24 jún 16, 04:44:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1852530 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
MiNamikaze
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 123


« Válasz #525 Dátum: 11 jan 23, 19:06:14 »

Általában a noname karaktereket írják így ki véglegesen.

poén, hogy itt igenis megjegyeztük a kiirt szereplő nevét, tekintve, hogy makarov makacsságának köszönhetően a szabály még mindig tartja magát, és ebben a mangában csak az halhat meg akinek shimon a neve...
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #526 Dátum: 11 jan 23, 19:45:18 »

Makarov 99% meg fog halni. Elő lett készítve a halála. Én úgy gondolom, hogy egy utolsó dobása lesz az öregnek. Megmenti valamelyik kölköt, vagy valamilyen mágiával feláldozza magát hogy a GH vesztéért.
Naplózva
tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #527 Dátum: 11 jan 23, 21:07:06 »

De ez már poén a Fairy Tailben, hogy míg másik mangáknál aztért "imádkozunk", hogy ne haljon meg az meg az a szereplő, mert így is sokat vesztettün már, addig a Fairy Tailben meg pont az ellenkezője van. Haljon már meg valaki xD
Naplózva
Nickycica01
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #528 Dátum: 11 jan 23, 22:39:47 »

Sziasztok!

Teljesen új vagyok itt a fórumon, nézzétek el, ha esetleg rossz helyen érdeklődöm vagy már korábban kérdezte más is. Az a gondom, hogy elkezdtem a Fairy tailt olvasni. Sajnos a 33-57-es fejezeteket nem találom. Hogy tudnám azokat is elolvasni magyarra fordítottan? Nagyon jó a fordítás is és maga a manga is, teljesen beleszerettem. Mosolyog
Köszönöm előre a segítségeteket!
Szép estét!

Niki
Naplózva
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #529 Dátum: 11 jan 23, 22:44:18 »

le lesz forditva az is idővel amugy ha nem akarsz várni ajánlom hogy azt a pár rászt nézd meg animébe nem sok 10-15 rész max
Naplózva
tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #530 Dátum: 11 jan 23, 23:39:10 »

Olvasd neten angolul kacsint Beírsz ilyen szavakat pl, hogy "fairy tail manga read", tuti kihoz egy jó oldalt. Mellesleg le lesznek azok a részek is fordítva, jövő héttől, mert beértük az aktuális mangát.
Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #531 Dátum: 11 jan 24, 01:34:12 »

Komolyan, már kilenc napja nem kérdezte meg senki:D
El fognak készülni azok a részek is, ahogy beértük az aktuális mangafejezetet. türelem mangát terem^^
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Nickycica01
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #532 Dátum: 11 jan 24, 10:22:16 »

Köszönöm a segítséget, de én nem a türelmetlenség miatt írtam, pusztán azt hittem, hogy valamilyen okból kifolyólag (pl. jogi dolgok meg hasonlók) el lettek távolítva. Volt már példa ilyenre más oldalakon is. Mostanra már tudom, hogy még nem készültek el... Még egyszer köszönöm.
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #533 Dátum: 11 jan 24, 15:02:18 »

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/035/15
nagyon jó hogy pótolva lesz, de nem 3 ember nézi át mielőtt bekerül? és akkor " mennyünk " Nevet
Naplózva
tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #534 Dátum: 11 jan 24, 18:17:50 »

és most az aktuális mangával mi lesz? :S
Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #535 Dátum: 11 jan 24, 20:55:51 »

Az is kint lesz előbb utóbb.
--
Zer0, köszönjük a hibajelzést, majd javítva lesz. Akárhány ember nézi át, mindig van lehetőség, hogy valami hiba mindenki szemét elkerüli.
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #536 Dátum: 11 jan 25, 07:50:21 »

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/035/15
nagyon jó hogy pótolva lesz, de nem 3 ember nézi át mielőtt bekerül? és akkor " mennyünk " Nevet

Javítva. Legközelebb, kérlek, a "Hibabejelentés" témában jelezd, itt: http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=175.0

« Utoljára szerkesztve: 11 jan 25, 07:51:26 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #537 Dátum: 11 jan 29, 15:17:57 »

Kinn van már az új fejezet  Nevet Nevet Nevet Nevet

és nagyon durva hogy .......nem lövöm le olvassátok  Nevet

Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #538 Dátum: 11 jan 29, 15:27:45 »

Na most izgulhatok 1 hétig remélem Mira nem halt meg, ez annyira snassz lenen épphogy visszatért az egyik erre meg hal a másik. Hú Zeref dühös , na ebből mi lesz ?! Nevet
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #539 Dátum: 11 jan 29, 17:03:27 »

Natsu szépen legyújtotta Zancrow-t, de úgy tűnik az Aetherionhoz hasonlóan az istenek lángja sem túl egészséges kaja. ^^" Vagy lehet, hogy mivel a saját mágiáját kinullázta, Zancrow-ra meg visszaküldte amit bekajolt, így ő most mágiaügyileg rottyon van. ^^"

Egy fontos dolog, mielőtt félreértés lenne:
A Take Over-es mágusok varászereje nem arra szolgál, hogy a szörny/állat/stb formájuk erejét fokozzák, hanem, hogy annak tudatát elnyomják. Vagyis ha használják a Take Over-elt szörny erejét, de nincs elég varázserejük, akkor a szörny elfoglalja a testüket és onnantól csókolom. ^^"
MiraJane pedig "ezen" a napon EverGreen és Elfman ellen már használta egyszer a Sátán Lelket.

Az a nyomi Azuma meg legalább volt olyan gerinces, hogy a robbanás után nem piszkálta őket tovább.

Az utolsó előtti oldal utolsó előtti képen az a fej Urtear-től... huh... mondjuk úgy, hogy nem jellemző rá. Nevet
De vajon mitől akar megszabadulni vagy mitől akarja megmenteni magát, amihez Zeref segítsége kell...? Lehet, hogy a mágiájának van valami mellékhatása saját magára nézve?

________________

Ja, és a színes borítótól nem estem hasra... Nem rossz, nem rossz... de nekem nem jött be. ^^ Egy Hét rokon a Purgatóriumból borító jobban tetszett volna. ^^

« Utoljára szerkesztve: 11 jan 29, 18:11:37 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!