24 szep 28, 16:22:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 165 166 [167] 168 169 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1990636 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2490 Dátum: 12 márc 13, 23:59:14 »

Mistogun mondta már korábban a mangában, hogy ismeri Gerardot. Így bármi lehetséges. Azt is láthattuk, hogy nem tudja olyan minőségben használni ezt a mágiát a botokkal mint Mistogun, aki körülbelül Luxus szintjén lehetett. Megtanulni pedig valamilyen szinten éppen ezért megtanulhatta, mert például Urtear alap mágiája a jég alkotás, de mellette megtanulta az idővonal mágiáját is. Tehát elsajátítható más mágia ismeret is a történetben.
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #2491 Dátum: 12 márc 16, 14:15:47 »

Meg is jött az új fejezet: http://mangastream.com/read/fairy_tail/85709231/1

- Elsőre nagyon bevettem Juvia fantáziáját, aztán jött a 7. oldal és jót nevettem  Nevet
- Tudtam, hogy előre le vannak rendezve a meccsek és nem is a közönség szavaz róla  >.<#
- Ki hitte volna, hogy létezik, olyan hogy S-osztály a Quatro Cerberuson belül? Na, meg egy, egy szinten lévő tag Erzával?  smirksweat
- Bacchus már tudom miért kapta a nevét  ikszdé legyőzni Kanát ivásban? Ohh My God Vannak még csodák  ikszdé
- Bacchus ellenfele nem olyan egyértelmű,hogy Erza lesz. Aki, azt mondta, hogy legyen a Fairy Tailből az, aki át tud változni az ellenfél, az nem hinném, hogy Erzára gondolt. Meg pont Erza nevét nem tudja? Mikor mindenki megy oda hozzá, hogy örvendek Titania Mosolyog Szerintem Elfman esélyesebb a harcra  Pontosan
- Folytatódik a látomás egy érdekes részlettel...Á még mindig ködös  Technikai KO annyi a biztos, hogy Lucy sajnos erőteljesen a részét képezi a dolognak  Neeem
- Utólag feltűnt ,hogy a személy, aki nem tudja az átváltozós FT tag nevét, mondja, hogy Er.. Er.., Ez vagy erőlködés vagy tényleg Erza lesz és az Elfmanos elmélet mehet a kukába  smirksweat Valószínűleg az utóbbi  >.<#

@Ben

Mirajane is lehetne, de ha abból indulunk ki, hogy sokan ismerték az a nevet, hogy Mirajane a Démon, akkor nem hinném, hogy annak a csávónak nem jut eszébe, a hírhedt "Démon" a Fairy Tailből. Elfmanra, azért gondoltam, mert szereti a férfias küzdelmet és Bacchus az eddig elhangzottak alapján valamilyen részeges harcművész, tehát inkább fizikai téren fog támadni  Nevet Amúgy is utálom, amikor férfi vs nő párosítás van, ezért hagyjuk Erzát másvalakire.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 16, 16:23:12 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Ben
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 297


« Válasz #2492 Dátum: 12 márc 16, 15:17:19 »

Mirajane is lehet, ő is Take overes, de Erza esélyes, ha már itt bemutatták, hogy ismerik egymást.
Naplózva

"Every one of us is dead by birth. The end is always there, before the beginning."
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #2493 Dátum: 12 márc 16, 15:23:23 »

Ez a látomás szerintem (ez az én feltételezésem), de lehet, hogy az egész Fiore királyság össze fog zuhanni, valami vagy valaki által. Szerintetek a sárkányoknak köze van ahhoz, amit Charle megálmodott?
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #2494 Dátum: 12 márc 16, 15:27:47 »

Érdekes fejezet volt, és bár nem harcoltak, sok minden történt Nevet

Kedvenc képkocka powaa: http://mangastream.com/read/fairy_tail/85709231/13 utolsó előtti xD Gazille nagyon nagy, Levi meg cukii xP Hátha összejönnek *.*

Kanát nem semmi, hogy az asztal alá itták xD Lehet azt a csávót tényleg kifélézi Gildartz  smirksweat

Az FT tényleg nem semmi, hogy egy ijen vesztes nap után ilyen bulit csap xD Csóri Gérard meg ott csövezik a tetőn, Erza felmehetne hozzá, és lerángathatná végre...

samdav:
Nekem van egy olyan érzésem, hogy a Fiorei királyi csald már hét éve halott, 'valaki' a háttérből irányít... De a látomás tényleg érdekes volt.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #2495 Dátum: 12 márc 16, 15:42:33 »

Hmm... amúgy ja, Gazille, hogy elkezdte cukolni Luxust XDDD azért megnéznék szívesen egy Gazille vs. Luxus küzdelmet is Nevet
Szerintem nem hiszem, hogy valaki a háttérből irányítaná a Fiore királyi családot.
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #2496 Dátum: 12 márc 16, 16:27:26 »

Nem mondom megáltt bennem az ütő amikor lucy ledöntötte grayt az ágyra, és a köetkező oldalon is ha egyből jobbra nézünk és elkerüljük juviat csak ott esik le a dolog, hogy gray benyögi nekem ott van juvia Nevet Én pont elfmant zárnám ki a lehetséges elelnfelek közül mert abban semmi poén nem lenne  sztem tuti hogy vagy mira vagy erza lesz bacchus ellenfele... Azért az a fehér lovag mert a brutális mágikus jelenlét is érdekes lesz amiről még charlie beszél, + én is várom, hogy gildartz kicsit helyre igazítja majd bacchust mert az hogy régen egyenlő volt erzaval egy dolog de a mostanival már nem biztos, hogy egyenlőszinten an ami viszont tuti, hogy gildartz oda képzelné a helyére bluenote-t és megagyalná Nevet
Naplózva
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #2497 Dátum: 12 márc 16, 17:39:14 »

Ez egy tipikus FTs napzárás... Gerard nagyon komolyan veszi a szerepjátékát Nevet
A Quatro Cerberusos csávóktól én többet vártam alapból(a mesterük ex FT-s akár csak Bob mester Nevet) jó, hogy van köztük olyan aki anno Erzával volt egy szinten.
A Charles álmok olyan spoilerek amik engem boldoggá tesznek, az a Lucys ruci szerintem az utsó napon kerül elő.

Ha a 3.generációs sárkányölők jönnek mind a ketten akkor feltételezhetjük azt is, hogy Sting lesz a feladatos és Natsuval fog versenyezni aki dettó akar menni az elmondottak alapján és mivel Roguera is sor kerül így szerintem Gazillet is látni fogjuk harcolni. Ha ez az új részeg csávó bunyóban vesz részt akkor még ugyan úgy mehet Erza is vagy Elfma ha nem akkor Mira lesz az ellenfele az elképzeléseim alapján.
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #2498 Dátum: 12 márc 16, 20:50:30 »

Ez egy átlagos rész volt de a nevetés nem maradt el Nevet. Juvia fantáziája élmény dús  ikszdé. Ki ez a Bacchus? Nem értettem annyira az Angol részét de annyit vettem ki hogy erza ismeri az előző küldetéseiről....ennyi :/. Várom a fontosabb eseményeket.
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #2499 Dátum: 12 márc 16, 21:47:33 »

Szerintem, ez a látomás összefügghet Lucy apjával. Azért gondolom így, mert itt: http://mangastream.com/read/fairy_tail/85709231/21
Az utolsó képkockában ott írja, hogy Lucy énekelt valamit, és szerintem ez az ének csak egy valami lehet, még pedig ez:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/262/16 - itt az utolsó három képkocka
és itt: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/262/17
Ezért gondolom úgy, hogy kapcsolódhat hozzá.
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #2500 Dátum: 12 márc 16, 22:28:13 »

@Kentonsama

Bacchus egy S-osztálynak megfelelő mágus a Quatro Cerberusból, akivel Erza többször összefutott küldetések során. Harcoltak is néhány alkalommal, de sohasem sikerült egyik félnek sem győzni. A nevét a római mitológiából kapta, ahol Bacchus a bor és mámor megtestesítője, Istene. Valamilyen részeges harcművészetet használ technikájaként. Azért, került be csereként a csapatba hirtelen, mert War Cry kidőlt, pedig hagyta volna a fiatalokat érvényesülni a Nagy Mágia Játékokon.

@samdav

Nem rossz feltételezés. Ilyenkor van az, hogy majd csak néz egyet az ember, hogy milyen agyafúrt módon fogja Mashima hozzákapcsolni Lucy apját a történethez. Remélem igazad lesz, mert nem szeretném, hogy Lucy apjának halála nem lenne fontos.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 17, 12:48:35 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
nagy12
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 67


« Válasz #2501 Dátum: 12 márc 17, 12:19:23 »

Ez a fejezet eszméletlen volt! Nevet És a vége...kicsit bele is borzongtam xD
Több ilyen fejezet kéne Nevet Charelu(a fehér macska csak nem tudom hogy írják a nevét.Nevet ) látomásai nagyod dobnak a sztorin(ez a 2.).
Erza harcolni fog...egy olyan fokú pusztítást várok az arénában mint mikor Lee és Garaa harcoltak a chounin selejtezőben Nevet Bacchus a részeges karatemester  Kúl Jól elvitte a melltartóját Kanának >< xd
Ez az AZ-terv hogy van összefüggésben a palota leomlásával,Zeref és Lucy-val?  Gondolkozik
Erre kíváncsi vagyok,jobban várom már mint a Blícset...Remélem aa blícs is hozza ezt a szintet mert eléggé ráférne már.Nah ezt csak megjegyeztem :DD
Naplózva

,,Tedd vagy ne tedd,de ne próbáld''
Sínre fekszel-Shinra Tensei xD
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #2502 Dátum: 12 márc 17, 12:44:39 »

Natsu nagyon ki lehet gyúrva, amikor 7 év után először harcolt Max ellen csak a Villámló Tűzsárkány formájában tudta lenyomni... most meg ahogy néztem nem kellet azt használnia... ugyanis a kocsma még megvolt Nevet
érdekes lesz látni majd a mágiáján mennyit fejlődött (remélem hamarosan sor kerül ara is)
Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #2503 Dátum: 12 márc 17, 12:55:18 »

Amúgy lucy egyre jobban tapad natsura méghozzá hogy, már a szokásait is elkezdte átvenni pl a fel vagyok pörögve szöveget:D: Szal juvia hiába képzeleb baromságokról majd max ő borítja be grayt az ágyba miután vissza mentek a kocsmából Nevet Nevet
Naplózva
Cloud-san
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 30


« Válasz #2504 Dátum: 12 márc 17, 13:41:25 »

Nos ez a manga rész nagyon tetszett... bár tudom, hogy vannak nagy Gray x Lucy fun-ok, de nem sértés majdnem infartust kaptam mikor láttam Juvia képzelgését... x"DDD Lucy-t inkább Natsu-val tudom elképzelni Nevet. Na de haladjunk tovább... az a sötét alak szerintem nem Zeref............ de a háttérben tevékenykedő erőben benne lehet Zeref keze.

Na igen és Epic fight-okat akarok látni Nevet. Az oké hogy majd a Fairy Tail A csapatból Erza harcolna azzal a Bacchus nevű csávóval... annyira nem is érdekel az mintha végre látnék egy elmebeteg Laxus harcot Nevet! Az valahogy feldobná a kedvemet Nevet. (Meg talán azért mert Laxus a kedvencem  smirksweat ).

Egyre jobban arra esik a gondolatom hogy Mashima papa úgy fogja össze hozni ezt az egészet hogy :
Rouge vs Gazille
Sting vs Natsu lessz a játékoknak a vége... DE! DE! az a végjátszma egy átkötő lesz szerintem Charle látomásának bekövetkezéséhez....

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/275/21
Lucy sírva énekel...:/ Vajon miért és mit?:S
Naplózva
Oldalak: 1 ... 165 166 [167] 168 169 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!