24 jún 16, 05:06:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 431 432 [433] 434 435 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1852579 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
Natsu the DS
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 89


« Válasz #6480 Dátum: 13 jún 28, 10:33:59 »

Fordítani úgy fordították, hogy: öreg fiú. (vagy vmi hasonló, de nem nagybácsinak)
Szerk.: Én még ezt az eltűnést mindig nem értem.
Ha el pusztítják a kaput az nem fogja azt eredményezni, hogy korábban nem létezett a kapu.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 28, 10:38:26 írta Natsu the DS » Naplózva

,,A félelem nem gonosz. Felhívja a figyelmed a gyengéidre, és amint megismered ezeket, nem csak erősebbé, de kedvesebb emberré is válhatsz.''<br >Gildarts Clive
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #6481 Dátum: 13 jún 28, 10:35:06 »

Most akkor hol van az a aranyló síkság ahova J-Lucy került? Mert szinte az egész céh ott van.  Most az a Menny lenne és ezek szerint mindenki meghalt a sárkányok által  vagy létrejött egy párhuzamos idősík és ott élnek tovább? vagy esetleg Soul Societybe kerültek. Nevet

Jobban örültem volna, ha többet látunk a Wendy,Luxus Vs Zirconisból de helyette kapunk jövő héten 3 színes manga fejezetet?! Mashima előrehozta a karácsonyt, vagy így vezeti le a fölös energiákat? Pojén Nembaj nekünk ez csak jó.
Remélem, hogy a Great Dance Tournament nem annak a fillernek a remakje lesz. Az biztos megint valami fanszervice dolog lesz. Nevet Azért jó lenne, ha nem csak a szokásos párokat látnánk állandóan, hanem vinne bele Mashima egy kis újítást és nem az agyonfavorizált párokat rakja bele megint.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Natsu the DS
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 89


« Válasz #6482 Dátum: 13 jún 28, 10:41:23 »

Meg onnan kettővel balra, az Gazille vagy Orga?
Gazille, mert ott áll előtte Lily.
Naplózva

,,A félelem nem gonosz. Felhívja a figyelmed a gyengéidre, és amint megismered ezeket, nem csak erősebbé, de kedvesebb emberré is válhatsz.''<br >Gildarts Clive
Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #6483 Dátum: 13 jún 28, 10:42:10 »

Ez a Zirconis hatalmas, hiányozni fog  Nevet
Viszont miért van olyan érzésem, hogy jövő héten valami Natsu x Lucy love story lesz?
Naplózva

Zapor
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 48


« Válasz #6484 Dátum: 13 jún 28, 11:08:22 »

Szerintem szép lezárás volt, még ha egyet is értek abban, hogy kicsivel többet is ki lehetett volna hozni ebből a vonalból.

Most akkor hol van az a aranyló síkság ahova J-Lucy került? Mert szinte az egész céh ott van.  Most az a Menny lenne és ezek szerint mindenki meghalt a sárkányok által  vagy létrejött egy párhuzamos idősík és ott élnek tovább? vagy esetleg Soul Societybe kerültek. Nevet

J-Lucy is visszakerült a saját párhuzamos világába, ahol ugyebár a cég nagy része és a legtöbb varázsló már halott volt - szerintem is a "Mennybe" jutott, ahol a többiek már vártak rá. Gyönyörű rész volt, kicsit könnybe is lábadt a szemem  Byebög

Az utolsó oldal pedig vitte a pálmát, NaLu rajongók előnyben  Nevet

Ez a Zirconis hatalmas, hiányozni fog  Nevet
Viszont miért van olyan érzésem, hogy jövő héten valami Natsu x Lucy love story lesz?

Én örülnék Nevet

Egy kicsit hiányoltam Urtear-t, még senki nem fedezte fel a halálát?  Szomorú
Naplózva
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #6485 Dátum: 13 jún 28, 11:17:19 »


most nem keresem vissza, de anno írtam a mágiajátékok végén, hogy ha behozza a "nagyon várt, nagyra tartott" sárkányokat nem fog jó kisülni belőle....
a mágiajátékok jobb volt! valahogy a sárkányok nem jók.... se ellenfélnek, se barátnak. inkább gonosz mágusok ellen harcoljanak mint ezek ellen a sárkányok ellen:)
eddig se hiányoltam a jelenlétüket, ezek után sem fogom:)
Naplózva
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #6486 Dátum: 13 jún 28, 11:25:47 »

Na bejött, amit jósoltam. A 7 sárkány eljött, tomboltak-romboltak aztán meg puff, visszamentek a múltba. Kicsit alulmúlta a várakozásaimat, de azért tetszett. Csak azt nem tudom, hogy Natsu miért nem kérdezte meg Atlastól, hogy vajon mi történhetett Igneel-lel meg a többi sárkánnyal.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #6487 Dátum: 13 jún 28, 11:26:25 »

Ahogy olvasom az előső oldalt, nem csak a következőn, hanem még az azutáni héten is 3 fejezet lesz  Ohh My God ? Azért ez nem semmi.

A fejezet sajnos csalódás volt, túl hirtelen és túl egyszerűen ért véget az egész, ha azt vesszük hogy 7(!) sárkány randalírozott a környéken. Erre azért rászánhattak volna több fejezetet...

Ez az egész "emberiség ellentámadása" alig volt érezhető, gondoltam Cobra, Wendy, Luxus,Sting és Rouge is kiveszi a részét harcból, és nem csak addig tartják vissza a sárkányokat, ameddig Natsu elintézi a főbosst. Hamár a sárkányölő mágia ezért az egy napért lett létrehozva, akkor lássunk is valamit elszórt képkockákon kívül  >.<#.
Cobra akkor most csak cameozott vagy mi?

Amúgy lezárásként jó működne a fejezet, de mivel túl hamar jött, kevésbé lehet átérezni.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #6488 Dátum: 13 jún 28, 11:41:59 »

Azért kicsit furcsa, hogy az egész főváros romokban hever, de jövőhéten tánc bajnokság lesz.

Az tetszett, hogy Mavis madártávlatból nézte az eseményeket. Lehet, hogy onnan osztogatta a parancsokat. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #6489 Dátum: 13 jún 28, 12:47:54 »

Egész szépen lerajzolta ezt a gyors lefolyású arc véget Nevet  A jövőhét és az azutáni meg kényeztetés lesz  Nyelvesít
Hiro Mashima kényezteti a rajongókat és ez jól van.
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #6490 Dátum: 13 jún 28, 13:17:34 »

Inkább azt mondanám hogy kárpótolja az elmúlt fejezetekért.
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #6491 Dátum: 13 jún 28, 13:29:48 »

A Nagy Mágiajátékok ugye világos.
A sárkányok elleni harc viszont szerintem csak egy felvezető lesz valami sokkal kiterjedtebb dologhoz. Hiszen maguk a sárkányölők is megjegyezték, hogy ez nagyon karcsú volt tőlük. Mintha csak egy figyelmeztetés lett volna, hogy kezdjetek el gyúrni, mert kutya világ lesz. Nevet Szal ez nem tekinthető semmi lezárásának, inkább csak egy köztes megálló valami sokkal nagyobbhoz (Acnologia ikszdé). Kapunk már poén részt, és utána megint durr bele a lecsóba. kacsint

Félreértések elkerülése végett, a jövő heti fejezetek nem lesznek végig színesek, csak lesznek bennül színes oldalak. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #6492 Dátum: 13 jún 28, 14:26:06 »

Fordítani úgy fordították, hogy: öreg fiú. (vagy vmi hasonló, de nem nagybácsinak)
Szerk.: Én még ezt az eltűnést mindig nem értem.
Ha el pusztítják a kaput az nem fogja azt eredményezni, hogy korábban nem létezett a kapu.

De ők pont későbbről jöttek. Ha én most elpusztítom a kaput, akkor 7 év múlva nem lesz ergo nem tudnak jönni.  Azt hiszem ez a paradoxon.

Amúgy egyetértek Chakrával, szerintem is ez inkább volt egy kezdet mint egy vég. Mavis megjegyzésével főleg.(Ezt kivételesen értettem ikszdé) Azért itt nem járt annyira Rouge és Sting szája mint a mágiajátékokon. Valami olyasmit mondtak Natsunak, hogy sárkányölő létére nem tudta megölni Acnologiát...
A következő 3 fejezet teljesen filler lesz? Tehát még ép a város meg ilyenek?
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 28, 14:41:35 írta Zeref » Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #6493 Dátum: 13 jún 28, 14:36:27 »

Lehet lesz egy pár hetes csúsztatás a manga idejében, és közben nagy vonalakban összetákolják a várost. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #6494 Dátum: 13 jún 28, 15:23:41 »

Tényleg eléggé elcsapta a végére, de szerintem egy ilyen befejezéssel sokakat tudott kárpótolni. Egy kicsit engem is meghatott, amikor Lucy az "arany síkságra" került. Mindenesetre az elkövetkező 2 hétben nagyon a fanok felé fog húzni Hiro. Valószínűleg rájött, hogy sokaknak nem tetszettek az agymenései. Attól azonban lehet félni, hogy most meg át fog esni a ló túloldalára és az eddigieknél is több fanservice-t fog beleszőni a történetbe, ami ugye nem túl előnyös (gondolok itt a Star Wars legújabb 3 részére pl.)

NaLu: Nem tudom a fórumozók mennyire ismerik a shounen mangákat/animéket, de én nem sok neverending sorozatról tudok, amiben lenne szerelmi kapcsolat a végső ending-en kívül Szomorú Talán a Dragon Ball egyedül a kivétel

Igazság szerint én egy olyan igazi főgonoszt hiányolok mostanában, mint Hades. Mondjuk vele kapcsolatban se értettem, hogy megtanított vagy 8 Lost Magic-et az alattvalóinak, de ő egyet se használt...
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 28, 15:32:01 írta olcha94 » Naplózva
Oldalak: 1 ... 431 432 [433] 434 435 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!