24 jún 16, 03:45:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 503 504 [505] 506 507 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1852400 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #7560 Dátum: 13 dec 17, 17:02:35 »

Azt nem hiszem, hogy még 20 évig, de állítólag még csak kb. a felénél jár...(732 rész után!!!!).
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #7561 Dátum: 13 dec 17, 21:27:44 »

Elolvastam újra a Mondo cikkét, és igazad van, tényleg csak 10 évig akarja nyomatni. Mosolyog Azért remélem a Fairy Tail-t eddig nem húzza el Hiro.

Ami meg a végét illeti: elég gáz lenne, ha egy részbe belesűrítenének mindent. Nevet Utolsó részben kiderülne, hogy Natsu van már 500 éves, mert Igneel tényleg az apja, az anyja meg egy galapagos-i teknősbéka. Mosolyog Amúgy én azt is el tudom képzelni, hogy a sárkányölő mágiát nem is tanulják, elvégre az a szervezetüket (a gyomrukat meg mindent) átalakítja, és az "eredeti" sárkányölőkön kívül csak olyat láttunk, akinek lacrima van a testében. Szóval nem hiszem, hogy ez ilyen tanulós dolog lenne, mert akkor mindenki ezzel a mágiával rohangálna. (Gondolok itt arra, hogy Natsu egy kretén, mégis meg tudná/tudta tanulni.) Szóval valószínűnek tartom, hogy tényleg a sárkányok a szüleik valamilyen módon, de nem tudom elképzelni, hogy hogyan...

Minden más lost magic könyvben van, vagy úgy tanulták, de ezt nem.
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 17, 21:32:42 írta olcha94 » Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7562 Dátum: 13 dec 18, 07:59:54 »

Azért ne felejtsük, hogy Layla halálának dátuma megegyezik a sárkányok eltűnésével. Neki is lehet valami köze a dolgokhoz. Gondolkozik
aztan az is lehet Lucynak lesz meg fontos szerepe Mosolyog
 


Mi van ha a sarkanyok tudnak ember alakot olteni :o az magyarazat lenne reszben xd

Az OProl meg hidd el megmindig tartja, es eleg izgalmas igy is meg szerintem marad is en szeretem nagyon es orulok ha lesz meg resz Mosolyog
bocsi hogy nem temaba illik de muszaly volt, nagyon vedem  :/
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 18, 09:56:37 írta Hakuu » Naplózva

-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #7563 Dátum: 13 dec 18, 17:00:30 »

...Ami meg a végét illeti: elég gáz lenne, ha egy részbe belesűrítenének mindent. Nevet Utolsó részben kiderülne, hogy Natsu van már 500 éves, ...

Amikor először néztem azokat a részeket,amikor Natsu találkozik Zereffel a Tenrou szigeten,azt hittem hogy Zeref a testvére (úgy érzem,hogy kb. 10 perc múlva kapok egy hsz-t,amiben valaki egyből megcáfol Nevet ,szerintem ez még nem is lenne olyan szappanopera szerű,nem?).Ha kb. egy idős Zereffel,választ adna a már korábban felvetett problémára is a Laxus arcból.Arra gondoltam,hogy Mashima már kezdettől fogva úgy írja a történetet,hogy Natsu valójában pár száz éves,és itt-ott ad egy kis információ morzsát,utalást.Pont mint a laxus arcba.
Azt is el bírnám képzelni,hogy az összes 1. generációs sárkányölő idősebb 80 évnél...
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 18, 17:02:32 írta -Uchiha Itachi- » Naplózva

Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7564 Dátum: 13 dec 18, 21:25:19 »

Az elmeleted nem rosz de akkor miert lehet azt hogy Natsu annyi idos de megis Erzaekkal egyutt nott fol? :o

Ne erts felre nem kotekedesbol irtam, van benne valami amit mondasz csak sok erthetetlen dolog van.

Enis eloszor azthittem, de amikor lattam, hogy az ismeretseg egy oldalu elvetettem ezt a lehetoseget.
Ha csak Natsu nem amnezias.
Azt tartanam  valoszinunek, hogy sarkanyok rendes gyerekei ilyen fel-ember fel-sarkany (Es most vegyuk lehetosegul, hogy emberi alakot is tudnak folvenni xd ) aztan tortent valami balhe anno es Natsuek emlekeit modositottak,hogy ne emlekezzenek.
A balhe oka meg Zeref, onnan is merheti Natsut a tobbi meg tul sok nekem is Nevet
 
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 18, 21:29:43 írta Hakuu » Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #7565 Dátum: 13 dec 19, 14:49:32 »

Korai fejezet = Korai öröm Kúl

http://www.mangareader.net/fairy-tail/364
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #7566 Dátum: 13 dec 19, 15:50:11 »

Még szerencse hogy nem mást illesztettél be a korai mögé smirksweat

Elég pörgősre sikerült ez a rész,sok szálon beindulnak a dolgok.2 démon is együtt,ha Erzáékra gondolok.
Alap Fanservise is van most nem feltétlenül a kinézetek,bár az se rossz. kacsint
Utolsó oldalon annak a volt tanácsosnak a képe amint a kezében a két hölgyemény,minimum olyan hogy előbb jött el neki a karácsony,csak hogy kultúráltan fogalmazzak Ördögi
Naplózva

Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #7567 Dátum: 13 dec 19, 16:28:05 »

Szép kis fejzet volt ez.  Nevet
Kobra ksizabadult,és vele együtt a többiek is,valyon azért engedte szabadon Doranbalt,hogy segitsenek a Tartaros ellen vagy azért,hogy védjék Gerard-ot?
Erza és Mira jó kis párost alkotnak,mikor megjelentek a katonák,azt hittem Kyouka is ottvan,szerencsére nem igy lett. Nevet
Most akkor a volt ex-elnök is a Tartarossal-van?
A végén a kezében Erza-val és Mira-val,ugy nézett ki mint aki megkapta a karácsonyi ajándékait. smirksweat
Natsu meg honnan érezte meg,hogy Erza-ék bajban vannak?
A szaglása vetekszik az One piece-ől Luffy-éval. smirksweat

Valyon Elfman mit fog csinálni eladja a lelkét,hogy megmentse Lisanna-t,vagy valahogyan kiszabadúl és feltörli a démoncsajjal a padlót?
És milessz most Erza-val és Mira-val?
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #7568 Dátum: 13 dec 19, 16:58:53 »

Wa.. fain és hosszú fejezet.  Nevet

Erős sejtésem van, hogy Elfman eladja lelkét. A kérdés tán az hogy meg is veszik e tőle, vagy a lélek piac csupán mendemonda az FT univerzumban?
Vagy ha mégis, akkor is érdekes dolgok sülhetnek ki belőle.

Oracion Seis esétében meg valószínű kiderül tényleg van e kapcsolat Angel és Yukono közt. Hoteye is nem kizárt találkozni fog Wallyval.


Natsu egyszerűen gyanút fogott és beindultak az agykerekei. Igaz ritka esemény, de akkor aztán pörögnek.

Gyanította, hogy valakinek vajas a bajsza, és hát ki más ismerheti a címeket, mint egy korábbi fejes.

« Utoljára szerkesztve: 13 dec 19, 17:00:12 írta Shiro » Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #7569 Dátum: 13 dec 19, 17:05:40 »

Az igen. Szeressük az ilyen hosszú és tartalmas részeket. OS is visszatért hál Isten apucit kinyírta Cobra. Bár nem tudom mennyire lesz hatásos a csapat a Tartaros ellen. És az is tuti hogy nem Gerardot akarják megvédeni mert egyedül erősebb mint az egész OS együtt. Nevet Inkább Gerard vezeti majd őket csatába. Mikor megláttam Kyouka katonáit azt hittem jó kis csaj harc jön de tévedtem viszont egyáltalán nem csalódtam, bírom az ilyen fordulatokat. Natsunak  tényleg jó szaglása van vagy csak a beszélgetés közben rájött arra amit már említett Shiro is, bár azt nem értem honnan tudta hogy pont Erzáékkal van baj hisz ott vannak még Lisanaék is. Velük meg tényleg kíváncsi vagyok mi lesz. Lehet tényleg eladja Elfman a lelkét és így fog megszabadulni majd. Remélem ezt is jól oldja meg majd Mashima.

Eddig nincs panaszom az új ARC-ra nagyon jól fel van építve.
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #7570 Dátum: 13 dec 19, 17:22:41 »

Egyszerű, Erzáék mentek a főmuftihoz. Főmufti meg tudni hol lenni sok kis mufti.

Meg amúgy se hiszem, hogy szagot fogott, hiszen akkor nem kezdi el kérdezgetni a címet, hanem egyszerűen csak megy az orr a után.


A sereg miat meg én is azt hittem, hogy Kyouka jön, sőt még egy Minervára is gondoltam.
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7571 Dátum: 13 dec 19, 17:30:43 »

Nagyon jó fejezet volt és ami a lényeg, hogy tartalmas. Bár nehéz lett volna nem annak lennie, hisz másfél fejezetett kaptunk. Nevet

Ismét színes oldalak. Nevet Már hiányoztak.

Mikor betörtek Kyouka katonái nagyon megijedtem, hogy ő támadt rájuk de szerencsére nem ez történt. Nem akartam, hogy máris veszítsen xD Erza és Mira nagyon badassek voltak.

Jól van Elfmannak reszeltek. Hümm-hümm Eladja a lelkét, hogy megmentse a kishúgát. Ez elég aranyos. Pirul Na de akkor Elfman átpártolt az ellenséghez. Valószínűleg most visszamegy a bázisra Seriával és otthagyják Lisannát. Ez később még vissza fog ütni ez a lélek eladás. Nyilván most engedelmes szolgája lesz és majd kénytelen lesz harcolni valamelyik barátjával. Talán még akkor se fogja visszakapni a lelkét, ha megölik/leverik Seriát. Persze csak ha szó szerint vesszük a lélekeladást.

Végre! Erre vártam már mióta. Visszatért az OS! Nevet Ha az órás fillerhez képes nézzük, akkor Angel visszatért a TimeSkip előtti ruházatához. Ennek csak örülni tudok, mert így nagyobb betekintést nyerhetünk a... A lényeg, hogy jobban néz ki! Nyelvesít Fanszervice szempontból előnyösebb. xD Vajon most milyen mágiája lesz? Örülnék neki, ha ismét csillagmágusként lenne jelen de aranykulcsok hiányában nem lenne túl erős.
Richard még mindig a "fény" oldalát járja.
Furcsa volt Braint látni, mert Midnight úgy beszélt róla, mintha meghalt volna. (Még egy -pont a fillernek xD) De Cobra gyorsan bosszút állt rajta.  Furcsálltam is volna, ha az árulás után továbbra is engedelmeskedett volna neki. Midnight egyre jobban hasonlít egy csajra. xD

Most akkor Doranbalt azért engedte ki az OS-t, hogy megvédjék Gérardot? Vagy Gérard leakar velük számolni Doranbalt kérésére? Szóval ez a rész nekem nagyon nem tiszta még. Viszont Gérard újra elővette a gonosz arcát, na meg elég menő most mellvértben. Nagyon örülnék, ha nem az OS ellenségeként jelenne meg. Ha a szövetségesük lenne, akkor nagyon örülnék.

Natsu a hercegnők megmentésére siet. Talán lesz egy jó jelenete Erzával. Hümm-hümm
Ejj Ex-Elnökbácsi, hol fogdosod Mirát?!^^
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #7572 Dátum: 13 dec 19, 17:52:18 »


Most akkor Doranbalt azért engedte ki az OS-t, hogy megvédjék Gérardot? Vagy Gérard leakar velük számolni Doranbalt kérésére? Szóval ez a rész nekem nagyon nem tiszta még. Viszont Gérard újra elővette a gonosz arcát, na meg elég menő most mellvértben. Nagyon örülnék, ha nem az OS ellenségeként jelenne meg. Ha a szövetségesük lenne, akkor nagyon örülnék.

Szerintem annak semmi értelme nem lenne hogy kiengedte Dorambalt az OS-t aztán kinyíratja Gerardal őket. Nevet
Én inkább társulásra gondolok mégis csak kell egy csapat Gerardnak hisz ketten nem sokra mennének egy komolyan Tartaros tag ellen, így viszont már van esélyük több tag ellen is.
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7573 Dátum: 13 dec 19, 18:00:06 »

Én úgy gondoltam, hogy Cobra abban egyezett meg Dorabaltal, hogyha kiengedi őt és az OS többi tagját, akkor elmondja mit tud a Tartarosról Ez meg is történt, de Doranbalt felkérte Gérardot, hogy iktassa ki őket, hisz mégiscsak bűnözők, akik a világot akarták elfoglalni. És így az ígéretét sem szegte meg, mert kiengedte őket.
Ez az a tipikus maffiás csel, hogy valakinek odaadod a pénzt valamiért cserébe, majd megölöd őt és távozol a pénzel és a tárgyal.^^
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #7574 Dátum: 13 dec 19, 18:08:28 »

Gerardra is ráfér végre hogy megmutassa mit is tud.
Mágia játékoknál volt egy kis esély komolyabb bemutatóra,de végúl túlzottan "feltüzelték" smirksweat

Olyan értelemben még nincs gond Miranál hogy a volt tanácsos keze jelenleg ökölbe van szorítva,...még. Nevet
Angelnek tényleg jobban áll ez a ruha a betekintés miatt,de az órás fillerben se volt rossz.
Nagyjából azért hasonlóan változtak.
Szegény még egy zuhanyt se kapott rabként,plusz oldalként beteheti ennek a kárpótlását Ördögi
Naplózva

Oldalak: 1 ... 503 504 [505] 506 507 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!