24 jún 16, 05:39:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 400 401 [402] 403 404 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1852669 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #6015 Dátum: 13 máj 24, 14:11:19 »

Danke Schöön...Micsoda?? Nem éri el az eccsit? Ember akkor te nem tudod hogy mit is jelent.Gyenge szexuális tartalom,visszafogott szexuális utalások,pl : 2 nagy csöcs ,annyira kivágott a póló hogy azt mutatják,erre itt Lucy teljesen meztelen,és rárepül Natsura ,mi ez ha nem egy gyenge Hentai jelenet ? (amúgy perverzet jelent a hentai..) És igen,kezdi elveszteni az összes komolyságát,nem mintha annyi lett volna ezelőtt is,de ez más egy kicsit sok.Gyerekmanga lesz lassan. Megint egy minőségileg pocsék rész,azzal megy el háromnegyed mangarész hogy ,hogyan képes megülni,majd megenni a tűzsárkányt Natsu,utána egy picit motyognak Igneel-ről.Ennyit a Fairy tail mangáról,lehet hogy csak azért érzem így mert már nincs anime..Ott legalább nem volt annyi eccsi.
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 24, 14:31:17 írta dreamfolow » Naplózva

Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #6016 Dátum: 13 máj 24, 14:16:12 »

-Hát ez valami eszméletlen fejezet volt ikszdé

-Natsu nekiált megkajálni Atlas Falamet

-Luxus milyen fejet vágott már,mikor Natsu bevágta,hogy Atlas Flame-t megkajálja  ikszdé

-Kiderült,hogy Igneel is egy király csk ő A tűzsárkányoké.

-Luxus meg mennyem csak segiteni Wendynek,ugy talán lessz esélyük a perverz Zirconis ellen  ikszdé

-A vége nagyon nagy volt,J-Rogue jól meglepödött mikor látta Natsut Atlas Flame hátán.

-A kövi rész ezek szerint az emberek meg sárkányokról fog szólni.

-Összeségében ez egy jó kis fejezet volt  bow
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 24, 14:37:26 írta Lehel94 » Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #6017 Dátum: 13 máj 24, 14:18:52 »

Semmi a köze a hentaiohoz még ejcsit sem éri el. Másik meg hogy aki komolyságot vár az rossz mangát olvas:D

http://www.mangareader.net/fairy-tail/332/14 - Sárkányhentai  

Huh, kicsit rövidnek éreztem a fejezetet, de azért egész érdekesre sikerült . Natsu csak elkezdte a zabálni Atlast, kiváncsi vagyok így egy sárkány tüzétől mennyivel ugriki meg az ereje.
Atlas átállássa viszont már egy kicsit furcsa volt, vajon hányan fognak még így dönteni miután dumáltak egy kicsit a sárkányölőkkel  smirksweat. Reméljük nem lesznek sokan....

+ Future Rouge jelenlegi személyiségére várnák már valamilyen bővebb magyarázatot Mashiramától,  hogy miért is akar ennyire a világ ura lenni.  
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 24, 14:36:55 írta mateee-kun » Naplózva
Cool
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110

Cool.


« Válasz #6018 Dátum: 13 máj 24, 14:20:14 »

Mekkora lenne már , ha natsu csak úgy elszívná Flame atlast.  ikszdé
De jobban belegondolva kétlem hogy csak úgy meglehessen enni a tüzét , hiszen ő sárkány. Pontosan
Lucyból meg a bájaiból most már elég volt picit, férfiből vagyok de annyira nem vagyok sérült elme hogy ez bekamáljam... Lehánylak
kösz , matee
Naplózva

Ahogy a levelek , te is elhullasz.
swadawa2
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 315


?????


« Válasz #6019 Dátum: 13 máj 24, 14:23:59 »

Ezt teljesen jól mondod dreamfolow, gyerekesedik a manga,  mindig egy picit picit, ez a nakama is r*hadtul elvan túlozva, szét van verve a csita, lába szétment, de a nakamáim, lekell gyözzelek, igy hát persze győz, satöbbi satöbbi, nem volt vérkomoly manga igaz, de már tényleg megy elfele, ahogy mondtam, nem sokára átlehet nevezni Fairy Tale-re, meg ez a sok pucér jelenet, "tőgy" fogdosás, fanservice, hogy vegyék, a kedvenc mangám volt, sajnos volt,    ehelyett belépett az első helyre az Assassination Classroom , nézzétek milyen, elsőre elmebetegnek nézhetitek, de egyébként nagyon szórakoztató, tényleg , ne adjátok fel az első fejezet elolvasásával hogy ez fekáli* , én is igy voltam a Naruto-val, főleg a Bleach-el, a Fairy Tail-el nagyon igy, és mégis azóta olvasom őket.

Szóval sajnos ez van, de vannak akiknek bejön, és persze valószinüleg többen vannak, lassan olyanná válik ez a helyzet mint a hardcore sim vs árkád "billentyűhuszárok", ahol a hardcore a kicsi réteg, nos itt meg mi vagyunk a kicsi réteg, akiknek jobban tetszene egy picivel komolyabb manga, de tényleg lenne egy kicsit komolyabb...
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 24, 14:24:35 írta swadawa2 » Naplózva

dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #6020 Dátum: 13 máj 24, 14:28:30 »

mateee,és a sárkányhentai ..X'D .Na akkor egyetértünk ezzel kapcsolatban.Persze,a sok kisgyereknek tetszik,hűű láttam egy meztelen nőt a mangában,azta :ooo.Meg ez az egész,nincsenek bonyolult dolgok amiről lehetne beszélni,csak egy szálról fut az egész manga.És a szereplők is tök gyerekesek.Pedig régen azért volt benn egy kis értelem a Fairy Tail mangában.

Max addig eszi Natsu a tüzét ,míg nem össze rogyik a sárkány kimerültségében.Szal Natsu szépen befogta Atlas-t. bow
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 24, 14:29:14 írta dreamfolow » Naplózva

Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #6021 Dátum: 13 máj 24, 14:43:29 »

Azért lehet sokunknak hiányérzete, mert egyre több szereplőt próbál Masima felvinni a vászonra.
Régen pl. Luxus arc, azért tűnhetett komolyabbnak a manga, mert relatíve kevés főbb szereplő volt egyszerre a színen és így volt idő a jellemük kidolgozására. Természetesen akkor is voltak kidolgozotlanabb szereplők, de miattuk nem sírtunk.
Most pl. lehetett volna egy kemény 1 fejezetet Luxus és csapatának szentelni és a következő fejezetben a Natsu átveszi a témát. Ki lehetett volna bontani, hogy vagy 3 fajta stratégiát, ami ellen a tűzsárkány ellen mennek, de sikertelenül. Biztos mindenki szívesen látott volna egy varázsképletes körbekerítést például. Ilyen esetben komolyabbnak érezhetnénk a mangát, mert fejlődnek az oly kedvelt karaktereink, de ez jelen pillanatban nem ez hangsúlyos, hanem, hogy haladjon a story. Amúgy aki elégetetlenkedik, talán érdemes lenne az egészet elölről kezdve elolvasnia, mert vannak benne jó úgymond tanító jellegű gondolatok, pl. Gildartz szájából, de más szereplőknél is, igaz nem annyi, mint a Narutoban. Régebben tartalmasabbnak érezhettük ezek miatt, de most a sok szereplő (kb. 100) folyamatos szerepeltetése miatt nem jut idő a karakterfejlődésre, csak a storyline folyamatos felgöngyölítésére...

Aktuális fejezet mindenesetre nálam: 9/10

Szerk.:
Én támogatnék egy Naruto jellegű haladást... Lehet 1 évig eltartana az arc, de ha egy-egy kisebb jelenet, mint tervezésről, bújkálásról, stratégiaépítésről szólna egy-egy fejezet, akkor jobban részeseinek érezhetnénk magunkat ennek az egésznek és nem csak nézők lennénk, hanem együtt gondolkodnánk a szereplőkkel.

Így idővel más korosztályok is rászoknának. Igazából, ha a bevétel baj Masimának, hogy nem veszik meg több százezren a nyomtatott mangát, ha emeli a színvonalat, akkor igazán megtehetné azt is, hogy online árusítja, hiszen a neten is óriási piaca van ennek. Engem nem tántorítana el a mangaolvasástól, ha le kéne perkálni paypal-on mondjuk 1$-t olvasás előtt... Emelné az egésznek a presztízsét. Olyan funkciót meg már semmi ideig nem tart beleépíteni, ha nem találtad szórakoztatónak az adott részt, akkor kritikát küldhetsz a mesternek és még a pénzedet is visszatéríti... Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 24, 14:50:28 írta Serpens92 » Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #6022 Dátum: 13 máj 24, 14:44:05 »

A meztelenkedés az előző fejezetben volt, a 331-ben. Most már a 332-nél tartunk, inkább azt kellene fejtegetni, nem ugyanazt ismételgetni. ^^

(Nem neked szó, Serpens92).
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 24, 14:46:03 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Depres
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161


« Válasz #6023 Dátum: 13 máj 24, 14:46:49 »

Semmi a köze a hentaiohoz még ejcsit sem éri el. Másik meg hogy aki komolyságot vár az rossz mangát olvas:D

http://www.mangareader.net/fairy-tail/332/14 - Sárkányhentai  
hülye vagy matee Nevet és még nekem piszkos a fantáziám.
bár így már érthető miért szelidült meg atlas flame
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #6024 Dátum: 13 máj 24, 14:52:44 »

Ahhoz képest, hogy J-Rouge irányítja a sárkányokat, Atlas szépen ellene fordult. Nevet

Ebben a fejezetben nem volt semmi meztelenkedés, szexuális utalás kivéve mateee ötletét.^^ Szóval a következő alkalomig tényleg hanyagolni kellene a témát.

Az a baj, hogyha, most az egész fejezet elment volna Luxus Team vs Atlas Flame harcra és ugyanígy megjelent volna Natsu, akkor meg az esemény nem haladt volna.

Én még mindig azt mondom, hogy Evergreen egymaga eltudná intézni mind a 7 sárkányt a kőszemeivel. Kúl
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
chaoslord3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 180



« Válasz #6025 Dátum: 13 máj 24, 15:01:09 »

Végre kicsit komolyabbra fordult a dolog az elmúlt fejezetekhez képest. Érdekes dolog ez az Igneel - Atlas Flame kapcsolat. Azért az elég vicces volt mikor Natsu elkezdte enni Atlast... Nevet Így tovább a folytatással...
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #6026 Dátum: 13 máj 24, 15:02:50 »

Sárkányokra nem hat mágia csak a sárkány ölő. Ezért nincs értelme képletnek vagy bármi másnak.
Naplózva
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #6027 Dátum: 13 máj 24, 15:56:56 »

hát ez a rész nem váltotta be hozzá fűzött reményeim.  Gondolkozik

Atlas Flame mint Igneel alattvalója? Volt erre esély, igen, de inkább szimpla fajtársnak gondoltam volna.
Natsu evészete: kreativitáshiány absolut.
Aztán szöveg és Natsu újra nekiugrik J-Roguenak. 

Így semmi jó nem lesz ebből az arc-ból. Hacsak... Lucy mág hozhat némi megdöbbentő dolgot a jövőbeli naplójából.
Mert az a rész olyan, mint mikor a LOST-ban levetítik az első szalagot "Tájékoztató" néven.
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #6028 Dátum: 13 máj 24, 16:56:39 »

Gyengécskének érzetem ezt a fejezetet, de nagyon!  Szomorú

Az előző fejezetnyi meztelenkedés, ehhez a stratégiához vezetett? Ezt még stratégiának sem nevezném.
A Tűz Sárkányölő megpróbál felfalni egy Tűz Sárkánt. Igazán eredeti. A legszomorúbb az, hogy Mashima csak azért teremtette Atlas Flamet, hogy Natsu ismét erőre kapjon és ismét Jövő Rogue ellen vonuljon. Nemyóó

Kérdem én, mikor kezdett mindenki Natsura támaszkodni? Amióta Laxus idézte Natsu szavait, azóta úgy érzem Natsu lett a céhen belüli példakép. A példakép, akit minden szorult helyzetből meg kell menteni illetve mindenkinek az ő szavai kellenek, hogy erőre kapjanak. Ezt ne, komolyan ne. Noexpression

Örülök neki, hogy Laxus, Happy és a Rajinshuu megy segédkezni Wendyéknek. Vajon Mashima meglépi-e az Égi Villámsárkányt?  Hümm-hümm

Emlékeztek, hogy Natsu célja az volt a manga elején, hogy megtalálja Igneelt? Ti sem? Legalább most  megtudtuk, hogy Igneel a Tűz Sárkánykirály és Atlas Flame a barátja. Ez is valami.

@Serpens92
Nekem hiányérzetem például azért van, mert kinőttem a "főhős mindig, minden szorult helyzetből feláll és győz, miközben senki sem veszíti el életet a jók közül" típusú történetet. A főhősre vonatkozó részt különösen kinőttem >.<#


Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Zsolteee
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15


Dragon slayer


« Válasz #6029 Dátum: 13 máj 24, 17:34:21 »

Nem tudom, miért szólja le mindenki, de szerintem eszméletlen jó volt ez a fejezet.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 400 401 [402] 403 404 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!