24 jún 16, 06:38:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1852850 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
echoCHANNEL
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 130



« Válasz #510 Dátum: 11 jan 21, 16:16:51 »

Szerintem Makarovnak most, hogy is mondjam szépen " ki kellene íródnia" a sorozatból, a FT-t meg le kellene, hogy verje  a GH. Lehet, hogy túl drasztikus vagyok, de szerintem ez a sok veszteség, csak jót tenne a mangával. Sztem a mangaka is tudja, hogy nem húzhatja mindig ugyanarra a kaptafára fel a sztorit (remélem). Ez az 1. alkalom, hogy a FT ellen szurkolok, normálisan lelkiismeret furdalásom van  Pojén
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #511 Dátum: 11 jan 21, 18:30:56 »

De nincs itt se Gildartz se Luxus se senki. Velük sem mondanám, hogy erősebb, de mivel ők ókor sem tartanak az FT-vel, így nyugodtan kijelenthetem, hogy lényegesen gyengébb az FT, mert bár a GH ha jól láttam kevesebb emberrel jött ide, de ha tévedek akkor elnézést. De Meldyre, vagy arra az idióta kecske csökevényre gondolok, hogy ők egyedül álltak oda kettő ellen Meldy nem is akárkik ellen, míg a másik első körben igen lealázta Lucyékat (bár a vége szinte biztos az lesz mint általában) szóval én még mindig tartom azt, hogy jelenleg az FT klasszisokkal gyengébb.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #512 Dátum: 11 jan 21, 20:05:12 »

Többen jöttek csak velük már feltörölték a padlót a TF tagjai. Akiket meg mégsem ők rendeztek le azt a saját nagyágyúik fektettek ki. Meldy mágiájáról nem tudunk semmit még. Így arról nyilatkozni dőreség lenne részemről. Nem tartom kizártnak, hogy Erzát és Juviát leveri. Viszont Caprico-t szerintem leverik így vagy úgy. Ha a sebességre alapoz mindent akkor megfogják. Jó edzést kaptak ebből a szempontból Racertől és a jég meglehetősen csúszós tud lenni egy gyorsan mozgó személy lába alatt. Másrészt Lucy is leteheti a voksát valamelyik csillagszelleme mellet. Kipróbálhatja az újonnan beszerzett tagok közül valamelyiket.
Naplózva
MiNamikaze
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 123


« Válasz #513 Dátum: 11 jan 21, 20:17:32 »

valahogy bennem mindig az volt, hogy erza nagyon túl van becsülve...
sztem is kiváló harcos, mert erős és nagyon okos is, de nem tarom igazi nagyágyúnak. pl natsuban sokkal több lehetőséget látok, de akár greyben is, és itt most nem arra gondolok, h natsu a főszereplő és ő nagyon erős lesz az idő múlásával... persze többször bemutatta már a tudását (ahogy midnightot lerendezte az nagyon szép volt), de nekem ez inkább csak az s-osztályú rutinnak tűnik már egy jó ideje, szal sztem itt az ideje, h ő is vereséget szenvedjen (mondjuk meldytől)
sztem natsu elveri zancrowt, és én nem tartom kizártnak, h befigyel még vmi önfeláldozós cucc a nagypapi részéről amikor natsu már kimerült és a gh céhmestere akinek most nem jut eszembe a neve xD akarja majd megölni.
holnap meg már jön is a feji...
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 21, 20:18:31 írta MiNamikaze » Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #514 Dátum: 11 jan 21, 21:34:55 »

Mondjuk, ha már Luxust megjelenítették, valószínű, hogy majd megjelenik, mint a nagy hős, összevissza áldozza magát, és majd közre fog játszani, hogy odaverjék a GH-t. Valahogy nem lenne értelme "csak úgy" megjeleníteni egy-két manga oldalon, ok nélkül. Minimum átveszi a családi foglalkozást, ez szinte biztos...
Naplózva
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #515 Dátum: 11 jan 22, 23:25:15 »

Érdekes fejezet volt. Zancrowot végül is legyőzték. Számítani lehetett rá , de azért közepesnek egész jó volt.
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #516 Dátum: 11 jan 22, 23:31:49 »

Hmm ezen a fejezeten, csak mosolyogni tudtam. Ez egyszerűen nevetséges volt engem nem érdekel, hogy Natsu a főszereplő, de gyerekek azért, hogy ő képes ezt a lángot is bezabálni, csak azért mert ideges nevetséges. Pont ettől féltem itt nem fog kikapni az FT, ahogy máshol sem, mert van itt Natsu, Gray stb-stb tulajdonképp Natsu a klinikai halál állapotában volt és jön egy feltámadás és lealázza a fél világot, mint valami rossz Jackie Chan film :/. Az utolsó reményem Meldyben van, hogy tövestül eltapossa Erzáékat.
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 22, 23:36:25 írta Train » Naplózva
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #517 Dátum: 11 jan 22, 23:33:58 »

Semmi szokatlan Natsu legyőzhetetlen.   Gondolkozik
Kishi féle magyarázó ábra néha el kéne , mert az ilyen hihetetlen megoldások légből kapottnak tünnek.
úgy néz ki a harcnak vége , valszeg erzáék a következők a cím alapján.
Tetszik mennyire jól bánnak velünk köv rész 25 oldal

Érdekes Natsu kezével kreálja az isteni fekete lángot , eddig nem úgy volt amit megevett azt megerősített a saját lángjával és csak "visszaköpni" tudta ?
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 22, 23:41:28 írta Banzai » Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #518 Dátum: 11 jan 22, 23:47:35 »

Train tökéletesen összefoglalta ezt a fejezetet...

Egyébként a következő fejezet szerintem nem Erzáékról, hanem inkább már akkor Miráékról fog szólni, elvégre ő meg Lisanna a tesók...
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 22, 23:49:23 írta Den » Naplózva

MiNamikaze
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 123


« Válasz #519 Dátum: 11 jan 23, 14:32:54 »

hát nem tom lehet én vagyok elfogult, de én nem látom ennyire drámainak a helyzetet...
inkább örülök neki, hogy legalább volt vmi indok a lélekállapoton kívül a láng megevésére.
sztem narutonál se volt ez másképp mint most van natsuval, mert ha belegondolunk ő mindenkit legyőzött egészen sasukéig (haku, kiba, neji, kabuto + a rasenganja nagyobb lyukat ütött a víztározón mint sasukéé, asszem ez is siker xD) ahol kapott egy emberes verést, és remélem natsu is mostanában kapja majd meg ezt a "pofont az élettől", de azt sem szabad elfelejteni, hogy bár mindenki azt mondja milyen gáz, hogy mindenhol kisegítik, azért ebből is látszik az, hogy bőven segítségre szorul ő is...
és én is azt remélem egyébként, hogy itt kikap a Fairy Tail...
Naplózva
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #520 Dátum: 11 jan 23, 15:37:55 »

na beértem a mangát én is szóval irok egy véleményt a jelenlegi helyzetről: nem nagyon látok nyerési esélyt a FT nek de nekem tetszene egy olyan fordulat hogy luxus (esetleg gildartz) megérkezik és a váratlan érkezésével megsebzi Hádészt és esetleg ez visszavonulásra készteti a GH t vegy megszerzik zeref et és elmennek nyerni itt a FT nem tud szerintem
Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #521 Dátum: 11 jan 23, 16:36:03 »

Nekem kifejezetten tetszett, hogy Natsu nyert. Nevet Annak külön örültem, hogy nemcsak a felfokozott érzelmeinek volt betudható az, hogy elverte az ellenfelét, hanem használta az eszét, és lenullázta a mágikus erejét. Mondjuk ennek a módszernek az elvét valóban jobban ki lehetett volna fejteni, hogy az ok-okozati összefüggéseket megértse az olvasó...


Ééés a következő fejezetben valószínűleg Miráék lesznek. *.* Illetve csak Mira érdekel. Bízom benne, hogy Lisana nem csinál semmi hülyeséget, mert Mira még egyszer nem engedheti, hogy baja essen, viszont ha a húgára kell figyelnie, akkor nem fog tudni 100%-osan a harcra koncentrálni, szóval ezt szerintem Miráék igencsak elbukják. :/


Valamint... lesz színes borító. Nevet Remélem, GH lesz rajta, nagyon kíváncsi vagyok Meldy hajszínére. Tuti olyan lesz majd, amire a legkevésbé gondoltam. :"D
Naplózva
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #522 Dátum: 11 jan 23, 16:41:08 »

Ha Miráék jönnek szerintem biztos nyernek , mert Lisana épp hogy visszajött az "életbe"(mármint a többiek életébe mert azt hitték hogy meghalt), és szerintem nem irnák ki újra.
Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #523 Dátum: 11 jan 23, 16:45:01 »

Hát ja, sajnos ettől tartok én is, hogy nem írják ki újra. :/ xD

Amúgy "viccet" félretéve: úgy is el lehet veszíteni egy csatát, hogy nem hal meg egyik fél sem. kacsint FT eddig folyamatosan úgy nyert meg minden harcot, hogy nem ölték meg az ellenfeleiket. Pontosan
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #524 Dátum: 11 jan 23, 18:20:02 »

Ez jellemző nagyon-nagyon sok mangára. Nem az a célja a történetnek, hogy kimúljanak a karakterek. Persze mindig voltak és lesznek is ilyen esetek de elenyésző számában fordul elő. Általában a noname karaktereket írják így ki véglegesen. Másrészt a főhős teszi ezt legkevésbé. A másodlagos szereplők és a gonosznak beállított karaktereknél mutatják ezt a legtöbbet, hogy megölik az ellenfelet. Akkor ebben a történetben is egy mangával ezelőtt mikor Z elégette a beosztottakat is.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!