24 szep 25, 16:15:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 62 63 [64] 65 66 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1987198 alkalommal)
0 Felhasználó és 39 vendég van a témában
ignocs
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #945 Dátum: 11 máj 19, 15:55:09 »

  köszi

Orph D.eus    vettem a hibákat bocs
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 19, 18:34:55 írta ignocs » Naplózva
Orph D.eus
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 4387



WWW
« Válasz #946 Dátum: 11 máj 19, 17:46:34 »

OFF: ignocs, ajánlanám a fórumszabályzat áttanulmányozását, mert most éppen 2 szabályt szegtél meg 1 hozzászóláson belül.

ON: Abban látok némi realitást, hogy esetleg a sárkányok mellett a tanítványok nem öregedtek. Lásd minden visszaemlékezésben Natsu ugyanannyi idősnek látszik Igneel mellett. Azt tudom elképzelni, hogy már többször is mondták, hogy varázserő= életerő. Ezért ha mondjuk Natsu kb. 8-9 évesen került Igneel mellé, megállhatott a testi fejlődésben, és csak a varázsereje nőtt (életerő maxon volt). Ugyanígy Wendy is kb. 5-6 évesen kerülhetett Grandine mellé, bár sok évvel később, mint Natsu Igneelhez. Azt nem tudjuk, hogy mennyi ideig tanultak a sárkányoktól. Majd mikor 7 éve elmentek a sárkányok, elkezdték felélni az életerejüket, vagyis elkezdtek testileg változni. Lásd Wendy hogy nézett ki mikor Gérard-ral találkozott, illetve Natsut, mikor Makarov beinvitálta a FT céhbe. Azóta mindketten sokat változtak.
Edolasban nem volt sárkánymágia, így Wendy idősebb változatát ez meg is magyarázná. Viszont Natsut nem.
Zerefnek is lehetett valami mágiája, amivel nem változott azóta, mióta "aludt".

Natsu nem lenne jó S-osztályú mágusnak. Ereje megvan hozzá, lásd mindenkit legyőz, de folyton fejjel megy a falnak. Túlságosan ösztönlény. Az a szerencséje, hogy jók az ösztönei ikszdé

Igazából ahelyett, hogy Mashima megmagyarázna dolgokat, csak még több kérdést vet fel ikszdé
Naplózva

Ritli: "Hiei akkora gyökér, hogy már botanikus kell hozzá."
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #947 Dátum: 11 máj 21, 15:55:41 »

Akár hiszitek akár nem, ma nagyon korán kijött a manga.

http://mangastream.com/read/fairy_tail/47581705/1
Naplózva
KiRaH
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 28

Yaoi Fan.Girl & Trollkirálynő xD


« Válasz #948 Dátum: 11 máj 21, 17:02:11 »

Huha ez kemény fejezet volt T_T, már sokat vártam Erzára, és a kövi fejezetbe már komolyabb harca is lesz Azuma ellen reményeim szerint Mosolyog Amikor a sziget emelkedett vagy mit csinált(nem láttam rendesen) az durva volt Mosolyog Nagyon várom a kövi részt. Nyelvesít
Naplózva



"A jövő nem végleges, nincs végzet, amíg be nem végzed."
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #949 Dátum: 11 máj 21, 20:07:56 »

Nagyon tetszik Azuma képessége nagyon-nagyon remélem, hogy Erzát tűzifává aprítja. Felnyalt hajú barátunk sem olyan elveszett Friedék ellen mint látszik ennek kifejezetten örülök.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #950 Dátum: 11 máj 21, 21:31:54 »

Tetszeni tetszhet, de ez nem történhet meg.  Nevet Gondolom tudjuk is, hogy miért. Ráadásul ezután, hogy a társait fenyegetik Erzánál is elfog gurulni a gyógyszer és tövestül fogja kicsavarni a faembert.
Naplózva
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #951 Dátum: 11 máj 21, 21:51:17 »

Én csak ennyit mondok : DŐL A FA !!!
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #952 Dátum: 11 máj 21, 21:53:25 »

Na, mint kiderült, F.T.-t ezidáig az a génkezelt fa tápolta. Ennyit a sok süketelésükről a barátságról, és hasonlóakról.  ikszdé
Így is alíg bírtak G.H.-val, ha nincs ez az előnyük, a rokonok már rég lemészárolták volna az egész hóbelevancot.
Hades tudott is erről, bár Zeref megszerzésének érdekében mindenképp válalniuk kellett ezt a hátrányt... most viszont visszanyal a fagyi. ikszdé

Kíváncsi vagyok mi lesz ebből.
Naplózva

Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #953 Dátum: 11 máj 22, 01:20:23 »

Egyetértek, már nagyon régóta várom az FT lerombolását és bukását, ha nem is fog összejönni, de engem boldoggá tett, hogy ilyen reménytelen, kétségbeesett állapotba taszítva látom az egész bagázst.
Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #954 Dátum: 11 máj 22, 10:38:17 »

Plusz erőt is adott az a fa az FT-seknek? Nem csak védelmet nyújtott? Hmm?

Egyébként remélem, Erzát porig alázza Azuma. Pirul Ha Mirának megvannak a korlátai a Take Overét illetően, Erzácska se tudja már a végtelenségig cserélgetni az erősebbnél erősebb páncéljait... Itt az ideje, hogy kikapjon. Pirul

Friedéktől viszont elvárok azért legalább egy döntetlent. kacsint Ettől függetlenül összességében tőlem elmehet GH úgy, hogy övék a győzelem.

Amúgy nem a tengerre néző fiú sztorijának kellett volna következnie? Hmm? Vagy akkor miért kellett azt elhinteni, ha még javában folyik a csata a szigeten?! Bár szerintem az max. 1-2 fejezet lesz még, és lelép GH Zereffel.
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 22, 10:41:46 írta Nikkie » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #955 Dátum: 11 máj 22, 10:59:47 »

Én is éppen ezt akartam kérdezni. Nekem úgy rémlik, hogy nem az erejüket növelte meg hanem védelmet nyújtott a halál ellen. Ez pedig nem ugyan az. Abarátságból származó erőt pedig nem írnám le semmi pénzért. Ráadásul azok nem itt köttetek a szigeten hanem más helyen. Így ehhez semmi köze a szigetnek.

Erzát sokan szeretnék ha elvernék, de ez most nem következhet be mivel a FT és a barátai élete a tét. Nem értelek, hogy miért ne lenne korlátja Erzának? Erzáét is láthattuk már amikor a villám palotát kellet elpusztítani. Csak kétszáz körüli pengét tudott megidézni. Másrészt szerintem Mira képessége sokkal több erőt nyel el a használótól mint Erza sima idézései. Gondoljál csak arra, hogy Mirának a megszállt lény erejét kell használnia de egyszerre uralkodnia is kell felette. Amikor Mira erősebb lesz akkor ezek a képességek is erősebbé válnak. Ráadásul Mira elég sokat kihagyott a mágusi létből, így Erza jóval fölé került. Idő kell míg visszaszerzi az akkori erejét és jóval gyorsabban is fárad el.

Szerintem lesz itt még csavar a történet folytatásában. Lesz olyan dolog amit Hades nem vett számításba és csak a felszínt karcolgatta. Másrészt alapvetően ez a dolog megoldása jelenleg Erzán múlik. Ezért gondolom azt, hogy most nem veszíthet.
Naplózva
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #956 Dátum: 11 máj 22, 11:16:41 »

Erza ne hogy már tudjon itt még pattogni mikor mindenki más összeesett az energia elszívástól .
Laxus belépője kezd egyre sanszosabb lenni,. ha ennyire jól megy az FT dolga.
A fa szerintem inkább  Zeref felébresztéséhez kell , mint hogy most csak kinyírják az FT.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #957 Dátum: 11 máj 22, 11:34:59 »

A Tenrou fa a Fairy Tailesek életét védte és a mágiájukat tápolta. ^^
Most meg Azuma átment favágóba, plusz szipuzza lefelé a FT tagok mágiáját. De mivel ez egy irányítható mágia, így el tudja dönteni, hogy kire hasson. Erzával harcolni akar, szóval nem fogja elszívni a varázserejét. ^^

Rini szépen leírta, miért is rizikósabb MiraJane mágiája, egyetértős. ^^

Jóslat 1.:
Kezd egy olyan érzésem lenni, hogy itt most a jelenlévő Fairy Tailt kiirtják. A tengert bámuló fiú pedig Romeo, egy-két évvel később. Maga a céh ugye megmarad, közben pedig Romeo varázsereje felébred és valamilyen idővel, időutazással kapcsolatos mágiája lesz. A többit a képzeletetekre bízom. kacsint

Jóslat 2.:
A szigeten lévő FT tagokat levasalják, de nem végeznek velük, csak otthagyják őket. Viszont a szégyen miatt nem is térnek vissza a céhbe, hanem elvonulnak pár év magányba. És itt jönne egy kis időugrás.
Bár ez az elmélet kicsit azért bukó, mert a történet szerinti évben valószínűleg lassan eljön a 7. hó 7., és akkor valami érdekesnek kell történnie. Másik buktató, hogy a főbb szereplők átlag 16-17-18 éves körül vannak, egy 1-2 éves időugrással "túl időssé" válnának egy shounen mangához. Nevet (Bár elég lenne egy fél éves időugrás is. ^^)
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #958 Dátum: 11 máj 22, 11:48:31 »

Én nem értek egyet ezekkel a jóslatokkal. Igaz csak jóslatok de akkor sem. Szerintem itt nem lesz ilyen, viszont egy csavar még minden bizonnyal lesz itt egy-két részen belül. Nem feledkeznék meg a sírban tárolt harmadik varázslatról sem. Senki nem tudja, hogy mi az, de például lehetséges, hogy pont a szigethez illetve a fához van kötve.

Másrészt most is az a véleményem, (pedig nem szeretem Erzát) hogy kivágja a faembert.   Pontosan Pont ezért következik a következő mangában Erza és Asuma mérkőzés, hogy a következő párosítások is folytathassák a harcot miután visszafordítja ezt a mágiát Asuma leverésével. Más esetben mutathatta volna azt is, hogy minden FT tag kivégzését és Erza mérkőzését teszi az utolsó helyre mint minden mindegy. Az író szerint mégsem, így Erza jön.
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 22, 12:23:01 írta rini67 » Naplózva
heureka
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #959 Dátum: 11 máj 22, 12:19:19 »

Szerintem akinek ott a sírja a szigeten az nem halt meg csak úgy lepecsételte magát hogy kordában tartsa a mágiát és így segítse a céhet de most mivel feltörték a pecsétet vissza fog térni hogy lealázzon mindenkit a 3-ik nagy mágiával. És lehet hogy ő pecsételte le Zerefet is. De úgyis lehet hogy miközben lepecsételte a lelkük helyet cserélt és aki most a sírban van az Zeref.
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 22, 12:23:04 írta heureka » Naplózva
Oldalak: 1 ... 62 63 [64] 65 66 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!