24 jún 15, 10:24:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 268 269 [270] 271 272 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1849986 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #4035 Dátum: 12 aug 31, 23:04:24 »

Épp ezt mondtam én is! Az eddig felsorolt emberek közül talán lucy a legvalószínűbb, mível gerard mint ltjuk felismerte... szereti/ismeri natsut mert sírt ahogy nézte a kivetítőn de a lényeg hogy fontos a számára... És tuti, hogy mi is ismerjük... szal azért szinte ki is zárhatjuk a natsu anyjaés hasonlókat... Egy személy arcát így rejtegetni full felesleges, hogyha amikor az olvasó meglátja az az első gondolata hogy ez meg ki a picsa?? Nevet Szal tuti mi is ismerjük, és nem valami ismeretlen személy szal talán ezért a legvalószínűbb egy másik lucy..
Naplózva
Senais
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 137


Erza Scarlet


« Válasz #4036 Dátum: 12 szep 01, 06:45:22 »

Azért nem feltétlenül azért sírt, mert szereti Natsut. Ne felejtsük el mondjuk Aria-t, az elemi négyes szélvarázslóját, aki akkor sírt, mikor erős ellenféllel küzdött, vagy Zerefet, aki (igaz akkor sírt, mikor meglátta Natsut, de gondolom a reménye miatt, hogy végre legyőzik őt).
Ugyanígy nem kell ismernünk őt, emlékezzünk Makarov és Hades esetére. Makarov jól meglepődött, viszont csak akkor jöttek a visszaemlékezések arról, hogy ki is ő.
A másik, Gerardnak se kell ismernie feltétlenül személyesen. Erre Wendy és Gerard találkozását hoznám példának. Wendy Mystogant ismerte, de valahonnan megtudta, hogy Gerard (akit azzal a külsővel ismernek) és gonosz tetteket hajtott végre.

Off: az angolok mindenkit magáznak. Kezdetben volt az E/2-es névmás a thou és a T/2-es ye, aminek tárgyesetű alakja volt a you. A you volt egyben a magázásnál használt névmás, mint nálunk az ön/maga. Csak ezek egy része kikopott a használatból, a you pedig átvette a szerepüket.
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 01, 07:06:55 írta Senais » Naplózva

"Láncaid lehulltak s im azontúl soká
Félve lépdel lábad, amikép megszoká."
Miroku
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 1838


It's like you. Here I am. It's been since 1988.


« Válasz #4037 Dátum: 12 szep 01, 09:53:03 »

Off: az angolok mindenkit magáznak. Kezdetben volt az E/2-es névmás a thou és a T/2-es ye, aminek tárgyesetű alakja volt a you. A you volt egyben a magázásnál használt névmás, mint nálunk az ön/maga. Csak ezek egy része kikopott a használatból, a you pedig átvette a szerepüket.
OFF: A tárgyeseti alakja nem a "thee"? Nem vágom ezt a óangolt, de Lucy "I open thee" felszólítással nyitja ki a kapukat mindig. És akkor magázza. Máskülönben szerintem egy mangában, ahol egyébként is a japán nyelv közvetlen formáját használják általában (és ez tuti!), nem hiszem, hogy magázná. Az angol fordítók sem tettek különbséget, alig tehettek volna "you" and "you" között. A mai angol nyelv képtelen magázni, a japán pedig nagyon is, sőt, többféleképpen. Nevet

Na off off,

Én továbbra is azt hiszem, hogy a kapucnis emberke edolasi, hogy miért érzem így, fogalmam sincs. Nevet Van egy világ, amivel még nagyon sok mindent lehetne csinálni, nem hiszem, hogy csak egy arc erejére hozta létre Mashima - persze Polyushka "meglepetése" is hozzá kötődött, ezért hiszem azt, hogy van ott még Edolasban Nevet
Naplózva

Let's do our rock, scissors, and paper
make your hands, don't blink your eyes...
アイコ なら 振り出しで 負けたら それ まで の ゲーム

今日 も 君 信じる こと
忘れず に 見覚められて いますか。
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #4038 Dátum: 12 szep 01, 11:56:32 »

Erre nem lehet mást mondani. EPIC fejezet. Nevet

Most komolyan Ichiya akar megküzdeni Natsuval?  smirksweat
A Jura vs Luxus harc meg nagyon durvának ígérkezik. Talán ez lehet a játékok legnagyobb összecsapása.

Ahogy elnéztem Rufus meg Orga beszélgetését azon sem csodálkoznék ha kiderülne, hogy Sting meg Rugoe volt a leggyengébb a "Legerősebb Ötösből." Rufus memorizálta az egész harcot? Most ugye itt nem valami olyasmire gondolt, hogy most már tud sárkányölő mágiát használni?  Gondolkozik Érdekes ez a Memory Make. Bár Natsu-nak még ott a Villámló Tűzsárkány mód, amivel szép kis meglepetést tud okozni.
Ahogy nézem az SB mestere eléggé felhúzta magát. Nagyon úgy néz ki, hogy hatalmas felfordulás/káosz lesz és el tudnék képzelni közbe egy Makarov vs. Genma harcot. Na az lenne még Epic csata szerintem.

Gazille érdekes helyet talált. Gondolom Natsu-t is eléggé érdekelni fogja. Úgy tűnik régen ugyanitt harcoltak az emberek a sárkányokkal.

Az a pusztítás, amit láthattunk akkora, hogy elég valószínűnek tartom a sárkányok felbukkanását. Ráadásul Levy is leírta, hogy az utolsó nap küzdelme hihetetlenül heves volt. Ha tényleg összeeresztik őket sárkányokkal és/vagy démonokkal is akkor simán elképzelhető, hogy néhányan meghalnak.

Levy reakcióját, miszerint "nem bírja tovább, segítsen valaki", nem teljesen értem. Az világos, hogy a jövőben történik ez, de most valaki gonosz uralkodik a világ felett és terrorban tartja az embereket vagy mi?

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/275/21
Itt volt egy nagy találgatás, hogy Lucy miért is sírhat. Lehet itt fog eltűnni Lucy és valaki írta, hogy azért is sírhat, mert nem láthatja többé Natsu-t.
A köpenyes csajszi meg szerintem is Lucy lehet. Ha most ilyen időutazós story lesz vagy akármi, akkor simán elképzelhető, hogy Natsu miatt sírna. Hiszen ki tudja mióta nem láthatta vagy ilyesmi. Nagyon találgatni nem akarok, mert ez még nagyon friss történetszál ahhoz, hogy jósolgatni lehessen. Annyit remélek, hogy a köpenyes alak tényleg Lucy lesz. Úgy érzem Mashima-sensei valami hihetetlenül jó story-t fog nekünk mutatni.
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 01, 12:18:00 írta hagabi » Naplózva
CoLa
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #4039 Dátum: 12 szep 01, 12:02:04 »

Július 7. -> 07.07. valami biztosan lesz
ja meg ez a "felesleges takarni az arcát, ha mikor meglátjuk nem ismerjük fel tehát tuti, hogy olyan akit ismerünk" teóriára csak annyit: Tobi.
Naplózva

NyMRooD
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 52



« Válasz #4040 Dátum: 12 szep 01, 12:10:04 »

Levi arcán felfigyeltetek a hegekre: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/297/17
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4041 Dátum: 12 szep 01, 12:47:41 »

Nem tudom de én is itt egy időutazásos vagy párhuzamos világra tudok következtetni. A lényeg, hogy Levi írása alapján arra tudok gondolni, hogy ez már megtörtént egyszer. Valaki, így Levi és az az ismeretlen személy is túlélte. Ő pedig azért sírt mert tudja, hogy mi fog történni 7.-én. Ám ez a végkifejlet lehet, hogy most megváltozik azzal, hogy visszatért ez a személy. Így esetleg lehetőség lesz erre a 7.-én történő  eseményre felkészülni, ezzel megváltoztatni ezt a történetet, hogy ne következhessen be az ami akkor vagy abban a világban megtörtént.
Naplózva
Miroku
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 1838


It's like you. Here I am. It's been since 1988.


« Válasz #4042 Dátum: 12 szep 01, 12:58:21 »

Július 7. -> 07.07. valami biztosan lesz

X777 Nevet
Véletlenül nem 7 sárkány tűnt el ugyanekkor? És ment el hetedhét országon túlra? ikszdé
Naplózva

Let's do our rock, scissors, and paper
make your hands, don't blink your eyes...
アイコ なら 振り出しで 負けたら それ まで の ゲーム

今日 も 君 信じる こと
忘れず に 見覚められて いますか。
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #4043 Dátum: 12 szep 01, 12:59:19 »

Ja meghalnak, de szerintem csak a jövőben. kb ez is olyan lesz, mint a Dragonballban, v. Rebornben.

hogy kapnak egy figyelmeztetést lesz nagy csata s lehet megmenteni mindenkit.

A ki van a maszk alatt ja az Tobi volt... szóval a ki van a csukja alatt-hoz:

Mi van akkor, ha tényleg Layla az, ne adj isten az egyik sárkány Edo verziója. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 01, 13:02:41 írta Shiro » Naplózva

Miroku
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 1838


It's like you. Here I am. It's been since 1988.


« Válasz #4044 Dátum: 12 szep 01, 13:05:26 »

Shiro, ezek a felvetések is feljöttek már, én Edo-Igneelre gondolok... Nevet Neki lehet olyan nagy mágikus ereje.

Esetleges lehetőségek az emberekre:
Urtear: Zeref Urteat idő mágiáját használta arra hogy vissza küldjön valakit az időben és megváltoztassa a jövőt.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/296/4
Szóval ez sem lehet...

Meg az is kizárt lehet, hogy Urtear segített Zerefnek, hiszen most őt keresik... Tehát ez a Zeref X Urtear időmágia sem lehetséges...  Gondolkozik
Naplózva

Let's do our rock, scissors, and paper
make your hands, don't blink your eyes...
アイコ なら 振り出しで 負けたら それ まで の ゲーム

今日 も 君 信じる こと
忘れず に 見覚められて いますか。
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #4045 Dátum: 12 szep 01, 13:09:53 »

Nevet
Ez.. Ez.. Ez nagyon jó volt Nevet
A Sárkányölő harcok után ez hatalmasra sikerült!
Jó volt látni Gemma arcát ikszdé Gondolom, akik mellette ültek nem így vélekedtek Nevet
Hmmm, Gazille meg egy múzeumba került, azokat a sárkányokat biztos Sting és Rogue ölte meg... smirksweat
Az álarcos hölgy szerintem az Edolasi Igneel, legalábbis ez a megérzésem. Volt róla szó is, hogy nem-e jöhetett át Ő is.
Sok érdekes ötletet olvastam, de akárki is rejtőzik a kapucni alatt nem fog senki csalódni (nem úgy mint Tobi-ban).
Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #4046 Dátum: 12 szep 01, 13:19:40 »

Július 7. -> 07.07. valami biztosan lesz
ja meg ez a "felesleges takarni az arcát, ha mikor meglátjuk nem ismerjük fel tehát tuti, hogy olyan akit ismerünk" teóriára csak annyit: Tobi.

Látod itt meg is cáfoltad magad... Pont az a kényeg, hogy tobi takarva volt mert ,,ismertük" obitot és látszik is rajta hogy ő az... Olyan aalkot akit az olvasó nem ismer felesleges takargatni, mert ugyanolyan mintha látnánk az arcát se így se úgy nem tudnánk ki az... pl gerard kétlem hogy fleismerné edo igneelt és ennyire lesokkolna tőle...
Naplózva
DEV
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4

szököt ninja


« Válasz #4047 Dátum: 12 szep 01, 14:56:54 »

Az igaz hogy egy személy arcát csak akkor érdemes takargatni hogy ha már ismerjük erre remek pl Tobi de azt már a legelején lehetett sejteni mióta megjelent a sharingannal megjelent elemben róla semmit nem tudunk  Gondolkozik
vagyis csak találgatni lehet hogy ki az a lehetőség ilyen szempontból végtelen sokknyi van
Lehetséges hogy tényleg Lucy az elvégre levy neki írja a levelet elképzelhető  hogy pont azért mert megkel változtatnia a múltat de az is lehet hogy úgy írja a leveleket mint anno Lucy az anyjának mint itt
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/067/9
A papucsról nekem kapásból Erza ugrott be róla el tudom képzelni hogy azt hordja
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/284/17 aszem ehhez a szereléshez is az van
ahogy ehhez is
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/155/17
de ezek csak elméletek aki még eszembe jutott az Ur smirksweat
 de öt elvettem mert ugye ö nem sírna Natsu miatt esetleg Grayért vagy Leon miat Neeem
 személy szerint  laylát nem tartom valószínűleg de akár Ö is felbukkanhat az arcban hiszen körülötte is rengeteg kérdője van Gondolkozik
Naplózva
Vhaearon
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172


One piece the Best!


« Válasz #4048 Dátum: 12 szep 01, 14:59:17 »

Igneel-t Natsu az apjának nevezte tehát mivel csaj ezért kilőve. Inkább esélyesnek látom azt is hogy ugye Zeref ismerte Natsut namost mi van ha az anyja által ismerte aki Zeref testvére vagy tudom is én innen van a hasonló mágikus energia és az a csuklyás nő Natsu anyja. Persze ez eléggé lehetetlen, de akár ésszerű is lehet. Persze az egészben az a nagy buktató ,hogy Gerard honnan ismerné Natsu anyját. Akkor már inkább tényleg az időutazós történet állná meg a helyét.
Naplózva

Aida98
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 53


« Válasz #4049 Dátum: 12 szep 01, 15:08:32 »

Nekem 1 tippem van.

Lucy az csak hegek borítják mint Levy-t
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/297/17  akkor elképzelhető, hogy Gérard miért lepődött meg ennyire

Angol oldalakon azt írták, hogy Layla (de az is lehet) csak gondoljunk bele, hogy ő már meghalt és ha feltámadt akkor nem nézne ki ilyen fiatalosan Nevet

Azért is gondolom, hogy Lucy mert itt:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/297/16  "Emlékszel rá, Lu-chan?" és akkor a fekete köpenyes csajt mutatják. De lehet, hogy csak véletlen.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 268 269 [270] 271 272 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!