24 jún 16, 07:17:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 181 182 [183] 184 185 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1852953 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #2730 Dátum: 12 ápr 15, 18:19:53 »

Azt senki sem mondta, hogyha natsu meghal akkor vége a mangának meg a vele kapcsolatos szálaknak, és épp ez az, hogy simán vissza lehet hozni, mert nem véletlenül nem engedte át a fal amelyik nem engedte át a 80 évnél idősebbeket pedig ugye láttuk gyerekként igneel-el, aztán ugye amit grandine mondott igneelnek hogy most majd remélhetőleg jobb lesz a kapcsolatuk wendyvel... + ugye ahogy zeref is felismerte kapásból míg natsu kapásból azt se tudta ki az... Szal rengeteg rejtély van itt natsunál és épp ezek azok amik azt sejtetek, hogy ha meg is halna egy idő után valszeg vissza jönne csak most nyílván azzal a külömbséggel, hogy emlékezne mindenre... De nem muszály meghalnia bőven elég ha lucy-ék halottnak hiszi k és eltűnik egy pár hétre Nevet Ördögi + amire én még igazán kíváncsi vagyok azok natsu szüle, de a valódiak mert ugye igneel csak felnevelte.... És kétlem hogy mashima egyszer sem mutatná meg nekünk legalább egy kicsit a szüleit, mert nekik is mégis csak közüknek kell lenni ahhoz hogy ismeri zeref natsut meg a többi dologhoz és ezt a részt kétlem hogy igneeltől jönne....
Naplózva
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #2731 Dátum: 12 ápr 15, 19:11:16 »

DarkEagle
-.-, gondolkozz már ember! Senki nem mondta, hogy ez fog történni, ezek csak elképzelések és azokra lehetséges válaszok, ha megnézed az utóbbi hozzászólások már nem is a mostani fejezetről szól, mert itt mindenki megpróbálja beleélni magát a történetbe és épp ezért van az, hogy ilyen sokféle elképzelés lát napvilágot. Amúgy miért ne halhatna meg valaki a FT-ból? Ha jól emlékeszem még senki sem halt meg a céhből, néha elgyepálták őket (egyszer, kétszer jobban is), de más semmi és én hiányolom, hogy még nem halt meg senki.
Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #2732 Dátum: 12 ápr 15, 19:17:03 »

Darkeagle pont, hogy te irkálod a baromságokat mint most is! Mi teóriákat írtunk többszörös kérdőjelekkel, te meg már egy napja jössz itt azzal, hogy az a kapu átküldi őket az időben és lucy lemarad meg stb ráadásul nem egyszer hozzátéve, hogy figyeljétek emg ez fog történni... Szal nem is tudom ki irkálja a nagyobb baromságokat....
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #2733 Dátum: 12 ápr 15, 19:21:43 »

Már nem azért, de van különbség elmélet és elmélet között... Amit DarkEagle írt, egy elmélet. Amit Ti írtatok kitaláció. Még a nyakamat is kicsavartam, de nem láttam senkit Lucy kezében, de ha ti igen, egészségetekre.  Nevet (bocs ha bántónak tűnt, nem annak szántam)
És az meg milyen hülyeség, hogy Lucy nem bőgne annyira Lokiért? Mióta tesz ő különbséget a barátai közt?
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 16, 13:03:44 írta TsunadeHime » Naplózva

hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #2734 Dátum: 12 ápr 15, 19:26:14 »

Ez olyan mint ha egy rokonomért sírnék a kutyámért meg nem:D
Amúgy én se láttam senkit Lucy ölében, de eddig ezt nem mertem kimondani mert 100 hogy lehurrog valaki ikszdé ikszdé
Most hogy mások is írják örülök hogy nem vagyok egyedül Nevet
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #2735 Dátum: 12 ápr 15, 20:33:14 »

Ahogy van külömbség elmélet és elmélet között úgy van külömbség barát és barát között is... Ő meg nem elméletet írt hanem tényt hogy ez fog történni... Szal azért ne beszéljetek már félre... Amúgy meg kezdjük azzal hogy mélyen belül lucy nem csak barátságot érez natsu iránt ez is tény...
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #2736 Dátum: 12 ápr 15, 20:39:06 »

Ezt meg megint honnan szeded? Erősen kötődik hozzá, de eddig nem mutatta volna, hogy szerelmes belé. (ahogy Natsu sem utalt erre). Lucy meg pont, hogy annyira kötődik a csillagszellemekhez, mint a legjobb barátaihoz. Azt hiszem a mangában csak egy olyan fejezet volt, amikor Lucy azt hitte, hogy Natsu szerelmet akar neki vallani, de az is csak félreérés volt.
A szereplők haláláról meg... Hát nem hiszem, hogy elpatkolna valaki. Még Lissana is 'visszajött' a halálból, pedig róla tényleg mindenki azt hitte, hogy vége. Az öreg Makarov is számtalanszor meghalhatott volna már és mégsem tette. (szerencsére).
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 16, 13:03:29 írta TsunadeHime » Naplózva

Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #2737 Dátum: 12 ápr 15, 20:48:35 »

Nos egy ideje olvasgatom a bizonyos elméleteket, és nem nagyon értem miért kell az ilyen dolgokon ennyit rágódni. ( félreértés ne essék, senkit sem akarok megbántani!) Úgy gondolom, hogy az eddig látott kis képkockák kevesek ahhoz, hogy egy stabil elmélettel lehessen előállni, így én nem is próbálkozom vele. Azt pedig semmi esetre sem tartom szerencsésnek, hogy egymást oltogatjátok, hogy ki gondol nagyobb hülyeséget.
Naplózva
EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #2738 Dátum: 12 ápr 16, 12:16:30 »

A mostani manga kb mikor lesz animében? Nevet
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #2739 Dátum: 12 ápr 16, 13:01:59 »

Hogy a mostani fejezet mikor lesz az animében?

Ha dupla openinges filler évad lesz lesz, akkor tegyük fel hogy lesz 26 filler rész. Ha utána elkezdik folytatni a mangaszálat és 2 fejezet=1 epizód aránnyal dolgoznak, mint ahogy mostanában szoktak akkor, ha saccolnom kéne 2012. október.20-n lesz látható ez a rész az animében körülbelül.  3-5 hét eltérés lehetséges  mínuszba, mert a 2. opening 8-10 hetében már vége is az arcnak, csak még nem jön az új opening a következő archoz.

Közben a 32. kötet borítója is megérkezett. Akit érdekel az megtekintheti.  Szerintem egész tetszetős lett, mindenki rajta van akinek fontosabb szerepe volt, ezekben a fejezetekben.

http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20120417142760/fairytail/images/a/a3/Volume32cover.jpg
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 17, 17:10:21 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Válasz #2740 Dátum: 12 ápr 17, 19:53:12 »

sajna most még egyik elméletet sem vethetjük el.Amúgy aki olvasta a ravemaster-t az tudja hogy mashima nem az a:"Na ezt a főszereplőt már unom,megöletem valahogy,megsirattatom egy nagy mellű lánnyal azt hozok egy újabb erősebb karaktert.
Szerintem az eddigi kapuval kapcsolatos elméletek közül a legvégső mágikus világ és a sárkányok világa elméletek állhatják meg a helyüket.Hiszen mi kell egy rossz fiúnak?Hatalom,és a világ.
Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #2741 Dátum: 12 ápr 18, 08:01:37 »

De még mindíg lehet az alvilágba vezető kapu is.
Ahol Zeref pici s nem is annyira pici szörnyei heverésznek. Ezt alátámaszhatja pl. az elsötétülési terv! (középen utolsó bubi)
Minden esetre az a kérdés h tudja -e a király pontosan mire való s az ő környezetében lévők vagy valami mást adtak be neki. Istenné válás legutolsó bubinál vajon mire célozhatott s miért verte ki a víz a minisztert?
Mint ha félne valamitől  smirksweat s ezért zárnám ki a csillagszellemek kapuját.
Ami még lehetséges az a sárkányok birodalma vagy egy démoni birodalom.
Arra is gondoltam h Zeref seregét/csatlósait valahová el kelhetett zárni, s az aki elzárta lehetett egy csillagmágus s ezért van szkségük a mágikus pecsét feltöréséhez vagy a kapu kinyitásához egy másik csillagmágusra vagy ami még valószínűbb annak a leszármazotjárá. Mindamellett esélyesnek tartom h a csillagszellemek királyának is szerepe lehetett a lezárásnál már ha az elméletem tényleg jó.
(vagy lehet h valamilik aranykulcsa végedt kell ő hisz amíg a szerződél aktív addig más nem használhatá őket.)
Mi van ha a képen látható Natsu akit elméletileg a kezében tart Lucy az valójában Gemini lenne aki csak lemásolta Natsut?
 
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 18, 08:14:05 írta Fr33man » Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #2742 Dátum: 12 ápr 18, 11:22:13 »

DarkEagle, mi van akkor, ha tényleg van ott valaki és csak mi nem látjuk?  smirksweat Lehet megyek szemészetre.
A 32. kötet borítója meg tényleg egész jó lett  Nevet  Erza milyen őrült fejet vág, aztán ott van Juvia, aki szokás szerint Gray-t bámulja... Bár ha már Gray-nél tartunk, mintha túlöltözött volna, nem?
Naplózva

Beatreex
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 340

"Én önmagamban egy fordított dimenzió vagyok."


« Válasz #2743 Dátum: 12 ápr 18, 15:56:55 »

Na, tényleg szép lett a 32. kötet borítója Nevet
A 32. kötet borítója meg tényleg egész jó lett  Nevet  Erza milyen őrült fejet vág, aztán ott van Juvia, aki szokás szerint Gray-t bámulja... Bár ha már Gray-nél tartunk, mintha túlöltözött volna, nem?
Szerintem a borítón az nem Erza, inkább Flare... Mosolyog
Naplózva

"Az emberek könnyebben bocsátanak meg annak, aki téved, mint annak, akinek igaza van." Joanne Kathleen Rowling

"My dad always says be nice to the people on the way up because you’ll need them on the way down." Colin Morgan
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #2744 Dátum: 12 ápr 18, 16:50:25 »

Az Flare, még jó, hogy Erza nem vágna ilyen debil fejet... tudtam én, hogy összetéveszti majd valaki, mondjuk amikor Lucy harcolt Flare-rel én is egyszer összetévesztettem Erzával, mikor fejjel lefelé volt Flare. Kíváncsi leszek animében hogy lesz megcsinálva, reméljük a hajszín nem lesz megegyező Erzáéval, nem kéne Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Oldalak: 1 ... 181 182 [183] 184 185 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!