24 júl 02, 08:35:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 19
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail duma téma (ami máshová nem fér)  (Megtekintve 84051 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #150 Dátum: 11 nov 08, 14:46:57 »

Nem kell félteni a jó öreg FT-ét. Nem ez az első eset, hogy az esélyeik sokkal kisebbek a győzelemre. Vegyük pl a Phantom elleni háborút. Ott volt 5 erős ellenfél + Jose aki S rangú mágus. Már a harc elején kiütötték a nagypapit, mint most. Erzát kiütötte a Jupiter, így S rangú mágus nélkül harcolt az FT (egy ideig). Jose is Szent mágus (volt?), mint Makarov de sebesülten is le tudta verni.

És ott van az Oración Seis is. A szövetségnek volt 12 mágusa nekik meg csak 6, és mégis az első körben simán padlót fogott a fény. Pedig csak 4 tag csinált valamit. (Erzát így is a céh fele (3 fő) + Cyberios tudta csak leverni. Kúl) De így is nyertek a végén.

Arra akarok kilyukadni, hogy nem kell az Ft-ét félteni hisz aki ott van az már eleve S rangú vagy már a küszöbén van. Nevet
És Luxust nem becsülni alá. Natsu és Gazille is csak azért nyertek mert nem jött be Luxusnak a Fairy Law. Ő is mondta, hogy pedig egy csomó mágikus erejét beleadta. Na meg, ahogy eddig láttam Luxus üvöltése a legerősebb. Kúl

Na meg Gildartz is bika, amit leművelt Natsuval és épphogy csak megmozdult. Amikor meg komolyan vette Natsu már is térdre volt rogyva pusztán a mágikus erejétől. Az SS szint erősebb, mint az elveszett mágia. xD
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 08, 14:52:22 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #151 Dátum: 11 dec 02, 17:27:31 »

Úgy látszik fairy tail fan is lettem Nevet. 2. anime amit elkezdtem nézni. 2. részt nézem és eddig is elég jó.
Naplózva
Beatreex
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 340

"Én önmagamban egy fordított dimenzió vagyok."


« Válasz #152 Dátum: 11 dec 02, 22:44:47 »

Még szép hogy jó Nevet Nézd csak tovább, mert ennél csak jobb lesz Nevet

Egyébként egy kis érdekesség, gondoltam megosztom veletek Mosolyog : Merő véletlenségből megtudtam, hogy létezik olyan fa hogy sárkányvérfa. Nem csak a neve érdekes, de az alakja is, íme egy kép róla:
http://m.blog.hu/to/tomtit/image/dragon6!.jpg
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem egyből a Tenrou sziget fája jutott róla eszembe Nevet Lehet hogy csak véletlen, de a hasonlóságot nem lehet letagadni (habár nem vagyok nagy növényszakértő Mosolyog )
Naplózva

"Az emberek könnyebben bocsátanak meg annak, aki téved, mint annak, akinek igaza van." Joanne Kathleen Rowling

"My dad always says be nice to the people on the way up because you’ll need them on the way down." Colin Morgan
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #153 Dátum: 11 dec 10, 21:26:49 »

elértem a 26. részhez de a 26.-at nem tudom normális minőségbe megnézni és ez zavar -.-''. Tudna valaki segíteni?
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #154 Dátum: 11 dec 10, 21:38:29 »

Mondjuk töltsd le a torrent tracker-ről (http://naruto-kun.hu/torrent/) ott van 48-ig igencsak jó minőségben.

Egyébként mit értesz normális minőség alatt?
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #155 Dátum: 11 dec 10, 21:47:49 »

nézzük csak......egy indavideós-ra értem ahol valamilyen '' FTWT '' felhasználója jókat rakott fel 25. részig meg a össze vissza van neki 90-től 70-től stb.....

Am még 1 kérdés: ha letöltöm onnan a magyar feliratot hogyan kell berakni?
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #156 Dátum: 11 dec 10, 22:12:38 »

Most csak viccelsz, ugye?
Ott van a leírásban, hogy égetett magyar felirat van a videóban.
Azt jelenti, hogy nem kell letölteni semmilyen feliratot, mert az már alapból rajta van a videón.
Pontosan ezért van "csak" az első 48 rész fent, mert külön megcsinálták hozzá a formázott égetett feliratot meg időzített karaoke-t az OP és az ED alatt.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #157 Dátum: 11 dec 10, 22:47:10 »

Ti tudtátok hogy Natsu szinkronhangja énekli az Ova openingjét?

Valamelyik nap figyeltem fel rá hogy ez tiszta olyan mint Natsu. Utána néztem és tényleg ö énekli =D

Mik ki nem derülnek.


+ ezt a videót is ajánlom mindenkinek =D Itt megtalálhatóak a karakterek szinkronhangjai képpel. Érdekes =D Van akit full nem így képzeltem el és van aki egészen hasonlít =D

http://www.youtube.com/watch?v=RDjQpsDAqBo

Ami nálam pl kiverte a bíztositékot az az hogy Romeo és Levy szinkronhangja ugyanaz =D
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 10, 22:51:21 írta Lew » Naplózva


Hige
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 100



« Válasz #158 Dátum: 11 dec 23, 20:30:16 »

Wow, egész jól passzolnak egymáshoz, pl Gray szinkronszínésze kicsit emlékeztet is Grayre, Natsué pedig nem is néz ki olyan rosszul. Csak én azt furcsállom h a kicsi Natsu hangja lány. Sok nő szinkronizál férfit Japánban, de Natsu kiskori hangja elég lányos lett. Mondjuk már megszoktam.Nevet Romeo hangját is egy lány adja, de az nem olyan lányos. Amúgy Plue szinkronszínészének sokat kellett ám dolgoznia... Pojén Nyelvesít
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #159 Dátum: 11 dec 23, 22:13:40 »

Ó, én nem irigylem. Mindig a bolondokat és a látszólag egyszerű hangokat a legnehezebb. kacsint Hiszen Plue mindig ugyanazt mondja ("Puuun"), így csak a hangsúllyal tud játszani, azzal kell kifejeznie a dolgokat.
Jó, persze, elég keveset szerepel ahhoz, hogy ebből gondja legyen. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Hige
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 100



« Válasz #160 Dátum: 11 dec 23, 23:38:21 »

Sztem sokkal könnyebb az ilyeneket. Gondolkozik Mérges puuun, boldog puun, ijedt puun stb. Egy szót használva sokkal könnyebb kifejezni az érzelmeket, mintha mondatokat mondanál, ugyanis ha mérgesen beszélsz meg kell erőltetned a hangod, gyakran ordibálnod is.Nevet
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #161 Dátum: 11 dec 24, 11:25:13 »

Wow, egész jól passzolnak egymáshoz, pl Gray szinkronszínésze kicsit emlékeztet is Grayre, Natsué pedig nem is néz ki olyan rosszul. Csak én azt furcsállom h a kicsi Natsu hangja lány. Sok nő szinkronizál férfit Japánban, de Natsu kiskori hangja elég lányos lett. Mondjuk már megszoktam.Nevet Romeo hangját is egy lány adja, de az nem olyan lányos. Amúgy Plue szinkronszínészének sokat kellett ám dolgoznia... Pojén Nyelvesít

Cana és Aquarius szinkronhangja  Ámor

Egyébként Lucy apja szinkronszinésze a durva =D egy az egyben ugyanolyan mint a karaktere Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 25, 11:20:28 írta Lew » Naplózva


Hige
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 100



« Válasz #162 Dátum: 11 dec 24, 17:02:54 »

Egyébként Luca apja szinkronszinésze a durva =D egy az egyben ugyanolyan mint a karaktere Nevet

Gyaaa, tényleg!!!O__O Észre se vettem ezidáig. Már csak szőkére kéne festenie a haját. Nevet  ikszdé Nagyon durva. xD
Naplózva
Yumi-neechan
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 97



« Válasz #163 Dátum: 12 jan 15, 23:30:10 »

Találtam egy nagyon jó cosplayeket összefoglaló videót, néhány kép nem a legjobb felbontás, de a cp egyszerűen zseniálisak! Mintha az animéből léptek volna ki:)

http://www.youtube.com/watch?v=_YDK6KeJKok&feature=related
Naplózva

Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #164 Dátum: 12 jan 15, 23:47:54 »

Lenyűgöző! *-* Kicsi Mira. *-* A Gray cp-ből az tetszett, amikor a helyesebb srác cp-zte. Nevet Na ő jöhetne. Füligérafeje

A legnagyobb benyomást rám Leon és Hibiki tették, ahogy a rózsákon vagy min fekszik, hát ahh~. Teljesen átjött a mangabéli személyisége, tipikus szépfiú. Nevet
Gazille nem semmi, meg még Luxi tetszett nagyon. Persze Lucy, Natsu, Virgo, és még sorolhatnám a neveket. Nevet

Röviden összefoglalva -> cosplay level: asian Nevet (9gag-esek értik) Nevet
Ha tippelném kéne, azt mondanám, Fülöp-szigetekiek. kacsint Ott élők cp-ztek iszonyúan jókat Bleach-ből is. Mosolyog


De látom, a legjobb Satan Soul cp még mindig rám vár. ikszdé
Naplózva
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 19
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!