24 jún 16, 03:46:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 140 141 [142] 143 144 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1852401 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #2115 Dátum: 12 jan 13, 20:33:00 »

Ki is jött az új manga. Nyelvesít http://mangastream.com/read/fairy_tail/76638211/1

Elég gyorsan alakulnak az események, de hogy megint Wendy-vel van valami...

Már megijedtem, hogy helyette Lisanna vesz részt a játékokban. ikszdé

Erza domina "páncélja" pedig nem semmi. ikszdé
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #2116 Dátum: 12 jan 13, 21:08:28 »

Azért ez a domina szerelés meg mondjuk Virgo viselkedése a klasszikus "bűntess meg" mondattal egyre inkább kirajzolja Mashima személyiségét, amiből mondjuk nem bánnám, ha többet mutatna. Nevet (Ecchi <3)

Mondjuk furcsa, hogy Natsu-ra nem volt hatással az a tény, hogy a labirintus mozgott, mondjuk az igaz, hogy nem jármű, de azért szembetűnő.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #2117 Dátum: 12 jan 13, 21:16:07 »

Nagyon jó kis rész volt  Nevet

Megint ismételnem kell magam,hogy nagyon bírom amikor a humort keverik a komolysággal  ikszdé

- Lucy fantáziája Wendyről nagyon nagy, enyhén prostinak képzelte Wendyt, legalábbis ruha alapján.
- Erza domina páncélja valóban meghökkentő volt  Nevet
- Elfman is jól tolta a szekeret, úgy látom kapott egy Bluenote-s pajeszt  Nevet

- A labirintus megint egy hihetetlenül jól felvázolt kis helyszín, viszont tarthatott volna még pár fejezetig. Igaz így esélyt adnak az animéseknek,hogy a csatákat a labirintusba kibővítsék vagy adjanak hozzá fillereket. Meg ez még csak az előválogató volt és elvileg 5 fajta megmérettetés lesz. Arra lehet majd fejezeteket pocsékolni

- Az, hogy 8. érkeztek be sztem várható volt, főleg, hogy milyen nagy arccal álltak ott, kivéve Lucyt  Nevet
- Kövi fejezet.... Új céh? Mivel 8 céh van sztem megismerünk pár új céhet ( Tuti a Sabertooth, Lamia Scale, Blue Pegasus meg a Raven Tail is ott lesz, így az FT-el együtt van 5 céh, tehát kell még 3) Lehet itt kezdeni majd Mashima beépíteni a régi karaktereket, ahogy megígérte, hogy megpróbálja a történet során eddig látott összes szereplőt felvonultatni valahogy?
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #2118 Dátum: 12 jan 13, 21:23:08 »

Fetrengtem a Lucy-Wendy elméleten, de már egy biztos, valaki kiakarja iktatni a tündérkéket, ez mutatja, hogy Wendyt elrabolták.
A térképes megoldás tagadhatatlan fairy megoldás, de hogy még Erza is vérszemet kapjon xD
Viszont Elfman mióta ekkora nagy kigyúrt állat? Ahogy felkapta Natsuékat, a vizsga alatt Evergreen alig fér be az egyik karja alá, nemhogy 2 gyereket csak úgy felkapjon.
Lysanna meg Happy meg belekezdenek a nyomozásba, vagyis az egész torna megint el lesz húzva a picsába, a dupla szálas nyargalással :S
Naplózva
spero
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 359



« Válasz #2119 Dátum: 12 jan 13, 21:31:36 »

heo
épp ahogy mondtad a labirintus nem jármű és Natsu sem tartja annak, Happyt se tartja annak ezért tud rajta utazni
Naplózva

\"Még egyszer harcba szállok
Megvívom az utolsó nagy csatám
Ma élek és meghalok
Ma élek és meghalok. \"  (The Grey)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2120 Dátum: 12 jan 13, 21:33:50 »

Viszont legalább előrelépés történt a céhek sorrendjében. Már nem a Fairy Tail az utolsó hiszen a válogatón kiesetteket megelőzték. >.<#
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #2121 Dátum: 12 jan 13, 21:51:52 »

Behaltam ezen az íránytűn, Lucy megint hozta a formáját xD
Elfman is megjelent, kicsit keménynek néz ki, biztos jó sokat gyúrt Nevet
Na meg Twilight Ogre is megmutatkozott.
Összegezve, szerintem jó fejezet volt Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #2122 Dátum: 12 jan 13, 21:59:56 »

...
Viszont Elfman mióta ekkora nagy kigyúrt állat?
...

Biztos a 3 hónapos időugrás alatt eljárt kondiba.Mosolyog
Naplózva

Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #2123 Dátum: 12 jan 14, 07:06:02 »

Hogy ezek az idióták, hogy tudják mindig a legállatabbul megoldani a dolgokat..Nyelvesít Na ja lucy meg a mocskos képzelete wendyről mindent vitt, abban a ribanc ruhában Nevet Na meg erza új szado-mazo rucija se gyenge,  bár már előte lehet vetíteni, hogy ezt vagy bese rakják az animébe vagy kap hozzá egy rövidebb mini szoknyát hogy valamit takarjon.. Nyelvesít Amúgy szerintem csak azért lettek 8., mert míg mindenki végig ment a saját térképével, addig ezek a hülyék átnevezték az előválogatot ,,térkép rabló harcnak", és elütötték az időt azzal, hogy minél több céhet csapjanak le... Lehet wendy eltűnéséhez köze lesz annak a majom szerüségnek ami onnan a kastéy tetejéről stírőlte wendyéket... Ami kizárásos alapon vagy a raven-é lehet vagy valaki olyané akit nem ismerünk mert még a sabert is beszámítva kétlem hogy ilyen eszközökhöz folyamodnának...

Amúgy lisannanak mennyivel jobban áll már ez a kicsit hosszabb haj! Amúgy most nem foglalkoztam annyira a szöveggel, azt majd a magyarban így nem értettem az iránytűs részt sem hogy lucy megmutatja az irányt majd rögtön depiznek a sarokban:D
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 14, 08:00:17 írta Sammy Blaze » Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #2124 Dátum: 12 jan 14, 08:18:26 »

jó fejezet volt, bár elfman kicsit ronda.... túlzásba vitték.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #2125 Dátum: 12 jan 14, 12:08:03 »

A Raven tail-es képen amikor látni lehet a tagokat, a csajon volt 1 majom nem?:OO
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2126 Dátum: 12 jan 14, 12:38:54 »

Azon a képen valóban majom volt, de itt a kapu tetején ez nem majom hanem valamiféle ördögöcske. Talán inkább egy Impre gondolok, aféle ördög szolga. Azzal talán, hogy itt mutatták azt is jelentheti, hogy a királyi palotában rejtőzködik a gonosz. nem lennék meglepve rajta.
Naplózva
Cloud-san
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 30


« Válasz #2127 Dátum: 12 jan 15, 09:06:27 »

Azon a képen valóban majom volt, de itt a kapu tetején ez nem majom hanem valamiféle ördögöcske.

Szerintem nem lehet kizárni azt a lehetőséget se hogy az a valami egy sárkányölő macska csak bevan öltözve mint Frog.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #2128 Dátum: 12 jan 15, 10:01:37 »

A fejezet tetszett. Erza ruhája tetszetős volt. Remélem beleteszik az animébe Nevet. Lucy gondolata wendy-ről.....ikszdé. Na meg az a meglepődött arc amikor odaértek hogy csak 8.-ak lettek.
Naplózva
spero
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 359



« Válasz #2129 Dátum: 12 jan 15, 21:16:14 »

Tetszett a fejezet, főleg az hogy, Wendy helyett Elfman fog részt venni a játékokon. Kúl Wendyék eltünése pedig érdekes. Lehet, hogy az ördögfiókának lesz valami köze hozzá, vagy Raven Tailnek, mert úgy is elakarják tenni lábalól a Ft-t, s egyessével könnyebb lehet, esetleg egy ismeretlen céh, akik a játékok során Wendyékkel akarják megzsarolni a FT csapatot(bár ez a Raven Tailra is igaz lehet). Az is lehet, hogy a titokzatos mágikus erőnek lesz hozzá valami köze, s ezért  kell Lisanna és Hapy nyomozzon, alapból két szál kell legyen a tornán, az egyik, hogy a tornán az első számú céhévé váljon a FT(na meg a 30milla  kacsint ), a másik pedig az hogy derítsék ki a különös mágikus erőt. Én ezt két szálnak fogom fel, ha nem az akkor javítsatok ki  smirksweat
És Lucy mi így szeretünk ikszdé
Naplózva

\"Még egyszer harcba szállok
Megvívom az utolsó nagy csatám
Ma élek és meghalok
Ma élek és meghalok. \"  (The Grey)
Oldalak: 1 ... 140 141 [142] 143 144 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!