24 szep 25, 13:46:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 430 431 [432] 433 434 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1986717 alkalommal)
0 Felhasználó és 135 vendég van a témában
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #6465 Dátum: 13 jún 24, 15:15:44 »

Ha a következő rész a Fairy Fesztiváli időbe megy vissza akkor lehet kiderül miért is nem tudott Natsu és Gazille kilépni a varázsképletből?  Gondolkozik  Jó lenne már erre is választ kapni.
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #6466 Dátum: 13 jún 24, 16:41:35 »

ööö nem =D nem megyünk vissza az időben. Csak lesz egy bónusz fejezet  Fairy Fesztivál címmel.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 24, 16:42:07 írta Lew » Naplózva


ugyenemleszvége
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 16



« Válasz #6467 Dátum: 13 jún 24, 18:53:00 »

Igen, én is valami olyanra számítok, mint az Erza igazi lesz, vagy a Coca colás  részek voltak. Nem szeretem ezeket a figyelem eltereléseket...   Neeem
Naplózva
Depres
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161


« Válasz #6468 Dátum: 13 jún 24, 23:23:45 »

Az első oldalon írják, hogy július 20.-án jelenik meg a Fairy Tail fesztiválos bónusz történet egy külön számban.
Naplózva
Wellin
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #6469 Dátum: 13 jún 25, 10:39:07 »

Sziasztok , a fórumos pályafutásomat gyorsan egy kérdéssel , illetve kettő véleményem szerint izgalmas "új" történeti szállal kezdeném , várom a véleményeket.
A kérdésem , pedig az lenne ,hogy lehet tudni valamit Acnologia tartozkodási helyéről , vagyis ,hogy a Földön repked össze-vissza , esetleg valami másik dimenzióban dekkol , a Tenrou arc-nál nem igen derült ki végül is honnan is jött.
Így amennyiben a földön van eléggé valószínű ,hogy csak észreveszi ,hogy a Földön van néhány sárkány , így meg esélyes ,hogy ő is tiszteletét teszi a helyszínen.
A másik véleményem szerint lehetséges "jövőkép" , ami talán nem annyira reális , tegyük fel a sárkányok vissza kerülnek a múltba ennek úgyis elég nagy valószínűsége van , de mondjuk mivel gyakorlatilag Natsu is fizikai kapcsolatban van egy sárkánnyal így ő is visszajutna a múltba vagy valamiféle más okból kifolyólag. Ezután pedig 2 idősíkon folytatódna a történet ,egyik a múlt ,ahol megismernénk Natsu és Zeref kapcsolatát , a sárkányokat , illetve az első sárkányölőket is ( amennyiben már vannak persze) , míg a másik síkon egyfajta jellemfejlődés jelenthetné a központi szálat mégis , mihez kezdenek Natsu nélkül a többiek , esetleg ,hogy próbálják visszahozni.
Egyik se lenne valami világmegváltó csavar , de szerintem főleg a második történetből ki lehetne honi egy elfogadható arc-ot.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #6470 Dátum: 13 jún 25, 11:08:04 »

Üdv a fórumon. Érezd jól magad. Mosolyog

Gildarts a 100 éves küldetés alatt találkozott Achnologiával, ez alapján én úgy gondolom, hogy a 100 éves küldetés helyszínén tanyázhat. Ha belegondolunk, hogy 100 év alatt senkinek sem sikerült és Makarov szerencsésnek mondta Gildartsot, hogy egyáltalán élve visszatért. Szerintem könnyen lehet, hogy Achnologia miatt nem térnek vissza a mágusok  arról a küldetésről. Az tökéletes búvóhely Achnologiának. Nem hinném hogy sok mágus próbálkozna a küldetéssel ezzel felfedezve őt. Azt a párat meg könnyen elintézi.

Az ötlet nem rossz, hogy Natsu kicsit egyedül nyomuljon, hisz Luffynak is jót tett, hogy a társai nélkül akciózott Amazon Lilyn és az utána lévő helyeken. Az az idő alatt logikusan kezdett gondolkodni és érettebben viselkedett, ami nem jellemző rá, mikor a társai vele vannak. Lehet, hogy Natsunak se ártana egy kis szóló akció, hátha olyan arcát mutatja meg, amit még nem láttunk vagy nem nagyon ismerünk.
Viszont mivel a múltba menne, akkor meg is változtathatja a történelmet, ami nagyon veszélyes. Ráadásul a jelenben menő száll a másikhoz képest csak töltelék lenne. Hisz amint visszatér Natsu a jellemfejlődések, amit Natsu eltűnése idézet elő semmisé vállnak, mikor Natsu visszatér (lásd Romeó esetét).
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #6471 Dátum: 13 jún 26, 22:22:29 »

Gondolkodtam még mit takarhat a cím. Eszembe jutott egy dolog, igaz elég valószínűtlen, de hátha.
Megjelenik Acnologia és sok embert megöl mágusok, katonák civilek közül egyaránt. (Ha jól tudom eddig éjszaka játszódott mostanában.) Az aranyló síkság nem is aranyló, hanem csillogó lenne, ahogy a felkelő Nap fény megvilágítja a halottak vérét.
Jó mondjuk ez elég morbid ehhez a mangához.
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
CiTrOm
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 13


A CiTrOm


« Válasz #6472 Dátum: 13 jún 27, 16:23:22 »

Nekem is lenne 1 elméletem a címről de ugyan csak hülyeség mint az eddigi kommenteim  Technikai KO
Igneel, Metallicana, Grandine, Atlas Flame,(Jeleneg ők a "jó" sárkányok) ugye akkor Atlason kivül a másik 3-at megjelenik valahonnan(pl.: kiszarja őket a kapu maradványa) és egyesülve/erejüket átadva stb combóval sárkányölőkkel karöltve levernek mindenkit és utána jön a felkelő napocska ahogy Zeref(DIE,DIE,DIE) is mondta de nem a halottak vérét világítja meg már mint a mágus/civil/katona vért, hanem a "gonosz" sárkányok és J-Rouge vérét
És mindenki haza megy boldogan  smirksweat
Naplózva

olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #6473 Dátum: 13 jún 28, 09:14:45 »

Azon kívül, hogy tanították és felnevelték a sárkányölőket, szinte semmit sem tudunk róluk. Nem is biztos, hogy segítő szándékkal érkeznének. Erre egy példát mondok.: Zirconis amikor ráismert Wendy személyében Grandine-ra, akkor olyan volt az arca, mintha jó barátja lett volna. Lehetséges, hogy anno ők is az emberek ellen küzdöttek, aztán ők maradtak 3-an utoljára, és így kénytelenek voltak továbbadni a tudásukat. Én ezt tudom elképzelni...

szerk.: Én értem, hogy Zeref volt az állítólagos leggonoszabb mágus, de az a múltban volt. A Tenrou-szigeten nyújtott alakítása alapján én mégsem nevezném rossznak. Nem is értem, hogy miért jön mindig mindenki Zereffel. A démonain és az Acnologia-s afférján kívűl semmit nem tudunk róla, csak azt hogy a teste átkozott vagy mi, és akarata ellenére gyilkolt 7 évvel ezelőtt a fekete mágiával. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 28, 09:18:29 írta olcha94 » Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #6474 Dátum: 13 jún 28, 09:47:48 »

Újabb gyorsan érkező fejezet:

http://mangastream.com/read/fairy_tail/71392494/1

Jó szórakozást mindenkinek!  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 28, 09:48:21 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #6475 Dátum: 13 jún 28, 10:03:28 »

Semmi különös , azt hittem mondd egy nevet J Rouge vagy miért nézett ott döbbent fejjel Natsu ?
Jövőhéten  3 rész jön ki  Nevet és utána héten is MS szerint .  >.<#
Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #6476 Dátum: 13 jún 28, 10:06:07 »

Van valami zavaró abban amit Mavis mondott.Frosch halála meg gondolom harc közben fog megtörténni.A többi csak nakama szöveg.
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #6477 Dátum: 13 jún 28, 10:11:45 »

Totálisan levezető rész volt, mint ahogy azt megszokhattuk. Kaptunk egy infót, hogy a J beli Rogue még megszülethet az elkövetkezendő 1 év alatt. Erre talán érdemes lesz figyelni. Következő héten meg 3 teljesen színes rész?!?! Holy shit madafaka! Na ezt érdemes lesz nyál csorgatva várni. Új arcot is kezdünk ezzel. Az első mester megjegyzése tetszett, hogy 1 dragon slayer sem volt képes legyőzni 1 sárkányt sem, illetve ezzel Natsuék esélye a dragonforce-ra is elment. Max ha Achnologia-t valahogy le nem verik. Jelenleg ez pedig lehetetlen lesz nekik...

ööö hopsz egy kis korrekció: A jövő Lucy képeknél, mikor Natsuval elindulnak a tömeg fele, Erza mellett mit keres Miliana vagy kicsoda, a macska lány. Meg onnan kettővel balra, az Gazille vagy Orga? Nagyon Orga feje van. Meg jobb szélen van még colos akiket nem tudok felismerni. Miféle társulat verődött ott össze és mi célból?
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 28, 10:21:42 írta Ronyszkusz » Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #6478 Dátum: 13 jún 28, 10:14:49 »

Sajnos szinte tudni lehetett,hogy ez lessz  Szomorú
A sárkányok eltüntek,de azért Zirconist jól lefoglalta a hercegnő a végén  ikszdé
Gondoltam  már azt mondja neki,hogy ő a jáde sárkányölő  smirksweat ikszdé
De Natsu tényleg nagybácsinak nevezte Atlas Flamet?persze ha az uncle az jelenti. smirksweat

A vége szerintem azért jó volt,mikor J-Lucy visszajutott a J-Fairy Tail-hez. Mosolyog
Szóvl azért volt a cime az,hogy arany sikság  Nevet
Nos a lényeg,hogy a sárkányok meg J-Rogue eltüntek,most jöhet a másik arc  Mosolyog

De most azt irját az utolsó oldalon,hogy jövőhéten tripla fejezet lessz?
Szerintem az első két cim nem kapcsolodik majd a jelenelgi törtlénethez.
A harmdik meg nemtudom eldönteni mi lessz. smirksweat
Na a lényeg jó kis rész volt köszönjük  bow Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 28, 10:21:35 írta Lehel94 » Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6479 Dátum: 13 jún 28, 10:24:26 »

Ennyi? Ennyi volt az arc, és így ért véget? Rengeteg potenciál lehetett volna benne, erre egy ilyen 'összetöröm a kaput' vadbarbár húzással helyrerakják az időt. Hát, rendben van, igazából én vagyok a hülye hogy többet vártam. Most még el is tekintek attól, hogyha nem jöttek volna át a kapun a sárkányok akkor az nem is pusztul el, hogy ne tudjanak átjönni rajta, ami így egy csúnya paradoxon.  Neeem
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 28, 10:24:58 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Oldalak: 1 ... 430 431 [432] 433 434 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!