24 jún 01, 12:55:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 465 466 [467] 468 469 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1806956 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #6990 Dátum: 13 szep 23, 07:26:56 »

Atlas Flame és az óriások faluja még mindig csak nemrég lett befagyasztva, és messze nem 400 éve. Ha 400 éve fagyasztja meg valaki a falut és az Örökkévaló Lángot, akkor mégis ki neveli fel Flare-t? Mosolyog
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Asdymel
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 59


Önmaga


« Válasz #6991 Dátum: 13 szep 23, 08:05:09 »

Mondjuk ez az örökkévaló láng - Atlas Flame dolog egy kicsit fura. Most eddig azt hitték, hogy az egy bazi nagy tűz, és fel se tűnt nekik, hogy egy sárkány van a falu közepén, vagy tudták, csak nem zavarta őket...?
Naplózva

\"Elvégre... én szeretem az embereket...\" Izaya
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #6992 Dátum: 13 szep 23, 09:18:02 »

Ezt még nem tudjuk. Hátha Flare is nyilatkozik valamit a következő fejezetben. Az óriások jelenleg, érthető okokból ikszdé, nem szólnak hozzá a témához.

Viszont az utolsó oldalon, a "szöveg a képen" szövegben "lélekként" hivatkoznak Atlasra. Vagyis lehet, hogy csak egy olyan megnyilvánulás, mint korábban Zirconis volt, amikor Wendy a Milky Way-jel megidézte a lelkét. Vagy hasonló, mint a Nirvánás történetszálban Wendy korábbi mestere.
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 23, 09:21:06 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Asdymel
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 59


Önmaga


« Válasz #6993 Dátum: 13 szep 23, 20:38:39 »

Nem arra utal, hogy Atlasnak konkrétan nincs teste? Vagy ara, hogy "kialudt", és utána Natsu újra meggyújtotta egy robbantott csirkével.
Naplózva

\"Elvégre... én szeretem az embereket...\" Izaya
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #6994 Dátum: 13 szep 23, 21:27:00 »

Szerintem Atlas ott van fizikailag mert az örökké való láng az valós. Gondolom, míg Atlas él a lángok nem hunynak ki.

A következő fejezet címe a sötét mágia megtisztulása. Ez vajon a jeget jelenti, vagy esetleg Minerva kerül vissza a jó oldalra? Esetleg teljesen másról lesz majd szó? Gondolkozik
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #6995 Dátum: 13 szep 24, 08:01:03 »

Vagy csak arra kell gondolni, hogy a láng ki van olvasztva, így most már esetleg a falu is felolvad az óriásokkal egyetemben. Mert valahogy, valamilyen módon csak befagyasztották őket, én erre gondolok az egészre gondolok a sötét mágia alatt. Egy sárkány tüze csak erősebb lehet egy mágus varázserejénél Nevet
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #6996 Dátum: 13 szep 24, 08:38:13 »

De ha annyival erősebb lenne, akkor nem tudták volna befagyasztani Atlast. Nyelvesít Vagy magától kiolvadt volna.

Flare reakciójára leszek kíváncsi. Hogy a láng, amitől kapta az erősítést valójában egy sárkány, aki ráadásul ismeri Natsut. Jobban tetszene az a megoldás, hogy se ő, se az óriások nem tudják, hogy az örökkévaló láng egy sárkány. Ez ellen az szól, hogy úgy hivatkoztak rá, hogy a falut védő szellem vagy Isten de akkor miért az óriások védték a védelmezőjüket?
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Asdymel
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 59


Önmaga


« Válasz #6997 Dátum: 13 szep 24, 17:08:24 »

Erre az lenne a válasz, hogy Atlas pihenőpályán volt. Lehet, hogy egy erősebb sárkányölő tette, aki először őt gyaláta be, aztán ki akarta csinálni, de azt már az óriások megakadályozták.

Na jó, ezt már egy kicsit túlkomplikáltam.
Naplózva

\"Elvégre... én szeretem az embereket...\" Izaya
Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #6998 Dátum: 13 szep 24, 19:00:08 »

Lévén, hogy még a történetszál elején vagyunk, és a Fairy Tailról van szó és lazán eltudom képzelni, hogy most valami nagyon ngy világmegváltó dolog fog történni, amibe a sárkány segítséget kér Natsutól.
Naplózva
Asdymel
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 59


Önmaga


« Válasz #6999 Dátum: 13 szep 24, 19:59:45 »

Na, ez egy remek ötlet!

Most fogja majd Atlas elmesélni, mi történt 400 évvel ezelőtt, és hogy ő igazából azért szunyált eddig a falu közepén, hogy maaaaajd elmondhassa mi vót, és hogyan lehetne kirántani a világot a ganyéból.
Naplózva

\"Elvégre... én szeretem az embereket...\" Izaya
tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #7000 Dátum: 13 szep 27, 11:44:29 »

http://readms.com/r/fairy_tail/353/2076/1 vegyétek, egyétek Mosolyog
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7001 Dátum: 13 szep 27, 12:08:05 »

Tartalmas rész volt.

Atlas ezek szerint meghalt a jég miatt, amit a jég démonölő csinált. Mentségére szóljon Atlasnak tényleg elég démoni a megjelenése. Ráadásul a jég démonölő a Tartarus tagja.  Kúl
Én úgy vélem, hogy megtaláltuk Gray halottnak hitt apját. Nevet Nagyon hasonlít Grayre főleg a haja miatt. Mrá látom is magam előtt. Silver nem tudott szembeszállni Deliorával és mire magához tért a felesége meghalt a fia pedig eltűnt. Ezért kitanulta, a démonölő mágiát, hogy bosszút állhasson.
Valahogy azt a benyomást kelti, hogy a Tartarus mégsem az a szörnyen gonosz céh, mint aminek képzeltük, persze lehet, hogy ő az egyetlen kivétel. Ha olyan gonosz lenne, akkor nem ölne démonokat.

Érdemes figyelni Zeref újabb könyvére aminek E.N.D a címe, és amit Igneel nem tudott elpusztítani.

Úgy néz ki, hogy Erza és Minerva harca egy későbbi időpontban fog folytatódni a 3-dik menettel. Ez most döntetlennel végződött, korábban Erza győzött, Vajon a hármas szám szerencsét hoz majd Minervának és ő lesz az első, aki legyőzi Erzát egy tisztességes 1 vs 1-ben?
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #7002 Dátum: 13 szep 27, 12:20:21 »

Nekem nagyon tetszett ez a fejezet  bow
Mostmár vannak sárkányölő Istenölő nameg Démonölő mágusaink is.
Atlas emlékszik mindenre ezek szerint.
Ő épitette az óriások falvát?ezek szerint ezért tisztelik mint Istenséget.
Kiváncsi vagyok,hogy Igneel mit akart elpustitani 400 éve,de ezek szerint nemtudta,persze ha jól forditottam  smirksweat
És végre láthattuk az első Tartaros tagot,és nem is akármelyiket  bow
Jég-Démonölő Silver szerintem hasonlit kicsit Gildarts-ra nem?
Nem semmi mágus lehet,ha egy egéssz falut,nameg egy sárkányt megtudott fagyasztani.
Nameg ha jól értettem,akkor tagja valami kilenc szellemnek vagy minek?
Hogyha már van jég-démonölőnk,akkor legyen már tűz-démonölőnk is  smirksweat
Már várom a kövi fejezetet.  bow
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #7003 Dátum: 13 szep 27, 12:37:29 »

Nagyon jó kis fejezet volt. Gildartsra tényleg hasonlít a fickó, és abból amit mondott én arra tippelek, hogy a legyőzött démonokból nyeri az erejét, persze lehet, hogy csak valami metafora...
Naplózva
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #7004 Dátum: 13 szep 27, 12:44:02 »

Amúgy az istenölő mágia meg a démonölő mágia se valami nagy durranás szerintem. A sárkányölőnél láthattuk, hogy van valami előnye a sárkányokkal való harcban, hiszen Makarov meg a többiek támadásai nem használtak míg a sárkányölőké igen. Pedig emberekkel való harcban kb ugyan olyan hatásosak, mint az összes többi mágia. Kíváncsi vagyok, hogy ennek a démonölőnek van-e ilyen előnye vagy csak szimpla jégmágia (ami mellesleg rohadt erős a jelek szerint)
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Oldalak: 1 ... 465 466 [467] 468 469 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!