24 jún 16, 06:45:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 287 288 [289] 290 291 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1852869 alkalommal)
0 Felhasználó és 30 vendég van a témában
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #4320 Dátum: 12 okt 06, 20:20:55 »

Szerintem a király maga Sütőtök Nevet Ő is olyan pöttöm, na meg a király is csíkos ruhát hord. Igaz a katonái is, de gondolom szereti a csíkos dolgokat smirksweat  http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/277/18 itt a jobb felső képkockán, a király karja emlékeztetett a tök fickóra, innen jött az ötlet Mosolyog De bele is illik a képbe, hiszen Sütőtök pont a második nap volt a "szabadnapján", mikor a király személyesen mutatkozott a játékokon.
A lábakban nincs túl sok egyezés...
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/290/20
Naplózva

spero
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 359



« Válasz #4321 Dátum: 12 okt 06, 21:01:37 »

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/277/16
A ruhájuk is különbözik valamennyire. Nem hiszem, hogy a király Sütőtökként ugyanabban az öltözékében mutatkozna a játékokon, mint máskor királyként az emberek előtt.
A király lábát meg csak ezen az oldalon látjuk, amit most linkeltem. És hát nem árúl el sokat, kicsit vastagabb, de ez a nadrág miatt is lehet.

Az időutazás dologhoz:
Elvetettem azt, hogy az időutazás miatt nem tudtak átmenni a varázspecséten. Ettől még visszautazhatnak a múltba. Nem tudjuk, hogy Zerefet hogy állították meg, ha egyáltalán valaki is megállította. Talán Acnologia miatt tűnt el, vagy Natsuék miatt. Ez még nem feltétlenűl jelenti azt, hogy legyőzték, hanem valahogyan sikerült megállítani egy időre. De az is lehet, hogy a sárkányok megjelensével kudarcba fullad az elsötétülés terv Mosolyog
Naplózva

\"Még egyszer harcba szállok
Megvívom az utolsó nagy csatám
Ma élek és meghalok
Ma élek és meghalok. \"  (The Grey)
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #4322 Dátum: 12 okt 06, 22:08:49 »


Natsu megszületik(?), felcseperedik, majd visszamegy az időben, amikor még nem született meg. Ott csinál egy-két dolgot (találkozik Zereffel, megküzdenek stb.), aztán lehet, hogy meghal. Ezután múlik az idő és ha Natsu nem csinált semmi olyan dolgot ami miatt nem születhet meg, akkor újra megszületik és újra felcseperedik és újra visszamegy a múltba és... folytathatnám. kacsint Így 400 évvel ezelőtt létezett Natsu, ami több, mint 80 év és emiatt nem tudott átlépni a varázsképleten.


Ezzel csak az a gond hogy ha vissza megy meghal majd rendszerint megszületik ez nem jelenti azt hogy az életkora meghaladná a 80 évet mert a fizikai életkorról van szó ill. nincs szerintem kapcsolat a két Natsu között.
Valszeg más lesz itt a magyarázat, nagy valószínűséggel pont a sárkányőlő lét illetve hogy zefer ismeri Natsut.

Yumi-neechan ötletével:
Lehet, hogy hülyeséget mondok de felmerült bennem, hogy Igneel valójában a sárkányá vált Natsu. Csak egy hirtelen ötlet. Hiszen 400 év alatt rengeteget lehet használni a sárkányölő mágiát.

Kiegészítve azzal, hogy esetleg Igneel lacrimaként Natsuban van.

A Jövő Levi-től tudjuk, hogy hamarost valami nagyon durva csatájuk lesz, szóval ott előfordulhat, hogy Natsu szerez a mellkasára agy szép nagy kereszt alakú sebet.

Viszont, Gazella sem tudott kimenni a varázsképletből, de hogy ő lenne Melica Anna az nagyon kétséges.
Wendy meg tuti nem Polyushka. (A felnőtt(Edo) Wendy és Polyushka totál nem hasonlítanak egymásra)


Ez viszont okot adhatott Natsunak az időutazásra:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/297/17
Vagy legalábbis Arcadias könnyebben rávehette.

Viszont lehetséges, hogy a 400 évvel ezelőtti  Zeref, akivel Natsu találkozni fogott, az eléggé jó fiu, s inkább barátok lesznek, mint ellenségek.

A Tenrou szigeten is kb úgy beszélt Zeref Natsurol, mint aki nem hogy ismeri, de elég jóban is vannak (voltak).

Grandine korábbi mondása, miszerint reméli, hogy Wendy és Natsu ezúttal jól kijönnek egymással.
Lehet arra vonatkozik, hogy a sárkányok képesek valamiféleképpen az időn kívül létezni s már több idővonalat megéltek, s a kijelentés egy "általuk" korábban megélt idősíkra vonatkozik.
Naplózva

dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #4323 Dátum: 12 okt 07, 07:28:21 »

Várjatok! Most akkor Natsu elvesztette minden erejét?! Mert a manga végén az a mondta, hogy ha jóban lesztek a királlyal talán segít a barátotokon. Most Lucyra vag Natsura gondolt? Vis hát Lucyt megmentené, Natsunak meg talán? ő tudná visszaadni az erejét.
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #4324 Dátum: 12 okt 07, 07:52:55 »

Én már annyira összezavarodtam ettől a sok rejtélytől hogy csak na. Szerintem natsu nem vesztette el teljesen az erejét. Visszatöltődik majd neki.
Naplózva
Aida98
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 53


« Válasz #4325 Dátum: 12 okt 07, 08:48:02 »

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/302/17
Az a kapu apró mágiaadagokat szív el úgyhogy hogy Natsu ilyen közel használt ezért elszívta az erejét de visszafog töltődni Nevet  
Mashima megnyerhetne egy olyan díjat hogy: "Hogyan kavarjuk össze az embereket". smirksweat

Hmm... Mashima de szereti a holdat beletenni egyes arcokba.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/027/3 Pusztítsák el a "Holdat".
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/082/20 Erza kiskorában a hold alatt sír.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/302/12 Elsötétülés terv-->Hold megint.
Lehet később is lesz fontosabb szerepe a holdnak...Lehet,hogy csak véletlen de olyan fura.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 07, 08:48:50 írta Aida98 » Naplózva
Miroku
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 1838


It's like you. Here I am. It's been since 1988.


« Válasz #4326 Dátum: 12 okt 07, 09:08:12 »

Hát gondolom mert a Hold egy misztikus jelenség, és így is sok rejtély, mende-monda és legenda fűződik hozzá. De tényleg fura, hogy már megint az a Hold... Nevet
Naplózva

Let's do our rock, scissors, and paper
make your hands, don't blink your eyes...
アイコ なら 振り出しで 負けたら それ まで の ゲーム

今日 も 君 信じる こと
忘れず に 見覚められて いますか。
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #4327 Dátum: 12 okt 07, 09:20:31 »

Viszont ha az "Elsötétülésnél"(Eclipse) eltekintünk attól, hogy nincs előtte a Solar szó (Solar Eclipse), akkor "Napfogyatkozás"( Hold a megfigyelő számára részben vagy egészen eltakarja a Napot) lehetne. Ez megmagyarázná Hold szerepét.  Mosolyog

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/302/12

Natsu nagyon szeret mások szemébe nézni, amikor beszél velük  smirksweat :

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/219/4
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/228/26
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/302/5

« Utoljára szerkesztve: 12 okt 07, 09:21:58 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #4328 Dátum: 12 okt 07, 13:10:57 »

Ezek után nem lepődnék meg ha Natsu nem szerepelne a csapat meccseknél , Mashima a villámló tűzsárkányt szerintem juli 7.-ei eseményekre szánja .
 Baromira kiváncsi vagyok ki lesz az ellenfél aki ekkora pusztitást tud okozni , na meg hogy jönnek ide majd a démonok ?
Naplózva
VIPERA
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 55


You challenge me mortal?


« Válasz #4329 Dátum: 12 okt 07, 13:33:09 »

Komoly felvetések vannak itt emberek élmény őket olvasni : D. Őszintén szólva reménykedek hogy ne Lucy legyen a csuklyás hanem valami új szereplő a régmúltból. Ha már Mashima-senseinek van esélyes behozni egy új szereplőt éljen is vele hisz később még jól jöhet : D. Amúgy egész gyanús hogy az aréna díszletében 4 hatalmas szobor szerepel. Elképzelhető hogy minden szobor egy "fajt" jelképez. Ugyebár említették a sárkányokat, embereket és a démonokat (akik igaz nem biztos hogy olyan faj mint a sárkányok vagy emberek de ezúttal tekintsünk rájuk így). Ezzel 3 szobor ki is fújt volna és a bűvös 4. legyen a király helye. A "hibrid" Achnologia. Milyen epic lenne ha minden szobor tetején egy fajt képviselő illető lenne + Achnologia x D. Vagy a szobroknak szerepük lesz a Holddal kapcsolatos elméletekben. Itt kifújtak a szobros elméletek x D. Viszont valami nagyon furcsa (ez már alap itt x D). Ha a Mercurius kastély összeomlik amiben Lucy énekel. Akkor hogy lesz ott az arénában? Vagy a harcok után fog a kastélyba menni de a szakadt ruhájából ítélve az is lehet hogy a harcot félbeszakítja az a bizonyos "végzet" és elmegy a kastélyba a mai fejezet információi után vagy valaki(k) elviszi(k) oda.

Banzai: Natsu tuti ott lesz az utolsó napon. Azonban ha nem az kicsit gáz lenne (bár tőle elvárható). 3 nap alatt csak felépül már (vagy NEM) x D. Bár szerintem én örülnék a legjobban az egész regisztrált haderőből ha nem lenne ott x D.
Naplózva

"Brothers everywhere raise your hands into the air. We're warriors... warriors of the world! Our destiny to die in war"
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #4330 Dátum: 12 okt 07, 15:22:26 »

De a harcok holnap után lesznek és az még csak júli 6 szal nem esek egybe 7.ével az egy nappal később lesz...
Naplózva
Miroku
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 1838


It's like you. Here I am. It's been since 1988.


« Válasz #4331 Dátum: 12 okt 07, 15:34:32 »

Dehát ma van hetedike... Nyelvesít
Naplózva

Let's do our rock, scissors, and paper
make your hands, don't blink your eyes...
アイコ なら 振り出しで 負けたら それ まで の ゲーム

今日 も 君 信じる こと
忘れず に 見覚められて いますか。
VIPERA
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 55


You challenge me mortal?


« Válasz #4332 Dátum: 12 okt 07, 16:12:49 »

Igaz Sammy elszámoltam magam vagy csak simán figyelmetlen voltam : D.

Miroku: Ebben is van igazság csak a többi körülmény nem passzol egy Elsötétülésre : D.

Mellesleg akik Layla-t tartják esélyesnek a kapucnis nő szerepére nem biztos hogy nagyon rossz úton járnak. X777-ben tűntek el a sárkányok és "halt meg" Layla is aki köztudott hogy csillagmágus volt.
Naplózva

"Brothers everywhere raise your hands into the air. We're warriors... warriors of the world! Our destiny to die in war"
echoCHANNEL
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 130



« Válasz #4333 Dátum: 12 okt 07, 16:58:30 »

Natsu "arcbabámulós" szokását már én is észrevettem. xD Ez a manga már nem is lenne az igazi enélkül.
Egy csomó kérdésre kaptunk lehetséges választ, de még mindig maradt kismillió...ennek én igazából örülök. Így kell ezt csinálni, legalább nem unom magam..a Mangakák mostanában csak úgy szórják az érdekesebbnél érdekesebb fordulatokat. Nevet
Naplózva
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #4334 Dátum: 12 okt 07, 23:38:41 »

December 28-án teli hold lesz, lehet Mashima is így időzít a mangában, bár ezt kétlem, mivel 12 rész lenne és addig nem lehet húzni a dolgokat.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 287 288 [289] 290 291 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!