24 jún 16, 07:04:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 103 104 [105] 106 107 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1852912 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Vhaearon
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172


One piece the Best!


« Válasz #1560 Dátum: 11 okt 08, 22:16:09 »

Jó rész volt nekem tetszett kicsit szolíd lett de nem lehet mindent ellőni egyszerre. Amugy szerintem nem öregedtek. Márpedig azért nem mert ha 7 évig össze vagytok zárva emberekkel szerelmek születhetnek és ezt Mashima nem akarná kihagyni a mangából (márha tervez még a céhen belüli L'amourt) ettől függetlenül táposak maradnak de szerintem nem erősödnek.
Naplózva

E.D.I.
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24


« Válasz #1561 Dátum: 11 okt 08, 22:22:51 »

Nagy meglepetés nem érhette azokat, aki olvasták az összes kommentet a legutolsó fejezet óta. Az új fejezetben csupa olyan dolog szerepelt, amit valaki már korábban felvetett lehetséges folytatásként. Ez persze nem meglepő tekintve, hogy mennyi ötlet le lett írva.

Idézet
amugy most akkor 100% hogy  ök is öregedtek? És addig mi történt velük? Vagyis eltüntek, és? öregedtek de nem éltek,de léteztek?

Az új fejezetből semmi újat nem tudtunk meg, amiből kilehetne következtetni, hogy akkor most mi is a helyzet. Szóval ugyan ott vagyunk, mint egy héttel ezelőtt.

„Más szavakkal, Tenrou szigete még létezik.”

Ez kb. ilyen nesze semmi fogd meg jól infó. Ez szinte egyik felvetett lehetőséget sem zárja ki.

Szóval várhatunk tovább, hátha egy hét múlva már okosabbak leszünk.
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 08, 22:23:27 írta E.D.I. » Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #1562 Dátum: 11 okt 08, 22:34:18 »

De ha nem is haltak meg, akkor csak nem várnak 7 évet a visszatérésre, és közben hagyják így lezülleni a céhet? :'S Meg ha az a kisarc Romeo, akk ő sem öregedett, mert az első részekben volt kb 7 éves, akk most nem nézne ki 10nek.. Sazl ha túlélték, nem lesznek nagy változások...
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Yumi-neechan
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 97



« Válasz #1563 Dátum: 11 okt 08, 22:59:09 »

Nekem ezzel a time jumpos dologgal kapcsolatba az jutott még eszembe, hogy mi lett Lucy albérletével ikszdé Mert ha még nem adták ki akkor eléggé el van maradva a lakbérrel smirksweat Ha pedig kiadták mi lett a cuccaival és legfőképpen a könyvével  Nevet Mert hát a többiek a koleszban laknak, vagy mint Natsu esetében van saját házuk, de azzal nem törődik szinte senki:D
Tudom nem kéne ilyen részletekbe bele menni, de valahogy foglalkoztat ez a kérdés:D
Naplózva

Pöcök
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 54

Elsőszámú csokikajáló törpicsekk x)


« Válasz #1564 Dátum: 11 okt 08, 23:14:16 »

Ismételt agyfrász... jajj... T.T Kicsit megrázó volt így látni a Fairy Tailt, de ezt is túléljük valahogy. Amúgy a Lucy-féle lakbérre... örülök, hogy nem csak nekem jutott ilyen az eszembe. ikszdé Van egy tippem, hogy nem tartották meg neki, tekintettel arra, hogy eltűntnek lettek nyílvánítva, meg az a tulajnak sem éri meg. ikszdé Amúgy sejtettem, hogy Ichiyát még viszontlátjuk, de hogy pon most? No comment. Arzack és Visca pedig... höhö  Hümm-hümm Tetszetős.
Naplózva

Whenever you are lonely, remember this truth: someone, somewhere is thinking of you ...
The situation is hopeless but not serious.
If life gives you lemons, make lemonade!
Cloud-san
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 30


« Válasz #1565 Dátum: 11 okt 09, 08:10:00 »

Igazából engem ez a Time Jump dolog annyira nem zavar hiszen, ahogy látom nem lesz semmi olyan drasztikus változás a karakterek öregedésében szerintem. Annyi változás lesz a főbb karakterekben, hogy más lesz a hajuk és az alkatuk, semmi más. A mostani fejezetben (igaz kérdés mi lesz a további részekben) csak Makao és Wakaba ment át az öregedés útján, a többiek csak hajukban és alkatukban változtak. (Milyen durva lenne ha Natsu mini hajjal jelenne meg hirtelen vagy Gray hátig érő hajjal Nevet).
De ami még foglalkoztat az a "Sárkány történelem" (http://mangastream.com/read/fairy_tail/80226190/19) ... vajon miket rejt még ez a könyv Nevet.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1566 Dátum: 11 okt 09, 11:32:28 »

Én a magam részéről úgy gondolom, hogy egy nagyon elzárt területre kellett kerülniük vagy éppen mozdulni, cselekedni sem tudnak. Legalábbis én így gondolom. Az ok pedig Lucy csillagszellemeiből következtetem, hiszen ők megidézhető lények és az eddig ismert dimenzióban is megjelenhettek maguktól. Röviden itt Magnoliában is megjelenhetne valamelyik és hozhatott volna híreket róluk hiszen maguk is képesek dimenziókban közlekedni és kaput nyitni. Természetesen ha engedi neki Lucy, hogy tegye meg. Azt is láttuk, hogy a csillagszellemek a megjelenésűkor is tisztába vannak a helyzetükkel, tehát abból a csillaglélek dimenzióból is szemmel tarthatják Lucyt.

Másrészt itt Loki is érdekes lesz, hiszen 7 évet kell lehúznia abban az állapotban. Ha pedig képes visszamenni a dimenziójába akkor miért nem hozott hírt a FT tagoknak? Ha csak nem akarták titkolni az állapotukat. A nem öregedéssel nekem csak az a bajom, hogy ha nem lesz öregebb/idősebb valaki akkor az nem is fejlödhet hiszen megállt az idő számára.
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 09, 11:44:26 írta rini67 » Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #1567 Dátum: 11 okt 09, 11:39:13 »

Érdkees egy fejezet! De mennyire csömör már az a pajta rajta egy szélkerékkel?Nevet:D Baki tényleg jó nő lett de akkor mit mondjukk arzack feleségéről biscaról?Nevet Bár ahogy nézem gyerekük még nem lehet mert akkor nem hiszem hogy romeoval járnának küldetésre a kicsit meg ott hagynák valakire... Mondjuk aki odafigyelt az egyből kiszúrta, hogy házasok mert volt aki nem:P Amúgy valaki írta is, hogy natsuék tuti nem öregedtek és én is emellett vagyok még mindig ugyanis akkor már náluk és pl megkéne lenni a pároknak amit mashima meg úgyis megmutat vagy legalábis minimum a natsu lucyt vagy a natsu lisannat vagy egyszerre mindegyiket:P és ha itt tényleg időutazás lesz nem vok benne biztos, hogy itt is maradnak és nem menenk vissza acnologia utánra közvetlenül, mondjuk pl mert megkell akadályozni a céh elzüllését... Lehet hogy az a spiné az egész szigetet vitte az időben nem csak natsuékat és most hirtelen megjelent a sziget mert hibikiék is valami oylasmit mondanak hogy most szúrták ki vagy mi... Amúgy arzackék most elvileg 24 évesek vagy mennyi meg akkor baki is... Tehát öregedéssel natsuéknak is enyninek kellene de sztem tuti ho9gy maradnak 17 meg ugye gildarték is ahogy voltak...
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1568 Dátum: 11 okt 09, 13:17:35 »

hát ez elég gyenge volt azt vártam hogy amikor ütik verik makaót akkor ugorjon be natsu és csapjon szét közötük és a többiek megjelenjenek vagy a blue pegassu hajójáról ugorjanak le

Mint mesternek, Macaonak össze kell tartani a helyet. Ha 13 céhtaggal (ennyit láttunk eddig) nekiugrana egy lehet, hogy 100-nál is nagyobb céhnek, azzal csak a sírásóknak adna munkát. Ez volt a "helyes" döntés.

Hát... én nem erre számítottam. Vagyis nem teljesen.
Mikor megláttam mi lett a Fairy Tail-ből kicsit lesokkolt. Tisztában voltam vele, hogy az erősebbek eltűntek, de hogy ennyire lesüllyedjenek... kicsit túlzásnak tartom. Őszintén, mikor betörtek a havi lakbérért azt hittem, hogy mikor éppen indulni készülnek beállít a régi banda és szétcsapja őket, de Mashima sensei verziója is tetszik, csak nem annyira pörgős, és még várnom kell néhány hetet, hogy kiderüljön mennyit változtak Natsuék.

A céhes mágusok a felkérésékből élnek. Ha a céhükbe nem érkeznek felkérések, akkor vagy tovább állnak más céhbe vagy éhen halnak.  smirksweat Vagy maradnak, mint a kemény mag, és tengődnek, ahogy tudnak...
Ja, és nem lakbér, hanem valszeg az uzsorahitel részletei. Szomorú

...
Másrészt itt Loki is érdekes lesz, hiszen 7 évet kell lehúznia abban az állapotban. Ha pedig képes visszamenni a dimenziójába akkor miért nem hozott hírt a FT tagoknak? Ha csak nem akarták titkolni az állapotukat. ...

Loki az előző fejezetben már nem volt ott a körben: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/253/13
Még itt lelépett pihenni: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/224/20

__________________________

Ahogy már sokan mondták, Alzack és Viska kinézetét nagyon eltalálta a mangaka. És azt is megtudtuk, hogy közben férj és feleség lettek.
Romeo mágiájára azért kíváncsi leszek.

Max így félig elfordulva egészen olyan, mint Sanji a One Piece-ből: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/254/8
Nav meg úgy tűnik kicsit megpocakosodott a korábbi kockahasához képest.
Droy úgy tűnik, a depijét kajába fojtotta... Jet viszont nagyon komoly külsőt kapott.
Itt: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/254/9 az utolsó képen Lucky teljesen úgy fest, mint Amamiya Sakurako a Psyren mangából.

A Twilight Ogre céh meg jó lesz bokszzsáknak. Bár lehet, hogy ha visszatérnek Natsuék eleve olyat tesznek, hogy az a céh hozzájuk sem mer majd szólni. Nevet Vagy ha igen, akkor majd megtanulják.  Ördögi

És még egy hasonlóság: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/254/18 Luxus úgy néz ki, mint Zoro a One Piece-ből. Nevet

A többihez egyelőre nem fűznék kommentárt, mert ez így még kevés a véleményalkotáshoz. Majd a kövi fejezetekből meglátjuk, mit is akar Mashima-sensei.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #1569 Dátum: 11 okt 09, 13:44:26 »

Egyébként ha nagyon megakarnánk magyarázni van esélye annak hogy az egész sziget mindenstől előrement az időben mert ha jól megnézzük a houko közben csak 1-2 kis törmeléket látunk meg egy baszott nagy vízcsobbanást... Tehát semmi bizonyítéka nincs annak, hogy a sziget abban a pillanatban is ott volt még amikor acnologia houko-ja telibeverte volna... mert ugye havalami felrobban annak vannak maradványai szépen itt megy 1-2 törmelékdarabot leszámítva semmi, legalábbis nincs megrajzolva, szal akár ebből is kilehet indulni...
Naplózva
Jakiller
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #1570 Dátum: 11 okt 09, 15:59:16 »

Hát semmi, olyan nem történt amire nem számitotunk volna.
De már elöre várom azt a rész mikor Natsuék visszajönnek s szétrugják a valagukat az ogréknek. Nevet
Naplózva
Senais
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 137


Erza Scarlet


« Válasz #1571 Dátum: 11 okt 09, 17:00:11 »

Az én változatom: az az angyalszerű csajszi elteleportálta még régen a sárkányokat az acnologia elől, és most natsuékat teleportálta el oda ahova a sárkányokat. Így natsu biztos nen fogja ott hagyni Igneelt (Wendy és Gazille se), és mivel a 7 év alatt mindenki tuti erősebb lett, ezért az is elképzelhető hogy egy teljesen más világban kötöttek ki, ahol mindenki megtalálta a saját útját amin erősebbé válhat.
Naplózva

"Láncaid lehulltak s im azontúl soká
Félve lépdel lábad, amikép megszoká."
Ashbringer
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 46


« Válasz #1572 Dátum: 11 okt 09, 17:23:58 »

Már látom a jelenetet, amikor mindenki visszatér a céhépületbe, aki eltűnt. Aztán berontanak a twilight ogre pajtások az uzsoráért Nevet. Majd elkezdenek menőzni nekik, aztán Natsu egy pofonnal kiüti őket, de úgy hogy a saját céhükig repülnek vissza. Azután hőseink kiruccannak egyet oda is és megtanítják nekik a gyakorlatban, hogy mi is az a fairy tail. Egy kicsit el vannak tévedve Mosolyog
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1573 Dátum: 11 okt 09, 17:53:06 »

Abban viszont nincs igazad, hogy jogosan üti ki őket hiszen az a másik cég pénzt adott számukra. Tehát tartoznak nekik. Az más kérdés, hogy a behajtásnál nem kell hülyére verni az adóst. Azért jogosan rúgja majd őket fenékbe, de a tartozás törlesztése jogos kérés.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #1574 Dátum: 11 okt 09, 18:10:34 »

Mondjuk nem váfom, miért 7 évvel késöbb szólnak Blue Pegasusék... De már én is várom, hogy betoppanjanak *-* Kíváncsi vagyok, lesz-e rajtuk hajbéli válztozás, és hogy lesz-e aki összejön valakivel. Én Gazilleben és Leviben reménykedek. Meg vajon Juvia és Gray hogy áll? Mondjuk ők nemhiszem hogy összejönnek... Ááá,ezek hosszú hetek lesznek, most kapásból 10-20 fejezete kéne xD Mire mindent helyretesznek...
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Oldalak: 1 ... 103 104 [105] 106 107 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!