24 jún 23, 04:07:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 463 464 [465] 466 467 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1877508 alkalommal)
0 Felhasználó és 28 vendég van a témában
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #6960 Dátum: 13 szep 12, 11:48:01 »

Gray szépen váltott Natsuval.
Natsu egy állatkínzó! xD Szegénykének egy szeme van, de ő csakis azt támadja. Igaz a madárkát nem különösebben zavarja.^^

Akkor jól gondoltuk és maga a hegy az Örök Láng.
Szép volt Gray! Így kell teljesen elbaltázni egy küldetést, amire direkt téged kér fel az egyik Ishvali Szent Mágus. Nevet

Remek szögből mutatták Lucyt. Nyelvesít
http://www.mangareader.net/fairy-tail/351/14

Következő részben a láng hangja. Lehet, hogy Igneel lángjai lennének és ezért ismerős a hangja Natsunak? De azért a saját "apjának" csak nem felejti el a hangját. smirksweat
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #6961 Dátum: 13 szep 12, 12:26:29 »

Hát igen, a hegy-láng elmélet bejött. Na már csak azt remélem, hogy egy Deliora-szintű démon volt elzárva a lángok közé. Elvégre Wendy egy hatalmas és félelmetes mágikus erőt érzett, ez pedig szerintem illene egy démonhoz. És ha Natsu emlékezne a hangjára akkor a "Zeref honnan ismeri Natsut?" kérdésre is választ kaphatnánk.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #6962 Dátum: 13 szep 12, 14:10:39 »

Flare már csak ilyen ...Natsu - Cherry. Nevet
Hát mintha ezt már láttam volna valahol,egy kicsit unalmas lenne ha egy újabb Deliora démon utánzatot kapnának.
Mit rejt a kinder tojás?
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #6963 Dátum: 13 szep 12, 15:39:07 »

Vagy már eleve nem volt ott a láng és csak ki volt cserélve egy jégszoborra, vagy a jég mintegy pajzsként akadályozta meg, hogy elillanjon. Ez  utóbbi esetben lehet elbaf népe is nagy pácban van.

Vaaagy... nem a láng fagyott meg, csak jégbe zárták, s a jég az víz...
Az elején azt mondták rá, hogy ez a jég olyan mint az iced shell, ami egy jéggé vált mágus (élőlény).
 Kétlem,hogy bárki jéggé változtatta volna magát,főleg,hogy egy tag ennyire nemelég,így arra tippelek,hogy valakiik másokat (nem feltétlen embereket,lehetek mágikus lények is) változtattak iced shell szerűvé.

Naplózva

-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #6964 Dátum: 13 szep 13, 14:50:19 »

351:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/351/14
Ez nem lehetett kellemes,szegény csirke Nevet
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/351/15
 Lucy Nevet
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/351/19
Utolsó kép,Wendy...Valami sárkány lehet?
Naplózva

Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #6965 Dátum: 13 szep 14, 08:07:19 »

Jó rész ! Kicsit meglepett hogy a "mountain is gone" Mosolyog  Gondolkozik Mi mindent lehet itt még fordulatot csinálni?
 bow
szerintem ez a cucc már jobb mint a Naruto !
natsu vs fekete izé: nagyon nagy meccs!
 bow ikszdé

Így tovább !
Bár nékem lenne gy szolíd kérésem: legyen más csapatokba is Lucy. Annyi az FT tagok száma, hogy ihaj!
Mosolyog

Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #6966 Dátum: 13 szep 15, 06:52:59 »

Natsu és Flare találkozásánál hirtelen azt hittem, hogy Mashima annyival lelövi a Natsu által hallot hangot, hogy csak Flare volt. Hál' Istennek mégsem így lett.
Ennek a küklopsz-csirkének elég kemény szeme van az biztos  smirksweat
Lehet a jég nem is rossz szándékkal került oda...?
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #6967 Dátum: 13 szep 20, 11:20:48 »

http://www.mangareader.net/fairy-tail/352 jó étvágyat az ebédhez! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 20, 11:21:19 írta olcha94 » Naplózva
sordoran
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110



« Válasz #6968 Dátum: 13 szep 20, 11:45:53 »

Hogy nem gondoltunk erre, hogy ő a hang tulajdonosa, pedig logikus így, miért ismerte Natsu, és miért kapta fel a fejét Wendy. Egész jó fejezet volt, kissé tömör, meg attól a szárnyas dögtől picit többet vártam volna. Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz "a tűz" története.
Aztán Erza is rendezhetné végre a dolgokat, és ezzel majdnem vége is lehetne ennek a történet szálnak, de szerintem még a java hátra van. Hümm-hümm
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #6969 Dátum: 13 szep 20, 15:11:14 »

Én annyira nem vagyok meglepődve, hogy nem jutott eszünkbe a lángsárkány. Vagyis nekem nem. Meglepődtem.
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #6970 Dátum: 13 szep 20, 16:29:09 »

Atlast láthattuk, hogy az Elsötétülés kapun keresztül a múltból jött, szóval értelemszerűen nem gondolt arra senki, hogy a jelenben is itt lehet valamilyen formában.  Hümm-hümm Most már csak az a kérdés, hogy ki fagyasztotta be az Örökkévaló Lángot és az óriásokat? Gondolkozik
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #6971 Dátum: 13 szep 20, 16:32:46 »

Azért ehhez vagy nagyon furfangosnak vagy nagyon erősnek kellett lenni. Egy sárkányt fagyasztott le. Ha meg nem is tudta megölni, legyőzni igen.
Naplózva
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #6972 Dátum: 13 szep 20, 18:27:03 »

Lehet jön egy jég sárkányölő? Azt hiszem ennél a mangánál olvastam, hogy a mangaka egy teljesen új ellenfelet hoz be. Szóval, ha ez így van, akkor van rá esély.
Én nem számítottam rá, hogy ő lesz a hang. Úgy gondoltam, hogy Atlas valami kapocs Igneellel és nem felejti el ilyen hamar a hangját. (Amúgy mióta lehet ott a szent tűz szerepében?) Csak attól félek, hogy így meg is van oldva, ha nagyon erős lesz az ellenfél, hogy győzik le. Remélem nem úgy lesz vége a mostani Bossnak, mint jövő-Rouge- nak.

Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #6973 Dátum: 13 szep 20, 20:37:45 »

352.:

Tűrhető kis fejezet volt. A harc egész tetszetős lett, Natsu szépen körbefocizta a küklopsz csirkét. ^^
Tippeltünk itt mindent, hogy mi lesz a láng, csak éppen Atlas Flame-t nem. Bár mintha valaki pedzette volna, hogy esetleg Igneel tanyázik a láng alatt. A konkrét "személy" nem jött be, de a tűzsárkány alfaj igen. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
suzy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Válasz #6974 Dátum: 13 szep 20, 21:12:32 »

Most nem tudok manga számot mondani, de a Sárkánykirál ünnepe körül Igneelt mutatták, mint aki már várja az ünnepet. Szóval ő nem lehetett.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 463 464 [465] 466 467 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!