24 jún 16, 08:34:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 481 482 [483] 484 485 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1853153 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #7230 Dátum: 13 okt 27, 12:13:00 »

a maga módján jó rész. Bár a Tartarus máris elkövette az első hibát: nekiugrott a Fairy Tail "B" válogatottjának
és ugye Laxus akár egy teljes céh ellen hatásos. (mint láttuk) Mosolyog
egyszóval: Tempestának lőttek. Maradt 8.

Onnan Ki-Su a legnagyobb arc !  ikszdé  bow
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #7231 Dátum: 13 okt 27, 13:16:03 »

Én nagyon nem örülnék, ha Laxus csak úgy lenyomná ezt a tagot. Erős, meg minden, de ő mégis csak egy démon Zeref könyvéből .
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #7232 Dátum: 13 okt 27, 14:31:18 »

Akárki is győz, remélem egy nagyon-nagyon szoros küzdelmet láthatunk.
Ha csak silver ''erejét'' nézzük, már sokkoló lenne ha elképzelném, mit tenne egyedül a Fairy tail-el.
Naplózva
Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #7233 Dátum: 13 okt 27, 19:18:11 »

Valószínűleg a következő rész után már több viszonyítási alapunk lesz a démonok erejéről. De apropó. Mikor Natsuék elmentek arra a küldetésre, akkor úgy jött le, mintha Gray azt a jeget úgy használta, mint ha Zseniális Teknős használta volna Son Goku kamehamájat. Tehát egy sokkal erősebb fegyvert használt mint amilyen erős ő. Most ugye azzal lehet kombinálni, hogy démon ellen démonölő mágia... De akkor is. Eléggé zavaró, hogy olyan simán elintézték a mágiavilág vezetőséget. Ha ilyen gyengék, akkor hogy voltak képesek irányítani, egyáltalán hatni a céhekre...? Vagy kapunk magyarázatot, vagy ez egy logiakai hiba.
Naplózva
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #7234 Dátum: 13 okt 27, 20:36:26 »

@Ralite

Higgy nekem, nem akarsz te ebben a mangában logikai hibákat keresni.  smirksweat
Naplózva
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #7235 Dátum: 13 okt 27, 20:45:55 »

De akkor is. Eléggé zavaró, hogy olyan simán elintézték a mágiavilág vezetőséget. Ha ilyen gyengék, akkor hogy voltak képesek irányítani, egyáltalán hatni a céhekre...? Vagy kapunk magyarázatot, vagy ez egy logiakai hiba.
Talán azért, mert a tanács nem egy diktátor szervezet, hanem valószínűleg a kontinens országainak közös megegyezésével jött létre és ezért ismeri el mindenki a fennhatóságukat, kivéve persze a sötét céheket (és a Fairy Tailt  ikszdé) Meg persze nekik ott van még az Etherion is, az is elég meggyőző erővel bír.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
FAF
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15



« Válasz #7236 Dátum: 13 okt 27, 21:08:27 »

Nem értem, attól még h ők voltak  a Mágia Tanács miért feltételezi mindenki h ők a legjobbak meg legerősebbek, ők a kormányzat és mint több példa is mutatja attól h a hatalmon lévő szervben nem mindig a legképzettebbek vannak jelen! ikszdé
Naplózva
Rednote
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45



« Válasz #7237 Dátum: 13 okt 28, 06:52:05 »

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/001/3

Ez is oka lehet annak, hogy mindenki keménynek hiszi a tanácstagokat.
Mármint Gerard a magas varázsereje miatt lett tanácstag?Nevet
Naplózva

"I believe i can fly"
Yajden13
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 3


« Válasz #7238 Dátum: 13 okt 28, 11:00:48 »

Látom, hogy megoszlik a vélemény arról hogy Laxus nyerni fog e vagy sem. Sokan mondjátok h úgyis nyerni fog,erős Laxus ez kétségtelen,de ahogy CrazyCat is írta mégis csak egy démonnal áll szemben és amint tudjuk ez nem hétköznapi démon hanem Zeref könyvéből való. Nagyon jó lenne ha nyerne,de szerintem itt most vagy kikap vagy valamiért elmegy  Tempesta a helyszínről.
A másik dolog...ez még csak elmélet,de szerintem a szent mágusok is sorra kerülnek majd nem?Vagy az nem olyan fontos számukra,hogy levadásszák a szent mágusokat?  Gondolkozik
Naplózva
dtatar
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 241


« Válasz #7239 Dátum: 13 okt 28, 11:06:17 »

Itt néhányan el vannak egy kicsit rugaszkodva a valóságtól. Attól még, hogy a shounenekben általában a vezetők a legerősebbek, ez a valóságban NINCS így (sokszor még csak nem is a legjobb vezetők kerülnek oda). Nem tudom feltűnt-e, hogy szavazunk és nem kormányválasztó MMA bajnokságot nézünk. Szóval ez NEM logikai hiba, hanem egy, a szokásosnál is egyszerűbb helyzet.
Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #7240 Dátum: 13 okt 28, 12:07:32 »

Pedig megnéznék egy ilyen MMA-s választást. Biztos érdekes lenne. ikszdé Szerintem pont jókor lépett be a képbe Tempesta. Én még azt is el tudtam volna képzelni, hogy még a hírek megérkezése előtt belekezd a volt tagok likvidálásába. Persze nem tudjuk, hogy hány ex van és hányat ölt meg eddig (csak Gerardot és Yazimat ismerjük, de lehetnek még régebbiek is).
Nem hiszem, hogy Laxus veszítene, mert akkor Yazimának meg kell halnia. Szerintem egy szoros döntetlent fog kihozni. Azt is el tudnám képzelni, hogy a Fairy Tail védelmébe veszi utána Yamizát és a Tartaros lerombolja a céh városát.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #7241 Dátum: 13 okt 28, 12:56:25 »

Amúgy szerintem nem az a baj, hogy nem voltak erősek, mert az egy dolog. A baj az volt, hogy semmit, mondom, SEMMIT nem tettek le az asztalra a sorozat fennállása óta, egyetlen Aetherion ellövésén kívül,és a Fairy Tail pár mondatos csesztetésén kívül. Ezekből a karakterekből pedig többet is ki lehetett volna hozni, mondjuk akkor, amikor az Oracion Seis ellen harcoltak, vagy a Fairy Tail keresésében is játszhattak volna fontos szerepet (Tenrou Arc). Ehelyett Gerardot lesittelték aztán Wiedersehen. :/

szerk.: Az erő elvárásnak az oka meg az, amit Rednote írt. Ebből ugyanis következi az, hogy a tanácsban elvárás a magas varázserő. Gondolom azért, mert akinek nagy, az valószínűleg már elég sokat tud a mágiáról. Ebben a logikában viszont az a hiba, hogy Natsunak magas a varázsereje, mégis egy kretén. Nevet Szóval nem tudom.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 28, 13:03:44 írta olcha94 » Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #7242 Dátum: 13 okt 31, 12:44:30 »

http://www.mangareader.net/fairy-tail/358

Megérkezett az új fejezet. A fordítás nem a legjobb, de a lényeg kivehető. :/
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #7243 Dátum: 13 okt 31, 12:45:49 »

Laxus szépen leverte Tempester-t,de a végén csak ők kerültek bajba.
Ahogy Tempester-mondta,nem számitott rá,hogy lessz itt egy ilyen erőss személy mint Laxus.
Szóval még a démonokat is érheti meglepetés,akármilyen erőssek legyenek is.
Az a fekete dolog,amivé Tempester változott eléggé mérgezett lehet,mivel szépen kiütötte Laxus-ékat.
Tempester meg visszatért a főhadiszállásra,hogy ujraalkossa a testét.
Valyon minden démon áttud alakulni úgy mint Tempester,vagy ez csak az ő képessége?
Laxus meg hogy befalta azt a fekete valamit,mintha olyan jóizű lett volna  ikszdé smirksweat
Bár aval,hogy felfalta azt a fekete izét,azzal megmentette a várost mert igy nemtudott nagyon továbbterjedni,bár igy is több mint 100 ember meghalt.
Natsu most jól begurult,remélem láthatunk majd pár jó kis harcot.
A következő fejezet cime meg magáért beszél Fairies vs Hell(Tündérek vs Pokol)
Már nagyon kiváncsi vagyok,hogy milessz a kövi fejezetben.
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #7244 Dátum: 13 okt 31, 13:12:19 »

Lehel94 Először is tanulj meg írni. Másodszor pedig ide inkább a fejezettel kapcsolatos véleményeket, meglátásokat várnak és nem pedig pár mondatos összefoglalókat.
Ettől függetlenül kicsit meglepődtem az eredményen. Kicsit komolyabb harcra számítottam. Natsu reakciója pedig várható volt. Viszont Erzának hála választ kaptunk arra, hogy Gerard-ot (Jellal-t) le fogják-e vadászni. Gondolom nem véletlenül tett említést róla. És most már nagyon időszerű, hogy Ishval "istenei" közül a maradék három is megmutatkozzon, nem?
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 31, 13:13:28 írta mohric » Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Oldalak: 1 ... 481 482 [483] 484 485 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!