24 jún 16, 03:47:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 461 462 [463] 464 465 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1852404 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
trees
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #6930 Dátum: 13 szep 06, 13:00:38 »

  Na ez csudajó rész volt.Nagyon emlékeztetett a narutora,mert Gray nem az elsöprő erejével győzött hanem az eszével.A gyerek karakterek meg nagyon aranyosak : D
Naplózva

CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #6931 Dátum: 13 szep 06, 16:22:48 »

Istenem. Minerva mellei még gyerekként is akkorák, mint egy felnőtt átlag nőnek ikszdé Azért ez már gáz. Még Lucy is lapos lett, de ő... Nevet
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #6932 Dátum: 13 szep 06, 16:23:16 »

Végre Orga van a borítón. Kúl Amikor aktiválja a Villám Istenölő Mágiáját, akkor ő számít a Sabertooth legerősebb mágusának. Tudtam én, hogy csak azért kellett Jurával kiüttetni, hogy kerüljön el Laxus mellől különben lehettek volna problémái Lexikének. Pontosan Arra vár, hogy Frosch és Lector megkérik, hogy játsszon velük. Végem. ikszdé

Sejtettem, hogy 1 fejezet alatt véget fog érni a harc és azt is, hogy Gray áll majd a nyertes oldalon, viszont a kivitelezése a dolognak azt kell mondjam, hogy elnyerte a tetszésem. Gray kielemezte Doriate gyenge pontját és tett is valamit ellene. Sablonosnak sablonos lehet, de Sajtkukac megjelenésével egy csöppet sincsenek jobb helyzetben.

Nem teljes értettem, hogy Doriate mit mondott Graynek. Valamilyen Pokol Kapujáról beszélt, amit kinyitott?!  Gondolkozik

Úgy néz ki, hogy a Minerva vs Erza tényleg átmegy viccbe. Ha már vicc, Minerva az egyetlen akinek a mellei megmaradtak még visszaváltoztatva is. Kezdek rosszat sejteni vele kapcsolatban. smirksweat
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Asdymel
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 59


Önmaga


« Válasz #6933 Dátum: 13 szep 06, 16:30:18 »

Az, ahogy Gray végigfuttatta magában a dolgokat, az tényleg zseniális volt. A kincsvadászokról bevágott kölyök-kép is nagyon jól nézett ki.

Arra viszont kíváncsi lennék, hogy az ide-oda változás okozott-e valami belső problémát - a mágikus erő folyamatos ingása miatt kicsit gyengébbek, esetleg erősebbek lettek...?
Naplózva

\"Elvégre... én szeretem az embereket...\" Izaya
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #6934 Dátum: 13 szep 06, 16:51:26 »

Orga gondolom úgy a legerősebb, hogy Minerva már nincs a céhben. Hümm-hümm Egy visszavágót én is megnéznék köztük. Orga nem szereti a tüzet? JóJó lenne valami indok Mashima sensei! Nevet

Happy és Charle nem sokat változtak. xD Lucy és Flare jól elvannak, nem nagyon zavarja őket. A Dun-os csávónak gyerekként is megmaradt a szakálla...oké...

Erza és Minerva harca tényleg átment poénba. Nem fogok meglepődni, ha Erza tényleg áttéríti őt a jó oldalra.
Natsut most nem is mutatták, legközelebb már biztos a hang forrásánál fogjuk látni.

Bastian: Doriate szerintem Hades kapujára gondolt. Legalábbis én rögtön arra gondoltam.
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 06, 17:20:53 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #6935 Dátum: 13 szep 06, 16:59:36 »

Hades Kapuja? Az könnyen megeshet. Persze még mindig nem tudjuk, hogy létező kapuról van-e szó vagy csak az alvilágba vezető utat jelképezi. ^^
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Asdymel
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 59


Önmaga


« Válasz #6936 Dátum: 13 szep 06, 18:56:35 »

Szerintem az a kapu még legalább 5 fejezeten keresztül még pihenőpályán lesz, viszont ha Graynek nincs szerencséje, akkor a következő ellenfele is megérkezett az egyszemű repülő izé személyében!
Naplózva

\"Elvégre... én szeretem az embereket...\" Izaya
Lucy218
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #6937 Dátum: 13 szep 06, 22:12:38 »

Te jó ég! Minervának gyermek testtel is ekkora mellei vannak?  Ohh My God De komolyan mindenkinek összement mindene, Minerva meg pont ott nem. Tényleg csak egy poénos kis harc lesz ebből, gondolom.  Gondolkozik Gray jól gondolkodott végig nagyon tetszett a gondolkozás menete.  Nevet
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #6938 Dátum: 13 szep 06, 22:23:08 »

Hmm... Minervára hogy került vissza a szoknya? Csak most nézem Nevet
Naplózva
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #6939 Dátum: 13 szep 06, 22:43:13 »

Egész jó fejezet volt, csak jelenleg nagyon emlékeztet az OP-re, mert jelenleg ott is egyfolytában "balszerencse"(szívcsere, új arculat...) éri őket, na meg már volt 1 szereplő, akinek a megfiatalítás a képessége (+a mozifilmben is volt egy).

Visszatérve a témára, elgondolkodtat az, hogy ha az a jég olyan kemény, akkor Gray miért töri őket össze? Még ha kapott egy kis segítsége is...

Nekem erről a képről:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/350/7
Ez ugrott be:
http://img7.imageshack.us/img7/9298/63429104.jpg ikszdé

A másik meg az, hogy Minerva tényleg nagyon gonosz, mert ellopta Luxus köpenyét, amit a NMJ-on viselt...
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/316/10  smirksweat

Ha már NMJ, akkor Mashima azóta nagyon rákapott a gyerekek mutogatására... ha itt lenne az a pedofil műsorvezető, akkor már vérezne az orra is...
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 06, 22:44:44 írta Toshin Raizen » Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #6940 Dátum: 13 szep 07, 02:07:46 »

Gray harca egész élvezetesre sikerült tényleg ő lehet ennek az arcnak az egyik főeleme.
Hanggal Gyerekké,gyengébbé varázsolás nem semmi.Egy nagyobb horkolásnál kb egy óvodában ébredne. Nevet
Visszaváltozások jól jöttek pluszba viccen kívül aranyosak is.
MInerva tényleg elég fejlett maradt,de lehet azért mert a Céhtagokra kevésbé hat az ereje.Nem az első eset.
Flarek jól megvannak,de gyanús hogy megint Lucynál van az hogy minden ruhája le akar esni(eltűnni) róla. Nevet
Saját akaratán kívül ezzel lekörözheti Grayt is egy bizonyos szempontból.Vagy őt nem kedvelik a ruhái.
Szakállas fickó nem biztos hogy baki lehet hogy csak arcfestés/varrás bár mind1.
Obrára ez a hír már ráfért.
Minerva szoknyájára nem tudom mit mondjak,lehet kötődik hozzá akár mágiával is Gondolkozik
Naplózva

Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #6941 Dátum: 13 szep 07, 07:16:07 »

jó rész. mindenki összemegy -igaz pár pillanatig. Mosolyog  ikszdé  bye bye
Wendy meg nagy lehetett volna.
úgy látom Gray az Agy a csapatban. Erza követi, Lucy, végül meg Flare. Natsunak nem erőssége.
 Technikai KO  Neeem

ez a fekete madár kissé hirtelen a Végén.
Ja és igen: én szívesen látnék végre más Fairy Tail összeállítást is. Nemcsak ezt a klasszikusat (natsu, erza, gray, happy, charle, lucy) . Szomorú

Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #6942 Dátum: 13 szep 07, 07:58:25 »

A végén a küklopsz-madár csak szerintem nem véletlen jelent meg? Nekem nagyon úgy tűnt, nem igazán akarta, hogy Kendős Józsi befejezze a mondandóját.
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #6943 Dátum: 13 szep 07, 09:09:01 »

Biztos nem véletlen támadta meg a saját társát.^^

Nagyon örültem volna egy olyan jelenetnek, hogy mikor mindenki gyerek Natsu elfut a hang irányába Erzáék mellet és látja, hogy a két lány egymás haját tépi. Nevet Kíváncsi lettem volna a reakciójára.

May-chan igazából Chun Li csak gyerekként. Hümm-hümm

A másik meg az, hogy Minerva tényleg nagyon gonosz, mert ellopta Luxus köpenyét, amit a NMJ-on viselt...
Ugyanabban a boltban vásárolnak. xD
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #6944 Dátum: 13 szep 07, 10:05:46 »

úgy látom Gray az Agy a csapatban. Erza követi, Lucy, végül meg Flare. Natsunak nem erőssége.
 Technikai KO  Neeem

Ezt picit kiegészíteném. A Gray-Loke páros, azért követte Lucyt és Canát a Tenrou Szigeten, mert tudták, hogy Lucynak lesz annyi sütnivalója, hogy kitalálja hol lehet Mavis sírja. Szóval, ha tényleges intelligenciáról van szó, akkor szerintem Lu-chan agyasabb, mint Erza vagy Gray, de a lényeg, hogy mindhármuk átlag feletti. Ha a harci szituációbeli gondolkodást vesszük alapul, akkor már lehet, hogy Gray az Agy. ^^ Natsu mindkét esetben utolsó. ikszdé

Egyébként Mashima kiírta a Twitterére Szeptember 02-án, hogy jelenleg egy új karakteren dolgozik. Nem kizárt, hogy éppen a főkolomposon dolgozott, aki befagyasztotta a Nap Falut és lakóit. Nemsokára úgy is ki fog derülni. Mosolyog
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Oldalak: 1 ... 461 462 [463] 464 465 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!