24 szep 24, 22:22:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 308 309 [310] 311 312 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1985882 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #4635 Dátum: 12 dec 02, 12:52:18 »

Ez most elég gyengére sikeredett a szememben.
Reménykedtem benne, hogy nem csak Natsuék lesznek a fejezetben, hanem a versenyre is vetünk 1-2 pillantást.
Ez van, ezt kell szeretni. A következő rész címét nem tudom hova tenni, remélem nem csak a szökésről fog szólni.
A tengeri keszeg meg olyan, mint Happy... Hal!
Ebbe a részbe minden volt. Csöcs, csöcshátán és még egy popsi is, szóval minden, ami kell egy Henatiba(csak így tovább, lehet itt még több ilyen jelenet is, csak akkor műfajt kellesz cserélni bow ).
Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #4636 Dátum: 12 dec 02, 22:13:16 »

Nem kell itt műfajt cserélni, bőven jó ez így is, csak az animét kéne átbaszni estére és felpakolni a korhatárt az ova szintjére és már meg is vagyunk Ördögi Amúgy ez a víz a genygéjük és vízzel támadnak, kb ugyanaz, mint hogy natsu lángokat eszik, de a sajátját képtelen megenni...
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #4637 Dátum: 12 dec 03, 10:54:23 »

Nem is elgyengülésről van ott szó, hanem a vízben egyszerűen visszaváltoznak halakká. És mint itt láttuk, azért (főleg szárazföldön) a humanoid formájuk hatékonyabb csatában. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Aida98
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 53


« Válasz #4638 Dátum: 12 dec 03, 15:46:08 »

No offense, de szerintem a valo világban se egészséges ha egy katonát eltalál egy lövedék, pedik ök is olyanokat lövldöznek Nevet

Igaz, bocsi smirksweat erre most nem is gondoltam smirksweat
Naplózva
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #4639 Dátum: 12 dec 07, 08:12:08 »

Kint az új fejezet, lehet olvasni: http://www.mangapanda.com/fairy-tail/311
Naplózva

gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #4640 Dátum: 12 dec 07, 08:25:19 »

Ez egy jó fejezet volt. 3 szálon is haladt a történet. A Sherria vs. Juvia meccsben inkább Sherriának áll a zászló szerintem, viszont az Erza vs. Kagura vs. Minerva csata igen érdekesnek ígérkezik és a következő fejezet címéből úgy veszem ki, hogy legközelebb ennek a hármasnak a csatája kerül terítékre.
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #4641 Dátum: 12 dec 07, 09:58:42 »

Húhú, ez a fejezet felülmúlta azt, amit vártam. Én azt hittem, hogy csak Erza vs. Kagura meccs lesz, de hogy még Minerva is csatlakozott ez überkirály Nevet Mondjuk nagyot néztem, mikor a semmiből előjött két kéz és a fejüket megfogta.
No mind1, a lényeg a lényeg, hogy lesz itt darálás ám kérem szépen Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #4642 Dátum: 12 dec 07, 11:38:02 »

...
Erzának figyelnie kell Minervára és Kagurára, így hiába ő a nagy Titánia, sanszos ,hogy kettejükkel elbírna.
...
Juvia a sötét ló. Konkrétan senkivel nincs összetűzése a többi céh emberei közül(max Chelia támad rá féltékenységből)
...

 Mosolyog

A fejezet iszonyatosan bejött. Ennyit számít, hogy a Nagy Mágia Játékok vannak előtérben Natsuék helyett.  Durci
Minerva belépője zseniális volt. Kirázott egy pillanatra a hideg, amikor a kezei kinyúltak a dimenziójából. Kúl Egyszerűbb lett volna megvárnia, amíg Kagura és Erza elintézi egymást, majd sunyin leszedni a győztest, vagy mindkettőt miután kifáradtak. Jó dolog az önbizalom, mindenesetre. Mint láthattuk, a Sabertoothnak eddig bevált.  smirksweat
Egy biztos, ha Erza ezt is megnyeri, akkor nagyon durcimarci leszek...

Arcadios szándékai is tisztázódtak, valamint az is, hogy miért élte túl a lávát.
Most jöhet a titokzatos nő kiléte...

Jövő hétre már készítem is a pezsgőt, ugyanis a fejezet címe: "Hármas", illetve "Hármasok"(több hármas csata?).  Pattog
Úgy érzem, eljött a pillanat, hogy a manga megkapja a hentai besorolást.   Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 07, 13:43:04 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #4643 Dátum: 12 dec 07, 12:40:27 »

Erza vs Kagura- oké, jó kis meccs lesz...  Gondolkozik
Erza vs Kagura vs MINERVA?! Basszus, ennél jobbat jelenleg el sem tudok képzelni. Ez mészárlás lesz a javából. Már alig várom a következő fejezetet....  Kúl
Naplózva

Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #4644 Dátum: 12 dec 07, 13:10:44 »

uhh!! kezdenek megint viccesek lenni az események!! Ördögi Mrs csukyla csak úgy megjelent natsuék előtt, de szokás szerint ezt tuti kihagyjuk jövő héten, max a fejezet legvégén térünk rá vissza.. A legviccesebb az lenne, ha valóban egy jövőbeli lucy lenne, de ahogy megjelnt natsuék előtt, csiklyalevétel és minden más nélkül lekezdené, hogy metsuryuu ougi a fekete sárkány.... Ördögi Az nagyon bebaszna Nevet + úgy néz ki a védelmi minisztert is átbaszták eléggé rendesen, és az eclipse 2 más mint amit arcadios mesélt natsuéknak, viszont megint ott van, hogy kiről beszélt hisui?? Megígérte ANNAK A SZEMÉLYNEK, hogy nem beszél az eclipse 2ről senkinek... bírnám ha az a valakia  csuklyás lenne... meg ez a szöveg, hogy ha nem hajtják végre az eclipse2-t akkor holnap megsemmisül az ország.. Kérdés gerard-ék melyik eclispe-ről tudnak... Bár valszeg az eredetiről, mert kétlem, hogy a csuklyás csak a hamisról tudna... És akkor még ott van ugye az erza vs kagura vs minerva ami csak úgy szimplán vicces lesz Ördögi Amit pedig pont, hogy sztem simábban nyerhet meg erza, mintha csak az egyikükkel kéne harcolnia, mível ugyan 2 elelnfele van de az a 2 egymást is fogja aprítani Ördögi És viszont ha csak idáig jöttek be mavis számításai, akkor nagyon csúnyán elcsőszhatnak az események az ft számára...
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #4645 Dátum: 12 dec 07, 16:50:52 »

LOL! Az csúnya volt Minerva részéről.Lehet hogy ő lesz majd az Alfa nőstény? Nevet Én neki szurkolok ikszdé
Éééés  ,végre megtudjuk ki az a titokzatos hölgy,aki nem fedte fel magát.Kiváncsi vagyok rá,már rég óta...
SRÁCOK figyelem!! KÖV rész tele lesz jó dolgokkal,meg persze az eddigi legjobb fight.:DD Azok a fejek...10/10.Amikor meglátják Minervát.Meg amikor elsírja magát Mavis. (Makarov) ikszdé
Naplózva

Sharingan-Sensei
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 40



« Válasz #4646 Dátum: 12 dec 07, 17:50:47 »

Egyszerűen fogadni mernék, hogy Natsu-ék most megtudják a titokzatos nő kilétét, az olvasók viszont nem, amíg a manga el nem éri 07.07.-i napot. Nevet Mashima-tól már megszokhattuk az efféle trollkodást. Mosolyog Személy szerint én Erzának szurkolok, szerintem Kagura-val ketten győzik majd le Minervát, aztán jön a szócséplés Gerard-ról és Kagura feladja, vagy szimplán legyőzik. Juvia vs Shelia küzdelemben remélem nem kap ki Juvia, mutasson már végre valamit az erejéből! Mosolyog Az egyik legerősebb női karakter az egész FT-ben. Az eclipse körül meg csak gyűlnek a kérdések, de hol vannak a válaszok? Nevet Remélem a mostani arc után ugyanilyen jó marad a manga! Mosolyog
Naplózva
Budweiser
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 24

A mosolygó gyilkos


« Válasz #4647 Dátum: 12 dec 07, 17:55:30 »

Sajnos Erza minden harcát megnyeri, Luxus veresége hülyén nézne ki, Juvia és Gazille meg már felmutathatna valami fontos győzelmet... utóbbi főleg, mert tőle állandóan elveszik a dicsőséget. Gray-t valószínűleg így fáradtan hamarosan elkalapálják, az pl. jól esne, de tényleg Erzának kellene most veszítenie, mert ő még nem igazán kapott ki. Kagura megcsapkodhatná egy kicsit őt is, meg Minervát is. Kíváncsi vagyok, mire képes Kagura kivont karddal, szerintem itt kő kövön nem marad, mire végeznek.

Szerk: Bár ugye az is kérdés, hogy ki az FT vezére a csapatban, mert ugye akkor kicsit kényelmetlen lenne Erza veresége, ha ő lenne... bár valószínűleg tényleg pont Juvia lesz a vezér... én erre voksolok.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 07, 17:58:12 írta Budweiser » Naplózva
echoCHANNEL
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 130



« Válasz #4648 Dátum: 12 dec 07, 17:57:20 »

Oh, ez a fejezet szuper jó volt. A három amazon harcára szerintem senki sem számított ilyen kivitelben, de senki sem csalódott végülis. Nevet Jó megoldásnak találom, hisz Erzát gyengébbnek érzem Kaguránál és ha 1v1-ben mégis ő győzne az megint olyan csalódott végkimenetel lenne a számomra. De így, hogy jött még egy zavaró tényező így már más a felállás...Nevet
A köpenyes emberkénk is feltűnt és én még mindig tartom, hogy Lucy lesz az, bár egy pillanatig a hercegnő ötlete is felmerült bennem, aztán eszembe jutott, hogy Gerard rajta nem lepődött volna meg úgy ahogy. Viszont Lu-t még mindig támogatják a "kéz elméletek". Szóval még amellett maradok. Mosolyog
Vároma következő fejezetet, aminek tuti címe van. Hiro igazi kedvcsináló már a címekkel is...xD
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4649 Dátum: 12 dec 07, 18:29:46 »

Jó kis rész volt viszont engem például egyáltalán nem lepett meg a három leányzó összeborulása. 100 %-ig biztos voltam benne, hogy ez bekövetkezik. Az ok pedig az volt, hogy Erza revánsot akart Minervától Lucy miatt, míg  Kagura Erzából akarja kiverni Gerard hollétét. Ebből pedig egyenesen következik, hogy összefutnak ebben a csatában. A kérdés csak annyi volt, hogy egyszerre vagy külön külön következik be a találkozó. Ezt most megtudtuk bár én Minerva belépését kicsit korának tartottam. Jobban járt volna ha megvárja amíg a másik kettő kicsit leamortizálja magát.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 308 309 [310] 311 312 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!