24 szep 28, 00:20:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 182 183 [184] 185 186 ... 217
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece - Anime  (Megtekintve 727321 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #2745 Dátum: 14 feb 17, 16:02:02 »

sasukeuchiha17:

Mármint ugye mind tudjuk, hogy a One Pieceben nagyon sok karakter ugyanazt a szinkronhangot kapja. Lásd: Franky, Bonclay, Jango...  Ez... hülye
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 17, 16:06:14 írta Dani » Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2746 Dátum: 14 feb 17, 17:39:14 »

Nem kell át szerkeszteni, mert töröltem.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
EEsmiley
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 196


« Válasz #2747 Dátum: 14 feb 17, 17:49:28 »

Ááá, én észre se vettem, hogy Bon-channak, s Jangonak Franky hangja van.
Vagy csak nem hallom azokban a "Franky-stílust?"
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2748 Dátum: 14 feb 21, 10:07:11 »

Megnéztem én is a Dressrosa saga részeit. Meg kell mondjam nekem eddig tetszik. Undorító időhúzást elvétve vélek felfedezni csak. Ráadásul tele van szórakoztató részekkel. Sanjin meg Kinemonon besz*rtam a röhögéstől. Kedves szakácsunk végre szerelembe esett:D Mangában is megmosolyogtatott, de itt beszartam:D
Luffy meg jól díszbe vágta magát:D Viszont Cavendish kicsit csalódást volt számomra. Nem a hangja az teljesen korrekt, hanem a kinézete. Sokkal sokkal coolabnak vártam valahogy olyan nyomorult a feje. Egyáltalán nem tűnik selyemfiúnak. Mondjuk ezt betudtam, hogy a Oda rajzstílusa miatt igazából nehéz lenne ilyet rajzolni.
Alig várom, hogy elkezdődjön a Colosseum, pedig a mangában egyáltalán nem tetszett maga az ötlet sem, de az anime más:D.
Amúgy kajakra egy zacskót húzott a fejére az a nyomorult?:DD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
EEsmiley
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 196


« Válasz #2749 Dátum: 14 feb 23, 08:11:09 »

Hú! A 634. rész is jobban sikerült, mint a Punk Hazardiak.
Tehát ez is nézhető.

Látszik, hogy japánoknak mutatták. Mivel lesz egy japán felirat, ami nincs lefordítva.
Bár, attól függ ki a fordító. Én Youtube-n néztem.
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2750 Dátum: 14 feb 23, 12:00:46 »

Újfent egy jó epizódot kaptunk.  Cavendish érdekes egyéniség, belegelte a rózsát ikszdé Továbbá meg akarja ölni az újoncokat, mert kikerült a rivaldafényből... Oké ikszdé Szerintem egyikkel se bírna el egyébként, de majd meglátjuk mire képes; tényleg nagyon erős vagy csak egy szájhős ? Amúgy voltak olyan fejei, amikor ideges lett ikszdé
Amikor Lufy ösztönösen válaszolt arra, hogy ki ő, milyen kemény atmoszféra lett már a levegőben! Nagyon durván odanézett mindenki és szerintem ez sokkal jobban átjött, mint a mangában. Piros pont az animéseknek.

Megjelent Rebecca is, aki nagyon dögösen fest ebben a ruhában  Ördögi Bár Oda kezd olyan lenni, mint Kubo, mivel ez a lány is nagyon Namira hajaz kinézetre.

Amikor Mr. Store levedte a papírzacskót a fejéről ( ikszdé ), én totál nem tudtam, hogy miért lepődik meg mindenki. "Hát te meg ki a picsa vagy ?" valami hasonló visszhangzott a fejemben ikszdé De hát na, olyan rég láttuk már őt és sose volt egy fontosabb szereplő, tehát jó hogy nem ugrott be. Egyébként ez várható volt, hogy Kurohige is akarja a gyümit, viszont az meglepett, hogy már neki is több flottája van a kommentátor beszéde alapján. Szépen megnőtt a legénysége.

A rész vége az opening ( és saját hülye spoiler tudatom ) miatt kicsit se volt meglepő, hogy Fujitora egy admirális. Viszont az meg elég érdekes volt, amikor a tengerész segédje abból a kis oldaltáskából elővette azt a NAGY kabátot.... ikszdé
Naplózva

Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #2751 Dátum: 14 feb 23, 12:33:42 »

Hmm, ez egy jó kis rész volt. Örülök, hogy csak 1 témával haladtunk, így sokkal jobb volt, mint a manga. Hát igen, meglátszik ki is a félelmetesebb. Luffy vagy Cavinton? Cavintontol a lányok elájultak, Luffy neve hallatán mindenki megrémült Nevet Hírnév vagy inkább rémhír terén Luffy nyert. Mosolyog
Remélem erő terén is lesz demonstráció. A rózsa evés furcsa, de lehet, hogy japánban hagyománya van... Nevet Ki tudja mit szeretnek csinálni a szemgolyónyaldosáson kívül. Cavinton kedvenc közmondása biztos az, hogy: nincsen rózsa tövis nélkül. lehet, hogy ez az életvitelére is igaz, szóval egyenlőre ne becsüljük le a transzszexuális homárt. smirksweat
A lányok meg mindig egyformák szinte. Max a mellmérettel és a frizurával játszik Oda, mert ha újat akar teremteni, akkor PH-s gyerekek(?) lesznek belőle... Szóval nem is csodálom, hogy inkább maradt a jól bevált lányoknál/nőknél. Talán egyedül Dadan az egyedi köztük... Nevet
Végre megtudtátok, hogy Fujitora van a vakemberes jelmezben... hoppá ez spoiler, mert nem is vak, csak a nem lát a szemétől, pont mint Topf az Avatárból Nevet Ultrahanggal tájékozódik Nevet
Burgess most sokkalta szimpatikusabb, mint a mangában. Arra viszont kíváncsi vagyok, ki az az ember szerű valami, ami a végén felbukkant Maynard(?) mögött.
Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #2752 Dátum: 14 feb 23, 14:08:23 »

One Piece 631: jó rész volt! (tudom, hogy nem a 632, ami a mai)

Kifejezetten tetszett! A Burgesses kibővítés nagyon jóra sikerült és ez azon ritka filler, amire szükség volt:) Jó hangulata van eddig a colosseumnak. Tetszett a chinjao család felbukkanása:) És dagama beszéde a funk tesókhoz:) a cavendishes jelenet is nagyon adta:) A szinkronhangokat eltalálták és ezen kívül kifejezetten jó grafikának örvendett ez a rész:) Sok mozgás volt benne, amiket ki is emelnék: pl mikor dagama rámutatott néhány nagyágyúra a colosseumban és elkezdte őket sorolni, akkor nem csak egy állóképet mutattak róla, hanem mozgóképet, lásd bellamy, ahogy valakinek megmarkolja az arcát vagy Jeet ahogy a kardját nyaldossa:D Na, ez volt az amit eddig hiányoltam sokáig, a mozgóképek, amik szerintem egy animénél alap szükségletű dolgok:)

Várom a következőt.
az anime készítőinek: csak így tovább, lesz ez még jobb is^^
Naplózva
Minatoya-chan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 13



« Válasz #2753 Dátum: 14 feb 23, 17:15:57 »


Arra viszont kíváncsi vagyok, ki az az ember szerű valami, ami a végén felbukkant Maynard(?) mögött.


 Ördögi Remélem őt nagyon jól megcsinálják majd, mert a mangában igazán nagy arc! Igazán kedvelem! ikszdé


Oké ikszdé Szerintem egyikkel se bírna el egyébként, de majd meglátjuk mire képes; tényleg nagyon erős vagy csak egy szájhős ? Amúgy voltak olyan fejei, amikor ideges lett ikszdé



Nem hiszem, hogy a tengerészet csak úgy osztogatná a 280 millás vérdíjakat, szóval valószínűleg tényleg erős, és nem csak a száját koptatja... Gondolkozik Bár... itt bármi megtörténhet. Ha belegondolunk, Buggy-ból is Schichibukai lett, szóval...  smirksweat
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2754 Dátum: 14 feb 23, 17:49:03 »

Na ez az, a számok sosem takarták a szereplők erejét. Persze kicsit ez is közrejátszott, de Kid is csak sok gonoszságot tett a kormánnyal szemben, azért lett olyan nagy vérdíja, mint Luffy-nak. Másik ellenpélda pedig Chopper fejpénze... ikszdé
Tehát attól még hogy 280milliót ér, közel se biztos, hogy tényleg olyan erős ez a selyemfiú. Főleg hogy még gyümije sincs, akkor mi maradhatott neki ? Kardforgatás vagy Haki, mivel lőfegyverek használata tiltott az arénában. Az előbbit nem hiszem, mivel nem tűnik annak a mindennap rengeteget edző típusnak, kivéve persze, ha valami laza technikát űz, ami elaltat ( rózsa ) vagy hipnotizál. A Haki már esélyesebb, de azt már szinte mindenki tud, szal annyira sokra nem viszi vele, de persze azért nem is illik lebecsülni, na de majd meglátjuk Mosolyog
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2755 Dátum: 14 feb 24, 00:24:05 »

Ez valóban jó fajta rész volt. Újra kezdek rá kapni az opre. A cselekmény is haladt előre rendesen. Minden szereplőt bemutattak rendesen. A lényegtelen harcokat se mutogatták feleslegesen. Mondjuk azért Burgessnél egy két ellent megrajzolhattak volna normálisan:D tök nullák voltak trash mob szintű kinézettel:D Ránéztél a harctérre és láttad, hogy ki nyer és milyen fölénnyelxD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #2756 Dátum: 14 feb 24, 19:49:15 »

Cavendish biztos elcsábította pár magas rangú tiszt feleségét és ezért adtak neki ekkora vérdíjat. Nevet Azért fel kell kötnie a nadrágját, ha a Szupernovák ellen akar menni.
Rebecca is elég ígéretes harcos. Nyilván majd Lucy segítségére lesz. Tuti, hogy Kyros lánya.^^ Vajon ki lehetett az aki, megvágta Kyrost? Roger? Shanks?

Kicsit furcsa, hogy csak most kezdődött el a Dressrosa Arc és máris mindenki Green Bit-re akar menni. Olyan mintha Dressrosa csak egy átvezető lenne.

Burgess hatalmas volt abban a papírzacskóban xD. Végre van értelme, hogy a Kurohige kalózok is szerepelnek az op-ben. Nehéz dolga lesz gyümi nélkül Luffynak, ha majd szembekerül vele. Nem is értem, hogy miért nem csórja el egyszerűen  a bátyja gyümölcsét. Hisz kalóz, Nevet nem kell törvényes úton megszereznie.

A fairy Tailben nem sok "neveisvan" szereplő halt meg de az OP-ben még kevesebb. Hogy a fenébe élte túl Bellamy? Dolfi ilyen lágyszívű lenne? Luffy vajon bejátssza, hogy "Te..Ki vagy?" xD Egy ilyen piti alakot simán elfelejthetne.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Sosi16
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 140


« Válasz #2757 Dátum: 14 feb 24, 20:37:25 »

Na ez egy tetszetős rész volt. Egyedül azt sajnálom hogy nem igazán lepődtem meg azon hogy Fujitora admirális. Már akkor mikor feltűnt az anime-ban rögtön az ugrott be hogy ez biztos navy tag, valahogy annyira arra utalt a kinézete, és mikor megmutatta a képességét onnan már nem volt nehéz kitalálni hogy egy admirális szintű harcos. Kíváncsi vagyok ki a másik új. Amúgy Burgessre is a kinézete alapján lehetett következtetni, vajon egy Yonkou-nak a parancsnoka mit keres egy ilyen versenyen?
Naplózva
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #2758 Dátum: 14 feb 24, 21:27:50 »

... vajon egy Yonkou-nak a parancsnoka mit keres egy ilyen versenyen?

Nem egyértelmű? Szerintem egy lánggyümölcs megszerzése elég motiváció Feketeszakállnak, hogy odaküldje egy emberét Nevet
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2759 Dátum: 14 feb 24, 21:37:11 »

A fairy Tailben nem sok "neveisvan" szereplő halt meg de az OP-ben még kevesebb. Hogy a fenébe élte túl Bellamy? Dolfi ilyen lágyszívű lenne? Luffy vajon bejátssza, hogy "Te..Ki vagy?" xD Egy ilyen piti alakot simán elfelejthetne.

A One Piece-ben valóban hihetetlen nehéz meghalni, ezt már párszor kiveséztük ikszdé Oda nem szeret ölni és kész. Ez tök szép és becsülendő dolog lenne, ha nem shounen-ről lenne szó ikszdé Na mind1.
Egyébként ugye ez a Bellamy-s dolog úgy kezdődött, hogy Luffy egy nem épp gyenge ütéssel a padlóra küldte a rugógyümölcs használóját, akinek az arcán meg is látszódott a kéznyom. A mostani részből pedig láthattuk is, hogy pont lett ott (is) egy varrat az arcánál, tehát szép nagy sérülést okozott ezzel a hiénának.
Timeskip előtt utoljára G8 után volt benne, amikor tényleg teljesen úgy látszódott, hogy Dofi kivégzi őt a barátjával, de magát a csapást nem mutatták, tehát trükkös volt Oda és úgy tűnik, hogy mégis megkegyelmezett neki.

Egyébként szép nagyra nőtt meg kell mondjam ikszdé A vérdíja is felkúszott, bár nem értem, hogy miért kellett őt visszahozni és eljutattni az Új Világba, nem volt olyan fontos szereplő sose és nem hiszem, hogy most is sok vizet zavarna, de majd meglátjuk Mosolyog
Naplózva

Oldalak: 1 ... 182 183 [184] 185 186 ... 217
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!