24 jún 14, 17:08:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 162 163 [164] 165 166 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1847102 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #2445 Dátum: 12 márc 05, 14:20:07 »

Amúgy az Abyss Breakhez szükség van a négy elem használatára,fuziójára?(víz,tűz,szél,levegő)
Mert elvileg a Phantom Lordnál 4 lépésben aktiválódott volna a dolog és mindegyik az elemi 4-es egyik tagját jelképezte.
Ha igen akkor feltételezhető, hogy Gérard tud néhány elemi mágiát használni. Pont mint Sieg Hart  Nevet


Másik téma: Ha Mashima nem dobta kukába az Istenölő mágiát, akkor megeshet, hogy Orga a Villám Istenölő?
Fekete elemet használ, a haja hasonló mint Zancrowé, csak a szeme más. Bár gondolom az nem számít, a többi meg véletlen egybeesés. Mindenesetre könnyen kaphatunk egy VillámIsten vs. VillámSárkány meccset, amolyan Natsu vs. Zancrow 2.0- külső segítség nélkül  Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 05, 14:22:09 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2446 Dátum: 12 márc 05, 15:33:36 »

"Azért nagyon kíváncsi leszek, hogy harcol majd Gérard a Meteor nélkül"
Miért nélkül? Kiszíjták az erejét? Ohh My God
...

Nem, csak leleplezi vele magát...

Idézet
Amúgy az Abyss Breakhez szükség van a négy elem használatára,fuziójára?(víz,tűz,szél,levegő)
Mert elvileg a Phantom Lordnál 4 lépésben aktiválódott volna a dolog és mindegyik az elemi 4-es egyik tagját jelképezte.
Ha igen akkor feltételezhető, hogy Gérard tud néhány elemi mágiát használni. Pont mint Sieg Hart 

Szerintem nem kell hozzá elemi mágia. Egyszerűen a Phantom esetében az az Elemi Négyes volt az elem. ^^

Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
georgee12
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 51


« Válasz #2447 Dátum: 12 márc 05, 15:38:12 »

Tűz elemet biztos képes használni.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/159/7
Naplózva
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #2448 Dátum: 12 márc 05, 15:49:30 »

Itt van a leírása:
This spell needs four elemental Magics; fire, water, earth and wind. After the fusion of four elements, the user releases a destructive dark blast. This Magic can be cast by one user or four users who each wield one elemental Magic, like the Element 4.
(Ehhez a mágiához 4 elem szükséges:tűz, víz, föld és szél.A fúzió után a használó pusztító fekete robbanást bocsájt ki. Ez a mágia használható 1, de akár több ember által is például az Elemi Négyes)
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
spero
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 359



« Válasz #2449 Dátum: 12 márc 05, 16:15:48 »

Juviát nem értettem ,hogy vajon miért rakták be abba a képsorba  Gondolkozik

Ő is csak 1pontot tudott szerezni a csapatának. Őt is kínozza ez a vereség, hogy nem tudott többet kihozni magából és ezzel nem tudott segíteni a Fairy Tailnek.

Szerintem Jura ellen pont jó ötlet volt betenni Gerárdot, így legalább egyensúlyozva van az, hogy Jura Szent Mágus(bár igaz, hogy akadnak itt olyanok, akik felérnek a Szent Mágusok szintjéhez.)
A kedvenc részem az volt, amikor mutatják Wendyéket, talán Natsu jobban tette volna, ha mégis bemegy Lucyhoz. Mosolyog
Naplózva

\"Még egyszer harcba szállok
Megvívom az utolsó nagy csatám
Ma élek és meghalok
Ma élek és meghalok. \"  (The Grey)
trees
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #2450 Dátum: 12 márc 05, 20:33:06 »

Itt van a leírása:
This spell needs four elemental Magics; fire, water, earth and wind. After the fusion of four elements, the user releases a destructive dark blast. This Magic can be cast by one user or four users who each wield one elemental Magic, like the Element 4.
(Ehhez a mágiához 4 elem szükséges:tűz, víz, föld és szél.A fúzió után a használó pusztító fekete robbanást bocsájt ki. Ez a mágia használható 1, de akár több ember által is például az Elemi Négyes)

  Nem feltétlenül hiteles a leírás.Ne feledjük,hogy amikor egy elem kiesett,nem szűnt meg a mágia,csak lelassult...
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2451 Dátum: 12 márc 05, 21:02:00 »

Jaja. Lehet én vagyok tudatlan, de a Fairy Tailből még nem láttam adatkönyvet. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #2452 Dátum: 12 márc 05, 21:04:24 »

ÉN sem, de ez nem a mangából van?
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2453 Dátum: 12 márc 05, 22:02:15 »

Ööö... a mangából...? Hát, ha a Narutóból indulunk ki, akkor igen, a manga képei vannak felhasználva hozzá. A mangaka bemutatja a szereplőket, technikákat, mágiákat, stb...
De nem hiszem, hogy a FT-ből lesz ilyen. A Rave-ből sem volt. Bár ott a mangában voltak ilyen kis információs oldalak, ahol hol a szereplőket, hol pedig a Tízparancsolat kardot vagy a Full... akarom mondani Dark Bringeket mutatta be. ikszdé (Báááz, majdnem Fullbringet írtam ikszdé)
Bár ilyen a FT-ben is van, csak azok a lapok inkább az adott szereplőt mutatják be és nem a mágiáját vagy egy adott mágiát.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 05, 22:06:52 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Válasz #2454 Dátum: 12 márc 06, 21:13:51 »

Egy kicsit kitérnék sting-re és rouge-ra.Mivel ők 3. generációs sárkányölők ezért két dolgot tudok elképzelni.Vagy a saját elemük vált erősebbé,vagy szereztek még egy elemet a lacrimák által. 
Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
VIPERA
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 55


You challenge me mortal?


« Válasz #2455 Dátum: 12 márc 08, 14:54:07 »

Ütős kis fejezet volt : D. Alig várom az LS-es bőrfejű és a teljesen egzotikus kék hajú sztárunk harcát : D. Tudomásunk szerint Gérard kis újból lecsapná 4 elemi mágiával, mennyei ill. sötétség valamint az Abyss Breake. Nem felejthetjük el hogy Mystogan bot mágiát használt és Gérard hátán is ott fityegnek azok a botok (bár lehet mind hungarocelből van vagy csak sima faág  x D). Jura meg föld mágiát használ. Az viszont zavar hogy azt írták: a versen legerősebb résztvevője. Erről csak azt tudom elképzelni hogy elírás és az LS. legerősebb tagja vagy tényleg így van x D. Minden esetre hajrá Gérard, Sting, Rogue ill. Laxus és hajrá FT-B csapat. Bár nálam a Sabertooth is ott van azt sem bánnám ha ők nyernének : D. Nekem Rogue veszélyesebbnek és erősebbnek tűnik mint Sting bár ez lehet a viselkedésük miatt is. Gazille is érdekel mennyit fejlődött. Az a rezzenéstelen arc és a hideg tekintet. Úgy sejtem kész lenne kiállni Rogue ellen bár lehet veszítene azonban nem írom le őt : D.
Naplózva

"Brothers everywhere raise your hands into the air. We're warriors... warriors of the world! Our destiny to die in war"
Hórusz87
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 52


« Válasz #2456 Dátum: 12 márc 09, 12:06:55 »

kellett egy kis önuralom, h elolvasás előtt belinkeljem Mosolyog

http://mangastream.com/read/fairy_tail/24537635/1

Elolvastam, és elhatároztam, hogy 1hónapig nem nézek meg új részt, mert ennek a vége nagyon gáz volt...
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 09, 12:11:39 írta Hórusz87 » Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #2457 Dátum: 12 márc 09, 12:50:52 »

Elég komoly harvolt vagy inkább annak indult majd igencsak beteg lett a vége ahogy az elej is az volt hála mavisnek Nevet Nevet De a vége ismét igencsak felcsigázóra sikeredett.... Lehet valaki lucyt akarja nőjének, ahogy a szeretett lucy heartphiliám-t megfogalmazza... Nyelvesít
Naplózva
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #2458 Dátum: 12 márc 09, 13:03:26 »

Hát emberek ez a harc nagyon király volt nagyon tetszett Nevet De az istenért ez milyen befejezés  Hmm? megetetik a csajjal az erős paprikát hogy Gerard összeessen basszus. Végre egy színvonalas fejezet komoly harccal és tényleg király mert két nagyágyú küzd , erre így befejezni , hát ez szánalmas  Szomorú Ördögi Szomorú
Naplózva
Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Válasz #2459 Dátum: 12 márc 09, 13:07:46 »

Nekem is tetszett a harc.Amúgy szerintem jura rájött hogy kit rejt az álarc.
Szerintem a befejezéssel nincs gond.Elvégre ha használta volna azt a mágiát akkor totál lebukik.És nekem most már nyilvánvaló Gérard erősebb juránál.
Még egy gondolat:Mavis-K-Ki kell mennem a mosdóba.ikszdé
Le estem aszékemről a röhögéstől. 
Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
Oldalak: 1 ... 162 163 [164] 165 166 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!