24 szep 25, 15:20:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1987090 alkalommal)
0 Felhasználó és 64 vendég van a témában
Ben
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 297


« Válasz #540 Dátum: 11 jan 29, 18:14:19 »

Nem örülnék neki, ha Mira meghalna, miután Makarov is megúszta, pedig nála még a "halál előtti visszaemlékezés" is megvolt. Bár lehet ez is olyan manga, hogy a jók nem halnak...
Naplózva

"Every one of us is dead by birth. The end is always there, before the beginning."
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #541 Dátum: 11 jan 29, 18:33:30 »

Ja, és a színes borítótól nem estem hasra... Nem rossz, nem rossz... de nekem nem jött be. ^^ Egy Hét rokon a Purgatóriumból borító jobban tetszett volna. ^^

Ezzel totál egyetértek, jó lett volna róluk látni színes képet.


Hát Mashima elmehet a p*csába, de komolyan. >.<# Kezdem nagyon unni, hogy rendszeresen Mirán veri le a port. Ha valaki kikap FT-ből, az tuti Mira lesz. :S Erza mindig nyer, alig marad varázsereje, de azért legyűri a legkeményebb ellenfelet is. :S Itt meg Mirának nem maradt elég varázsereje, hát lol. -.- Annyira azért szerintem nem merítette őt ki az öccse és az Evergreen elleni harc. De ha mégis, okés, csak akkor könyörgöm, Erzát se állítsa már úgy be, mint aki sosem fogy ki az varázserőből. -.-


Mira, aki Erzával azonos szinten van kb., mindig gyengének van beállítva. Pl. ott volt az a kis térkép, hogy melyik úton lehetnek az S-osztályú mágusok, Miránál könnyű harc volt írva, még ha kérdőjellel is. Azért, mert általában kedves, már gyenge is, vagy mi? :O Anno miután legyőzte Friedet, simán mehetett volna Luxi ellen is egy kicsit, de nem, mert hát ugye kiesett a játékból... Most meg ez... (Jó, mondjuk akkor rá lehetett fogni, hogy most tért vissza először az ereje, asszem "kemény" 2 év óta.)

 
Megmondtam, vagy megmondtam, hogy Lisanna miatt nem fog tudni 100%-osan a harcra koncentrálni? Lehetne a mangaka kevésbé kiszámítható...


Hajrá Meldy! F*ngasd meg Erzát, amennyire csak tudod! Mert már csak az vidíthat fel valamennyire, ha Erzácskától nem a szokásos sablont kapjuk.


ui.: Melegen ajánlom Mashimának, hogy Mirajane ne haljon meg. -.- Mert ezért tényleg felesleges volt Lisannát "visszahozni a halálból". -.-
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #542 Dátum: 11 jan 29, 19:04:15 »

Ööö... Hol veri le Mashima-sensei "rendszeresen" MiraJane-en a port? o.O
Eddig 3x harcolt csak:
- Fried ellen,
- Öcsibogyó és a Zöld Tündér ellen,
- És most Azuma ellen.

Fried nem volt könnyű ellenfél, olyannyira, hogy a FT felét porba alázta volna.

Elfman "Szörny Lelke" szintén nagyon erős Take Over (talán hátránya a Sátán Lélekkel szemben, hogy nem tud repülni). És Evergreen sem kispiskóta, hiszen Elfmant Szörny Lélekestől együtt legyújtotta. ^^"

Az Azumás harc meg még friss élmény. Én pl. nem vártam egy ilyen dolgot. Mosolyog De jobban belegondolva mi mást várhattunk volna MiraJane-től? ^^ <--- Ezt jó értelemben mondom. Mosolyog

Az ösvényeknél a kérdőjeles "Nehéz küzdelem" pedig csak egy poén volt. Láttad te vigyorogni Elfmant és EverGreent, amikor meglátták a Sátán Lelkes Mirát? Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 29, 19:07:10 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #543 Dátum: 11 jan 29, 19:29:03 »

Jó, az a "mindig" talán kicsit túlzás volt, de az a bajom, hogy míg Erzánál alap, hogy úgyis lezúz mindenkit, addig Mira esetén közel sem ez a helyzet. :/ Pedig egy szinten vannak ők ketten. Szomorú
Erzánál gyengébbnek van feltüntetve. Szomorú Legalábbis nekem úgy tűnik, hogy ezt akarja Mashima érzékelteni. Szomorú Erza kb. soha nem fogyott ki a varázserőből, vagy ha igen, akkor is győzött mindig. Ez olyan igazságtalan. :/


Tényleg... nehéz küzdelem volt odaírva, nem könnyű.


Bocs, de muszáj volt hisztiznem, Mira (az egyik Nevet) fav karakterem, és nagyon fáj, ami vele történt. Sír


Konkrétan én sem erre gondoltam, azt hittem, Lisanna erősködik, hogy harcolni akar, így Mira nem tud a harcra koncentrálni. Végül is, alapjában véve ez történt, csak kicsit másképp. xD
Persze, tőle természetes, hogy megvédi a húgát, pont ezért írtam a múltkor, hogy Lisanna miatt nem fog tudni 100%-osan harcolni, mert most a visszakapott kishúga élete a legfontosabb számára. Mosolyog
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #544 Dátum: 11 jan 29, 19:44:00 »

Szerintem egyenlőre nincsenek egy szinten Erza és Mira. Nem azért mert nem erős, hanem azért mert hosszú ideig nem fejlesztette ezt a képességét míg Erza ezalatt az idő alatt tovább fejlődött. Abban a fiatal korban amikor ők egymással rivalizáltak egyformák voltak. Pont úgy mint Natsu és Gray. Viszont amikor leállt a mágusi élettel, azóta ő visszafejlődött Erzához képest aki viszont új képességekkel vértezte fel magát. Másrészt ki tudja mennyi erőt emészt fel egy erős démon megszállása. Az biztos, hogy egy erős lény megszállását kevesebb ideig tudja fenntartani mint egy gyengébb példányét.
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #545 Dátum: 11 jan 29, 20:45:41 »

Tetszett ez a fejezet. Nagyából ezt vártam Nevet. Még Meldy remélem elkalapálja Erzáékat és teljes lesz a boldogságom.
Naplózva
Jiijo
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1650



« Válasz #546 Dátum: 11 jan 29, 23:01:57 »

Király fejezet volt. Nevet Remélem azért Mira nem halt meg.  Neeem Nagyon kedveltem. Kíváncsi vagyok, hogy Urtear mire értette a "megszabadítós" dolgot. Ahogy láttuk, Zeref bepipult, szal' lesznek itt jó harcok. Most megint egy hétig várnom kell. -.-
Naplózva


Aláírásomat készítette: Kiru Hoshino
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #547 Dátum: 11 jan 30, 00:02:38 »

Ugyan már, Mira miatt nem kell aggódni, ez a Fairy Tail gyerekek, Makarovot szabályosan átlyukasztották és mégis él.
Mira egy Fairy Tail-es, mit neki egy közvetlenül bekapott, hatalmas robbanás, ez semmi.  Nevet Sőt, az se lepne meg, ha pár fejezet után már ő is talpon lenne, és ki tudja, talán valakinek erőt ad majd, hogy a barátság szellemében győzedelmeskedhessen...

Na, de elég a cinizmusból, nem volt ez rossz fejezet. Nevet
Mira vereségének én örültem, habár azon a ponton, amikor megláttam, hogy Lisanna egész jól van, kissé megijdetem... de szerencsére Mashima-sensei nem ment el odaáig, hogy egy feldühödött Lisanna elég legyen egy Purgatory-s ellen.
Natsu beájulásának is örültem, kész kabaré lett volna, ha ezek után még Hadesnak is nekimegy.

A borító engem se vágott hanyatt, Meldy drágának jobban örültem volna, dehát ez van.  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 30, 00:03:23 írta Spectra mester » Naplózva

dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #548 Dátum: 11 jan 30, 09:41:53 »

Tudjátok mire gondoltam?
Ha Mira esetleg tényleg meghalna akkor Makarw szerintem egy varázslattal átvinné belé a saját életenergiáját ,és akkor Mira élne az öreg meg meghalna.Mert szerintem Makarow tuti meg fog halni csak még nem tudni ,hogy.
Egyébként nem fura , hogy az egész szigeten pusztítanak Gildarts meg sehol ? Nevet
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #549 Dátum: 11 jan 30, 10:29:28 »

Mégis, hogy halnának meg? Az FT-ben ez lehetetlen Nevet. Bár azért két kezem összetéve imádkozom, hogy az öreg és Mira is a rövidebbet húzza.
Naplózva
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #550 Dátum: 11 jan 30, 10:49:09 »

Én csak az öregnek kívánom , hogy vére  le pihenjen, Mirának nem . Nélküle nem lenne ugyanaz , meg értelme sem lenne sok . Most kapta vissza a hugát és egyből meghalna á ez így nemfer. De Makarow halála enyhítené a dolgokat.
Zereft illetően kíváncsi leszek mi lesz mert eddig úgy ölt , hogy nem akarta most meg mérges szóval itt aztán lesz valami.
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 30, 10:50:21 írta dosreis » Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #551 Dátum: 11 jan 30, 11:24:30 »

Hát Mira azért csak ne haljon már meg. Hmm? Inkább Lisanna. xD


Amúgy kicsit furcsállom, hogy Mirának nagyobb baja esett, mint Lisannának, elvégre az utóbbi testére volt "rögzítve" a robbanó akármicsoda. Egy robbanásnál meg nem hinném, hogy számít, hogy a pecséttől úgymond "kifelé robban", tehát Mira felé, mert aki közel van hozzá, azoknak kb. ugyanúgy meg kellene sérülniük - a való életben meg ugye rögtön meghaltak volna mindketten. xD
Hiába védte Mira a testével a húgát, nekem gyanús, hogy Lisannának nem lett komolyabb baja.


Amúgy Urtear és Zeref egész cukik együtt. Urtearnek sikerült Zeref miatt emberi fejet vágnia. xD


Érdekesnek találom azt is, hogy nem értesítették a szigeten lévők rögtön Gildartzékat erősítésért, mihelyst GH megjelent.
Naplózva
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #552 Dátum: 11 jan 30, 12:07:36 »

Hát igen, én nagyon remélem, hogy Gildartzék felbukkannak. Előbb-utóbb nekik is fel fog tűnni, hogy valami nem stimmel, mert esetleg már vége kellett volna lennie a vizsgának és vissza kellett volna térniük a Fairy Tail tagoknak. Mert ha nem kapnak valami erősítést, akkor a szigeten lévőknek nincsen túl sok esélyük. (Ugyebár mindenki harcolt már a vizsgából kifolyólag, így nyilván fáradtabbak alapból, minta  frissen megérkezett GH).
De örülnék egy olyan belépőnek Friedtől, hogy "amíg ti itt harcoltatok, én körbeírtam a szigetet egy varázsképlettel, hogy aki a FT ellen mágiát használ az..."  Ördögi
Luxus viszont szinte biztos, hogy érkezni fog erősítésnek. Nem véletlenül volt már egyszer megrajzolva az egyik fejezet végén. Lehet, hogy pont Azuma lesz az ellenfele. Ha csak Lisannának nem ad valami brutális take overt Mirajane-nek  a súlyos megsebesülése (remélem nem fog meghalni) miatt érzett düh.
Zeref meg ideges. Urtearnek így 1vs1-ben nem adok túl sok esélyt.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #553 Dátum: 11 jan 30, 13:13:35 »

Mégis mit gondolsz meddig tartanak ezek a csaták? Ez az egész percekben mérhető a szájtépéssel együtt is. Ezalatt Gildartz vagy Luxus megtesz körülbelül egy kilométert? Erről tudomást kellene szerezniük és nem ártana, hogy tudjanak teleportálni, hogy odaérjenek.  Másrészt szerintem még sem az öregnek sem Mirának nem jött el az ideje. Mirának azért mert erős és fiatal az öregnek meg még van dolga Luxus ügyében. Legalábbis nem gondolnám, hogy itt a szigeten lenne vége akármelyiknek is. A csaták most 1:1-re állnak. Szerintem a vége 3:3 lesz és elviszik Zerefet. Én a magam részéről azt gondolom, hogy Meldy és Capricot veszíteni fog de az egyik egészen biztos. Ezért komoly veszteségek lesznek a GH és a FT számára is. Sőt én úgy érzem, hogy Meldy át is fog állni az FT-be a végén.
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 30, 13:20:34 írta rini67 » Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #554 Dátum: 11 jan 30, 13:56:04 »

Zeref ideges... és? Nevet
Ez még nem az a Zeref... a hírhedt fekete mágus még alszik. És nem fog csak úgy, magától felkelni... akkor nem kellettek volna Hadesnak a kulcsok.
Itt szerintem Urtear fog "győzni", olyan értelemben, hogy eléri a célját.

Naplózva

Oldalak: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!