24 jún 15, 09:16:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 230 231 [232] 233 234 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1849829 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #3465 Dátum: 12 júl 12, 18:53:09 »

Én nem találom azt a csoportképet a fairy tailról amit Chakra mond.

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/280/10
Nekem úgy tűnik hogy Arcadios is meglepődik rendesen.
Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #3466 Dátum: 12 júl 12, 18:59:14 »

http://images3.wikia.nocookie.net/__cb20110704094412/fairytail/images/thumb/e/e2/Old_team.png/721px-Old_team.png

Tessék,itt van Nevet az öltönyös az a Blue Pegasus mestere, Bob Nevet Ettől halt be Kageyama :DD
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #3467 Dátum: 12 júl 12, 19:02:58 »

Manga képbe nincs bent? Mert ahogy nézem ez nem az, és addig nekem nem hiteles.
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #3468 Dátum: 12 júl 12, 19:06:37 »

Meg egyébként van az a rész is amikor Erzaék felszolgálóként dolgoznak Yajima éttermében.
Ott is van egy rész amikor kiderül, hogy régen a céh tagja volt és mindig védte a céhet a tanácsban is.

Viszont Kenton ott arra gondolt, hogy Doranboltékat nem győzte meg Yajima arról, hogy az Mystogan és nem Gérard.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #3469 Dátum: 12 júl 12, 19:08:28 »

hiroto: gyorsan végiglapoztam az Erigoros részeket,de nem találtam meg...De attól még csak hiteles szerintem....
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #3470 Dátum: 12 júl 12, 19:55:12 »

Még mindig nem találom egyiket sem. Ha csak animében van benne, az engem nem nagyon érdekel, mert azt számomra nem teljesen hiteles

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/280/10

Itt hol és mikor is mondja. hogy a fairy tail tagja volt?
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #3471 Dátum: 12 júl 12, 20:12:17 »

Az éttermes a mangaban is special volt, szóval nem tudom, hogy a NKW-n fent van-e. Chakra majd elmondja.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #3472 Dátum: 12 júl 12, 20:14:51 »

Azért én a spoiler topikba postoltam volna, de szerintem így is elfogadható, gondolom  Mosolyog
Egyenlőre 3 dolog a fejezetről:
1. Juvia hozta a szokásos formáját
2. Miért kelett Minervából idóta pszichopatát csinálni?
3. Miért megint Lucyn csattan az ostor?  Neeem


Egyébként mitől jöttek egy nappal korábban a mangák ezen a héten?  Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 12, 20:18:56 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
johne1
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23


« Válasz #3473 Dátum: 12 júl 12, 20:18:40 »

van egy olyan furcsa érzésem hogy a sabertooth-nak nagyon csúnya vége lesz ezután a versenyszám után Nevet
az összes fairy tail-es akinek a képe ott volt elég csúnya fejeket vágott szóval lesz ne mulass, natsu meg tuti h sting-el kerül össze és ezek után nagy csata várható kettejük között (még nagyobb mint amire eddig számítani lehetett)
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #3474 Dátum: 12 júl 12, 20:39:08 »

Ez...ez mi ez??? Na szerintem az utolsó kép ahol lucy van az durva. Így ezt tenni vele. Sting csak nevet? Nevessen majd akkor is amikor Natsu feltörli vele a padlót. Minerva meg Erzától kap ízelítőt hogy mi is a fájdalom.
Bocs ezekért csak amit lucy-val csináltak az felidegesített eléggé.
Persze minerva még akkor megmondta hogy majd a játékokon lerendezik. Amúgy kb ez szerintem a bosszújuk lehetett amiért natsu a '' fél '' céhüket harcképtelenné tette. ikszdé
Naplózva
Volcaz
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27



WWW
« Válasz #3475 Dátum: 12 júl 12, 20:58:36 »

Szerintem ez elég gány volt, a fejezet úgy ahogy van a fanservice-re lett kihegyezve. Juvia Graymániája már az agyamra megy, ő simán elkenhette volna Minerva száját. Gray helyében én minimum pofon verném. Minerva sem mutatott túl sokat, azon kívül, hogy aljas, nem tűnik nagy számnak. Az már meg sem lepett, hogy megint Lucyval törölték fel a padlót, elég unalmas, hogy mindenki remekel, de ő még a második eredettel se képes semmire. Nagyon vártam ezt a fejezetet... Kár volt. Na majd a következő.
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #3476 Dátum: 12 júl 12, 21:15:04 »

Na azért egy örömhírrel is szolgálhatok  Nevet
Emlékeztek még erre:

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/276/14

Úgy néz ki, hogy a fejezet után így fognak állni a csapatok:

ST:44 P
FT-B: 36 P
FT-A:35 P
MH: 35 P
LS: 35 P
BP: 20 P
QK: 15 P

A Fairy Tail-A és a Sabertooth között 9 pont a különbség. Feltételezve, hogy az utolsó napon dől el minden, így arra tippelek, hogy a Sabertoothból lesz 2 nullázás és 1 győzelem a maradék 3 megmérettetésnél, így a Fairy Tail kétszer elkenheti a szájukat, és egyszer ki is kaphat versenyen vagy harcon. Ezzel meglenne az 1 pontos győzelem  Nevet Persze a többiek is bele fognak még szólni, mert igen szoros, így bármi lehet  ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 12, 21:18:43 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Ookami-chen
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 76


orosz kém


« Válasz #3477 Dátum: 12 júl 12, 21:19:22 »

hmmm végülis most lesz majd a csapatos csata úgy hogy ki tudja lehet látunk egy tigris vs tündér meccset és akkor Natsu rendezheti dolgait Stinggel; és én személy szerint néznék egy Erza vs Minerva harcot.

na de hogy a fejezetről is írjak, tényleg elég szemét dolog hogy megint Lucy kapott ki ilyen csúnyán oké hogy a csillag mágusok nem igazán erősek de azért ne alázzuk őket ennyire...  azért ha már Wendyt láttuk keményen harcolni Lucyt is illendő volna kicsit táposabbá tenni...
Naplózva

Nézz csak ránk! Mindenünket felhasználtuk! És mégsem fekszünk holtan! Képesek vagyunk felülkerekedni a gyengeségünkön és félelmünkön! Ezt jelenti az élet!
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #3478 Dátum: 12 júl 12, 21:25:21 »

Táposabbá tenni Lucyt? Szerintem nincs szüksége rá. A versenyszámban az volt a cél, hogy kilökd a másikat a vízgömbből. Nem volt szükséges teljes erőt bevetni, ráadásul Minerva Ying Yang pajzsa képes eltéríteni vagy teleportálni a támadásokat a kedve szerint. Az más kérdés, hogy egy versenyszámon belül, miért kell vérre menő küzdelemnek lennie és így lerendezni megint a csillagmágust  Neeem Loket és Capricornt se használta még a 2. eredettel, Flaret meg legyőzte volna lazán, ha nincs csalás. Ha betegszobába kerül, akkor Arcadios elrablási terve, újra életbe léphet, ezért kellett megint Lucynek lennie az áldozatnak. Pedig Gray alkalmasabb volt lábtörlőnek, már elnézést Gray fanok smirksweat

Egy amatőr fordító a fejezetről azt mondja, hogy:Minerva valahogy elvette Lucytól a kulcsokat, ezért nem tudott ellene senkit kiküldeni, viszont Minerva mágiája meg nem volt alkalmas arra, hogy kilökje Lucyt
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 12, 21:38:07 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #3479 Dátum: 12 júl 12, 21:45:25 »

Szerintem az FT lehet nem fog nyerni de akkor már a ST se. Mondjuk valamelyik másik céh de csak véletlenből. ikszdé
Naplózva
Oldalak: 1 ... 230 231 [232] 233 234 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!