24 szep 28, 18:14:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 17
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki kihez illik szerinted és miért?  (Megtekintve 73343 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #75 Dátum: 11 ápr 16, 10:05:22 »

Persze itt van Nevet http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/038/2
Ez alapján feltételezem, hogy legalább Kana részéről volt valami...

Szerk: De az is oda van írva, hogy Macao szerzet egy új barátnőt gondolom Kana helyére.
« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 16, 10:10:54 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #76 Dátum: 11 ápr 16, 11:05:52 »

Köszönöm szépen! Wow. :O Őszintén szólva, nekem ez kimaradt az életemből. Nevet Akkor már elég régóta nincs együtt Macao a gyerek anyjával - ebből ítélve legalábbis. Nevet Hát, szóhoz sem tudok jutni. ikszdé Amúgy annyira nem lennének rosszak együtt, de talán mégis inkább Frieddel, vagy nem is tudom. xD
Naplózva
Hestiana
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 89

Fairy Tail & Fantasy Fan - Selymes Durbincs


« Válasz #77 Dátum: 11 ápr 16, 22:57:40 »

Hmm érdekes ez a Cana x Macao dolog, én sem tudtam róla.. micsoda céda ez a Cana, tizenegynéhány évesen gyerekes pasival kavar.  Nyelvesít

Összeillő párok, szerintem:
Erza x Gérard = nem szorul magyarázatra, nagyon szurkolok nekik, a legvalószínűbb, hogy köztük ténylegesen is lesz valami.

Gray x Juvia = imádom Juviát a kezdetektől fogva, szóval örülnék, ha megtalálná a számítását. Olvastam egy fanficet, amiben szerintem nagyon jól kitalálta a sztori írója, hogy miért is kerülgetik egymást. A fanfic szerint Juviát próbálják rávenni a céhbeli csajok, hogy beszéljen már Gray-el, de ő persze egyből ellenáll, mert fél az elutasítástól. Ezt a beszélgetést kihallgatja Gazille, aki úgy dönt, majd ő lép az eső-asszony helyett és beszél Gray fejével. Mikor Gazille kérdezi tőle, hogy nem vette-e esetleg észre Juvia viselkedését, folyamatos utána leselkedését és bujkálását, Gray azt mondja, dehogynem. Nevet Erre kifejti, ő ezt annak tudja be, hogy a harcukkor egyrészt el is verte Juviát, másrészt le is tapizta, ezért valószínűleg Juvia fél tőle.  smirksweat
Tetszik nekem ez a feltevés, olyan tipikus FTs félreértős. Hogy miért illenek össze, arra meg tulajdonképpen a unison raid is kielégítő válasz lehet, de az előző témához kicsit ráfűzve, szerintem sem feltétlenül a varázserő alapján kell elképzelni a párokat, hanem inkább érzelmi vonalon, ha a mágia passzol az csak plusz. Ezzel a párossal kapcsolatban is van azért jó pár utalás, de ettől függetlenül (sajnos  Johhny Depi) ez nem az a manga/anime, ahol lávsztorik születnének.. talán egy utolsó OVA-ban.

Lucy x Natsu = röviden és tömören: két hülye egy pár  Nevet Aranyosak lennének együtt, Lucynak biztos nem is lenne ellenére, összeillenek a karakterek. Natsut és Lisannát nem tudom elképzelni egymás mellett, nem kell a szerelmet összekeverni a gyerekkori barátsággal. Lucy és Loki meg azért nem szimpi, mert egy - Loki nagy nőcsábász, kettő - csillagszellem, ami azért megnehezít egy kapcsolatot, na.

Levy x Gazille = az ellentétek vonzzák egymást, Gazillet szerintem megszelídítené kicsit Levy, és viccesen néznének ki egymás mellett - az óriás meg a törpe - de nekik is szurkolok, vagy mi.

Más párost nem látok igazán kompatibilisnek ezen a négyen kívül. Azért vicces, hogy mennyi elképzelés kering a neten a ki-kivelről, pedig nagyon valószínűnek tartom, hogy úgysem lesz semmi szerelmi 'beteljesülés', maximum utalás szinten.
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #78 Dátum: 11 ápr 16, 23:02:37 »

A legjobb pár Makarov-papa meg a vénasszony. Ib
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #79 Dátum: 11 ápr 16, 23:15:03 »

Azért ezeken a személyes névjegyeken ha végignézzük őket, akkor találunk párokat az ősszéfűzéshez. Gondoljunk csak Loki és Aeries esetére vagy Viszka csapatára. Tehát van ilyen csak nemigazán a szemünk előtt Nevet.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #80 Dátum: 11 ápr 17, 08:34:07 »

Hát ott van Aquarius és Scorpious párosa is,. Már ki tudja hány éve vannak együtt.^^
Aries és Loki között szerintem csak barátság vagy testvéri kapcsolat van. Loki meg amúgy is Lucyt ostromolja. Nevet
Vizska és Alzack tényleg jól néznek együtt csak  túl félénkek hogy bevallják egymásnak. Pirul
Polyhuksa és Makarov ha eddig nem volt semmi köztük akkor már nem is lesz. Meg Makarov a fiatalabb lányok jönnek be.^^
Tényleg mi van Luxus anyjával ? Meg Makarov feleségével ? A Dreyar család női tagjai nagyon rejtélyesek. Nevet
Charle és Happy. Happyt ne büntessük inkább vele mert Happy jó arc. Nevet
Hát más pár amit nem szoktak mutatni sűrűn most nem jut több ember az eszembe.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Hestiana
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 89

Fairy Tail & Fantasy Fan - Selymes Durbincs


« Válasz #81 Dátum: 11 ápr 17, 11:03:30 »

Igazad van Viscát és Arzacot kihagytam a felsorolásból, a csillagszellemek nem említése talán nem olyan nagy bűn. Nyelvesít
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #82 Dátum: 11 ápr 17, 13:00:47 »

... Charle és Happy. Happyt ne büntessük inkább vele mert Happy jó arc. Nevet ...

Olvasod a mangát? Nem? Akkor még várj egy kicsit, míg halad az anime és utána vedd elő újra a két macsekot. Nevet

STM:

Ez velős hsz volt. Olyannyira, hogy a "miért?" ki is maradt belőle. ^^
« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 17, 13:07:48 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #83 Dátum: 11 ápr 17, 13:03:36 »

Akkor miért:
Nos, igazából kétlem, hogy lenne köztük még valami, de szerintem lehetett. Makarovot láthatóan nagyon máshogy kezelte, mint a többi embert. Már-már némi gyengédséget lehetett rajta látni, amikor odavitték hozzá miután kicsit kiütötték.
« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 17, 13:06:16 írta STM » Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #84 Dátum: 11 ápr 17, 13:36:13 »

Fenébe Chakra megijesztesz.^^ Most már félek, hogy mit fog csinálni az a két jószág. Nevet  El fogja fogadni a halat Happytól vagy mi ?  ikszdé Bár az Ending legutolsó képén is együtt vannak.
Ki találtam egy párost Wendy  és Eve korban és méretben is megfelelőek.^^
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
gabig35
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 185



« Válasz #85 Dátum: 11 ápr 23, 18:04:58 »

Hát én nem szeretem az ilyen találgatásokat,de leirom az én véleményem.
Natsu-Lucy vagy Lisanna.Lisannaval nagyon elvoltak kiskorukba,játszottak papás mamást is.Lucyval ezt nemis lehet annyira kifejezni,aki nézi a sorozatot látja.Hülyülnek meg minden,volt egy kis bónuszfejezet amelyikben Lucy azt hitte szereti nagyon el is pirult.
Azt még hozzá tenném,hogy amikor Natsu kicsi volt Mirajane eléggé odavolt érte.Mindig mondta milyen aranyos stb.
Gray hát Juvia iránt nem érez vonzódást,legalábbis nem mutatja ki.Juvia oda vissza van érte,ezt a vak is látja.Kiváncsi lennék Gray bevállalna egy olyan harcot,mint Natsu Lucyért.
Gray és Kana.Kiskorukban gyakran együtt voltak,mindig jósolt stb.Lehet összeillenek.
Gray és Erza ennek nem jósolok nagy jövőt.Erza Grayre nem tekint férfiként.
Levy meg Gazille,ellentétek ezek vonzzák egymást ,mint a mágnes.
Happy Charle-al ,mind a kettő macska Nevet .
Arzack meg Viska erre rájövünk Luxus puccsánál,meg Edolasban.
Elfman és Evergreen,itt is az áll fent mint Leviéknél.Ez a kapcsolat inkább a mostani(S osztályu vizsga) fejezetnél látszik.

Nagyon sokat lehetne gondolkozni ki kivel illik össze,rengeteg variáció létezik.Grayt én csak Evergreennel meg Levivel nemtudnám elképzelni.
Naplózva
Ririe320
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Válasz #86 Dátum: 11 júl 05, 00:15:27 »

Gérard x Erza: A legszebb, legjobb páros! Imádom őket, rengeteg utalás van velük kapcsolatban a mangában, gyönyörűek együtt! Gerza forever!!! x3

Natsu x Lucy: Lucy lökött, Natsu őrült = tökéletes páros! Nevet Szerintem nagyon jól kiegészítik egymást, szurkolok nekik! Lucy már számos jelét adta annak, hogy tetszik neki Natsu, remélem, hogy összejönnek! <3

Gray x Juvia: Nagyon aranyosak, Juvia megérdemelné, hogy Gray-sama végre észrevegye őt! kacsint

Gazille x Levy: Úgy vonzzák egymást, mint mágnes a vasat! És Gazille-kun a Vas Sárkányölő… Nevet Összeillenek, de nagyon! <3

Elfman x Evergreen: Megnézném Mira arcát, ha az esküvő után a gyerekeket is bejelentenék… xD Szeretem őket, szurkolok, hogy valóban összeházasodjanak! Nyelvesít

Alzack x Viska: A két kis félénk szerencsétlen… =33 Nagyon remélem, hogy végre tisztázódnak majd az érzéseik egymás előtt, mert rajtuk kívül lassan már az egész világ tudja, hogy mit éreznek a másik iránt! Mosolyog

Fried x Cana vagy Macao x Cana: Az első páros nagyon aranyos, összeillenek; Cana viszont elvileg érdeklődött Macao iránt, és Romeonak sem lenne rossz egy anyuka, még ha pótlék is, és ha olyan is, mint Cana…

Luxus x Mirajane vagy Fried x Mirajane: Jobban szeretem az első párost, a másodikra viszont több utalás van… :/ Luxusnak pont olyan lányra lenne szüksége, mint Mira, meg már céloztak is rá, hogy nem közömbös Mirajane iránt… Nevet

Loki x Aries: Elvileg csak nagyon jó barátok, de szerintem édesek lennének együtt, ráadásul mindketten csillagszellemek, így nem akadályozná semmi sem a kapcsolatukat ^^

Aquarius x Scorpious: Álompár powaa Nevet

Ren x Sherry vagy Leon x Sherry: Az első páros szerintem jobb, mert Leont egész egyszerűen nem érdekli Sherry, még annyira sem, mint Grayt Juvia… (úgy látszik, ez a Jég mágia mellékhatása xD) De nem tudom, mindkét párost szeretem, jó lenne végre boldognak látni Sherryt, mindegy, hogy kivel! ^-^

Happy x Charle: Egyértelmű! ^w^

Hibiki x Lisanna: Nem tudom, honnan jött ennek a párosnak az ötlete, de Lisanna tőlem bárkivel összejöhet, csak Natsuval ne! Natsu Lucyé!! xP Mindenesetre szerintem Hibiki egy nagyon jó arc, kedves, udvarias, figyelmes, és illik is Lisannához! Szerintem… ^^

Eve Thylm x Laki Olietta: Újabb agyhalott párosításom... C= Eve az idősebb lányokat kedveli, és szerintem nem lenne rossz páros, akkor sem, ha életükben nem látták még egymást! Nyelvesít

Zeref/Emoboy x Urtear xDD

Millianna x Wally Buchanan: Én úgy vettem észre, hogy Wallynak bejön Millianna… Mosolyog <3

Shou x Wendy: Véleményem szerint Shou nem lehet több 16 évesnél, maximum 17, és korban ő illik a leginkább Wendyhez. Szerintem nagyon aranyosak lennének együtt… =) Mindketten félénkek és kedvesek, könnyen elsírják magukat és erősebbé akarnak válni, hogy megvédhessék a számukra fontos embereket, de kívülről meg annyira különböznek! xD Nem tudom, hogy valaha is találkozni fognak-e, de azért szeretem őket! =P

Makarov x Polyushka: Viccesek lennének együtt =P Szerintem Polyushka (nem tudom, hogy írják xD) szereti Makarov nagypapit! =] Bár ha eddig nem jöttek össze, akkor most már valószínűleg nem is nagyon fognak, de mint tudjuk, a remény hal meg utoljára! :DD

EdoNatsu x EdoLucy: Szerintem ott is van valami Lucy részéről... :3

EdoGray x EdoJuvia: Fordított világ ide, vagy oda, én szeretem őket kacsint

Mistgun x EdoWendy: Aranyosak, nem is olyan nagy a korkülönbség, és hadd legyen Wendy boldog azzal, aki a másik énjét még kiskorában megmentette ^^
Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #87 Dátum: 11 júl 05, 18:14:28 »

Hibiki x Lisanna: Nem tudom, honnan jött ennek a párosnak az ötlete, de Lisanna tőlem bárkivel összejöhet, csak Natsuval ne! Natsu Lucyé!! xP Mindenesetre szerintem Hibiki egy nagyon jó arc, kedves, udvarias, figyelmes, és illik is Lisannához! Szerintem… ^^

Azt hiszem, mi nagyon jóban leszünk, remélem, továbbra is fogsz fórumozni. Nevet A választottjaid jelentős részével egyetértek, a többin meg még nem gondolkoztam el. ikszdé


A kiemelt résszel annyira egyet tudok érteni. Nevet Én még különben gondoltam egy BixlowxLisannára is, bár az lehet, hogy kissé meredek lenne. ikszdé Vagy esetleg, ha LuxusxMirajane lenne, akkor Lisanna akár Frieddel is összejöhetne. Hümm-hümm


Különben én sem tudok dönteni a LuxusxMira, FriedxMira és a FriedxKana, MacaoxKana között. xD Kezdem egyre jobban megkedvelni a FriedxMira párost, de akkor mi lesz Luxival? Szomorú Mondjuk Friedhez inkább illik egy olyan kifinomult hölgy, mint Mira, mint egy Kana-féle ivóbajnok. ikszdé
Ahh... Minden megoldódna, ha Mira olyan vad lenne, mint régen, akkor nem lenne kérdés, hogy Fried és Luxus közül kihez passzolna jobban... Nevet
Naplózva
Ririe320
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Válasz #88 Dátum: 11 júl 05, 23:11:15 »

Nevet Bizony, szerintem is jóban leszünk! ^^ Még csak nemrég regisztráltam ide a fórumra, úgyhogy valószínűleg még sokat fogsz találkozni velem itt-ott... xD  Örülök, hogy egyetértünk!!! Mosolyog Amúgy sokan mondták már, hogy elég érdekes párosokat tudok kitalálni, olyanokat, ami másoknak eszébe sem jutna... Nyelvesít
A Fried x Lisanna párosítás nagyon tetszik!!! *o* Szuper ötlet, Lisanna hasonlít is a nővérére, ő is tud olyan finom és bűbájos lenni (mindjárt meghalok cukormérgezésben, báh >.< Nevet), mint Mira, szóval minden klappol! kacsint Bár egy kicsit sajnálnám Friedet, ha összejönnének; minek büntetni Lisanna nyavalygásával egy olyan rendes, komoly és erős fazont, mint ő?  ikszdé Bixlow-val mondjuk tényleg elég durva lenne Lisannát összehozni, de még azt is el tudnám képzelni... ikszdé És akkor Cana lenne Macaoval, Mira meg menne Luxushoz <3 Hát, Mirából kezd egyre jobban előtörni a régi énje (bár nem hiszem, hogy valaha is viszontlátjuk a Démoni Mirajane-t, aki egykor rettegésben tartotta a fél világot Nyelvesít), úgyhogy tökéletes párt alkot Luxival! Pontosan
Naplózva
Hero120
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 10



« Válasz #89 Dátum: 11 aug 12, 12:38:51 »

Hát nekem abszolút favorit a NatsuXLucy. Ahogy már sok hozzászólásban írták, elég sok jelét adták már annak, hogy nem közönbösek egymásnak. Nekem pl azok a kedvenc részeim, mikor Natsu olyan szinten otthon érzi magát Lucy házában, mintha már vele élne Nevet
Egy kis spoiler:
Nem tudom, ki emlékszik még arra, de volt egy olyan rész is, mikor Natsu elhívta "randizni" Lucyt, de csak egy kis ásáshoz kellett volna neki segítség, na az nagyon nagy volt.

A másik egyértelmű párosítás pedig HappyXCharle. Ehhez nagyon nem fűznék hozzá semmit, ez egyértelmű  Nyelvesít
Naplózva
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 17
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!