24 jún 16, 04:47:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 232 233 [234] 235 236 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1852535 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #3495 Dátum: 12 júl 13, 10:32:34 »

Megint színes olodal  Ohh My God ennyivel jobb ez a kiadó ? le a kalappal .
Biztosan mágikus víz hogy tudnak benne lélegezni, meg beszélni.
Juvia szerintem fényévekre van "Kurosaki kun"-os leányzó "kedveltségi szinttől"  ikszdé
Minerva így fizetett vissza Natsunak , szerintem majd mondja is ezt a következő részben neki.
Gemini nagy húzás lenne és akár az ő érzelmei a következő fejezet címe.
Ha most az igazi Lucy az akkor kiváncsi vagyok Minervát ki fogja majd laposra verni ? ( mira új sátán formájának jó erő demonstáció lenne  Ördögi )
Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #3496 Dátum: 12 júl 13, 11:11:28 »

OFF: Pein7,légyszi használj helyesírás-ellenőrzőt,meg pontot meg vesszőt,mert alig értem mit írsz...

ON: Ez a Minerva egy lotyó Nevet Már akkor se volt szimpi amikor Natsut lekapcsolta,de most látszik mennyire felsőbbrendűnek érzi magát mert a Sabertooth tagja...Remélem valaki jól elpicsázza Nevet Szegény Lucy,mindig csak megverik xD
Lehetséges esetleg hogy Minerva kezében Gemini van ?
Szerintem tuti nem,mert ellopta az összes kulcsot,bár nagy húzás lenne Mashimától ha csak spontán átjött volna a kapun és beugrott Lucy helyére Nevet
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Aida98
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 53


« Válasz #3497 Dátum: 12 júl 13, 11:55:55 »

Fuu... Nagyon jó volt ez a fejezet, de az nem tetszett amikor szegény Lucy-t így elverték... Neeem 
Valahogy az utolsó kép után elgondoltam, hogy minden csillagszellem előjön és lenne valami jó kis harc  Nevet bár arra kicsi az esély de attól jó lenne.  Nevet és tényleg jó lenne ha lenne egy Natsu vs. Sting harc és Natsu porig alázná Stinget  Ördögi
Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #3498 Dátum: 12 júl 13, 12:02:14 »

Azért tényleg látszik, hogy minden a vezetőtől függ. Az ST tagjai pont azért olyan nagyképűek, mert a mesterük is az. Pedig nem tudom mire föl. Beszerzett 5 erős embert és annyi, de a többi egy rakás .....  smirksweat  Hiszen Natsu mindenkit szétvert, aki az útjába került, szóval az ST többi tagja egyáltalán nem erős.
Ráadásul az ST felemelkedése olyan mint anno az FT felemelkedése. Pár év alatt nagyon erősek lettek. Ha emlékeztek Jose még régen ezért indított háborút az FT ellen. Pedig a Phantom Lord-ban is csak Jose mester volt igazán erős. A legerősebb emberük Gazille volt, akit Natsu szépen levert.
Szóval az FT-nek sokkal több oka lenne a nagyképűsködésre. Legyőzték a velük közel egyenlő erejű Panthom Lord-t. Részt vettek az Orasión Seis legyőzésében. Ezen felül egyes egyedül verték szét a legerősebb sötét céhet a Grimore Heart-t. (Bár erről nem tud más szerintem. Vagy legalábbis nem hiszem, hogy szétkürtölték a világnak.) Egyedüli ellenfél, akivel nem tudtak mit kezdeni egy legendásan erős sárkány, Achnologia.

Minervaról pedig, mint mindenki másnak megvan a véleményem. Szerintem nem Erzanak kéne megküzdeni vele. Erzanak maradjon csak Kagura ellenfélnek. Meg különben is, mi maradna akkor Mira-nak?  Ördögi

Gemini beugrott Lucy helyére?  Gondolkozik  Nagyon érdekes felvetés és szerintem jó ötlet. De nem látok rá nagy esélyt. Akkor Lucy mégis hol van? Hiszen a vízben nem tud elbújni. ikszdé Bár már én is sajnálom Lucy-t. Csak egyszer tudná már megmutatni az igazi erejét. Mindig csalnak ellene vagy elveszik a kulcsait vagy ilyesmi. Pedig már lazán megidéz kettő csillagszemet is egyszerre, ami csillagmágusként nem kis teljesítmény.
Naplózva
Ookami-chen
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 76


orosz kém


« Válasz #3499 Dátum: 12 júl 13, 12:12:15 »

hmmm hova bújhatott Lucy? hát lehet hogy kapott engedélyt a csillag szelem világába belépni és ott tud rejtőzni. Bár tuti hogy nem csináltak ilyet, pedig tényleg nagy poén lenne hogy Minerva kint tartja már a Gemini-Lucyt a vízből, aztán egyszer csak kap a fejére egy Lucy-rugást Nevet

És igen, kicsit kaphatna a B csapat is több szerepet, mert eddig sajnos Laxuson kivül más vki nem nagyon kapott szerepet tőlük harc során. úgy hogy akár tényleg lehetne Mira vs Minerva, DE (mert mindig kell lennie, de-nek.. xD) Mira harcolt már.

Viszont azt sem kellene elfelejteni  hogy most nem egyéni csata lesz hanem csapatos, ugy hogy nem feltétlen kell 1v1re számítani persze ott is el osztják ki kit ver le de nem kötelező tartaniuk azt
Naplózva

Nézz csak ránk! Mindenünket felhasználtuk! És mégsem fekszünk holtan! Képesek vagyunk felülkerekedni a gyengeségünkön és félelmünkön! Ezt jelenti az élet!
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #3500 Dátum: 12 júl 13, 12:14:48 »

Egyébként érdekes , hogy az 5. napról semmit se tudunk , hogy mi lesz egyáltalán csata , vagy esemény , ezért szerintem ott fog eldőlni minden , mert még talán Mashima sem tudta , hogy kinek hány pontja lesz a 4. nap végén és ezért lett ilyen rejtély az 5. nap . De ugye vannak azok a jövőbeli mondások  Levi-től és az ötödik nap X791. 07. 05.-e lesz . Nagyon érdekel , miért maradnak itt még két napig vagy nem tudom mire gondoljak , de szerintem akkor dől össze a palota (X971. 07.07.-én).
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #3501 Dátum: 12 júl 13, 12:18:14 »

Fasza fejezet volt! Arra nem számítottam, hogy minerva átmegy kínzásba... És ezzel nagyon úgy néz ki, hogy lucy 0 pontot kap mert a végén már kint van a vízből amikor minerva a nyakánál tartja... De egy biztos ezzel a kis tigrisek aláírtál a halálos ítéletüket Ördögi Ördögi Az uccsó képen tényleg úgy néz ki mintha natsu lucyhoz indulna... Viszont így megint kell egy csereember... Lucy kiütve, elfman kiütve... A lelátóról senki sem lenne poén ha beállna... Egy ember marad de ő meg nem valószínű de akkor bejönne amit már régóta szeretnék, hogy csereembernek beugrik a pici gildartz Nevet Nevet Mert gondolom a világ többi pontján is figyelemmel lehet kísérni a játékokat nem csak crocasban... és miután látta mit művel a raven visszajönne bár erre kicsi az esély... meg nyílván azért is vette ki mashima innen mert ő egymaga felrobbantaná az egész sabert mesterrel együtt Ördögi Ördögi Ezek után én is anak örülnék a legjobban ha a ntsu vs stingnél natsut is lekéne állítani mert megöli stinget...
Naplózva
Ookami-chen
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 76


orosz kém


« Válasz #3502 Dátum: 12 júl 13, 12:33:58 »

nem hiszem hogy 0 pontot kapna Lucy, lévén akkor Erzánál 9 ember kapott volna 0-t.
hát hogy Gildartz vissza jönne azt kétlem (ez miatt http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/259/17), de tényleg jó kérdés ki fog beállni a Szöszi helyére, lehet, hogy Levy? Lévén benne is ott a 2. eredet (http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/264/17)
Naplózva

Nézz csak ránk! Mindenünket felhasználtuk! És mégsem fekszünk holtan! Képesek vagyunk felülkerekedni a gyengeségünkön és félelmünkön! Ezt jelenti az élet!
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #3503 Dátum: 12 júl 13, 12:53:12 »

nem hiszem hogy 0 pontot kapna Lucy, lévén akkor Erzánál 9 ember kapott volna 0-t.
hát hogy Gildartz vissza jönne azt kétlem (ez miatt http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/259/17), de tényleg jó kérdés ki fog beállni a Szöszi helyére, lehet, hogy Levy? Lévén benne is ott a 2. eredet (http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/264/17)

Igen ezzel én is tisztában vagyok, csak ugye akkor még nem volt képben sem a raven amikor ő ugye utálja ivant ott van az adatlapján + most hogy minerva megkínozta lucyt... ezekért jó lenne bár én sem tartom valószínűnek gildartz beugrását...
Naplózva
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #3504 Dátum: 12 júl 13, 13:05:28 »

Én egy elképzelhető megoldásnak tartom, hogy Geminit tartja Minerva.
http://www.mangareader.net/fairy-tail/291/21

A csillagszellemek elméletben látják és tudják mi történik éppen és bármikor közbe is tudnak lépni.
Amikor Minerva egy rövid időre elteleportálta, ott volt egy kis esély, hogy közbelépjenek és megtegyék a cserét.

Viszont, ha nem volt semmi ilyesmi, csak szimplán Lucy van ott, akkor is érthető ez az egész.
Mondta itt valaki, hogy Minervából minek kellett pszichopatát csinálni, de szerintem ez így illik hozzá.
Korábban meg voltak olyan siránkozások néhányak részéről, hogy az FT mostanában folyton csak győz és ez kezd lapossá, unalmassá válni, most, hogy Lucy el lett püfölve, meg miért nem mutatott többet.
Szerintem Lucy bukása a történetben itt nagyon szükségszerű volt, hiszen egy olyan Natsu-Sting harcot nem nagyon tud szerintem senki sem elképzelni, ahol mind a két fél halál nyugodtan lép egymás elé. Így most mindketten tele vannak indulatokkal, a harc is érdekesebbé tehető.Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 13, 13:06:07 írta Serpens92 » Naplózva

Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #3505 Dátum: 12 júl 13, 13:17:35 »

Kár hogy nem láthattuk  Makarov és Mavis reakcióit.
Makarovot ismerve ezt nem nézte volna tétlenül ,szerintem közbe avatkozott volna .... ha csak nem jött rá hogy az Gemini, vagy pusztán Lucy becsületét tartotta szemelőt .... Gondolkozik
Polyhuska a.k.a edo Grandine, ő hivatalosan FT tag vagy sem ?   őt megnézném Lucy helyetteseként   Kúl
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #3506 Dátum: 12 júl 13, 13:31:09 »

Csak az a baj hogy a sting vs natsu harc nem lesz olyan érdekes. :/ Ezek után nem mert natsu ilyen állapotban ( sokkal idegesebb mint amikor a sabertooth-ot megtámadta ) képes lenne fél kézzel elverni stinget. Egyszerűen mashima most egy idegbeteg gyilkológépet csinált natsu-ból. De lehetséges hogy érdekes lesz a csata mert befosatja biztos majd stinget így...ha meg nem akkor meg szépen elveri. Ég áldjon sting.

Rogue nagyon fura nekem. Gondolkozik Miért viselkedik így? Eddig azért nem szerepelt persze mert a végére akarja hagyni a király stinget meg roguet. De sting már részt vett egy eseményen ezért kicsit furcsállom hogy rogue miért lapul ennyire.
Naplózva
Divya
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 82


« Válasz #3507 Dátum: 12 júl 13, 13:58:30 »

Lucy igazán megidézhette volna skorpiót is, legalább, hogy ott tartsa aqvát... Hmm? persze minerva elen nem sokat ér, de legalább tud valamit védekezni..
Juviának meg kikellett esnie a +szabály miatt, így a 2. helyen lehet a B-team most, bár nem tudom, MH és LS hány pontot kapott? olyan egyszerre estek ki Nevet
Cserének lehet lisana vagy levi vagy luxus csapata is mert ők is voltak edzésen  Gondolkozik
Naplózva
HayateLen
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 100



« Válasz #3508 Dátum: 12 júl 13, 14:20:07 »

egy kicsit nekem meredek volt, hogy Aquarius ott hagyta Lucy-t, közel bele is halt ebbe, persze így is úgy is bukta volna a kulcsokat, de akkor is, ez már a sokadik, hogy hoppon marad Lucy a kedves csillagszellemel
Naplózva

hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #3509 Dátum: 12 júl 13, 15:02:35 »

A Fairy Tail A helyzete eléggé érdekes, mert egy csapatnak ha jól emlékszem csak egy cseréje van. (Bár lehet én emlékszem rosszul.) Szóval ha Lucy-t cserélni kell akkor csak Elfman jöhet szóba. Nem tartom kizártnak, lehet Evergreen kikupálta a mai napra. Nevet

Az pedig tényleg gáz már, amit Aquarias csinál. A manga egyik legnagyképűbb és legönfejűbb karaktere. Ennek köszönhetően szépen elgyepálták Lucy-t. Örülnék ha Loki (mint a Zodiákusok vezetője) vagy Scorpio (mint Aqurias barátja) észhez térítené. Vagy akár a Csillagszemek királya, aki a barátjaként tartja számon Lucy-t.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 232 233 [234] 235 236 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!