24 szep 26, 05:32:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1988049 alkalommal)
0 Felhasználó és 139 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #435 Dátum: 11 jan 11, 21:01:24 »

Szerintem ezt tudja. Mármint, hogy volt tanítványa az anyjának az ő eltűnése után. Nem lepődne meg rajta, viszont annál jobban élvezné a szórakozást velük.
Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #436 Dátum: 11 jan 12, 17:06:27 »

Chakra, én mindig hangoztattam, hogy egy Erza és Gray vs. Urtearnek örülnék nagyon, mert Gray ugye Ur ex-tanítványa, Erza pedig az Urtear által irányított Gérard szerelme. Nevet Szóval nagyon adja magát egy ilyen harc, mert szerintem Urtearhez Gray egymaga (bármennyire is imádom) szerintem kevés. Mosolyog


Annak idején, amikor az elátkozott szigetre mentek Grayék, akkor ha jól rémlik, Urtear volt az az álarcos fickó, aki segített Lyonnak, szóval úgy gondolom, Urtear nagyon is tisztában van azzal, hogy Gray és Lyon meg Deliora kicsodák, és mi történt velük. Inkább Graytől várok meglepődött fejet majd. Nevet (Főleg, ha esetleg kiderül, hogy Urtear egy kis jég mágiára is képes, az anyjának hála.) :"D


Az animét most kezdtem el nézni, és bevillant, hogy Hades azt mondta, hogy a Purgatórium 7 tagját már régóta képzi. Akkor Urteart csak úgy elrabolta Urtól? :O Nagyon várok majd az öregtől vagy Urteartől egy flashbacket, mert egyre jobban izgatja a fantáziámat, hogy anya és lánya hogy szakadtak el egymástól. Talán Urtear is azért utálja Urt, mert az anno nem tudta megmenteni őt Hadestől.
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #437 Dátum: 11 jan 12, 17:41:36 »

Lehet én emlékszem rosszul, de Ur úgy tudja/ta, hogy a lánya(Ultear) meghalt nem?
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #438 Dátum: 11 jan 12, 17:47:35 »

Én is úgy emlékszem, hogy úgy tudja.
De ha pl. Hades csak úgy egy nap bekopogtatott Ur-hoz, aztán a lányát csak úgy bepakolta egy zsákba és meglépett vele, akkor vajon Ur mennyire bizakodhatott abban, hogy még látni fogja Urteart? Elkönyvelte halottnak.
Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #439 Dátum: 11 jan 12, 19:20:26 »

Nem hagyta volna hogy csak úgy elvigye.Utánament volna és harcolt volna vele.
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #440 Dátum: 11 jan 12, 19:40:11 »

Először nem értettem, miért is írjátok, hogy Ur azt hitte, halott a lánya. De leesett, hogy így bukott az az elméletem, hogy Hades elrabolta Urtól Urteart. Jó, akkor 2. verzió: Urtear azért utálja az anyját, mert az azt hitte, meghalt, így nem ment Hades után megkeresni őt. Nevet


Mindenesetre nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi hogy volt anno. Nevet Hogy hihette azt Ur, hogy meghalt a lánya? Gondolkozik Lehet, hogy valaki felélesztette Urteart, miután meghalt. :O
Szóval tuti, hogy a "hullája" csak azután tűnhetett el annak idején, miután Ur megbizonyosodott a lánya haláláról, mert másképp biztosan nem nyugodott volna bele az elvesztésébe, és ment volna megkeresni. Tehát az a verzió megint kilőve, hogy valahol az eszméletét vesztette Urtear, Hades bácsi megtalálta és hazavitte. Nevet


Sírból tuti nem ásták ki Urteart, annyit nem érhetett Hadesnek a kiscsaj. Nevet
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #441 Dátum: 11 jan 13, 18:31:59 »

Válaszomat lásd itt: http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=3775.msg564239#msg564239 ^^
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 13, 18:34:37 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #442 Dátum: 11 jan 15, 15:09:30 »


Na ez egy FAXA rész volt  Nevet még több ilyent .
"God slayer my ass "     >.<#
 Végén azt hittem Natsu tényleg fél , hát igen de nem úgy  Ördögi

Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #443 Dátum: 11 jan 15, 15:22:59 »

Hmm ki jött volna már új fejezet csak én nem tudok róla :O?
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #444 Dátum: 11 jan 15, 15:42:04 »

Bizony kijött. ITT
Zancrow pont olyan, mint amilyet vártam, remélem ez a harc animeben különösen nagy figyelmet kap majd, mert mondhatni forró a hangulat.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #445 Dátum: 11 jan 15, 15:53:37 »

Köszöntem a linket nagyon jó volt. Zancrow, ahogy számítottam rá nem normális Nevet. Nem gondoltam volna, hogy a trottyos még életben van. Natsu az utolsó képeken brutálisan fest nagyon tetszik Mosolyog nagyon várom a folytatást.
Naplózva
ronandinho
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 241



« Válasz #446 Dátum: 11 jan 15, 18:09:01 »

Nagyon jó rész volt, úgy tűnik most kezdődik az igazi harc kíváncsi leszek most Natsu új erejével. Remélem gyorsan legyőzi az őrültet és elvinné a papit Wendyhez és meggyógyítaná nem akarom, hogy meghalljon Neeem
Naplózva

dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #447 Dátum: 11 jan 15, 19:57:51 »

Én remélem látványos harc lessz ez , bár biztos az lesz a cím is utalt rá : a sárkány isten briliáns lángjaasszem ez volt az.
De ez is j rész volt ,k icsit narutos beütése volt mármint az a fekete tűz amit nem tudodtt Natsu megenni meg a nevek , hogy kagutsuchi. De ez bíztato , hogy még él a nagypapi.
Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #448 Dátum: 11 jan 15, 20:43:55 »

Kagutsuchi....  A Mai-HiME végén a ott van jó pár mitológiai lényről egy rövid összefoglalás a Static Subs jóvoltából.
Kagutsuchi Honokaguchi-n alapúl, a tűz istene a japán mitológiában. Két isten gyermeke, Izanami no Mikoto és Izanagi no Mikoto-é. Honokaguchi születésekor az anyját, Izanamit halálra égette. Akár emiatt, akár nem, de Izanagi lefejezte őt a Totsuka karddal....

és tényleg jó kis ch volt:)
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #449 Dátum: 11 jan 15, 20:45:40 »

Nekem ez a rész nem igazán jött be. Az jó, hogy Natsu látta Makarovot, legalább fel lett tüzelve. Szegény Happy. Szomorú


De hogy Caprico így kiütötte Lucy-ékat. ._. Remélem, Loki és Lucy beleadnak mindent; Gray úgyse fog túl nagy csalódást okozni. ;D


Elkezdtem nézni az animét, és pont ma néztem azokat a részeket, amikor Luxika megrendezte a "ki a legerősebb FT-s" versenyt. Nevet Erre Miss Fairy Tailek voltak a manga címlapján. Nevet (Abban az arcban volt ugyanis a választás.) Nyelvesít
Naplózva
Oldalak: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!