24 jún 18, 04:49:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 76 77 [78] 79 80 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1857942 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #1155 Dátum: 11 júl 25, 06:10:49 »

Ejj, Mashima-sama, de perverz vagy, még a kislányokat is levetkőzteted! ikszdé
Csak így tovább! ikszdé
Ja, és hajrá Luxus!
Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #1156 Dátum: 11 júl 25, 08:14:16 »

Az volt még vicces amúgy, hogy Gray akadt ki azon a legjobban, hogy Wendy meztelen, pont az, akinél csoda, ha legalább egy boxer van rajta. ikszdé
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #1157 Dátum: 11 júl 25, 09:38:10 »

Én kicsit csalodott vagyok. Nem a mangában hanem Natsuban. Szerettem volna látni egy brutális dragon force-t. Egy epic üvöltést Natsu-tól mögötte Igneel-el a háttérben + a pikkelyeket Natsu arcán =D Megmondom őszintén erre vártam =D de ami késiknem múlik  Kúl
Naplózva


Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #1158 Dátum: 11 júl 25, 09:57:52 »

Szerintem az már nagyon sok lett volna, igazából ahhoz képest, hogy milyen erősnek lett beharangozva GH, még így is túl sok mindenkit vert le Natsu, hogy őszinte legyek, ráadásul ezek után még felállt és elment harcolni Hadesszel. Szóval én pont akkor tértem volna ki a hitemből (és az FT-be vetett hitemből), ha Natsu még elkezdett volna itt überkedni. Már az is sok volt nekem, hogy már mindenki a földön, de ő még csak vergődik. Mert akármilyen elszánt is valaki lelkileg, ha a teste nem bírja, akkor nem tud felállni és harcolni, ezt kellene végre Mashimának is belátnia, és akkor végre FT is reálisabb lenne kicsit, nem lenne olyan egyoldalú mindig, a jók egyértelmű győzelmével. szerintem


Persze nem azt mondom, hogy haljon meg a fél banda, szó sincs róla, csak most ez az arc pont jó lett volna arra, hogy Mashima kijátssza azt, amikor egy erős ellenfél legyőzi a jók bandáját, de nem ölik meg őket, hanem elmenekülnek a zsákmánnyal, mert az fontosabb, tehát jelen esetben GH megszerzi Zerefet, és otthagyja a szigeten vergődni a sok elkalapált FT tagot, és majd később, amikor még jobban erősödnek az FT tagok, megint mehetett volna egy FT vs. GH, akkor sokkal reálisabb lett volna a győzelmük, mint most. szerintem (Persze hogy ne legyen nagy gáz, Zeref szintén kijátszotta volna GH-t, amit azok csak a sziget elhagyása után vettek volna észre mondjuk.)


Ráadásul meg lehet nézni, hogy kiket ütött ki Mashima a jók közül annak érdekében, hogy azért ne legyen teljesen egyoldalú a harc: Gazille, Mirajane, Elfman, Evergreen. Persze Lisanna, Levi és Juvia meg jól bírták - ők meg azért a kiütöttekhez képest szinte sehol nincsenek. És akkor még Lucy és Wendy is kiállt Hades ellen, akik egy S-osztályú mágushoz és az eddig ismert 2. legerősebb sárkányölőhöz képest szintén le vannak maradva. Értem én, hogy ők a főszereplők, na de akkor is...
Naplózva
yis
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 39


« Válasz #1159 Dátum: 11 júl 25, 10:45:14 »

Egyébként mióta elkezdődött a GH elleni harc, azóta a manga konkrétan nem jó, (ezt sokáig nem akartam belátni, de most már kénytelen vagyok), szóval engem már nem érdekel, hogy mi lesz itt, egyszerűen ignorálni fogom (kivéve, ha valami radikális változás áll be a folyamatban), és várom a következő részt.
Idézet
Már az is sok volt nekem, hogy már mindenki a földön, de ő még csak vergődik. Mert akármilyen elszánt is valaki lelkileg, ha a teste nem bírja
Erre viszont regálnék annyit, hogy Natsu teste nem egy átlagos emberé, szóval akár még bírhatja is tovább, mint a töbiiek.
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 25, 10:45:58 írta yis » Naplózva
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #1160 Dátum: 11 júl 25, 10:59:45 »

Egy baj van most hogy Luxus egy ilyen belépő után egyszerüen nem veszithet ha gáz van addigra egy támadásra összeszedi magát Natsu, Gray, Erza és meg van mentve Luxus és befejezheti a harcot. Esetleg Luxust ez a harc beharangozza a FT uj mesterének és valami nagyon nagy dolgot fog mutatni
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #1161 Dátum: 11 júl 25, 15:00:18 »

Ááá, nagyot néztem, ahogy megmenekült Wendy, nagyon jó volt, nagyon durván visszajött Wendy, kemény a kis csaj Nevet Hades könnyedén eljátszadozik a Fairy Taillel... ez gáz Szomorú ÁÁÁ, de nagy volt Luxus belépője. Remélem visszafogadják a céhbe  Pirul
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #1162 Dátum: 11 júl 25, 17:57:41 »

A macskák milyen aranyosak voltak! Nevet Szegény Lily... Még Happy szól rá, hogy ne pánikoljon a hangszigetelés miatt, pár oldallal később meg együtt kapnak szívrohamot. ikszdé

Wendy no comment... Ez nekem nagyon lapos lett. Legalább nélkülöztük volna egy pár fejezet erejéig... Amúgy sem ugrálok túlzottam a kiscsajért. Egyszerűen semmire sem való. Már egy kis gyógyítástól is kifárad. Oké, hogy még fiatal meg minden, de akkor is na... A legtöbbször csak útban van. >.<#

Laxust felbosszantotta, hogy becsmérelik az öregapját. Nevet Szerintem valamennyire ki fogja osztani Hadest, utána meg csapatmunkával le is győzik. (Lehet, hogy nem végleg.)
Naplózva

Hestiana
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 89

Fairy Tail & Fantasy Fan - Selymes Durbincs


« Válasz #1163 Dátum: 11 júl 25, 18:52:51 »

Azért remélem várható még valami izgalmas fordulat, mert Wendy el-és feltűnése annyira nem tetszett, azt hittem legalább 2-3 fejezetig nem tudjuk meg mi történt vele. Luxus most gondolom zúz egy hatalmasat, bebizonyítja, hogy igenis az FT a minden és ha netán Makarov papa nem marad meg, akkor adott az utód. (Bár remélem azért megmarad az öreg és Mr. Villám visszatér a céhbe.) Itt van még ugye Zeref és az acknológia kérdése is: vajon miért tipliznek le olyan nagyon gyorsan a szigetről? Natsu és Zeref is összefuthat, Juvia&Meldyvel se tudjuk egyenlőre, hogy mi lesz, Ultear beáll-e még a sorba pofonért, Hades papa és az FT története, stb...  Nevet Kicsit epikusabb fejezetre számítottam, de sebaj! Sok potenciál van még ebben az arcban.
A macsekok mindent vittek!  Szeretet Szeretet Szeretet
Naplózva

Harebell
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 21


« Válasz #1164 Dátum: 11 júl 25, 21:36:37 »

Wendy elég olcsón megúszta a dolgokat, nem mintha azt vártam volna hogy meghal, de azért pár sérülést okozhatott volna Hades támadása... Lily haláli volt ebben a fejezetben, imádtam^^ És végre befutott Luxus, akire lehetett számítani, de így is ütött a belépője:) Külön öröm, hogy úgy néz ki lemondott az állatmintás ing divatrólXD
Naplózva

May the odds be ever in your favor...
Zayala20
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60


« Válasz #1165 Dátum: 11 júl 26, 06:45:40 »

Az a sejtésem, hogy a Tenrou-sziget hamarosan kap egy szép adagnyi,fincsi kis Aetheriont. Abból gondolom,hogy hirtelen nagyon sietős lett elhúzniuk onnan a Tanács embereinek + Mest sem véletlenül sajnálkozott ott. Valószínűleg annyira berezeltek az Achnologiától, hogy inkább elpusztítanák az egész szigetet, Zerefestül-mindenestül(ez illene is a Tanácshoz...). Kíváncsi vagyok,hogy a szigeten lévők hogy fogják ezt majd kivédeni,mert ha nincs kéznél egy óriási lachrima,ami elnyeli az erejét,elvben mindent elpusztítana a szigeten...

Luxus pedig-mint az várható volt- megérkezett. Kíváncsian várom, mire megy majd az öreg pisztolyrohamai ellen.(a macskák pedig hozták a formájukat. Mint mindig Nevet)
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1166 Dátum: 11 júl 26, 07:12:44 »

Wendy megmenekülése ötletes volt. Nem volt egy nagy durranás, de legalább ötletes volt.
Luxus pedig... hozza magát. Így kell jó belépőt csinálni! A Fairy Tail harca óta sem szokott le róla, hogy a plafonon át érkezzen. Plusz most még Hades papa karját is megperzselte, aztán meg is küldte a bukóját egy villámhomlokkal. Nevet Nem dumált sokat, egyből rázúzott az öregre. De hát ez Luxus. Ha leállt volna dumcsizni, az nem is ő lenne. ikszdé

A-chan:
Nem feltétlen csak a nagyapja ócsárlása miatt kaphatta fel a vizet, lehet még mindig a "riválisának" tekinti Makarovot. Persze nem vérre menően, csak szeretne jobb lenni nála és megmutatni, hogy ő is valaki (mintha eddig nem tette volna ikszdé). És ha kigolyózza Hadest, akkor egy riválissal kevesebb.

Nehezen tudnám megsaccolni Luxus erejét. A Kardia katedrálisban folytatott harc alatt Natsu és Gazille csak együttes erővel tudta éppen hogy padlóra küldeni. Plusz, ott elég idegbeteg állapotban volt. Ha hideg fejjel harcol, akkor lehet, hogy két új sír kerül a katedrális melletti temetőbe.  smirksweat
"Ennyi" idő után pedig majd' bizta, hogy villantani(ikszdé) fog valami újat is.

A legutóbbi sivatagos kép óta Luxus a szememben erősen Scar-ra (FMA) hajaz. Talán mert mindkettő egy hegyomlás és nem túl sűrűn látunk mosolyt az arcukon. Nevet

Az Acnologia meg lehet, hogy a "Halálfaló" egy naaagyobb területre haló változata... mondjuk egy fél országra.  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 26, 07:17:24 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
t.felix
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45


« Válasz #1167 Dátum: 11 júl 27, 17:51:10 »

luxus és natsuék biztos legyözik .vagy zeref segiteni fog nekik.
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #1168 Dátum: 11 júl 27, 18:27:39 »

Na végre, Laxus is megérkezett, régóta vártam már ezt a fejezetet! Nevet Kíváncsi vagyok mi lesz, ha 1 vs. 1-ben lehozza Hadest az elég túlzás lenne, ugyanakkor annak se lenne értelme ha azért hozta volna Mashima a szigetre, hogy lealázzák. Viszont pár fejezettel ezelőtt láthattuk Gérárdot, durva lenne ha kiszabadulna valahogy és csapatmunkával vernék Purehitot. Nevet Sok alapja nincs, az se biztos hogy találkoztak már egyáltalán, de ettől független nekem tetszene egy ilyen húzás. Csak ugye valahogy ki kéne szabadulnia Gérárdnak a cellájából és fény - azaz az ő esetében meteorsebességgel - oda kéne érnie a szigetre. Azon se lepődnék meg, ha Mesték megegyeznének vele, hogy ha segít a Fairy Tailnek akkor szabadon távozhat, vagy valami hasonló. Mindenesetre várom már a folytatást, kíváncsi vagyok mit lép Mashima.
Naplózva

marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #1169 Dátum: 11 júl 27, 21:16:58 »

A tanács valószínűleg lezúzza az egész szigetet . Gérárdot kizárt , hogy elengedik . Szerintem lassan a Fairy tail sötét céh lesz és akkor nekimennek a tanácsnak . Ördögi
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Oldalak: 1 ... 76 77 [78] 79 80 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!