24 szep 25, 15:16:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 202 203 [204] 205 206 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1987071 alkalommal)
0 Felhasználó és 51 vendég van a témában
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #3045 Dátum: 12 máj 28, 13:51:45 »

Szerintem eddig max Lucy meg most talán Erza használta a második eredetet, bár Erza nem biztos. Abban a rejtettben igazából szerintem Gray sem fogyott úgy ki az erőből, hogy igénybe kelljen vennie a második tárolót.
Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #3046 Dátum: 12 máj 28, 13:55:20 »

Depres: Ezt vehetjük úgy mint pl 2 ember edz egy edzö teremben csak az egyik megunja ( a 2. eredetesek például de ne vedd a megunják szót komolyan ikszdé ) és szteroidokat használ hogy nagyobb izomra tegyen szert míg a másik ember edz keményen 3 hónapig de ugyanakkora izmuk van és mégis az a jobb aki 3 hónapig edz. Azért mert több tapasztalata van és az erejét is többször letesztelte mint natsuék akik csak alig 4-5 napot kaptak edzeni és avval is elértek valamit. Az eddig ismert technikájuk erösebbek lettek persze de azért látszott is a különbség mert natsu maxot a 2. eredet nélkül is csak villámló sárkány üvöltéssel ütötte ki míg 2. eredettel meg puszta kézzel. Tehát ennek is volt haszna. Szerintem gazille-ék többet tudnak ( technikákat persze ) mint natsuék de szerintem natsu-ék támadásai erö teljesebbek. Kb valahol egyszinten lehetnek.
Gray szerintem még talán 5%-át mutatta meg önmagának smirksweat. Natsu villámlós ütése is eröteljes volt ( vehetjük ugyanolyannak mint a karyuu no tekkent de az is ilyen erös lett volna a 2. eredet miatt ) és csak szinte egy alap támadás. Hol marad még az üvöltés?
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3047 Dátum: 12 máj 28, 14:02:42 »

... mondjuk Levi, ő is kapott ebből a 2. erőből elvileg... Levi vs Gajeel Nevet vicces lenne...

Tényleg, nem lehet véletlen, hogy Levi is megkapta a Második Eredetet. Vagyis igen esélyes, hogy lesz saját harca, vagy legalábbis fog harcolni, vagy valami olyat csinálni, amihez kell a nagyobb erő.
De azért egy Gazille ellen... hát... még egy olyan meccs, amire tippelni sem tudnék, mi lenne a vége. Mert vagy egyikőjük sem keményítene be igazán, vagy mindkettő teljesen komolyan venné, de akkor meg Levinek nem biztos, hogy lenne esélye a vas sárkányölő ellen. ^^"
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Harebell
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 21


« Válasz #3048 Dátum: 12 máj 28, 14:28:45 »

Kicsit megkésve, de bővítem a pozitív hozzászólások sorát: ez a fejezetet brutálisan jó volt, nagyon eltalálta a Mashima-sensei Nevet:D Erza elképesztő, nemhiába a kedvenc karakterem:D  Az a lazaság amivel bejelentette hogy mindet kihívja... halálos Nevet Már csak a többiek leszakadó álláért is megérte Mosolyog Natsu és Gray is hozta a formáját azzal a röhögéssel, ők se nagyon tettek volna másképp Nevet Azt mondjuk én sem bántam volna ha kicsit jobban ki van bontva a harc , remélem az animében pótolják.
A következő harc elég nagy kérdőjel, mert lehet hogy ezek után ismét Erzának kell mennie, viszont valamikor 100% hogy lesz Natsu vs Sting is, csak az a kérdés hogy melyik napon. És mivel Wendy még egyáltalán nem szerepelt ő is esélyes, meg Graynek sem ártana levernie valamelyik tagot akik bealázták a rejtettben.(esetleg Leont Juviáért ikszdé)

A Gazille-Levi érdekes harc lenne, de második eredet ide vagy oda, nem hinném hogy ha Gazille mindent belead Levi győzhetne. De mivel alakul kettőjük közt valami, kétlem hogy harcolniuk kéne Nevet És amúgy Gazille ellenfele 90% hogy Rouge lesz.
Naplózva

May the odds be ever in your favor...
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #3049 Dátum: 12 máj 28, 15:37:03 »

Kentonsama
Részben igaz, hogy akik 2. eredetet kaptak nem volt sok lehetőség tesztelni az erejük.
Ez alól Natsu kivétel lett Mosolyog, Ő csapott egy partit az ST szálláshelyén Nevet 1 rúgás és feküdt a fél céh, utána Dobengal 1 ütéses K.O. és végül Gemma is bekapott egy májgerit (meg majdnem egy vascsapást is). Az biztos, hogy akkor nem használta a teljes erejét, egyszerűen érezhető  volt.
Gray-nek meg nem volt lehetősége alkalmazni a teljes erejét, mert abban a bújócskában elég volt megérinteni az egyik versenyzőt. Majd az egyik harcban kiderül mire elég a 2. eredet.
A 2. eredetnél azt feltételezem, hogy minél nagyobb a használónak az eredeti tárolója annál nagyobb lesz a 2. tároló is.
Mivel Natsu-nak alapból hatalmas ereje van(amit egyszerre el is tud használni ikszdé) így neki valószínűbb, hogy a tárolója is nagyobb lett, mint pl. Lucy-nak.
Esetleg még azt tudom elképzelni, hogy minél nagyobb valakinek az ereje annál hamarabb szokik hozzá a 2. eredetéhez.
De ami fontosabb, hogy kiderül ^^
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 28, 15:39:34 írta Toshin Raizen » Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Cloud-san
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 30


« Válasz #3050 Dátum: 12 máj 28, 17:55:00 »

1, Ne írjátok le Wendy-t Nevet! Emlékeztek, hogy kapott az Edolasi Grandine-től több égi mágia leírást Nevet. Szerintem kell számolni Wendy-vel is. KB ugyan olyannak képzelem el a csatáját mint Lucy-ét azzal a hajas csajjal , hogy kicsit lezúzva de leverné az ellenfelét.

2, Aztán meg én szeretnék egy jó kis páros csatát mondjuk Natsu + Gazille VS Sting és Rouge.
Azért Natsu + Gazille mivel a Laxus arc-ban is jól tolták , ott volt a csapatmunka már akkor X"D.

3, Sting-től egyre jobban herótom van... olyan Raven Tail-esnek sorolom szemétség szinten.
Rouge meg szerintem jó gyerek. Amikor ezt az oldalt láttam akkor már tudtam, hogy ő rendes -> http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/281/15 <- az alsó képen látszik mennyire szereti a macsekját.

4, Nem is tudom ki asszem Chakra írta, hogy várja mi lesz Erza és Gerrard románcának vége... van egy sejtésem, hogy a Nagy Játékok végét követően minden kiderül Nevet.

Összességében örülök, hogy Mashima így összeszedte magát. Eddig ilyen sok egymást követő remek részt még nem láttam Mosolyog. Örülnék, ha ez így folytatódna nagyon sokáig.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3051 Dátum: 12 máj 28, 18:25:51 »

1.) Nem írjuk le Wendy-t, csak saját, egyéni harca még nem volt, illetve ő nem is a tipikus "ökölre haver" stílusú sárkányölő, mint Natsu vagy Gazille. ^^ Így elég érdekes lesz, ha a mangaka saját harcot ad neki. Jól el kell találni, mert nagy égés lehet belőle.

2.) Natsu és Gazille együtt nem harcolhat Sting és Rouge ellen, mivel a tűz sárkányölő a FT A-ban, a vas sárkányölő meg a FT B-ben van. Esetleg csak akkor, ha a csapatos csatához pl. két ember kell minden csapatból. Akkor a Sabertooth kiküldheti egyszerre a két sárkányölőjét. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #3052 Dátum: 12 máj 28, 18:54:41 »

Wendynek tökéletes lenne Chelia a Lamia Scaleből. Korban nagyon közel lehetnek.  A csapatos csatához meg a következő ötleteim lennének:

Natsu és Lucy vs Sting és Minerva
Natsu és Wendy vs Sting és Minerva
Natsu és Gray vs Sting és Rufus
Natsu és Gray vs Obra és Nallpuding
Natsu és Erza vs Sting és Minerva
Erza és Gray vs Kurohebi és Nallpuding
Lucy és Wendy vs Sherry(becsérelik mondjuk Toby helyére) vs Shelia
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #3053 Dátum: 12 máj 28, 19:08:15 »

vancha - 2012.05.28. 19:53
Nagyon jó volt  Köszi a fordítást
De szerintem ez az egész csak Levi elképzelése, még erza sem ennyire erős úgyhogy a következő fejezetben majd mutatják az igazi csatát ahol erza megöl kb 40et aztán jön az S osztályú és legyőzi őt.

Ezt az Naruto-Kun oldalon lévő topicban vetették fel, gondoltam bemásolom, mert elképzelhető ez az eshetőség is.
Mivel ha jól tudom Zűrzavar volt a rész címe és így tényleg zűrzavar lenne. :/
Ti, hogy vélekedtek erről a felvetésről?
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 28, 19:09:27 írta Toshin Raizen » Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #3054 Dátum: 12 máj 28, 19:14:29 »

Érdekes felvetés, de szerintem ezt nem képzelte be senki sem, innen fog tovább folytatódni a 3. nap.Mosolyog
Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #3055 Dátum: 12 máj 28, 19:25:43 »

Igen wendy kapott 2 erős technikát amit tuti tud a 2. eredet miatt. Én a 4. napot várom már mert ott mindenki erejét láthatjuk.
Nekem ez az elképzelésem:
- fairy tail A vs raven tail / sabertooth
- fairy tail B vs sabertooth / raven tail
- quatro kutyulik vs mermaid heel
- lamia scale vs blue Pegasus

Azért egy natsu + wendy-is sárkány üvõltés kombó nagy lenne Nevet.
Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #3056 Dátum: 12 máj 28, 19:27:12 »

vancha - 2012.05.28. 19:53
Nagyon jó volt  Köszi a fordítást
De szerintem ez az egész csak Levi elképzelése, még erza sem ennyire erős úgyhogy a következő fejezetben majd mutatják az igazi csatát ahol erza megöl kb 40et aztán jön az S osztályú és legyőzi őt.

Ezt az Naruto-Kun oldalon lévő topicban vetették fel, gondoltam bemásolom, mert elképzelhető ez az eshetőség is.
Mivel ha jól tudom Zűrzavar volt a rész címe és így tényleg zűrzavar lenne. :/
Ti, hogy vélekedtek erről a felvetésről?

Ennek nem sok valószínűsége van... Levi mondja is hogy soha nem felejti el ezt a napot... Meg levi nem juvia Nevet Nevet mashima tuti nem csinálna egy ilyen képzelgést amivel véget is ér a fejezet meg gyakorlatilag ez a fejezet lényege...
Naplózva
Volcaz
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27



WWW
« Válasz #3057 Dátum: 12 máj 28, 20:48:52 »

Szerintem a "beképzelés" verzió esélytelen, a zűrzavar a ledöbbent arcokra értendő. Az meg egy elég rossz húzás lenne, ha egy olyan epic fejezetet, mint ez, ami még hírhedt mangagyűlölő haveromnak is bejött, elszúrnának.
Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #3058 Dátum: 12 máj 28, 21:18:30 »

A zűrzavar cím amúgy sem azt jelenti... Ranma-ék csak szószerint lefordították múlt héten mert a pandemonium ezt jelenti... De ennek a fejezetnek nem hülyeségből hagyták meg eredetiben a címet mert pandemonium a feladat neve! Szal semmi köze a zűrzavarhoz...
Naplózva
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #3059 Dátum: 12 máj 29, 00:13:11 »

Natsu és Wendy vs. Sting és Rouge harcot tartom nagyon valószínűnek a páros harcos napon akkor el lehet sütni, hogy Natsu bepöccen, mert  Wendyt egy jó kezdés után Sing összeveri.

Luxus még nem bunyózott és a FT B csapatának is kell a 10pont szal őt még mondanám biztosra a 3.napon
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Oldalak: 1 ... 202 203 [204] 205 206 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!