24 szep 27, 22:29:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 75 76 [77] 78 79 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1989691 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
heureka
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #1140 Dátum: 11 júl 17, 20:56:03 »

Szerintem mindannyian meghalnak és utána az öreg vagy Urtear visszapörgeti az időt hogy megmentse őket.
Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #1141 Dátum: 11 júl 18, 08:28:54 »

Juuuj, és mi van, ha Zeref fog nekik segíteni? :O Úgyis odáig meg vissza van Natsuért, és az elmondása alapján bármelyik korban fel tud ébredni vagy mi, nekem ebből az jön le, hogy tud utazgatni az időben. Vagy mégsem? ikszdé Na mindegy, de lehet, hogy Natsu rábólint, és segít Zerefnek, ha cserébe az visszaadja neki a barátait. Nevet
Naplózva
Hestiana
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 89

Fairy Tail & Fantasy Fan - Selymes Durbincs


« Válasz #1142 Dátum: 11 júl 18, 09:30:44 »

Újabb megvalósuló jóslatot sejtek.  Gondolkozik Szerintem az izgalmas, és jó húzás lenne, ha Hades mindenkit kiirtana (a valószínűleg felbukkanó Luxustól elkezdve Makarov papán át Erzáig) de előtte látnánk pár életben maradásért folytatott - majd elbukott - harcot, míg végül Natsu-t hagyná utoljára, amikor is felbukkanna Zeref és kötne valami alkut Natsuval... A kérdés már csak az, ha ez esetleg be is következne, attól még mindig nem tudják elkenni Hades száját, szóval vele is Hamupipőkének kéne elbánnia, de miért is tenne ő ilyet? Biztos lesz itt még valami nagy-nagy fordulat, izgis.  Pontosan
Naplózva

HayateLen
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 100



« Válasz #1143 Dátum: 11 júl 18, 16:20:29 »

még egy szemét, öreg főellenség! miért a legkisebbet kell elkapni? ezek után muszáj elkenni Hades száját az F.T.-nek!! és amilyen kombót összehozott ez a csapat! eszméletlenek Nevet (még akkor így is, hogy speciel nem tudtak komolyabb kárt tenni ellenfelükben)
Naplózva

Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1144 Dátum: 11 júl 20, 06:08:55 »

Juuuj, és mi van, ha Zeref fog nekik segíteni? :O Úgyis odáig meg vissza van Natsuért, és az elmondása alapján bármelyik korban fel tud ébredni vagy mi, nekem ebből az jön le, hogy tud utazgatni az időben. Vagy mégsem? ikszdé Na mindegy, de lehet, hogy Natsu rábólint, és segít Zerefnek, ha cserébe az visszaadja neki a barátait. Nevet

Őszintén szólva én arra tippeltem,hogy Gildartz fogja elkenni majd Hades száját, de álmomban se hittem, hogy Bluenote ennyire lenullázza, azt hittem simán leveri azt az elmebeteg állatot. xD
Hát Zeref sejthetően a legfőbb szemétláda szerepkörét hivatott majd betölteni,  ha el is törli Hades-t a föld színéről az csak azért lesz, mert nem lesz rá szüksége, de mondjuk nagy poén lenne, ha kiderülne, hogy Zeref nem is olyen gonosz, mint amilyennek eddig titulálták. xD
Naplózva

Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #1145 Dátum: 11 júl 21, 10:27:38 »

Nagyon tetszett ez a fejezet. Az öreg nem sok mindent hagyott Wendyből, ezt már szeretem. Kíváncsi vagyok, hogy mihez kezdenek a tündérkék. Nem hiszem, hogy ebből a félig nyomorék bandából, bárkinek a leghalványabb esélye is lenne Hades ellen. Nagyon izgat, hogy mostantól Zeref mihez kezd. Várom a köv fejezetet.
Naplózva
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #1146 Dátum: 11 júl 23, 07:23:30 »

Végre kijött az új manga a mangastream-en. Aki azt várta , hogy felaprítják a srácokat az megkapja ezt habár Wendy nem halt meg. A srácokból nem sokat hagytak.Egy pillanatra ösze is kevertem Freezaval a Dragonbalbol mikor vegitáékkal harolt anno mert ugyanugy kezdett el lövöldözgetni valamit smirksweat. De az utolsó pillanatban jön a meglepetés vendég akin még Hades is meglepődött, és elég jó volt a belépője. Ez Laxus Nevet végre Nevet:D:D.Szerintem volt még valami összetűzésük régen .
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 23, 07:27:42 írta dosreis » Naplózva
KiRaH
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 28

Yaoi Fan.Girl & Trollkirálynő xD


« Válasz #1147 Dátum: 11 júl 23, 08:59:25 »

LUXUS! VÉGRE!  Yóóóó Yóóóó Yóóóó
jajj de vártam már ezt a fejezetet és pont a szülinapomon jött ki Nevet
nagyon tetszett Luxus belépője, kíváncsian várom a folytatást, ez nagy harc lesz! Pontosan
Naplózva



"A jövő nem végleges, nincs végzet, amíg be nem végzed."
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #1148 Dátum: 11 júl 23, 10:01:53 »

Úristeeeeeeeeeeeeeen! Váááááááááááááááá! Nevet Megmondtam vagy megmondtam, hogy a "Thunder crashes" Luxust fogja jelenteni? Nevet Nevet De boldog vagyok! Nevet Eszméletlen hatásos lett a belépője, nagyon tetszett. (Y) Lily milyen kis édes. Szeretet És ahogy együtt csinálták össze majdnem magukat Happy-vel, az kész volt. Nevet


Kicsit csalódtam, hogy Wendy ilyen "könnyen" megúszta, először azt hittem, a darabkáit szedte össze Horologium. Más részről viszont jó volt, hogy az óra így feltalálta magát. Lucy beszólása is tetszett nagyon. Nevet És végre Wendy is full magabiztosan és morcosan állt utána a harchoz. Tőle szerintem még nem sokszor láthattunk ilyet. (Egyszer sem? ikszdé)


A kövi fejezet címe is elég jól hangzik, valami olyasmi lehet, hogy "A jel nélküli ember", ami nyilvánvalóan Luxusra utal, mert rajta elméletileg nincs rajta FT jele. Arra gondoltam, hogy Hadesnek valami olyasmi lehet az ereje, amivel kimondottan az FT-seknek árt, azért (is) ennyire erős. Végül is teljesen logikus lenne, hiszen Natsu elküldte Lily-éket azzal, hogy pusztítsák el azt, ami a hajó (vagy mi) erejének az alapját képezi. Simán elképzelhetőnek tartom, hogy az Hades FT-sek elleni erejével is kapcsolatban áll - így ráadásul összefonódna a két cselekményszál. Persze ez mind csak spekuláció. Nevet


Mest következő lépését kíváncsian várom. Vajon elhúz-e a francba, vagy latba veti a megmaradt erejét, és legalább az ájult bandát és Friedéket kimenekíti a mágiájával a szigetről... Az az Acnologia vagy mi a túró is érdekes lehet, ha a Tanács küldöncei csak úgy fogják magukat, és menekülőre veszik a dolgot. De most nem érdekel igazán, előbb jöjjön a kis Luxi. Nevet

>Ja, és kifelejtettem, hogy a színes dupla oldal szerint Gray még mindig nem rajong Juviáért, és a háttérben felvillan egy kis "FriedxLisanna". xP
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 23, 10:10:48 írta Nikkie » Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #1149 Dátum: 11 júl 23, 14:49:50 »

Happyék feladata nem a hajó mozgását képező egység kiiktatása lenne? Mert ha Natsut és a közlekedési eszközöket összerakjuk nem sok jó sül ki a dologból. Meg Lehet ebben az anti fairyben valami, hiszent ott a fairy law ellentéte is. Vagy csak szimplán ugyen az, csak más néven fut? Pepsi vs Coca?! Nevet Jó részeknek nézünk elébe elvárásaim szerint!
Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #1150 Dátum: 11 júl 23, 21:20:58 »

Azért, ahogy várható volt Lucy volt a legjobban oda Natsu kínzásától..:p és tuti nem azért amit Lisannanak ,,ígért"NyelvesítNevet Amúgy elég egyértelmü volt múlt héten, a címböl, hogy jön Luxus mert az arc elején sem véletlenül mutatták szal, ebben semmi váratlan nem volt:D:D
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1151 Dátum: 11 júl 23, 22:39:53 »

Én például nem vártam Laxust, hogy idejön a múltkori kép és a cím ellenére sem. Tévedtem. Én a mennydörgést Wendynek tulajdonítottam volna hiszen a levegő sárkány tanítványa, tehát nem állna messze tőle ez a lehetőség sem. Az viszont nagyon tetszett, hogy Lucy csillagszellemei egyre jobban nőnek fel a feladatokhoz ahogy Lucy erősödik. Milyen kis trükkös ez a Horologium. Nevet
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1152 Dátum: 11 júl 23, 23:13:16 »

Határozottam feldobott hogy Laxus bátya vérgre felbukkant. Annyi jel utalt már rá hogy az animés csapatnak se lesz sok gondja ha elakarják majd spoilerezni Nevet
Hades tata nagyon beindult, addig kell leütni amíg nem használja a "Rokushiki" többi technikáját és csak "Shiganozik" össze-vissza mint egy elmebeteg.  Nevet
Lucynak teljes mértékben igazat adok. Horologium egyszer sem mentette meg őt erre az első alkalommal megmenti Wendyt. Ez nagyon béna megoldás volt. Valami jobbat vártam, mondjuk hogy Wendy mágikus energiává lett alakítva vagy más dimenzióba került stb... , ez a lépés csak arra volt jó hogy menjen az időhúzás és Wendy új ruházatot kapjon megint, felesleges ppírpazarlás. Tehát hogy Hades Katsuja csak csatakiáltás volt vagy halálos fegyver nem tudtuk meg  Gondolkozik
Laxus meg Laxus. Egyből belelendült. Az én tippem az hogy megtalálta az igazi villámsárkányt és igazi villámsárkányölő lett. Majd meglátjuk. Várom előre.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
yis
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 39


« Válasz #1153 Dátum: 11 júl 23, 23:33:18 »

Hát az mondjuk kemény lenne, ha igazi Dragon Slayer lett volna belőle. Meg nem is nagyon hiszem. A sárkányok el vannnak tűnve. (hogy németesen mondjam).
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #1154 Dátum: 11 júl 24, 07:58:38 »

Mondjuk annyira nem volt meglepetésvendég, mivel előtte is mutatták, hogy ott kóborol, de mind1 ^^
Horologium hozta a formáját. Egész pofás kis fejezet volt. De azért ez a Hades nem semmi. Az ujjával lövöldözik xD

OFF Chakra OMG új avatár? Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 24, 08:36:41 írta Zer0 » Naplózva
Oldalak: 1 ... 75 76 [77] 78 79 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!