24 jún 16, 08:17:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1853108 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #405 Dátum: 11 jan 02, 17:30:32 »

a Lacrima az olyan dolog, ami varázserővel bír. Sokféle lacrima van: ami világít, ami képes tud közvetíteni (mint a webcam), és a többi. És ez a lacrima, ami be van ültetve Luxusnak, az egy nagyon-nagyon ritka dolog, ami egy sárkány erejét IMITÁLJA. (ha valamit rosszul tudnék, akkor bocsánat)
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #406 Dátum: 11 jan 02, 19:42:38 »


Gildartz ellen ugyan az volt mint Gérard-nál, Luxusnál és Zeronál, egy kivétellel; itt Natsu csak magára számíthatott. Nem jött Gazille, hogy megmentse 1 percnyi harc után a haláltól( húzta egyáltalán 1 percig Luxus ellen Gazille nélkül?xD), nem volt ott Etherion amit megehetett volna, és Gérard se jött, hogy feltápolja egy über lángmágiával; és ezek nélkül ennyit ér egy powerhouse kari ellen.


Legyen Den, igazat adok neked, nem volt senki aki segített neki, de az erejét akkor is el lehet ismerni Natsunak. Gildartz nagy valószínűséggel az eddi összes ellenfelet megverte volna, sőt, ha most ott lenne, nem lenne nagy gáz.

azt mondtam, hogy nem feltétlenül, nem azt, hogy tuti, hogy nem csillagszellem. majd kiderül, bár a mágiája idáig tetszik Nevet

1: amikor Makarovtól először látjuk a Fairy Law-ot, akkor ugye minden ellenség meghal egy bizonyos körzeten belül. Az a dagadt az Elemi Négyesből miért élt még? mert az a Fairy Law után még hátba akarta támadni Makarovot.

A támadás se Gazille-t, se Juviat nem ütötte ki, valószínűleg a mester csak azokra az árnyék nyavalyákra  alkalmazta. Amúgy Luxus is használta, mégse halt meg senki.
A második kérdésre én is szeretném tudni a választ.

Gildartz mint céhmester? Érdekes lenne, az biztos.
Luxus szereti a céhet, legalábbis, amikor elsütötte a Fairy Law-ot, akkor is mindenki megúszta, mert kedvelte őket, csak még magának sem akarta bevallani. A véleményem szerint a mester az unokáját szerette, és azt szerette volna, ha ő követi a céhmesterek között.

A Sárkánylacrima szerintem nem a sárkányban található, inkább mesterségesen van előállítva.
Ha megnézitek az eddigi sárkányölőket, akkor igaziak a főbb elemekből tevődnek össze, (például a kínai elemek: fa tűz, föld, fém, és víz,  a nyugatiak föld tűz víz és szél), míg a lacrimások inkább mellék elemek birtoklói. És ha jól gondolom akkor a titkos technikákat csak az igaziak tudják használni. Engem most az izgat, hogy a fekete sárkány melyik elemnek a sárkánya volt.
Naplózva
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #407 Dátum: 11 jan 02, 19:55:22 »

Bennem mindig az a gondolat élt, hogy Makarov utódja Erza vagy Mirajane lehetne.
Mistgun, Laxus, és Gildarts hiába voltak olyan erősek/erősebbek, mint a lányok, mégsem töltöttek a céh tagjaival annyi időt, nem ismerik annyira őket.
A lányok erősek, intelligensek, Erza képes megfegyelmezni az egész céhet, Mira pedig a mosolyával levenni a lábáról mindenkit.
Natsu is kijelentette, hogy Laxus nem ismeri a céh tagjait, így ő "erővel" akart céhmester lenni, ami nem sikerült. De most, hogy észhez tért, már biztosan több esélye lesz.. Lehet a nagyapja halála után érzett fájdalom..a közös érzés, élmény majd összekovácsolja a srácokkal..
De én akkor is szívesebben láttam volna Erza/Mira-t, vagy a duót közösen a céh élén!  Nevet
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #408 Dátum: 11 jan 02, 20:12:34 »

1: amikor Makarovtól először látjuk a Fairy Law-ot, akkor ugye minden ellenség meghal egy bizonyos körzeten belül. Az a dagadt az Elemi Négyesből miért élt még? mert az a Fairy Law után még hátba akarta támadni Makarovot.

A támadás se Gazille-t, se Juviat nem ütötte ki, valószínűleg a mester csak azokra az árnyék nyavalyákra  alkalmazta. Amúgy Luxus is használta, mégse halt meg senki.
A második kérdésre én is szeretném tudni a választ.

Luxus szereti a céhet, legalábbis, amikor elsütötte a Fairy Law-ot, akkor is mindenki megúszta, mert kedvelte őket, csak még magának sem akarta bevallani.

A Fairy Law csak azokra hat akik iránt a használó szívből jövő dühöt és/vagy gyűlöletet érez/táplál a technika alkalmazása közben is, pontosan ezért nem ütötte ki az elemi négyest csak Jose-t és az ő kis "árnyék nyavalyáit".

Pontosan emiatt nem hatott, akkor sem amikor Luxus alkalmazta.

(Chakra bocs az Off-ért.)


Én viszont amióta Luxus elment, azt várom, hogy mikor jön vissza és lesz céhmester vagy, hogy mikor jön meg a hír Makarovnak, hogy Ivan megölte valami csata közben, úgy látszik az első jön be (legalábbis remélem).
Egyébként érdekes, hogy minden "gonosz" szereplő eddig egy ideológia mögé bújva cselekedett, kíváncsi vagyok, hogy a szív logikájával Hades gondolatvilágát is át tudják-e majd írni, formálni.
Mindenesetre érdekesnek ígérkezik.
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 02, 20:14:05 írta heo » Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #409 Dátum: 11 jan 03, 16:27:16 »

Azért Makarovnak volt oka gyűlölni a dagit az Elemi Négyesből, mert ő fosztotta meg a varázserejétől.
(Ugye ezen a héten lesz már manga?)
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #410 Dátum: 11 jan 03, 17:39:50 »

FT manga elvileg jan. 8-ig nincs. Ami e hét szombat. Vagyis akkor már várhatjuk. ^^

Rini67:

Ahogy a visszaemlékezésben láthattuk, Makarov is majd kiesett a szemén, amikor Purehito őt jelölte ki következő mesternek. Nevet Mégis jó mester lett a kisöregből. ^^

Banzai:

Válaszomat lásd >>itt<<.




Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #411 Dátum: 11 jan 03, 20:27:21 »

Chakra - Azt nem tudhatod, hogy mi volt az öreg álma. Lehet, hogy pont az, hogy ő vezesse a céhet. Erre utal az is ahogy Luxust is lerendezte. Az meg, hogy meglepődött és ilyen képet vágott az egyáltalán nem jelenti azt, hogy nem szerette volna ezt csinálni. Inkább nem érezte alkalmasnak magát még az ilyen feladatra vagy teljesen váratlanul érte a felkérés. Én inkább az utolsóra tippelnék. Nagyon meglepődött a felkérésen és nem igazán értette, hogy miért történt ez. Pontosan a mostani rész adta meg számára a választ ahol szintén ledöbbent a válaszon és megint csak majdnem kiesett a szemén meglepetésében.

Másrészt ha csak magadra gondolsz. Ha nem szeretnéd az animéket, mangákat akkor nem is csinálnád ezt vagy nagyon nem szívesen tennéd amit csinálsz. Csak az lehet jó vezető, irányító aki szereti azt amit csinál, máskülönben mindig kifogást keresne és azt keresné, hogy hogyan nem lehet megoldani valamit.
Naplózva
tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #412 Dátum: 11 jan 09, 11:27:04 »

Végre kijött az új rész, és a Naruto-kun.hu is megmaradt. Kell ennél szebb nap az életben? Nevet
Caprico szerintem most már 100%, hogy csillagszellem, mert Lokinak volt egy kisebb reakciója a kecskére.
Az első kép meg *bloááá* nem szép xD Mellesleg azt hittem, hogy lesz valami nagyobb történés, de nem lett, kivéve az, hogy van olyan láng, amit Natsu nem tud megenni.
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #413 Dátum: 11 jan 09, 11:40:34 »

Abban egyetértünk, hogy szép nap a mai, és igen az első kép kicsit sokkoló.
Az a Zancrow vagy kicsoda az a tüzes koma, ha jól vettem ki valamilyen isten-ölő? Nem valami jó angol tudással rendelkezek.  >.<#. Ezek alapján eléggé érdekes meccsnek nézünk elébe köztük.
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #414 Dátum: 11 jan 09, 12:26:50 »

Jó kis fejezet volt ez végre körvonalazódnak a dolgok Nevet

Zancrow állítása szerint  Istenölő( még jó hogy nem Istengyilkos ) és az ereje jóval Natsu ereje felett van mert az Isten  tűzét használja amit Natsu nem tud megenni.

Hades elmondása szerint az összes GH-s mágiája az Elveszett mágiák közé tartozik vagy közel van hozzá. Ugy tűnik Ft-nek eddig nincs sok esélye. Ja és szegény Makarov valószinű hogy meghalt. Neeem
Kéne a FT szövetségeseinek megjelenése mert még vacakabbul álnal mint az Oración Seis ellen.

Kialakultak a párharcok is :

Natsu vs. Zancrow
Gray,Loke, Lucy,Cana vs. Caprico   Loke reakciója alapján Caprico csillagszellem és igen magabiztos trhát erős lehet ha beválal 4 FT-st.
Elfman,Evergreen vs. Rustyrose  remélem Elfék szétdarálják a cicafiút mert annyi dolguk lenne csak hogy Evergreen szemét használva kővé változtatják de amilyen hiúnak néz ki a gyerek elképzelhető hogy az ellenfeleire se éz rá.
Juvia,Erza vs. Meldy   érdekes párharc kivi vagyok Meldyre lehet megizzasztja rendesen Erzáékat
Lisanna,Mirajane vs Azuma   ha nincs Mira démon formában nem sok jót jósolok nekik

Ultear keresi Zerefet ugy hogy neki ott lesz szerepe. A dagadék(Kain Hikaru) meg végsirja az arc-ot mert nem találkozott senkivel.Eddig teljesen haszontalan karakter.

Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #415 Dátum: 11 jan 09, 12:51:37 »

Hú, ez komoly volt. Nevet

Ezek szerint mind a 7 Purgatóriumos tag Elveszett Mágiával nyomul. Zancrow Istenölő mágiáján néztem egy sort.

Meldy-ről az a kép amúgy tök jó volt, amikor mondja, hogy a csata elkezdődik. Nevet
Tápos lehet, ha így bevállalta Erzát és Juviát, 2 vs 1 -ben. A jelenlegi felállás szerint neki van a legnehezebb dolga. De remélem ő nyer. Ördögi

Naplózva

Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #416 Dátum: 11 jan 09, 13:24:30 »

Ájj ez nagyon tetszett Mosolyog Natsu jól megszívta elmebeteg ellenfele igen csak magas szinten táncol Nevet. Meldy aranyos változatlanul remélem lezúzza a két nőstényt Nevet.
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 09, 13:25:32 írta Train » Naplózva
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #417 Dátum: 11 jan 09, 13:31:25 »

Ez nagyon jó fejezet volt.
És persze, hogy a Grimore heart akkor érkezett, mikor Fried, Bixlow és Gildartz nagy unalmában hazament.
Natsu, Wendy, macskák vs. Zancrow összecsapás eléggé veszettnek néz ki, hacsak Wendy nem aktivizálja magát kicsit.
Cana, Lucy, Loki, Gray vs. Caprico, szerintem is Caprico csillagszellem, a kérdés az, hogy a fennmaradó két csillagszellemet (Pisces és Libra) hasznája, vagy csak úgy harcol. Csillagmágus csillagszellem azért ütne.
Juvia és Erza talán a legütősebb csoport, így az ellenfelük is biztosan az egyik legerősebb a GH-ban.
Lisanna és Mira elég meglepő, ha nyerni tudna, bár lehet, hogy nagy nehezen megverik az ellenfelük.
Elfman és Evergreen, hát itt is meglepődnék, ha saját erőből nyernének.

Ám Luxust nem véletlenül mutatták az előző fejezetben. Valószínű nem a céhmesternek megy neki azonnal, hanem besegít valahova szerintem. (szerintem vagy Natsuéknak, és lehordja őket, amiért ilyen gyengék, vagy Evergreen-nek és őt hordja le, amiért annak ellenére, hogy a Raijinshi tagja volt, ilyen gyenge)

És nagyon remélem, hogy Gildartz is visszatér. Látni szeretném úgy harcolni látni, hogy picit el is fárad.
Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #418 Dátum: 11 jan 09, 14:58:53 »

Meldy nagyon szép volt, amikor mondta, hogy harcolni fognak. Szerintem megvan az új avám. xD

De miért pont Erza ellen? :@ Ellene menjen csak az a csicska Urtear. Nevet Bár, szerintem Meldy-t "legyőzik", és utána Erza meg Gray összefutnak valahol, és mennek Urtear ellen. *.*


A harcokat illetően a számításaim nagyjából bejöttek. Zancrow Natsu ellen, Caprico Lucy és bandája ellen.
Ha Caprico Lucy-é lesz, azt hiszem, a későbbi ellenségeik igazán felköthetik a gatyájukat. Nevet


Ez a Mira vs. Azuma nem jön be. @.@ Lisana meg menjen csak harcolni, ha ennyi esze van... Mira démon formája valamilyen szinten ellenálló, remélem, ő nyer. *.* Luxi ha jön, jöhetne nyugodtan neki segíteni. Ámor


Kíváncsi leszek arra a 7 tiltott mágiára, ebből kettőt (a fekete tüzet és az időmágiát) már ismerünk. Meldy-é érdekel a legjobban. xD (Ja meg Azuma robbanásos dolga is ott van, meg láthattunk picit Capricótól is, de azt, hogy mi is konkrétan a mágiájuk, még nem.)


Amúgy Evergreen mekkora volt már, ahogy leidiótázta RustyRose-t. Nevet Bírom ezt a csajt. Nevet


Nekem amúgy a Seven Kin of Purgatory-ról a 7 főbűn jutott eszembe valamiért... Gondolkozik


A borítóról meg az, hátha jönnek más céhek is segíteni FT-nek, bár erre kicsi az esély. Szinte semmi. :"D Bár, ha Friedék és Luxi is jönnek, már az is jó. Mosolyog
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #419 Dátum: 11 jan 09, 15:19:57 »

Én nem féltem őket egy picit sem. Valahogy megoldódik a dolog. Valamilyen szinten örülnék ha kicsit elkennék az FT tagok száját de ezt itt, ezen a szigeten nehezen tudom elképzelni. Nagyon nagy égő lenne számukra ha itt vereséget szenvednének. Biztos lesznek vesztes meccsek, de összességében valamilyen szinten győzedelmeskednek. A kérdés csak az, hogy milyen áron. Azért ha megnézed, megint olyan párosítások lesznek amit előre elterveztek. Natsu olyant kapott párba akinek a tűzével nem bír. Mellesleg csodálkoznék  ha a meccs végére valahogy ne tudná megenni azt a tűzet valamilyen formában. Natsu amilyen, biztos, hogy bepróbálkozik mint az Etherionnál is. És a többiek is hasonlóan megkapta a maga megfelelő párját. A nagy kérdés szerintem Urtear, hogy mit és hogyan akarja elkapni  Zerrefet hiszen ő azt mondta, hogy csak Natsu képes megölni őt. Tehát elkapni ettől még ellehet és itt jön az amit mondtam korábban. Ez lesz az ára a FT győzelmének?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!