24 jún 16, 05:43:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 347 348 [349] 350 351 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1852692 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #5220 Dátum: 13 feb 24, 20:57:57 »

Szerintem is az lesz Sting dolga, hogy a legyengült Fairy Tale-eseket kiüsse (Gazille, Gray és Juvia, mert szerintem ők nyernek majd). Laxus pedig remélem, hogy egy döntetlent kicsikar (ha győzne az egy kicsit túlzás volna). Amúgy, ha utánaszámoltok így pont 58-58 pontja lenne a FT-nek és a Sabernek, meg 55 a Lamiának és akkor már csak Erza van hátra.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Tomo96
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 17


« Válasz #5221 Dátum: 13 feb 24, 23:29:12 »

én lemaradtam jövő Lucynál és egy hirtelen ötlettől vezérelve azt gondoltam ki hogy 777.07.7 -nek nem lehet hogy köze van a visszatéréséhez?? Elvégre az elsötétülés terve a sárkányok ellen jött létre és lehet hogy az időugrós része így hatott ki a sárkányokra másodlagos hatásként az időugrás mögött.
Naplózva
zoone096
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #5222 Dátum: 13 feb 27, 17:45:36 »

Nekem leginkább az volt gyanús ezzel a 777-es évszámmal kapcsolatban, h Lucy anya is 777-ben halt meg...nem tudom van-e vmi összefüggés, csak megakadt rajta a szemem, mikor néztem a Phantom elleni harc utáni részeket...Azóta is fura...meg akkor is felmerült az anyja neve, mikor a Hades mesélt nekik róla...erre mondta Lucy, h erről már hallott az anyjától...
Kicsit gyanús...
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 27, 17:46:31 írta zoone096 » Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #5223 Dátum: 13 feb 28, 09:41:00 »

Hát az biztos hogy fog még szólni 1-2 rész Lucy anyjáról,családjáról.Főleg így hogy Lucy/jövő Lucy van a középpontban ,majdnem az egész anime/manga erről szól mostanság.Nagy rejtély még ez a Sárkányos cucc.
Naplózva

Hórusz87
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 52


« Válasz #5224 Dátum: 13 márc 01, 11:27:36 »

Na, mi fogja feldobni a napotokat???

Hát ez: Mosolyog

http://www.mangareader.net/fairy-tail/321

Ilyen fejezet után kíváncsi leszek a véleményekre Mosolyog megosztott lesz.
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 01, 11:39:47 írta Hórusz87 » Naplózva
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #5225 Dátum: 13 márc 01, 11:35:48 »

Lektor úgy látszik kijutott Minerva dimenziójából a másik cicus segítségével.
Luxus sebessége talán már Gerard meteorjával is felveszi a versenyt. A győzelme a mangát ismerve nem meglepő, de kétlem, hogy ezek után komolyan harcolni tudna. Bár Erza is felállt, és még csak most kezdte el használni a második eredetet, és megsebezte Minervát. Ne feledjük, hogy Juvia és Gray is rendelkeznek második eredettel, így szerintem most ők is kihasználják. Meg Lucy, Wendy és Natsu is. A következő heti fejezet címe: Gloria. Miért érzem úgy, hogy a következő fejezetben mindenhol fölényes FT győzelmeket látunk majd? Nevet Most már borítékolni lehet, hogy Gray és Juvia nyernek Leon és Sherria ellen, Minervát elveri Erza, Gazille meg valahogy rátalál Stingre és pár jól irányzott pofont követően ő is a földre kerül. A Fairy Tail 64 ponttal megnyeri a versenyt úgy, hogy egy emberüket sem ütik ki.  Technikai KO
Naplózva
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #5226 Dátum: 13 márc 01, 12:13:23 »


WOW! Ennyi.. Minerva elszúrta http://www.mangareader.net/fairy-tail/321/3 ott az exeed a ciccán Nevet kíváncsi vagyok mikor derül ki.  Jura meg mosolyogva kapott ki lehet hagyta magát, mert szimpatizál az FT-vel. Gray meg smacizza le Juviát és Leon kifekszik.

ui.: Naruto topikba írtam először a véleményem a magáról olyan jó volt Nevet
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #5227 Dátum: 13 márc 01, 12:27:20 »

Hm... Oké, Lector előkerült, ez számomra azzal egyenlő, hogy Minerva vagy veszélyben érzi magát, vagy veszíteni fog. Az utóbbi elképzelhetőbb Erza második eredetének előhozatala miatt Nevet

Miért érzem úgy, hogy a következő fejezetben mindenhol fölényes FT győzelmeket látunk majd? Nevet
Általában, sajnos vagy nem sajnos így végződik. Én őszintén szólva Luxus vs Jura küzdelmet döntetlenre jósoltam volna. Na mind1, most inkább Erzára vagyok kíváncsi, hiszen a második eredet által felvett páncél eléggé kemény, hogy lenyomja Minervát. Habár nem értem hogyan tud lábra állni még mindig Erza, de így már ez is lényegtelen. Mosolyog

Sting még mindig áll, mint egy f...a xD Már nagyon kíváncsi vagyok a Király forgatókönyvére, amit itt emlegetett.

Gray-ék harcát már előttem is leírták, és én ezzel egyet is értek, tuti, hogy nyernek.
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
zisz88
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 9


« Válasz #5228 Dátum: 13 márc 01, 12:50:20 »

Idézet
Gray meg smacizza le Juviát és Leon kifekszik.
Hát ezen kifeküdtem mikor olvastam ikszdé Nem is rossz ötlet, még lehet be is válna Nevet
Eddig egyébként nem volt bajom Erzával, de most már csatlakozom a táborhoz...az előző fejezetben felállni is alig tudott, hozzácsapkodta Minerva néhány falhoz, most meg dühbe gurul és simán megvágja?.......gondolom ezzel nem csak én leszek így.
Laxus győzelmének nagyon örülök, mert neki szurkoltam. Írta valaki, hogy lehet Jura csak hagyta magát, én nem hinném, hogy hagyta magát, végülis már évek óta nem akadt ilyen erős ellenfele Nevet És ha valóban nem hagyta magát, akkor azt jelenti, hogy Laxus ereje túlszárnyalja az 5. szent mágus erejét  Kúl

« Utoljára szerkesztve: 13 márc 01, 12:51:27 írta zisz88 » Naplózva

Semmit nem fogsz tanulni, ha azt hiszed, már mindent tudsz.
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #5229 Dátum: 13 márc 01, 13:04:32 »

321. fejezet: Laxus, Jura ellen

Ez a fejezet nem hozott számomra semmi jónak vélhetőt. :/ Jura az 5. legerősebb ember/szentmágus  kikapott Laxus ellen aki 3 hónap alatt behozott 7 évet. Ez akkora egy szemétség hogy el nem tudom mondani. Jura-nak szó szerint a földbe kellett volna döngölje laxust.
Erza vs minerva harc alakulását kicsit jogosnak tartom, de inkább másképp képzelném el a harc kimenetelét.
Erőt nyelt a föld királyától amaimon-tól, hogy lábra tudjon állni. Cheatania...ikszdé
Ha mondjuk egyből 2. eredetre vált, akkor semmi bajom sem lenne.

Egyedül Juvia-ék harcát tartom igazságosnak. Gyengébbek igaz, de csapatban jobbak, ezért megmutatják teljes erejüket. Tetszett. Mosolyog

Lector látom ott van millianan.

Érdekes, mivel ha az ft tényleg kiüti az ellenfeleiket, akkor hulla erőtlenek lesznek és sting kiütheti erzát, grayt, juviát és laxust. Egyedül gazille-nak maradt még valamennyi ereje. Mosolyog

A fejezetre adok 6/10. Laxus és erza nagyon levitte a színvonalat.

Visszatérve laxus-ra: Laxus és jura ereje 7 évvel ezelőtt közel állt egymáshoz. Na igen ám, csak hogy laxus 7 évig nem tudott semmit sem tenni. Jura 7 évig szépen fejlődhetett. 7 év nagyon nem kevés. Jura 7 éve 10. szentmágus volt, de ez nem jelenti azt hogy tudnánk, milyen erős volt anno az 5. szentmágus. A lényeg hogy ezalatt a sok idő alatt 5. szent mágus lett. Laxus csak jön és 3 hónap alatt már erősebb lesz mint ő. No comment Döntetlen is túlzás. Ha laxus nem lett volna 7 évig elzárva a többiekkel, akkor ő lenne a legerősebb varázsló. Ezek szerint... Nagyon feldühített most ez.

Semmi meglepetést nem hoz ez anime lassan. Szomorú Aztán még épp most kezdődött el. One piece-ben legalább veszteni is tudnak.
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 01, 13:09:10 írta Kentonsama » Naplózva
Bull
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187



« Válasz #5230 Dátum: 13 márc 01, 13:05:54 »

Azt hiszem, hogy most megerőszakolták Laxus karakterét. Egy végső csapással kifekteti Jurát, a legerősebb embermágust, aki az egész világ 5. legerősebbjeként van feltüntetve? Kezdem úgy érezni, hogy Carla jóslata azért fog beteljesedni, mert Laxus fogja magát, és egy mindent megsemmisítő csapással kinyírja a 10000 sárkányt egyszerre, csak sajnos ezzel a környéket is taccsra vágja.
Elzán meg már nem is csodálkozom, az cseszne be, ha egyszer kikapna, vagy ne jönne elő a barátság power up..
Naplózva

Senais
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 137


Erza Scarlet


« Válasz #5231 Dátum: 13 márc 01, 14:31:55 »

már csak azt nem értem, hogy sokan honnan vették azt a baromságot, hogy 7 éve Luxus gyengébb volt Juránál Nevet
Naplózva

"Láncaid lehulltak s im azontúl soká
Félve lépdel lábad, amikép megszoká."
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #5232 Dátum: 13 márc 01, 14:37:26 »

@ Senais

Én például nem mondtam konkrétan ki volt az erősebb, csak hogy nem volt nagyon eltérő az erejük. Mindegy ki volt erősebb, csak a lényeg annyi az erejük közel állt egymáshoz. És ennek nem kéne oknak lenni hogy most is közel álljon mert a tény hogy laxus 7 évet kihagyott az fájó a mostaniak látása után. smirksweat
Naplózva
Senais
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 137


Erza Scarlet


« Válasz #5233 Dátum: 13 márc 01, 14:48:16 »

De azt se tudhatjuk, hogy az erejük egymáséhoz közel állt. Luxus mindig is egy szörnyeteg volt Mosolyog
Naplózva

"Láncaid lehulltak s im azontúl soká
Félve lépdel lábad, amikép megszoká."
johne1
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23


« Válasz #5234 Dátum: 13 márc 01, 14:54:04 »

Elolvasva a fejezetet, és a kommenteket nem tudom miért zavart mindenkit ennyire laxus győzelme mikor a rész elején jura mondta hogy rég nem volt ilyen csatája és hogy addig harcoljanak amíg az egyikük el nem esik/ bukik és mikor jura bekapja az utolsó támadást mosollyal az arcán dől el,ergo nem biztos h kifogyott az erőből.

Erza harca eddig  is boritékolható volt, viszont az meglepő hogy eddig nem használta a második eredetet, viszont az új páncél rohadt jól néz ki.
Ezekután lehet következtetni rá, hogy a 2. eredetet külön lehet bekapcsolni, azaz eddig senki sem használta.  Sem Natsu a sárkányölők közötti harcban ami ezekután még jobban veszít az értékéből, sem gray rufus ellen.
Grayre térve ők valoszínűleg még csak most fogják aktíválni ezt juviával.
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 01, 14:57:35 írta johne1 » Naplózva
Oldalak: 1 ... 347 348 [349] 350 351 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!