24 jún 02, 13:37:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 183 184 [185] 186 187 ... 217
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece - Anime  (Megtekintve 692288 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Sosi16
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 140


« Válasz #2760 Dátum: 14 feb 24, 21:57:19 »

... vajon egy Yonkou-nak a parancsnoka mit keres egy ilyen versenyen?

Nem egyértelmű? Szerintem egy lánggyümölcs megszerzése elég motiváció Feketeszakállnak, hogy odaküldje egy emberét Nevet

Csak azt nem értem hogy miért egy ilyen szintű emberét küldte, mert amúgy nem szerepelnek akkora nevek a versenyen(persze azt nem tudják hogy Luffy meg a tengerész forma beneveztek).
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 24, 21:58:20 írta Sosi16 » Naplózva
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #2761 Dátum: 14 feb 24, 22:28:56 »

Nem tudták, hogy kik fognak nevezni. Így természetes, hogy nem egy nevesincs emberét fogja küldeni, hanem egy olyat akinek bízik az erejében.
Mondjuk most hogy utólag belegondolok jogosan vetetted fel a kérdést. Mert ugye csak közvetlen a verseny előtt mondták el, hogy mi lesz a díj.... Burgess csak véletlen erre járt és meghallotta? Vagy esetleg Mingo előre szólt volna Kurohigének? De az is lehet, hogy ez csak egy baki volt.
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
chaoslord3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 180



« Válasz #2762 Dátum: 14 feb 24, 22:31:51 »

Olyan jó olvasni a kommenteket abból kiderül ki olvassa a mangát és ki nem vagy esetleg tetteti hogy nem tudja Nevet Na mind1...
Jó rész volt ez is és kezd izgalmassá válni az anime! Jó volt azt látni hogy nem kezdtünk el ide oda ugrálni a szálak között ez idegesített a mangában így érezhetően jobb az animében...

Sosi16 :
Ne becsüld le Burgess-t mert nem egy gyenge fickó azt tuti. Amúgy meg ha visszanézed a gyojin arc-nak a végét mikor Jinbei figyelmezteti/tájékoztatja őket (szalmakalaposokat) hogy mi a helyzet az újvilágba---> Sakazuki lett a tengerészet vezetője, meg hogy Feketeszakálékról az hírlik hogy erős gyümiket gyűjtenek... Valószínűleg ez a fő oka hogy ott van Burgess az egyik embere...
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #2763 Dátum: 14 feb 25, 00:32:06 »

Attól még a kérdés ugyanaz:
Honnan tudta Burgess, hogy a Lánggyümölcs ott lesz Dressrosán? Nevet
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Minatoya-chan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 13



« Válasz #2764 Dátum: 14 feb 25, 01:33:18 »

Attól még a kérdés ugyanaz:
Honnan tudta Burgess, hogy a Lánggyümölcs ott lesz Dressrosán? Nevet

A Colosseumos jelenetek elején, amikor bemutatják a díjat, akkor mondja a kommentátor, hogy Doffy sok erős harcost hívott meg erre a harcra.  Pontosan
 
Naplózva
Sosi16
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 140


« Válasz #2765 Dátum: 14 feb 25, 10:40:27 »

Olyan jó olvasni a kommenteket abból kiderül ki olvassa a mangát és ki nem vagy esetleg tetteti hogy nem tudja Nevet Na mind1...
Jó rész volt ez is és kezd izgalmassá válni az anime! Jó volt azt látni hogy nem kezdtünk el ide oda ugrálni a szálak között ez idegesített a mangában így érezhetően jobb az animében...

Sosi16 :
Ne becsüld le Burgess-t mert nem egy gyenge fickó azt tuti. Amúgy meg ha visszanézed a gyojin arc-nak a végét mikor Jinbei figyelmezteti/tájékoztatja őket (szalmakalaposokat) hogy mi a helyzet az újvilágba---> Sakazuki lett a tengerészet vezetője, meg hogy Feketeszakálékról az hírlik hogy erős gyümiket gyűjtenek... Valószínűleg ez a fő oka hogy ott van Burgess az egyik embere...

szerintem félreértettél, pont hogy túl erősnek tartom egy ilyen helyre, de majd akkor ezek szerint a későbbiekben minden értelmet nyer.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #2766 Dátum: 14 feb 25, 16:33:14 »

Szerintem Burgess csak szimplán elment a kolosszeumba, mert ez a hobbija. Pont a bajnok hagyna ki egy ilyen megmérettetést? Nevet a lánggyümölcs csak hab a tortán.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #2767 Dátum: 14 feb 25, 17:49:32 »

Két szó: alvilági társadalom.
Naplózva

vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #2768 Dátum: 14 feb 25, 21:29:34 »

azért azt én is megnézném cavendish hogy akar egy kidet legyőzni... ettől függetlenül minél jobban lebecsülik őt, annál erősebb lesz:)
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2769 Dátum: 14 márc 02, 16:31:22 »

6 helyszín... Azt a rohadt ikszdé Bár Ph-nál is sokszor volt ennyi jelenetváltás, csak nem volt számolva, de ez nem semmi!
Nagyon jó résznek lehettünk tanúi azt kell mondjam!!! Dressrosa óta ezt vártam a legjobban és hozta is a színvonalt Mosolyog

A Caesart szállító csapat kávézgatása hatalmas volt ikszdé Főleg Mr. Shuroro társaságában ikszdé Szépen felöltöztették, jót nevettem rajta Nevet
CP0! Elég sok szervezet van most Dressrosán, itt biztos történni fog valami kacsint Az is érdekes volt, hogy Skypia és a CP9 neve is felhangzott a részben.
Sanji jelenete hatalmas volt! Nem kínlódott az orvlövésszel, szépen elintézte Nevet A Skywalk-ját meg nem tudom megunni, nagyon menő!
A kis Momo jól kihasználja a helyzetét  Ördögi Az is több, mint érdekes, ami a Sunny-ban folyik. Valami mesevilág vagy wtf folyik itt ? ikszdé Talán a magyarázat az élő játékokra ?
Bartolomeo durván elintézte Capmant. Kíváncsian várom a következményeket, ami sajnos, csak 2 hét múlva jön  Kiüt
Naplózva

Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #2770 Dátum: 14 márc 02, 17:23:06 »

Tényleg jó rész volt ez is. Hozzá tudnék szokni ehhez a színvonalhoz.
Bellamy és Luffy  párbeszéde jó volt. Maro... Nevet világnézete megváltozott Nevet Feltételezem jó irányba, hisz a főindián, akinek még a nevére sem emlékszem, mert a Skypia arcot utáltam, számomra 8-10 rész volt érdekes belőle(a kedvencem, mikor Luffy énekelget, nagyon tetszik az a hang) Szóval az indiánfőtörzsőrmesterülőbikavinetutomahawk azért nem gyenge, és szerintem Bellamyt legyőzte volna.
Feltűnt Bartolomeo... annyit el spoilerkedek, hogy sok mosolyt és meglepetést tartogat számunkra Pontosan
Ha hajón történő események pedig akkor se volt a kedvencem, mikor a mangában olvastam, feltételezem most sem nyer meg. Habár ez a shogunos játék tetszik... Nevet Brook mindig is fel tudta dobni a hangulatot.
Hál' Istennek Zoronak sikerült visszaszerezni a kardját, viszont mi a fenét láthatott, hogy olyan arcot vágott?
Sanji is egy "igen erős vírust" kapott el... Nevet Szerencséje van Violetnek, hogy Sanji vigyáz rá, máskülönben már holott, akarom mondani halott lenne.
Szóval Green-Bit... A hallottak alapján nem egy életbiztosítás az a sziget. Mondjuk Law elég erős, szóval szerintem nem lesz semmi gond az átkeléssel sem.
Remélem a következő rész hasonlóan érdekes lesz.
Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Sosi16
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 140


« Válasz #2771 Dátum: 14 márc 02, 19:34:05 »

Szóval akkor tisztázzuk a felállást:
- Doflamingo és kalózcsapata
-Mugiwara kalózok+Law
-Jesus Burgess
-Navy élükön egy admirálissal
-CP0
-és sok egyéb erős,érdekes karakter

Azt hiszem nem fogunk unatkozni:)
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 02, 19:34:38 írta Sosi16 » Naplózva
EEsmiley
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 196


« Válasz #2772 Dátum: 14 márc 02, 21:14:36 »

Nyugi. A dolog még ennél ezerszeresére fog növekedni.
Mindenhol lesz egy kis élet, ennyit elspoilerezek!

Tehát ez még eddig semmi. Nevet
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2773 Dátum: 14 márc 02, 21:21:13 »

Sabaodyt juttatja eszembe ez az arc. Ott is rengeteg szál volt megnyitva Nevet
Naplózva

EEsmiley
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 196


« Válasz #2774 Dátum: 14 márc 03, 09:07:16 »

Szerintem ez sokkal jobb lesz, mint a Sabaody.

Csak várni kell.
Bár, remélem nem rontják el a hangulatot az Anime készítői.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 183 184 [185] 186 187 ... 217
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!