24 jún 16, 05:30:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 69 70 [71] 72 73 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1852649 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #1050 Dátum: 11 jún 20, 16:56:46 »

Hát remélem nem fogják elkapkodni a kövi részt, a cím magáért beszél, visszaemlékezés hegyek nem lehet, mivel két elkülönölő emberről van szó. Ergo csak remélni tudom, hogy valami ütős harc fog kibontakozni.

Egy minimális off: Miért akarjátok az az átkozott jóslatos 3 képet így összefonni? Kana sírásos képe betudható a sírkő előttinek, Natsu ugye négykézlábra rogyott Gildartz előtt, mikor a vizsga volt. Nem kizárt azért van olyan feje. Míg a kéz lehet a mester kiütését szimbolizálja.
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #1051 Dátum: 11 jún 20, 20:09:49 »

Hát Urról lehet visszaemlékezés, kiderülhetnek titkok róla, de harc is tuti lesz, és sztem nyugodtan számíthatsz ütős harcra. Nem emlékszem, hogy Graynek lett volna bármikor is "nem-ütős" harca. Már nagyon várom. Urtear így is erős, de még nem ismerjük minden képességét. Persze valószínű, hogy Gray leveri, de lehet, hogy nem egyedül Hümm-hümm
Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #1052 Dátum: 11 jún 20, 20:25:44 »

Csak egyedül én hiszem azt, hogy nem lesz befejezve ez a Gray vs. Urtear csata, mert Hades beint, hogy menni kell? Nevet Azért remélem, előtte befut Erza... Nevet


Szerintem sem lesz több jelentősége Charle látomásainak, az amolyan adrenalin-növelő dolog lehetett. Pontosan ugyanazokat a képeket szerintem nem is kell várni, ugyanis alig pár fejezeten belül megváltozott Zeref kinézete is például. xD Az elején lapos emos haja volt, később meg már totál úgy nézett ki, mint Hughes és Gray keveréke. ikszdé
Naplózva
red
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21


« Válasz #1053 Dátum: 11 jún 20, 22:34:00 »

Tudjátok mi tetszne nagyon ha Hades oda menne és  a világ legerősebb Lost magcjével megölné Urtearorát és el vinné zerefet  ikszdé Faceg
Naplózva

Sharingan no hontō no chikara ga... kono Uchiha Madara no chikara ga!
Hestiana
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 89

Fairy Tail & Fantasy Fan - Selymes Durbincs


« Válasz #1054 Dátum: 11 jún 22, 18:34:41 »

Juvia x Gray rajongók örülhetnek, kaptak egy remek képet. Remélem, valaki kiszínezi. ^^
Hmm remélem jó helyre postolok, az általános topikban spoilerezni nem szeretnék és mivel ide tartozik remélem nem kapok a fejemre.  Nevet
Kiszínezni snassz, Kúl ellenben készült egy 'mi lett volna, ha' kép, én jót nevettem rajta.
Naplózva

Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #1055 Dátum: 11 jún 22, 19:52:25 »

Kiszínezni miért snassz? Mármint ismered a szó jelentését? smirksweat Csak mert még a végén magamra veszem  Hümm-hümm
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #1056 Dátum: 11 jún 22, 20:09:38 »

Szerintetek ki lesz az a fiú aki a tengert bámulja? Sztem Zeref mostani teste. Valakinél ötlet?
Naplózva
Hestiana
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 89

Fairy Tail & Fantasy Fan - Selymes Durbincs


« Válasz #1057 Dátum: 11 jún 22, 20:12:05 »

Egyáltalán nem snassz, nem véletlenül tettem mögé egy smile-t, nehogy valaki magára vegye, ezek szerint nem jött át, bocsánat nem akartam megbántani senkit. Mivel én rajz és PS analfabéta vagyok, nagyra értékelem/tartom azt, aki nem az.  Nyelvesít

Egyre közeleg a következő manga, már alig várok egy ütős kis Ice make harcot. Meg aztán a gonosz boszi mágiájából se láttunk még szinte semmit, jóféle fordulatok várhatóak. (Hades papa példának okáért) Hmm mondjuk egy belegondolva egy Urtear múltidézős/beszélgetős fejezet sem lenne éppen rossz. Most még magamat is elbizonytalanítottam, hogy melyiket várom jobban.  smirksweat

@hiroto: Valószínűleg Zerefhez van köze, de egyenlőre még sötétben tapogatózunk.
Naplózva

dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #1058 Dátum: 11 jún 23, 09:31:31 »

Csak érdekességképp a srác pont úgy van öltözve mint Natsu tehát hozzá is biztos van valami köze. Ez a harc pedig már hab a tortán lesz mert Ultearon kívül már mindenkit láttunk komoly harcban. Amit eddig látok az az , hogy nagyon elvan szálva magától tehát ez lehet a gyöngéje is amit Gray ki is használt ott a fejezet végén. Ez a harc nagyon király lesz remélem Nevet:D
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #1059 Dátum: 11 jún 23, 11:21:31 »

Igen, baromira meglepőek a véletlenek. Én először azt hittem Gray az, mert hasonlít rá egy kicsikét. A fairy tail jel is rajta van. De aztán megnéztem jobban. A jel nem stimmel, ott van mint Natsunál. De a sál meg a haj Natsunál nem stimmel. Az öltözék is Natsura vall. A sötét háttér visszaemlékezésnek tűnik. Hasonló haja van esetleg Macaonak és a fiának, de minek kevernék őket bele? Az egyetlen logikus megoldás Zeref ikszdé

Harcoooooooot akarok. Rúgják szét a dilinyósnak a hátsóját. Nem bánom ki, vagy mi, de ne egy darabban menjen el a szigetről. Ördögi Ördögi Ördögi Ördögi
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #1060 Dátum: 11 jún 23, 18:39:03 »

Biztos Zeref, felesleges találgatni. Pojén Az is lehet, hogy a mangaka csak poénból rajzolta fairysre, hogy minket cukkoljon. ^^
Csak nekem nem tetszik, hogy Juvia visszaváltott a régi hajviseletéhez? :/
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1061 Dátum: 11 jún 23, 18:57:39 »

... ott van mint Natsunál. ...

Téves, pont a másik oldalon van:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/001/54
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/234/20

... Csak nekem nem tetszik, hogy Juvia visszaváltott a régi hajviseletéhez? :/

Nem csak téged. Tényleg jobb volt a másik.
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 23, 18:58:16 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Hestiana
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 89

Fairy Tail & Fantasy Fan - Selymes Durbincs


« Válasz #1062 Dátum: 11 jún 23, 19:14:22 »

Szerintem is aranyosabb volt a rövidebb, és elvileg lerajzolni is könnyebb szóval nem értem, hogy miért váltott vissza Mashima-sensei.

A tengert bámuló fiúról először én is azt hittem, hogy Romeo, azaz Macao fia, de biztos, hogy nagyobb  jelentősége van annak az oldalnak... Elméletek gyártására ösztönző mindenesetre.  Nevet Van egy olyan érzésem, hogy egy jó darabig még nem tudjuk meg.
Naplózva

Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #1063 Dátum: 11 jún 23, 20:35:25 »

Azért váltott át, mert edolas juviának ilyen  volt a haja, és edolas gray bele volt zúgva. Ettől függetlenül, engem is idegesít ez a haj. Nagyon jó volt az előző. Ezzel olyan idegbetegül néz ki.
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #1064 Dátum: 11 jún 23, 21:11:01 »

Igazad van Chakra. félre néztem ikszdé

Nem csak engem tévesztett meg az a kis kép látom Hestiana. Romeo nagyon hasonlít rá, csak még kisebb. Én még mindig Zeref mostani testére voksolnék Mosolyog

Naplózva
Oldalak: 1 ... 69 70 [71] 72 73 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!