24 jún 16, 05:07:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 267 268 [269] 270 271 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1852580 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #4020 Dátum: 12 aug 31, 18:13:34 »

Lehet mister Pumpkin 2. napi nyaralását kapjuk majd meg a következő 2 hétben  ikszdé
Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #4021 Dátum: 12 aug 31, 18:18:50 »

Lehet mister Pumpkin 2. napi nyaralását kapjuk majd meg a következő 2 hétben  ikszdé

Lehet, és mível könnyen meglehet hogy neki is köze van a készülődő eseményekhez akkor lehet nem is fogjon bánni ha azt is látjuk Nevet
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4022 Dátum: 12 aug 31, 19:09:27 »

Viszont lehet, hogy szükség van arra a két fejezetre, hogy megérthessük majd a sárkányok történetét. Ezzel a Sárkánykirály ünnepére gondolok valamilyen formában. Tehát nem biztos, hogy valamilyen vidám dolgot fogunk látni, bár ez csak a mangaka alkotó kedvétől függ.
Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #4023 Dátum: 12 aug 31, 19:34:46 »

Mondjuk sztem tuti fontos lesz, mert mashima nem az a típus aki trollkodik velünk, hogy gyakorlatilag a semmiért várjunk 3 hetet az új fejezetre, ő az a típus aki akár 3 fejezetet is ad ki 1 hét alatt Nevet Szal nyílván lesz köze az eseményekhez és nem csak egy bohóckodás lesz... Lehet ezt a kapucnis spinét nézzük majd ugyanígy csuklyában bizonyos eseményeken vagy ki tudja...
Naplózva
XPetike
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 210


« Válasz #4024 Dátum: 12 aug 31, 20:21:11 »

297 fejezetnél tartunk, 2 fejezet ez a mágiajátékos, és akkor a 300. lesz a következő Mosolyog
Naplózva

Budweiser
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 24

A mosolygó gyilkos


« Válasz #4025 Dátum: 12 aug 31, 20:52:34 »

XPetike, a melléksztorikat általában nem egész számmal jelzik, szóval lehet, hogy a 298 lesz a következő (a melléksztori meg mondjuk 297.5, ilyesmi)
Naplózva
Orshee
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 17


« Válasz #4026 Dátum: 12 aug 31, 21:01:18 »

Nagyon tetszett a fejezet  Nevet
De Gajeel nehogy meghaljon már  Neeem Ő a kedvencem.
Naplózva
Senais
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 137


Erza Scarlet


« Válasz #4027 Dátum: 12 aug 31, 21:23:01 »

Szerintem nem kizárt, hogy Lucy valóban el tudott menekülni Horologium segítségével. Viszont szerintem nem utazott időt, és nem is őt ismerte fel Gerard. Egy szó mint száz: Layla Heartfiliára tippelek. Nem állítják, hogy ugyanazt az erőt érzik, mint ami Zerefé, csak azt, hogy hasonlót. És az is furcsa, hogy Layla pont a sárkányok eltűnésének napján halt meg vagy csak tűnt el. Layla erős varázsló volt, sok varázslatot ismert, Lucy mindig hivatkozik rá, hogy anyukájától hallott dolgokat (pl. az elveszett varázslatokat illetően). Azt se felejtsük el, hogy most filler van az animében, ami sok szállal kötődik a mangához, ott pedig nagy titkok fedik a Jude Heartfiliat is, valami nagy jóslat szól Lucyról és nagy elvárásokkal viseltetnek iránta.

Layla halálakor Lucy 10, Gerard 14 éves volt, a Heartfilia család eléggé híres volt.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 31, 21:34:56 írta Senais » Naplózva

"Láncaid lehulltak s im azontúl soká
Félve lépdel lábad, amikép megszoká."
Sharingan-Sensei
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 40



« Válasz #4028 Dátum: 12 aug 31, 21:30:58 »

Nem bírtam már ki, muszáj volt beregisztrálnom fórumra, mire jön magyarul a manga elvesznek az ötletek. ikszdé

Megszámoltam, ha a levélben minden "..." 1 karakter nevére utal csak, akkor Levi írásáig 7 áldozat lesz. Szomorú Van tippem, hogy kik lesznek azok, de még inkább nem írnám le, mert korántsem biztos, hogy ez a jövőkép teljes formájában be fog következni. Ne feledjük, hogy idáig a Fairy Tail-re abszolút nem volt jellemző sem a komor világ, sem a szereplők sorozatos kiírása, nem hiszem, hogy egy dark fantasyvá válna hirtelen a történet. (A Levi és a képek által bemutatott világkép minden, csak nem vidám vagy vicces.)

A fejezet NAGYON tetszett. Ez nagybetűs EPIC volt, már az előző fejezetre is azt adtam, de az ennek a közelébe se ért. Nevet Már alig vártam, hogy meglássam ki a titokzatos nő, de Mashimanak muszáj volt trollkodnia.  Faceg A Lucy-s elméletet én is támogatom, de szerintem logikusabb, ha Urtear a titokzatos nő. Hogy miért? Zeref kellett Urtear-nak az időmágia tökéletesítéséhez, ez lehet a jövőben sikerült is neki. Meg akarta változtatni a jövőt, ezért visszajött a múltba. Itt jön a másik kérdés, hogy miért sírt volna, amikor Natsu harcolt? Ez elég egyértelmű: tudta, hogy közel a vég. Az emberek még viszonylag vidámak, fogalmuk sincs róla, milyen szörnyűségeknek lesznek még szemtanúi. A bökkenő csak az, hogy Urtear-ra nem jellemző a szandál (?) viselés.
Naplózva
Miroku
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 1838


It's like you. Here I am. It's been since 1988.


« Válasz #4029 Dátum: 12 aug 31, 22:11:54 »

Jólvan akkor, örülök, hogy nem csak én tippelek Layla Heartfiliára. Nevet Ez az egyik elméletem. Nem tudom miért, csak egy tipp.  A másik, elvetemültebb teóriám az, hogy az Edolasból származó Igneel. Vagy Natsu édesanyukája. Vagy nemtudom... Igazából csak keresem a lehetséges embereket. Mert tuti valaki közeli ember lesz, különben nem sírt volna.

Az, hogy Levy kire célzott azzal az "who I loved also died" mondatrésszel, fogalmam sincs. Elképzelhető, hogy Gajeel az, de az milyen durva lenne már, ha ő meghal... Akkor tuti lesz valami a sárkányokkal is... Úristen, nem fogok tudni aludni ikszdé

Nagyon kegyetlenül durva fejezet volt ez, és hirtelen 3 szál alakult ki. Most értem csak utol a mangát, eddig napi 30 fejezeteket daráltam le, de NEM FOGOK TUDNI VÁRNI, GAAAA~ *habzó szájjal hörögve előre-hátra limbálózik a széken*

A következő fejezet amúgy a sárkányok földjéről fog szólni. Szóval Igneelékről fogunk többet megtudni, tutira. Lehet, hogy most tervezik a nagy visszatérést, ÚÚ~~ Várom már nagyon Nevet

Egyébként nem omake lesz a következő két fejezet, ugyanúgy ebben az időben, az ongoing történethez fog kapcsolódni, tehát 298 és 299 lesz a sorszáma. Nem úgy, mint a nemrégi Erzás rövid mangának, a 295,5-nek. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 31, 22:15:22 írta Miroku. » Naplózva

Let's do our rock, scissors, and paper
make your hands, don't blink your eyes...
アイコ なら 振り出しで 負けたら それ まで の ゲーム

今日 も 君 信じる こと
忘れず に 見覚められて いますか。
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #4030 Dátum: 12 aug 31, 22:14:31 »

Ez a fejezet nekem is tetszett. A múltheti tök kiszámítható volt, de ez most újra felcsigázott.
Végül is a levelet író Levi az egy jövőbeli Levi nem? Akkor meg bárki meghalhat, a mostani események során meg e halálozásokat elkerülik és kész (mint Trunks időutazása a Dragon Ballban). Gondolom én. Eddig sem haltak az emberkék a jók közül. Azért remélem, hogyha ez lesz, akkor bemutatják mi történt a jövőbeli Levivel.
Persze ki tudja, lehet, hogy Mashima fejében megpattan valami és kiírtja a fél bagázst. Azért az annyira nem illene a manga profiljába Gondolkozik. Minden esetre már várom a következő fejezetet. Mosolyog
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Miroku
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 1838


It's like you. Here I am. It's been since 1988.


« Válasz #4031 Dátum: 12 aug 31, 22:20:12 »

Azért ilyen időutazós elméletekkel ne akarjuk már lealacsonyítani a Fairy Tailt. Nevet Több lesz ebben, mint puszta időugrás. Az a Levy, aki írta a levelet, pedig nem annyira jövőbeli, mert mind a ruhája, mind a virágos fejpántja, sőt még a haja is ugyanaz. Talán megint Edolas került képbe? Lehet...
Naplózva

Let's do our rock, scissors, and paper
make your hands, don't blink your eyes...
アイコ なら 振り出しで 負けたら それ まで の ゲーム

今日 も 君 信じる こと
忘れず に 見覚められて いますか。
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #4032 Dátum: 12 aug 31, 22:32:53 »

Na lássuk csak és szedjük össze mindenki tippelgetését.

A titokzatos alak kiléte:
Urtear
Lucy
Natsu édesanyja
Wendy
Edolasi Igneel
Layla heartfilia

Esetleges lehetőségek az emberekre:
Urtear: Zeref Urteat idő mágiáját használta arra hogy vissza küldjön valakit az időben és megváltoztassa a jövőt.

Lucy: Urtear és zeref segítségével visszament az időben vagy valamelyik csillagszellemen keresztül hogy megváltoztassa a jövőt.

Natsu édesanyja: Nem tudom miért épp most bukkanna fel, de tippnek maradhat.

Wendy: Wendy közel áll natsuhoz és a többiekhez és az is lehetséges hogy őt küldték vissza ( zeref és urtear ).

Edolasi Igneel: Volt már edolasról szó és megtudtuk hogy polyhoska néni az nem más mint az edolasi grandine emberi formában és mivel az igazi grandine a szívén keresztül tudott szólni polyhoskához így igneel is tud valami szólni az edolasi igneelhez, de nem hiszem hogy ő az.

Layla heartfilia: Tudtommal halott ezért nem hinném hogy vissza tudták volna hozni a halálból, DE ha egy másik dimenzió játszott közre a x777-es kapunyitás során akkor elképzelem hogy zeref hozta ki onnan és sok oka van visszamenni.

Mivel szandált/papucsot hordott ezért inkább lucy lesz az. Ennyire esélyes még wendy és layla is.

Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4033 Dátum: 12 aug 31, 22:44:54 »

Azért nagyon kérdéses a Layla dolog. Nem feltétlenül kell  ismernie Gerardnak Laylát, viszont a megnyilvánulása azt sejteti, hogy ismeri az adott személyt. Tehát olyan személynek kell lennie akit ismert vagy ismer, méghozzá közelebbről, mivel letegezte. Márpedig egy teljesen ismeretlen vagy idősebb személyt nem illő letegezni és ez még inkább igaz Japánra.

Másrészt most már érthető, hogy miért volt fontos Gajeel megkocsikáztatása. Amugy nem kell csodálkozni a csontokon hiszen a hadügyminiszter éppen azt mondta, hogy ezt a játékot a Sárkánykirály ünnepének hívták és ezek szerint itt harcoltak a régi időben a sárkányok, emberek és démonok. Tehát bőven lehet ez az akkor elhullottak temetője. Másrészt Igneel emlegetett valami olyasmit, hogy most az ő idejük is eljött, tehát folyamatosan figyelik az eseményeket de nem zárom ki a jóslás, jövőbe látás lehetőségét sem.
Naplózva
Miroku
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 1838


It's like you. Here I am. It's been since 1988.


« Válasz #4034 Dátum: 12 aug 31, 22:57:35 »

Ezzel a tegezés dologgal nem értek egyet. Mármint a formalitási szabályokkal igen, meg azzal, hogy a japán etikett is közrejátszik, de:

1. Mivel az angol nyelv nem használ magázást, nem hiszem, hogy az állítás helyénvaló. Ha lesz RAW a neten, meg tudjuk mondani, hogy valóban tegezte-e, vagy magázta.

2. Shounen mangáról van szó, habár Gerárd stílusa még eléggé kérdéses.

3. Mivel ismeretlen a személy, és Gerárd alapból gyanúsnak találja a varázsereje miatt, alapvető, hogy nem illedelmesen szól hozzá.

Az meg, hogy papucs van rajta, nem jelenti azt, hogy Lucy az. Japánban sokan használnak papucsot, a fapapucs pl. népi öltözék része. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 31, 22:58:26 írta Miroku. » Naplózva

Let's do our rock, scissors, and paper
make your hands, don't blink your eyes...
アイコ なら 振り出しで 負けたら それ まで の ゲーム

今日 も 君 信じる こと
忘れず に 見覚められて いますか。
Oldalak: 1 ... 267 268 [269] 270 271 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!