24 jún 16, 03:53:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 355 356 [357] 358 359 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1852412 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #5340 Dátum: 13 márc 11, 15:51:35 »

Ha ez igaz lenne miért állna le pont most az anime ...
Hol hallottál te erről ? Amúgy eddig Mashima összes munkáját szeretem .
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #5341 Dátum: 13 márc 11, 16:23:34 »

Tavaly Mashima megjelentetett egy képet a Twitterén, amin egy Natsuhoz hasonló karakter volt. A kép megjelenése után futótűzként terjedt a hír, hogy a képen biztosan a legújabb mangájának főszereplője található és a Fairy Tailt hamarosan befejezi. A barcelonai útja során egy interjúban Mashima elmondta, hogy legalább 3 történetszál még biztosan lesz a Nagy Mágia Játékok után. A lehetséges többit majd a sorsa hozza Mosolyog A karakter kilétéről megerősítés nem történt.
Az említett karakter:
http://i1197.photobucket.com/albums/aa430/DokuryuuBastian/Pictures/new_mashima_zps4bb4d3d7.png
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 11, 16:24:26 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #5342 Dátum: 13 márc 11, 20:30:54 »

Azért én is irok egy kicsit a mágiajátékok lezárásáról. Ha írtam, nem baj mert kicsit bővebben szeretnék írni az egészről.

Kezdjük az elején. A csapat megérkezik a mágiajátékokra és részt vesz a '' legerősebb csapat '' az FT-be a labirintus feladaton. 8. helyen végeznek. Még ha a 8. helyen is végeznek, akkor sem végeznek a '' legutolsón ''. Mégis csak több mint 100 céhet hoztak be azon a feladaton. smirksweat
Mikor belépnek az arénába mint 8. mindenki csak fujjog, de azt nem veszik figyelembe, hogy több mint 100 céhet lehagytak. :'D
Jönnek szép sorjában a céhek és elérkezünk a B-csapathoz. ikszdé Az A-csapat meg ledöbben. Nem tudom minek kellett titokban tartani. Nevet
Egy kis szemezgetés a raven tail-el és a sabertooth-al és azután mehet az 1. feladat.
Gray-t szó szerint megalázza az a puding kicsoda. ikszdé A többiek jól teljesítettek.
A harcoknál lucy megmutatná végre mire képes és egy ideig megy is neki. Ha nem obra nem lépne közbe, akkor lucy nyert volna. Ezt se hagyták meg neki. No comment Persze natsu-nak sem kellett volna beleavatkoznia. Ha megnézzük ki kezdte, akkor oda jutunk, hogy megint csak lucy-t alázzák, szóval felesleges.
Mindenki boldogtalan az 1. nap után és nem is csoda.
A 2. napon végül szerez mind a 2 csapat 10-nél kicsivel több pontot és most már haladnak felfele.
A 3. napon már taroltak. Mindent ők vittek. Erza szó szerint elvette mindenki elől a pontszerzési lehetőséget. ikszdé Nem kellett volna a többieknek másik feladatot kitalálni. Nevet De még ott is megalázza kana a szentmágus sebzését. Nevet
Laxus kiüti a raven tailt. Wendy, Sherria elleni harca is jól meglett csinálva. Nyomkodott pár megszokott FT-és szöveget és mégsem nyert, DE nem is vesztett, szóval nekem ez volt a legelfogadhatóbb csata és messze a legjobb. Mosolyog
A 4. nap kicsit felidegesített. Igazából minerva idegesített fel. Lucy-t megint szét kellett alázni. ikszdé Ezt majd mostantól mindig elvárom az arc-oknál. Ha nem lesz megalázva, akkor sírni fogok. ikszdé
Natsu, a 2 sárkányölő elleni harca visszahozta a kedvem, mert meg lett mutatva a 2 senkiházinak, hogy nem kell nagyra lenni az erejükkel. Azért nem teszem ide gazille-t mert ő alig mutatott valamit és ki is lett küldve a pályáról. Nevet
Ezek után még érdekesebb események jönnek. A sárkánytemető és arcadios kis terve. Végre megtudhattunk valamit a múltról és a tervről. Lucy elfogása meg a terv része...
Az utolsó nap:

A mágiajátékokon részt vett csapat:
5 ember aki kicsivel később kezdte el és a végén mind az 5 állva maradt. Nem a legjobban elvárt dolog. Mosolyog
Gray harcának örültem csak. Lehet legyőzte rufust, de meg lett magyarázva miért. Utalgatásokkal nem megy semmire se az ember, mert sokan nem veszik észre. A többinél se volt utalgatás. Nakama powerup és kész. A nakama powerup olyan mint a redbull. Szárnyak helyett erőt ad. ikszdé
Erza harca ocsmány volt. Az új páncélt még megértem, de igazán 1x veszthetett volna. Laxust se értem. Oké, hogy ő FT tag meg nakama powerup és natsu szövege, de jura kiütésével vagyok a leginkább elégedetlen. Remélem nem lesz erősebbnek beállítva nála, mert mégiscsak 7 évvel többet volt aktiv mint laxus... smirksweat
Sherria-ban csalódtam, de vicces volt. Nevet

A lucy-t megmentő csapat:
A bejutásuk vicces volt, de az 5 erősnek állított kivégző már nem volt az. Arcadios lávába való menetele, hogy megmentse a 2 csillagmágust az szép volt. Mindegyiküknek érdekes képessége volt és én szerettem volna kiismerni jobban őket, de ha sietős a dolog nem lehet mit tenni. smirksweat
A 10.000 sárkány eléggé megijesztett, mert tényleg sárkányokról van szó. Még ha achnologia erős is volt, akkor is szerintem 1000 sárkány erejével rendelkezhet ( ? ). Lehet több is vagy kevesebb. Igaznak látszik a '' jövő ''.
Jövő lucy behozatala is érdekesre sikeredett, persze ő is hagyott némi rejtélyt maga mögött. smirksweat

Értékelem az arcot:

Elég érdekesre sikeredett. 1. nap szerencsétlenkedtek, majd a 2. nap kicsit szerencsétlenkedtek ikszdé és a 3. nap meg arattak. Jó volt. Nevet a 4. nap is jó volt, de nem hozta a 3. napi szintet. Az utolsó nap meg borzalmas volt. Össze lett csapva. Jobb végkimenetelt is lehetett volna.

Értékelés: 10/7,5
Nakama power up -1 pont. Jura legyőzése -1 pont. Kivégzők behozatala és egyhamar kiütése -0,5 pont. Kb ennyi.
Wendy vs Sherria volt a legjobb csata. A többi elbújhat mellette.

szerk: ezt a sok emóciót nézzétek el. smirksweat Jéé itt is egy.
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 11, 20:31:49 írta Kentonsama » Naplózva
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #5343 Dátum: 13 márc 11, 21:19:41 »

azért így belegondolva durva, hogy mennyivel erősebb az ft a többi céhnél...
 a főszereplő nélkül is simán elegek voltak a többiek, hogy leverjék a "nagy" ellenségeket
 ha belegondolunk a sb egy elég csicska céh volt, mert csak a szájuk volt nagy, a 2 sárkányölőt 1x-re verték le, minervát meg még úgy is leverte 1 ft-s, hogy túszt használt és előtte legyőzte kagurát....
ezek az ellenfelek, ha annak lehet őket nevezni inkább viccnek voltak jók.
és még ezek lennének magnolia legjobb céhei? akkor milyenek a gagyibbak....
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5344 Dátum: 13 márc 11, 23:09:31 »

Korai még a Nagy Mágiajátékok végét hirdetni, hiszen a Ryuuousai, a Sárkánykirály Ünnepe még el sem kezdődött. Akkor jön majd csak az igazi tánc, ha feltűnik néhány(ezer ikszdé) pikkelyes óriásgyík, és a démonok is befutnak (hacsak már nincsenek ott).
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
ugyenemleszvége
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 16



« Válasz #5345 Dátum: 13 márc 12, 09:09:35 »

De ha belegondoltok, akkor azért kellett mind az 5 embernek megmaradnia a ft-ből, hogy az az említett lehetetlen végkifejlet igaz legyen.......ha ezek után is úgy gondoljátok hogy lehetett volna jobb a vége, akkor az író maga alatt vágta a fát mikor előre megírta a "végét". Nevet
Naplózva
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #5346 Dátum: 13 márc 12, 14:49:52 »

valahogy engem kicsit sem tudnak érdekelni a sárkányok... a fairy tail alapjai pedig gondolom a sárkányok lesznek, habár eddig nem sok szerepe volt nekik (örömömre), úgyhogy ha most kanyart vesz a sztori és az író ilyen beszélő süsüket fog betenni, akkor szerintem 1 el csökken a fairy tail nézettsége.
személy szerint nem akarom, hogy átmenjen a történet ilyen sárkányosdiba, eddig csak homályos dolgokat tudtunk a sárkányokról és azok sem tetszettek, úgyhogy remélem nem kapnak nagyobb szerepet, mondjuk ez nem rajtam múlik, hanem az írón.
nekem már az sem tetszik, hogy natsu egy sárkányt tekint az apjának... ez kicsit olyan, mint amikor a kacsának a fiókája akit először meglát, azt tekinti a szülejének... de milyen már, hogy a főszereplő olyan mint egy kis kacsa... nekem ez az egész dolog sántít, és jobb lenne szerintem nem kifejteni, hanem szépen átugrani és haladni tovább a sztoriban, de nem a sárkányok felé...
Naplózva
Bull
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187



« Válasz #5347 Dátum: 13 márc 12, 15:13:17 »

...
Félek, hogy rájuk sem szán 3-4 fejezetnél többet Mashima. De ne legyen igazam.
Naplózva

olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #5348 Dátum: 13 márc 13, 17:31:20 »

Azoknak írok, akik "csalódtak" a mangában: ez az eddigi Daimatou Enbu rész arról szólt direkt, hogy igenis, a FT mindent meg tud tenni a győzelemért. A sok győzelem meg eszköz volt annak a bemutatására, hogy még mindig ők a legerősebb céh Fioréban, a sok nakama szövegelés meg azért fontos, mert a sok éven át megalázott tagokat akarták kiengesztelni és értük harcolnak és mutatják meg, hogy mit is tudnak valójában (meg persze marketing szempontból is jobb így, mert ugye mégsem mondhatja egy rajzfilm a nézőinek, hogy azért edzenek csak, hogy nyerjenek). Pirul Na ja... Szerintem az egész Fairy Tail tartja eddig a színvonalát, mert én eddig is azért szerettem, mert "badass" volt.  Mosolyog Sokszor leírtam, hogy a mágiahasználat furcsa nekem, de ez más tészta.

@Kentonsama

Natsu-ék azért tudták elverni a kivégző osztagot, mert azoknak főleg területre ható mágiájuk volt és szeparálták a kis csapatukat, meg ugye ott volt még Loki deus ex machina szerű közbelépése és mind tudjuk, hogy nélküle Lucy-ék könnyen feldobhatták volna a pacskert, azt meg ugye senki sem akarja Mosolyog  smirksweat

Az egyetlen, amit én is vitatok, az Orga gyors kiütése volt, ugyanis arra semmi utalás nem történt, hogy hogyan is történt pontosan. Egyszerűen kaptunk egy képet, amin Jura alatt fekszik, és a Szent Mágus keze szépen világít.  Technikai KO

Sting meg nem azért adta fel a végén, mert tudta, hogy soha nem látja viszont Lector-t, hanem azért, mert látta, hogy a Fairy Tail rendíthetetlen és ezért mélyen tisztelte őket. Persze ez csak egyéni vélemény.
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 13, 17:35:22 írta olcha94 » Naplózva
rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #5349 Dátum: 13 márc 13, 17:48:48 »

Pedig sajnos tényleg túl sok lett az "indokolatlan" FT győzelem ezen a tornán. Persze eddig is nyertek Erzáék, de többnyire kaptunk legalább valamilyen elfogadhatóbb magyarázatot. Ráadásul a 7 éves időkiesés is pont azt a célt kellett volna szolgálnia, hogy a FT ereje ne legyen túl kiemelkedő a többi céhhez képest, és be tudjon hozni pár érdekes karaktert.
Mindegy, nem akarom nagyon szaporítani a szót, csak bizakodni tudok, hogy Mashima amiatt turbózta fel ismét ennyire Natsuékat, mert eszébe jutott valami érdekesebb lehetőség: gondolok itt a sárkányokra, ahova -ismerve az erejükről szóló mendemondákat- minden erejükre szükség lesz.
Naplózva
syren007
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4


« Válasz #5350 Dátum: 13 márc 13, 22:34:20 »

Én is nagyon imádom ezt a mangát és egyetértek az előttem szólókkal....Mashima idealista és pont ez a jó benne...Mosolyog Nagyon szép a központi mondanivaló, azaz erkölcsi tanítás amiről szól...Mosolyog Én bízom a további pozitív végkifejletekre, bár utánna sem lesz könnyű tovább vinni a sztorit, mert nekem az is megfordult a fejemben, mi van ha most nem lesz teljes a siker és bekövetkezik az a sötét jövő? Gondolkodtatok már ezen? Meddig vihető egy sztori, anélkül, hogy mindig a hőseink győznek bármiféle veszteség nélkül? Persze imádom a bandát és nem akarnám, hogy bármelyikük is kiessen...(Natsu, Gajeel,Laxus stop, please  Szeretet)Érdekes, mert sok a karakter akinek fontos szerepe van a történet alakulásában és a sztori hangulatában...Mosolyog
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #5351 Dátum: 13 márc 13, 23:32:18 »

Korai még a Nagy Mágiajátékok végét hirdetni, hiszen a Ryuuousai, a Sárkánykirály Ünnepe még el sem kezdődött. Akkor jön majd csak az igazi tánc, ha feltűnik néhány(ezer ikszdé) pikkelyes óriásgyík, és a démonok is befutnak (hacsak már nincsenek ott).
Pont ezt akartam mondani, hogy maga a hivatalos verseny lehet véget ért a nézők számára, mert megnyerte a FT, de a kapu az elsötétülés 2 csak most kezd kinyílni, ami szerintem most nyitja meg a kárhozat kapuját a több ezer sárkány személyében Mosolyog

valahogy engem kicsit sem tudnak érdekelni a sárkányok... a fairy tail alapjai pedig gondolom a sárkányok lesznek, habár eddig nem sok szerepe volt nekik (örömömre), úgyhogy ha most kanyart vesz a sztori és az író ilyen beszélő süsüket fog betenni, akkor szerintem 1 el csökken a fairy tail nézettsége.
...
Pedig pont, hogy a sárkányok miatt az egyik legérdekesebb és legjobb a FT. Natsunak már a legelején, az első fejezettől az volt a célja, hogy megtalálja Igneelt. Már az első fejezetben kereste. Úgyhogy jó az, ha több sárkány szerepel, én már kifejezetten várom ^^

Az egyetlen, amit én is vitatok, az Orga gyors kiütése volt, ugyanis arra semmi utalás nem történt, hogy hogyan is történt pontosan. Egyszerűen kaptunk egy képet, amin Jura alatt fekszik, és a Szent Mágus keze szépen világít.  Technikai KO
Jura túl erős volt Orga számára, ez tény, azért is rendezte le a mangaka ezzel a gyors kiütéssel, meg így Jura még menőbbnek tűnt Nevet De ha Luxus összecsap Orgával, akkor se húzza tovább Orga, hiszen Luxus egymaga győzte le a Raven Tail-t a Nagy Mágiajátékokon Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #5352 Dátum: 13 márc 14, 09:26:58 »

De Orga Villám Istenölő Mágiát használt, Laxus meg Villám Sárkányölő Mágiát és a Tenrou-arcból kiderült, hogy egy sárkányölőnek fáj, ha megeszi egy istenölő mágiáját, de fordítva nem, szóval Orga meg tudta volna egy kicsit szorongatni, legalábbis a logika szerint, persze nyílván Laxus is elnyomta volna a saját erejét, mint Natsu. Amúgy nem a kiütéssel van bajom, emrt Jura persze, hogy erősebb volt, hanem azzal, hogy nem mutatták meg, hogy hogyan ütötte ki. Mutattak egy képet, ahol fölötte áll és világít a keze... Szerintem elég vicces egy ilyen kép egy olyan mangában, ahol mágusok harcolnak. Mellesleg Orgának vérzett az Orr(g)a, szóval valószínűleg behúzott neki egyet. Ez elég méltatlan végkifejlete egy Szent Mágus és egy istenölő "összecsapásának"... smirksweat
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #5353 Dátum: 13 márc 14, 13:03:41 »

Ez így nem fedi a valóságot. Laxus alapvetően villámokat használó  mágus. Alapvetően nem dragonslayer, pontosabban az de csak a lakrimának köszönhetően. Ha kiszednék belőle a lakrimát akkor csak egy sima villámokat használó mágus lenne. Neki csak jót tett, hogy ezt a villám mágia pont egy olyan lakrimával került párosításra amely villámsárkányé.
Naplózva
Senais
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 137


Erza Scarlet


« Válasz #5354 Dátum: 13 márc 14, 15:47:31 »

Nem tudja valaki, hogy lesz-e holnap manga?
Csak mert valahol hallottam, hogy most lesz valamikor a cseresznyefa virágzás, olyankor meg ugye nem dolgoznak a mangakák
Naplózva

"Láncaid lehulltak s im azontúl soká
Félve lépdel lábad, amikép megszoká."
Oldalak: 1 ... 355 356 [357] 358 359 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!