24 jún 23, 04:24:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 164 165 [166] 167 168 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1877571 alkalommal)
0 Felhasználó és 29 vendég van a témában
Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #2475 Dátum: 12 márc 10, 18:33:15 »

Nekem rohadtul tetszett. Szegény Gerard  Pirul De legalább megtett minden tőle telhetőt. Mondjuk én szerettem, volna ha nyer, de hát minél rosszabb a kezdés annál jobb lesz a folytatás. Jó kis rész volt.  ikszdé
Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #2476 Dátum: 12 márc 10, 20:32:43 »

Huh, összességében végül is kaptunk egy ízig vérig igazi fairy tail mangát az utóbbi idők komolyság zuhatagában! Mavis beszólása az elején, Gerard megmutatta, hogy semmit nem kopott a börtön idő alatt, Urtear húzása tipikus FT mozdulat, Jura feje az eredmény kihirdetésekor. Urtear húzása volt a kedvencem, 10 percig egy iránya nevettem rajta!
Azt kell mondanom, ez volt az a manga hangulat, amit szerintem nagyon sokáig hiányolni fogok. Előre láthatóan mik fognak következni innentől. De remélem nem lesz igazam!
Naplózva
rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #2477 Dátum: 12 márc 10, 22:44:41 »

Valami epikusabb harcot és végkifejletet vártam volna 2 szent mágus harcától....mert a vége nagyon röhejesre sikerült:D
Makarov és Mavis arckifejezései vitték egyértelműen a pálmát a mostani részben  Mosolyog
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #2478 Dátum: 12 márc 10, 23:02:51 »

Nagyon mókás fejezet volt a felbukkanó arckifejezések valami félelmetesek voltak Nevet. Nagyon idegesített Urtear mint általában engem teljes mértékben hidegen hagy, hogy lelepleződött volna végre egy hatalmas zúzást eredményezett volna kettejük közötti harc erre meg egy nyamvadék paprika közbe szól, de az én szavam fabatkát sem ér nem én alakítom a történéseket.
Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #2479 Dátum: 12 márc 11, 11:35:23 »

Sztem mystgun is felvette volna  aversenyt jura-val gerard meg valszeg ki is csipkézte volna azzal a mágiával, de ugye mível mystgun mágiáját másolta az sztem közel sem volt olyan erős mint ha valóban mystgun használta volna...
Naplózva
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #2480 Dátum: 12 márc 11, 13:04:42 »

Szerintem Masima azért sem nagyon törekszik arra, hogy itt az FT-nek itt sok pontjai legyenek, mert a verseny úgysem fog befejeződni valamilyen oknál fogva.
Aztán lehet ez az emberke itt jobboldalt, meg olyan dolgot készít elő, aminek a vége akár egy Acnologia is lehet, aztán majd jön Zeref is, találkozik Mavissal:D, egy epic csata, aztán ha már van Acnologia a Sabertoothos csávók megmutathatják az nagy sárkányölő tudásukat.
Naplózva

Harebell
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 21


« Válasz #2481 Dátum: 12 márc 11, 14:50:51 »

Szegény Gerard....pedig hogy törte magát, hogy bizonyítson Erzának meg a céhnek ikszdé Urtear húzása nem volt semmi, bár szerintem is történtek még ott dolgok, mert Gerard durván kidőlt Nevet Azért azt se bántam volna ha rendesen alakul a harc vége, csak tudott volna még Gerard pár varázslatot amitől nem lepleződik le( és nem gyilkolja le vele a fél stadiont:D)

Mavis és Makarov fejei kegyetlenek voltak, de Natsunak is akadt egy amin nagyon szakadtam:D

A vége érdekes volt, kíváncsi vagyok mi köze az egészhez Lucy-nek meg Levinek.
Naplózva

May the odds be ever in your favor...
kyuubi-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 504


« Válasz #2482 Dátum: 12 márc 12, 19:45:36 »

Én is örültem volna ha Gerard győz , legalább az egyik FT-s csapatnak lehetett volna egy kicsit több pontja  . Mondjuk én a A csapatnak drukkolok inkább mint a B-nek . Most sajnos jön egy pihenés , valszeg nem fogunk harcot látni a kövi fejezetben . Pedig már Natsu is megmutathatná hogy mennyit fejlődött Nyelvesít nagyon kíváncsi vagyok Nevet
Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #2483 Dátum: 12 márc 13, 16:43:20 »

Gerard hogy tudja használni az edolasi gerard mágiáit?
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Putir
Vendég
« Válasz #2484 Dátum: 12 márc 13, 16:59:52 »

Benne volt a mangában is hogy lemásolta.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2485 Dátum: 12 márc 13, 18:36:40 »

Tudtommal nincs megkötve, hogy általános mágiákat nem lehet másnak is használni. Az általánost értsük úgy, hogy nem egyéni képességhez kötődik. Kicsit hasonlít arra, ahogy Lucy is ismeri most már az Urano  Meteria varázslatot. Gerered pedig megtanulta használni ezt a mágiát de láthatóan ő még nem tudja olyan szinten kezelni.
Naplózva
saruto95
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 182


Fedettávú távolbanézés olimpiai bajnoka :D


« Válasz #2486 Dátum: 12 márc 13, 19:42:26 »

attól még az 5 szintes tükörpajzs király volt Nevet
Naplózva
Qtics
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 33



« Válasz #2487 Dátum: 12 márc 13, 20:09:28 »

Mistgun Edolasi mint tudjuk hogy Edolasiak testében nem folyik mágia, mistgun a pálcáival (botok) szokott harcolni és mivel ezek Gérardnál van így szinte le tudja utánozni + mivel ö földivilági folyik-benne mágia (de lehet tévedek  Gondolkozik)
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #2488 Dátum: 12 márc 13, 21:48:19 »

Azt akarod mondani hogy bottal hatékonyabb? Egyetértek ezzel a felvetéssel. De hogy másolta le a mágiáját gérard? Kicsit lehetetlennek tűnik nekem :/.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2489 Dátum: 12 márc 13, 23:48:51 »

Ő annyira pro, hogy simán megtanulta, és pár lacrimával lazán használja.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 164 165 [166] 167 168 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!