24 szep 28, 16:23:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 17
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki kihez illik szerinted és miért?  (Megtekintve 73323 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
alpha_male
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #105 Dátum: 12 jan 31, 17:48:00 »

Ez egy kicsit őrülten fog hangzani, de nekem egy LisannaxSting páros bejönne.  Mosolyog Mosolyog Mosolyog Szeretet
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #106 Dátum: 12 jan 31, 22:21:20 »

Tényleg őrülten hangzik. Nevet Esetleg megoszthatnál velünk már " szerinted miértet" is. Mosolyog
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Válasz #107 Dátum: 12 feb 05, 00:15:47 »

A sting x lisannáról.Hát lássuk Sting(RÖHELLEM EZT AZ ALAKOT) egy kissé beképzeltnek tűnik míg lisanna nem.
Lisanna kedves sting semleges.Az egyetlen közös bennük hogy mindketten kötődnek valamilyen formában natsu-hoz.
Szóval erről inkább egy "natsu a király" Fanclub jut eszembe.
Sajna eddig a mangában csak egy párosítás mondható biztosra és ez a Ezra x Gérard.
Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #108 Dátum: 12 feb 05, 07:32:32 »

Lisannát én sem tudnám elképzelni Sting mellett. Valahogy nem passzol a jellemük.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #109 Dátum: 12 feb 06, 22:37:01 »

Miért? Natsu és Lisanna jelleme passzol? Vagy Mirajeane és Luxus jelleme annyira oké együtt? Nevet
Ööö... Mondjuk két "rossz" példát hoztam fel, hiszen tudjuk, hogy Natsu kedves gyerek. Mirajane pedig tud Luxushoz hasonló "állatember" is lenni, ha kell. Ugyanúgy, Luxus is tud kevésbé taplógomba módjára viselkedni, ha nem játsza a kemény fiút. ikszdé
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Válasz #110 Dátum: 12 feb 07, 12:44:34 »

(Majd a Mangaka eldönti).Am ezekre az "állat ember" "Jó kislány" párosításokra csak egy indok lehet:ELLENTÉTEK VONZÁSA.
(De ha ez igaz akkor natsu meg jubia-hoz passzol,mert tűz és víz)
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 07, 12:57:06 írta Drahaka » Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #111 Dátum: 12 feb 08, 18:30:23 »

Ez csak a mágneseknél igaz, hosszútávon bizonyítottan jobb, ha a pár tagjai hasonlítanak egymásra.
Naplózva
Arisa-chan8
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #112 Dátum: 12 feb 26, 19:32:06 »

Akkor lássuk csak...

Visca x Alzack
Azt hiszem ezt nem kell ragozni. Házasok, ráadásul egy aranyos kislány szülei. Csak kicsit jobban odafigyelhetnének a gyerekükre -_-"

Gérard x Erza
Legnyilvánvalóbb, bár hogy Gérard se komplett, az is biztos. Azután a csókos jelenet után az ember szinte biztosra venné, hogy együtt lesznek, erre az a féleszű benyög egy olyan hazugságot, hogy menyasszonya van.  >.<#
Bár az, hogy beszállt a FT B csapatába, s végül Mavis is rábólintott. Lehet, hogy végül kiköt a FT-nél? *-* Akkor viszont semmi nem gátolja, hogy együtt legyenek.

Gazille x Levy
Az erő és az ész kiegészítik egymást. Szinte észrevehetetlenül szerettek bele egymásba(?). Mert Levy részéről szinte biztos, hogy nem közömbös neki Gazille, de ez fordítva is igaz?  Gondolkozik

Happy x Charle
Öhmm, Happyről tudjuk, hogy "szerelem első látásra" és Charle az Edolas arc óta kedvesebb vele. Bár azt az arroganciát, amit mindenkivel szembe tanúsít, nyugodtan levethetné magáról.

Scorpius x Aquarius
3. (?) legnyilvánvalóbb páros. Szegény Lucy hallgathatja is eleget xD Mindenesetre bírom, hogy Scorpius se nem a perverz, se nem a komoly szellemtársaságot nem gyarapította a megjelenésével. Ő lazaságával veszi le a nőket a lábáról... vagyis uszonyukról. Azért az se semmi, hogy átváltozik mellette Aquarius. Lucy, el ne veszítsd Scorpius kulcsát, mert Aquaris tényleg kinyír!

Elfman x Evergreen
Mira szerintem fogná a fejét, ha egyszer tényleg összeházasodnának. Én mondjuk örülnék neki Nevet

Ren x Sherry
Emlékszik valaki még erre a párosra? Bár nem tudjuk, hogy 7 év elteltével mi lett Sherry nagy szerelmével Leon irányt, én remélem ezek ketten valóban összejöttek/jönnek.
Javítanék... Úgy tűnik itt is házasság lesz a vége. Vagy legalábbis nagyban dúl köztük a szerelem. ^.^

Natsu x
Natsut mindenki Lucyval akarja összeboronálni, ami nekem nagyon nem tetszik. Nem tudom megfogalmazni, de Natsu részéről nem érzek semmi szerelmi vonzalmat Lucy iránt. Oké, hogy voltak jeleneteik, de Lucy nem úgy gondol Natsura mint lehetséges pasira, hanem mint közeli barátra. Mondhatni családtagra.
Lisanna... Vele vagyok úgy, hogy néha a falra mászom tőle. De nagyon aranyosak voltak gyerekként együtt, ráadásul szerintem eddig Lisanna volt az egyedüli, aki képes volt zavarba hozni Natsut. Szóval én áldásom adom rájuk, bár Lisanna lehetne kevésbé... öhmm, idegesítő?

Háhá~ Jöjjenek a szerelmi háromszögek. (Már ha vannak xD)

Gray x Juvia x Leon
Itt van az, hogy nem csak szegény Juvia kavarodott bele, hanem én is. Leon Juviaért rajong, aki viszont Grayért (aki meg Leonért van oda - Juvia észjárása szerint xD Egyem a szentem, mennyire nem látja a fától az erdőt). Viszont azt is tudjuk, hogy Gray meg nem nézné tétlenül, ha Leon lenyúlná Juviát, szóval erősen hajlok a Gray x Juvia páros felé. Viszont Leon aranyos, mikor teszi Juviának a szépet. Vagyis... Juvia vidd mindkettőt, s máris jól jártál xDDDD

Loki x Lucy x Hibiki
Ez nálam egy elégé új keletű dolog. Alapjában véve Loki x Lucy párti vagyok. Nem tudom, miért, csak. Loki amúgy is rajong Lucyért, Lucy pedig... közölte Lokival, hogy bármi áron térjen vissza hozzá (egyik kedvenc részem animében *-*). S hogy jön ide Hibiki? Úgy, hogy Loki-val akár testvérek is lehetnének Nevet Kinézetre, meg kicsit jellemben is.
Ráadásul mostani részben Hibiki elég büszke arccal nyugtázta Lucy új képességeit.
Bár szerintem Lucy csak barátként tekint Hibikire, de ha párt kéne adni Lucy mellé, én kettejük közül választanék.

Az ilyen Laxus x Mira, vagy Cana x Fried párosokról nem tudok mondani semmit. Ha lesznek, hát lesznek, ha meg nem lesznek, akkor se megyek el a sarokba eret vágni. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 03, 18:24:16 írta Arisa-chan8 » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #113 Dátum: 12 márc 04, 00:22:53 »

A 120. anime részben borultam a röhögéstől a 17:13 -nál lévő jeleneten. Bár az az együtt érző bólogatás nem éppen Luxus stílusa, de akkor is hatalmas volt. ikszdé (Bár ez csak filler jelenet, a mangában nem volt.)
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 04, 00:23:51 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #114 Dátum: 12 márc 04, 00:27:45 »

Erza bedobta magát, de akkor is, ott Levy arca. Hogy is van ez? Nevet Kár, hogy ez is filler volt. Attól még mindig Levy x Gazille a legjobb. x)
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #115 Dátum: 12 márc 04, 00:32:53 »

Ezen 120. részen én is szakadtam xD
nekem mik is vannak...?  Gondolkozik
Gazille x Levi: olyan aranyosak együtt ^^
Lisa x Luxus:nem is tudom, miért.. de most hogy olvasgattam a kommenteket, egy Mira x Luxus is beleférne.
Gérard x Erza: ha gérard nem lenne ekkora láma, talán lett volna már belőle valami :"D
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #116 Dátum: 12 márc 04, 00:44:35 »

Gérard x Erzában én is reménykedek, hogy lesz belőle valami, de akkor is. Ember, ez mekkora egy... hülye. Menyasszony? Megkockáztatom, hogy az év legrosszabb beszólása volt.

MiraxLuxus: Én ennek a párosnak páldául kifejezetten örülnék, mert végre lenne valaki, aki pórázra köti Luxus barátunkat. Meg szerintem aranyos lenne.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #117 Dátum: 12 márc 04, 00:57:22 »

Gérard x Erzában én is reménykedek, hogy lesz belőle valami, de akkor is. Ember, ez mekkora egy... hülye. Menyasszony? Megkockáztatom, hogy az év legrosszabb beszólása volt.
...

Ez tény. De Urtear és Meldy le is oltották utána, hogy mekkora egy balfék. Nevet
De segáz, hiszen a mangában jelenleg is együtt vesznek részt a Nagy Mágiajátékokon, szal biztos kapunk még hozzájuk kapcsolódó infókat. kacsint
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
alpha_male
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #118 Dátum: 12 márc 26, 22:34:50 »

Tényleg őrülten hangzik. Nevet Esetleg megoszthatnál velünk már " szerinted miértet" is. Mosolyog





Igazából fogalmam sincs...  Ohh My God De még azt sem tudom, hogy ez miképp jutott eszembe...  Gondolkozik Mosolyog De néha mindenkinek eszébe jutnak lehetetlen dolgok.  ikszdé smirksweat smirksweat
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #119 Dátum: 12 ápr 04, 21:07:53 »

Én szurkolok Gérárdnak és Erzának  Nevet jól néznek ki együtt
Aztán ott van a Lucy és Loki párosa, ők is találnának. Viszont a Natsu x Lucy se rossz, de ők inkább barátként tekintenek egymásra.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 17
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!