet. Pedig szinte csak dumáltak, plusz a kilátások is nagyon jók a következő fejezetekre nézve. És végre az animét is bejelentik. Minden rossz után jön valami jó. yaay.
Sejtettem/tük, hogy Erzával meg Mirával ez fog történni, ha végigvinnék ketten ezt a fejezetet akkor Mashima kénytelen lenne mindenkit leüttetni velük. No prob, legalább a 2 kedvenc szereplőm sokat fog szerepelni. (remélhetőleg)
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7587 Dátum: 13 dec 20, 11:17:52 »

egyébként a lélekeladásnak semmi hozadéka nincs, legalábbis eddig, hisz Yukino is odaadta az életét Kagurának -
következmény: zérus.
Ez így nem igaz. Kaguráék abban egyeztek meg, hogy élet-halál harcot vívnak egymással. Kagura győzött, szóval ő dönthette el, hogy megöli-e őt vagy sem. Szóval csak névlegesen birtokolja Kagura, Yukino életét.
Míg Elfman valóban egy démonnak akarja eladni a lelkét! Ha egy démon megszerez egy lelket, akkor az elveszik örökre. Legalábbis ez az elterjedt verzió.

Csak szerintem baki az, hogy Mirára hatott a méreg? Hmm? Hisz már láttuk, hogy a mérgek nem hatnak rá.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/310/14
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #7588 Dátum: 13 dec 20, 11:45:51 »

Milyen méreg? Szerintem csak egy jó erős altatót kapott. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 20, 11:47:02 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7589 Dátum: 13 dec 20, 11:52:02 »

altató/drog/méreg ugyan az csak különböző az erősség. Nyelvesít De ha a méreg csak desszert neki, akkor egy kis altató nehogy már így kiüsse.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Oldalak: 1 ... 504 505 [506] 507 508 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!