24 jún 16, 06:37:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 288 289 [290] 291 292 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1852849 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #4335 Dátum: 12 okt 08, 07:18:09 »

Most október 29.-én is lesz. Tudom, az a december végivel ellentétben nem péntekre esik, de a manga amúgy se pénteken publikálódik meg, az csak a netes megjelenés napja.
Naplózva

Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #4336 Dátum: 12 okt 08, 11:06:39 »

December 28-án teli hold lesz, lehet Mashima is így időzít a mangában, bár ezt kétlem, mivel 12 rész lenne és addig nem lehet húzni a dolgokat.

Ö nekem is ez jutott eszembe egész durva lenne Nevet
Az még számoljátok bele 1x minimum manga kimaradás lesz.(talán)
Naplózva
Ookami-chen
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 76


orosz kém


« Válasz #4337 Dátum: 12 okt 08, 14:25:57 »

 
Az még számoljátok bele 1x minimum manga kimaradás lesz.(talán)


sztem az lehet lesz kettő is mert a halottak napi héten se dolgoznak igazán, meg hát ugye a karácsony, és 10 fejezetet meg simán elhúzza a dolgokat. Hiszen ha megint utoljára küzdeti meg az FT-t akkor előtte a másik 4 csapatnak simán kijut 2-2 fejezet is akár, meg még most is történhet bármi, még vissza nézhetünk a tigriskékre is hiszen ott is áll a bál, meg lehet h Sting dühe tovább terjed akár az Ft-re is hiszen okolhatja Natsut azért amiért Lector....
Naplózva

Nézz csak ránk! Mindenünket felhasználtuk! És mégsem fekszünk holtan! Képesek vagyunk felülkerekedni a gyengeségünkön és félelmünkön! Ezt jelenti az élet!
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #4338 Dátum: 12 okt 08, 15:47:17 »

Az is lehet hogy nem halt meg hanem csak minerva tüntette el. Ha így van akkor 2 szituációt képzelek el.
1. Minerva el akarja tüntetni az apját az útból és stinget maga mellé állítani.
2. Minerva meg az apja összejátszhattak annak az érdekében hogy sting erősebb legyen.
Rogue mindenképp kilép a céhből szerintem.
Naplózva
Aida98
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 53


« Válasz #4339 Dátum: 12 okt 08, 16:12:54 »

Lehet Minerva ki akarta iktatni az apját de, akkor mért Stinggel és mért nem hagyta hogy Natsu végezze ki? Mert szerintem ő se szereti az FT-t de akkor az FT-nek lett volna rosszabb ha megölik az apját. De ki tudja mit akar még kezdeni... Mert akkor kiiktathatta volna az FT-t is az útból, hogy ha megölik az apját, vagy csak egyszerűen még akkor nemtudta hogy mekkora erejük van és ezért. Mosolyog
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #4340 Dátum: 12 okt 08, 16:40:53 »

Lector tuti nem halt meg. egyrészt mert nem Simonnak hívják, másrészt Mashima még a gonosz, jelentéktelen karaktereket is nagyon ritkán öleti meg, akkor egy "aranyos" kis cicát tuti hogy nem fog. Minerva elteleportálta és ezzel fogja zsarolni Stinget. Ez szerintem elég egyértelmű.
Naplózva


dtatar
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 241


« Válasz #4341 Dátum: 12 okt 08, 17:42:42 »

Nem akarok elkeseríteni senkit, de napfogyatkozás mindig újholdkor van.  smirksweat
Úgyhogy vagy a sensei nézett be valamit, vagy az Eclipse tényleg "elsötétülés" és nem "napfogyatkozás".


Hát nem túl nagy az intim szférája az biztos.  ikszdé
Naplózva
Krulszeme
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 127


« Válasz #4342 Dátum: 12 okt 08, 18:16:59 »

Inspiráló ötleteitek miatt kicsit vissza néztem a mangában nézzétek miket találtam 283 fejezet 13- laptól a 16-ig, és a 297-fejezet 5-oldala.
Inspirálóak a találatok nem? Mit szóltok ahhoz az elmélethez hogy:
Most natsu egyik tárolója kimerült én a villámosra tippelnék.
Arra tippelnék hogy csoportos harc lesz a játékok vége.
Először Ichijával küzd meg, amikor ichija használná a győzelem vagy a gyengítő parfümjét akkor azt elszívja. Mivel Ichija a parfümjei nélkül nem túl erős ezért natsu kiüti. A második harca Minervával lenne (aki vagy zsarolni fogja őt Happyvel vagy Lucyval, vagy beakarja majd szervezni a céhébe ... és majd akkor  ..... a fantáziátokra bízom [Minerva vonzódását sem tartom kizártnak Natsu felé] ).  Szerintem ha a zsarolás lesz akkkor Natsu üvölt egy irdatlant, hogy ÉN VAGYOK NATSU DRAGONEELLLLL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! átlép dragon force modba és megsemmisíti mindent ami a szeme elé kerül, végül amikor már fárad akkor Makarov vagy Kanna a fairy glitterrel  kiüti, hogy az ártatlanokban azért ne tegyen kár.

Azért írtam bele poénnak is tekinthető dolgokat Nevet Nevet Nevet Nevet Nevet Nevet Nevet Nevet Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 08, 18:18:52 írta Krulszeme » Naplózva
Ookami-chen
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 76


orosz kém


« Válasz #4343 Dátum: 12 okt 08, 18:38:34 »

de épp ez az, Minervának mi oka lenne ki iktatni a faterját? meg tényleg miért pont Stinggel, hagyhatta volna Natsura is akár. nagyon nem hiszem h Lector túl élte a dolgot. és tény hogy nem sok karaktert láttunk meg halni, de néha napján bele rakott 1-et 1et ne feledjük, és most lehet h pont Lector volt az áldozat
Naplózva

Nézz csak ránk! Mindenünket felhasználtuk! És mégsem fekszünk holtan! Képesek vagyunk felülkerekedni a gyengeségünkön és félelmünkön! Ezt jelenti az élet!
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #4344 Dátum: 12 okt 08, 18:54:01 »

Biztosan azért hogy megmutassa hogy milyen rafinált kis dög. Először megmenti és azután jól cserbenhagyja és így akarja megmutatni biztosan hogy milyen dög természete van.
Naplózva
Kingdon
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 14



« Válasz #4345 Dátum: 12 okt 08, 19:11:00 »

Nállam most állt össze a kép , aki megnézte a mangát akkor tudja hogy mi az az "elsötétülés terv" vagy mi a pontos neve . Mostmár értem hogy Natsut honnét ismeri Zeref és hogy Laxus résznél a Fairy Tail csatánál miért nem tudott kimenni az épületből . Mert gondolom Natsun használták azt a cuccot hogy megállítsa Zerefet és akkor taliztak és amiért visszament öregebb lett mint 80 éves ezért nem tudott kimenni a nagypapival együtt . ( Valószínűnek tartom hogy Gazille is vele tartott meg a megszokott kis csapat . ) Amúgy szerintem jók lettek az Opening és az új Ending nekem bejött , vagy ha rosszul gondolom várom a választ szívesen Nevet sry csak nekem ez így vasárnap esett le Nevet ( mivel most nézem újra a Fairy Tailt és most tartok ott a Fairy Tail csatájánál Nevet ) Tutira venném hogy valami ilyesmi fog történni . Sőt a manga szálra visszatérve meg merném kockáztatni hogy az a bizonyos titokzatos fekete ruhás csaj akit üldöz Gerard , valami Fairy Tailes lesz ( ugyancsak ezt az elsötétülés cuccot használva került oda ) . Lehet hogy hülyeség amit írok vagy ha az akkor szóljatok Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 08, 19:11:56 írta Kingdon » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #4346 Dátum: 12 okt 09, 07:45:02 »

Lector szerintem még meglesz valahol. Amikor Gemma "elporlasztja" a macsekot, akkor mindenki döbbent arcát látjuk, csak Minerváét nem. kacsint Viszont amikor Sting új szellőzőt épít a céhmesterbe, akkor már látjuk Minerva arcát is. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
csuhi17
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #4347 Dátum: 12 okt 09, 17:53:30 »

Minerva miért csodálkozott volna? ismeri az apját, tudhatta hogy mi lesz gondolom....
Az időutazásos dolog meg kicsit sántít, de hát a találgatások sora itt végtelen.
Azt meg hogy Lucy utazott volna vissza az időben csak sejthető, reméltem megbizonyosodhatom róla ha a Fairy Tail jelét keresem a kezén, de rájöttem az a másik lenne :S
Illetve a 80 éves törvény is sántít, mert akkor Erza miért tudott átmenni? gondolom őt sem hagyták otthon... ill Gray meg a többiekre is vonatkozik, csak a sárkányölők és Makarov maradt fogságban.

Illetve az hogy Zefer felismerte Natsut sem jelenti azt hogy volt időutazás addig, mert amit mondott hogy még mindig nem tudja megtörni a testét, szerintem akkor mikor a szigeten találkoztak gyengébb volt mint aki átment volna a múltba...
Ha volt is időutazás szerintem csak annyi hogy visszament a bajnokságra hogy figyelmeztesse őket... a többi már magas nekem :S
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 09, 17:57:05 írta csuhi17 » Naplózva
georgee12
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 51


« Válasz #4348 Dátum: 12 okt 09, 20:46:24 »

Véleményem szerint a sárkányok valahogy tudomást szereztek erről az "elsötétülés" tervről és lehet hogy ők akarnak visszamenni az időben, hogy helyre hozzák amit elrontottak. Mondjuk ebbe is van galiba mivel nem tudjuk hogy Arcadiasék igazat mondtak-e a tervről.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4349 Dátum: 12 okt 09, 21:03:50 »

Nem kell feltétlenül arra gondolni, hogy hazudna Arcadias. Lehet, hogy ők sem tudják az igazságot és ezt gondolják helyesnek.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 288 289 [290] 291 292 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!