24 jún 16, 08:22:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 292 293 [294] 295 296 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1853122 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #4395 Dátum: 12 okt 19, 19:20:26 »

Szerintem nincs abban semmi kivetnivaló, hogy Mavis információkkal látja el őket. Remélem még a következő 2-3 fejezetet fel fogja ölelni ez a csata, hiba lenne elintézni a következőben. A végén szerintem megmaradnak a sabereseket és az ST-sek, jura, kagura, miliana, leon, sherry, a többi lényegtelen szemét. Ami kérdés, hogy akkor ezek szerint a királyságon belül is vannak viszályok? Mást akar a királynő és mást Arcadias meg az öreg.
Naplózva

Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #4396 Dátum: 12 okt 19, 19:49:35 »

Én nem is figyeltem Gray ruháját, de jézusom, tényleg borzasztó. xD Legalábbis a szoknya része vagy mi az. Nevet


Én egy Juvia vs. Leon harcra számítok. Vaaagy... Juvia bajba kerülhetne, és a Jégfiúkák megmentik, utána meg 3-an harcolnának tovább a jég és víz nagyszerű kombinációjával. *-* Azért is szeretem az FT-t, mert bár shounen, Mashima viszonylag nagy hangsúlyt fektet a szerelmi szálakra, amiket imádok. Nevet


Alig várom már, hogy Mira harcoljon.


Ezekkel a csatákkal pusztán annyi a bajom, hogy rengeteg jó párosítás lehetne harcok terén. Például Erza ellen Kagurát és Minervát is el tudnám képzelni, szóval biztosan megvárják, amíg egy erősebb nem FT-s karakter kiüt egy szintén erősebb nem FT-s karit. Majd meglátjuk. Jó lenne, ha többé-kevésbé hasonlóan történnének a dolgok, mint ahogy Kentonsama leírta, hogy a "jók" (pl. Gray, Juvia és Leon, Erza + Milliana, stb.) összefognának mások ellen az elején még, és közben a mások is másokkal harcolnának, és a végén FT a megmaradt másokkal, szóval értitek. xD Az a baj, hogy túl kevés az FT-s és túl sok az erős "más" karakter. Nevet
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #4397 Dátum: 12 okt 19, 20:07:17 »

Én így a végére őket képzelném el mint akik megmaradnak, mert szerintem félbe kell szakítania valaminek.
Ők: Erza, Kagura, Minerva, Jura és Laxus

Amúgy a tartaros-t emlékszem még említették a 258. fejezetben hogy nem mutattak semmi gyanús aktivitást. Ha eljön az ő idejük akkor kíváncsi vagyok mit csináltak az elmúlt 7 év alatt. Szerintem megjelenhetnek már a mágiajátékok alatt is amikor kitör a káosz.
Naplózva
Sharingan-Sensei
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 40



« Válasz #4398 Dátum: 12 okt 19, 22:26:29 »

Végülis, egész egyszerű lehet a magyarázat a kivárásra. Mosolyog Gondoljunk csak bele, az FT semmit sem csinál, a többi csapat meg harcol, vagyis megsérül, és fogy a mágikus ereje. Mire az FT harcba száll, a gyengébb tagokat már legyőzték, tehát ők nem tudnak bezavarni egy-egy nagyobb harcnál, ráadásul ha nem is nagy, de valamennyi előnyt szerezhetnek a többi csapat fáradtságából. Mosolyog A legtöbb hátramaradó játékos valószínűleg a vezér lesz, akit célszerű a legerősebb csapattársnak megválasztani, a + 5 pontokkal pedig még bőven az 1. helyre húzhatják fel magukat. Mosolyog

A vezérek, szerintem:
Mermaid Heel: Kagura
Blue Pegasus: Ichiya
Lamia Scale: Jura
Fairy Tail: Luxus (vagy Erza, de ha meglepetést akarnak okozni a többi játékosnak, akkor Juvia)
Sabertooth: Minerva
Naplózva
Ookami-chen
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 76


orosz kém


« Válasz #4399 Dátum: 12 okt 19, 23:03:13 »


- Már elnézést, de szerintem Mavis ténykedése simán elmegy az igazságtalan kategóriába. Először kölcsönadta Kanának a Fairy Glittert, amivel bealázta Jurát a Mágikus Erőmérőben, most meg közli, hogy kielemezte az ellenfeleiket és megfelelő taktikát talált ki ellenük. A többi csapat nem engedheti meg azt a luxust, hogy egy szellem segítse őket a tornán...


ebbe bele kell hogy kössek (ma még nem kötöttem bele senkibe azért is nem tudok aludni.. na de szóval) nincs benne igazságtalanság, lévén mindenkinek adott volt a lehetőség hogy ki elemezze a másik csapatot, hiszen ők is ugyan azt látták amit Mavis. Esetleg annyi igazságtalanság lehet benne hogy a csata közben telepátia utján mondja el nekik hogy mit tegyenek, de ez is ki küszöbölhető lenne egy telepátia használó mágus felvételével Nevet


Amugy jó kis fejezet volt, a kutyuskákat sajnálom azért én is többet reméltem tőlük, főleg ahogy Erza bevezette Bacchust.... A többi csatára is kiváncsi elszek (remélem majd az animében itt szépen és JÓL kikerekítik a dolgokat, hogy tényleg izgalmas legyen)

Hát öm Gray ruhája nekem se tetszik, de Erzáé sem :S az a ruha nagyon nem Erzás...

Mellesleg az a királylányzó csak szerintem hasonlít Lucyre?
Naplózva

Nézz csak ránk! Mindenünket felhasználtuk! És mégsem fekszünk holtan! Képesek vagyunk felülkerekedni a gyengeségünkön és félelmünkön! Ezt jelenti az élet!
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #4400 Dátum: 12 okt 19, 23:13:46 »

Lévén a Fairy Tail az ügyeletes troll céh a tornán, szerintem Juvia lesz a vezér.  Mosolyog
Erzának figyelnie kell Minervára és Kagurára, így hiába ő a nagy Titánia, sanszos ,hogy kettejükkel elbírna.
Laxusnak csak Jurától van félni valója(meg Ichiyától ikszdé), de akár Orga is meglepheti, így őt sem tenném meg vezérnek.
Gajeel jól ellesz a Sárkányölőkkel, ahol a Kenton szerinti Sting-féle rajtaütés nálam is játszik. Gajeel kiesett.
Gray... Azt hiszem nem kell magyaráznom. 1v1-be akkor győzi le Rufust, ha piros hó esik. Amúgy is a leggyengébbnek tartom a csapatból(igen Juviát többre tartom  Nevet)
Juvia a sötét ló. Konkrétan senkivel nincs összetűzése a többi céh emberei közül(max Chelia támad rá féltékenységből) és Lyon biztos vagyok benne, hogy nem fogja bántani. Lazán elverheti a Mermaid Heeles csajokat Kagurán kívül, meg a Blue Pegasust is, természetesen AizMEN azaz Ichiya kivételével  Pojén


@ Ookami-chen

Nyugodtan bele lehet kötni ez csak az én véleményem.  Nevet
Azért Mavis se essen át a ló túloldalára, hogy a következő fejezetben regényeket ír le majd az ellenfelek erejéről és technikáiról...
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 19, 23:15:58 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Sharingan-Sensei
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 40



« Válasz #4401 Dátum: 12 okt 19, 23:26:38 »

Most, hogy így belegondolok, valóban Juvia lenne a legreálisabb a vezér címre. Az ellenfél valószínűleg Luxus-ra vagy Erza-ra számítana, mert mindkettejüknek nagy az ereje és a védelme is, Juvia viszont még nem alakított nagyot, így meg tudott idáig húzódni a háttérben, pont erre az alkalomra várva. Mosolyog Mivel az ő teste amúgy is vízből van, kevés mágia van, ami komolyan tudna ártani neki. Mosolyog Gray és Gazille nem lenne alkalmas vezérnek, ahhoz túl forrófejűek.
Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #4402 Dátum: 12 okt 20, 09:38:55 »

Így valóban logikus lenne, ha jucia lenne a vezér, mert ugye általában a legerősebb a vezés és ugye egyértelműen azért mert a legerősebbet a legnehezebb legyőzni így nehéz 5 pontot szerezni... Mondjuk ez a séma alapján lehetne a erza/luxus/gazille hármasból is valaki...
Naplózva
Sharingan-Sensei
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 40



« Válasz #4403 Dátum: 12 okt 20, 10:40:27 »

Gazille túlságosan forrófejű, és hiába sárkányölő, ha visszatekintünk a régebbi eseményekre, elég sokszor kikapott. Szomorú Védőereje van, de nem akkora, mint Juvia-nak, Mavis célja pedig az, hogy kudarc nélkül vezesse győzelemre a Fairy Tail-t. (Amúgy én nem feltétlenül tartom igazságtalannak, amit tesz, ahhoz képest, amik itt már megtörténtek, lásd Raven Tail, ez semmi.)
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4404 Dátum: 12 okt 20, 11:06:10 »

Erre a Mavis cselekedetre nem szabad úgy gondolni, hogy nem becsületes cselekedet. Azt gondolják egyesek, hogy a többiek nem cselekedték meg ezt? Kétlem. Egy csapatharcnál, de még egy egyéni küzdelemnél is mindig be kell tervezni mások képességeit, lehetőségeit. Szerintem minden minden csapat megtervezte a saját csatáját és nem feltétlenül a csapaton belüli tag teszi ezt. Azzal is tisztába vannak egyes tagok, hogy alapvetően hol helyezkednek el a lehetőségeik és ezért már az elején bevetik magukat, hogy még a gyengébb ellenfelek közül elkapjanak néhányat, mielőtt ő is prédává válik egy erősebbnek. Akkor lenne elítélendő dolog ha Mavis kihasználva a láthatatlanságát megleste és kihallgatta volna a másik csapatok terveit. Amúgy szerintem Erza maradt a főnök és számára nagyon nehéz út valószínűsíthető Kagura és Minerva személyében. Juviát nem tudom hova tenni de azzal, hogy Gray is itt van a csapatban sejteni lehet, hogy merre fog járni. A kérdés csak az, hogy Mavis hogyan is tervezte a csatát.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 20, 11:14:58 írta rini67 » Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #4405 Dátum: 12 okt 20, 11:13:09 »

Elítélni el lehet, de most mi van abban? Senki se tudja meg. Lehet csalásból nyernek, de fölhasználták a lehetőséget.
Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #4406 Dátum: 12 okt 20, 12:02:55 »

De ez miért lenne csalás?? Ez teljesen tisztességes egyáltaáln nem tiltják a szabályok! Taktikát simán dolgozhatnak ki a mesterek csak nem szálhatnak be a harcba és mavis egyáltalán nem szállt be! És sztem simán lehet utasításokat adni a csapatnak telepatikusan mert az csak utasítás kb ugyanaz mintha beordibálna a nézőtérről csak azt mindneki hallaná ezt meg nem...
Naplózva
Fujii
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 267


Emerarudo no me hiryuu tenma


« Válasz #4407 Dátum: 12 okt 21, 13:10:12 »

Sehol sem volt említés arra, h Mavis telepatikusan kommunikálna velük most. Igen az úgy igazságtalan lenne, hisz Mavis látja a többi csapatot a monitoron viszont Erzáék nem. Biztosra veszem, h még a csata előtt mondta el nekik a stratégiát Mosolyog Így egyáltalán nem szabálytalan, hisz bárki más is megteheti ezt, pl vezetők, okos és stratéga tagok.
Szerintem is jó ötlet lenne Juviát vezetőnek jelölni. A többiek kilőnék azokat akik megtudnák sebezni őt, ő pedig a fizikai sebzésűeket venné célba, akik ellen tud védekezni a víztestével. Nevet Mira tényleg nagyon vicces volt abban a maszkban. Nevet
A hercegnőre azt hittem először, h Lucy az, bár sok mindenkire hasonlít. o.O Hú ez egyre izgalmasabb, várom a következőt. Nevet
Naplózva

[/center]
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #4408 Dátum: 12 okt 21, 14:27:49 »

http://mangastream.com/read/fairy_tail/80426368/5  Ez a kép Szeretet

Először azt hittem hogy ugyanazt fogják csinálni mint amikor Erza leütötte a 100 dögöt egyedül,jöhet az összes céh sorba.Aztán meg itt van Mavis.A telepatikus stratégia meg nekem se tartozik a csalás kategóriába,ha a többi céhnek is lenne "1. mester szelleme aki segít" nyilván ők is igénybe vennék Nevet Kíváncsi vagyok hogy mi lesz itt még.A Sting-Bacchus dolog elég gyors volt amilyen erősnek mondták a nagy piást.
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #4409 Dátum: 12 okt 21, 15:03:29 »

Nevet
Érdekes kis fejezet volt.
Happy hű maradt a nevéhez... a hülye ötletei, mindig megnevettetnek. Mira kicsit érdekesen festett a jelmezében Nevet Wendy meg tökéletes sütőtök asszony lehetne, Nevet de hogy jött ide a TV maci Natsu formájába? ikszdé Ezt nem értem... Gondolkozik
Luxus meg kezd teljesen olyan lenni, mint Makarov Nyelvesít S, mint többen megjegyezték Graynek tényleg eléggé "fura" ízlése van. Az öregasszony meg picit elbízta magát. Lehet, hogy Jura erős, de azért közel sem legyőzhetetlen. Az FT-ból Luxus biztos "pariban" lenne vele, de még Erza is jól megizzasztaná. Akár még Gazille is esélyes lehet ellene, mert még semmit sem láttunk tőle. A Quatro Kutyuliktól többet vártam, vagyis inkább Baccustól, de hogy egy ütéssel kiüsse Sting úgy, hogy még "Fehér Hév"-et sem használt vagy mit? Na mindegy.
Mire véget ér az utolsó nap addigra Makarovnak kihullik a haja a sok stressztől. ^^ Mavis meg elég ijesztő arcot vágott a 18. oldalon... Utána rögtön visszaváltozott egy ártatlan kisgyerekké ikszdé Erza ruhájával meg semmi bajom.. Úgy is mindig úgy szakad szét, hogy takarja, amit takarnia kell. Legyen szó páncélról vagy vagy hasonló lenge ruhadarabról. >.<# Amikor megindult a Fairy Tail már vártam, hogy kiüssék a "nagyágyúkat", erre meg jövőhéten folytatjuk...
Végre megkezdődött ténylegesen is a kétfrontos csata Nevet várom már, hogy lássam a fejlődések eredményét. Mosolyog
Sokaknak a királynőről Lu-chan jutott eszükbe, nekem az hogy neki nincs olyan melle, mint Lucynak.  Hümm-hümm Meg az, hogy biztos ez is egy elmebeteg, mint Arcadios.
Már csak egy hét és olvashatom újra magyarul.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 21, 15:04:50 írta Toshin Raizen » Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Oldalak: 1 ... 292 293 [294] 295 296 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!