24 szep 27, 22:48:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 180 181 [182] 183 184 ... 217
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece - Anime  (Megtekintve 727245 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
EEsmiley
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 196


« Válasz #2715 Dátum: 14 feb 09, 08:13:11 »

Ezt a részt nézzétek meg, mert nekem tetszett.
Azért annyira nem éreztem a nyújtást, mellesleg raktak bele több érdekességet.

Kicsit Water Seven feeling.
Naplózva
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #2716 Dátum: 14 feb 09, 11:38:11 »

Hát ha neked tetszett akkor megnézzük...
Naplózva

iiHALA MADRID!!
chaoslord3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 180



« Válasz #2717 Dátum: 14 feb 09, 14:21:45 »

Nekem nagyon bejön ez az Arc mangában is jó, de animében is. Nincs tele idegesítő dolgokkal mint PH volt (gyerekek sírása rívása). A plusz töltelékeket amit kitalálnak az animéhez hogy jobban elhúzzák azok sem olyan idegesítőek.
Naplózva
EEsmiley
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 196


« Válasz #2718 Dátum: 14 feb 09, 15:13:00 »

Bár azért kicsit sokat mutattak Sanjobõl, remélem az anime one piecebe nem lesz olyan sok rïlomantika,
Naplózva
Spyro-sama
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 119



« Válasz #2719 Dátum: 14 feb 09, 15:22:29 »

Nekem kifejezetten tetszik a One Piece anime kivitelezese. Latszik rajta, hogy nem arrol szol, hogy animaljuk meg a manga kepkockakat, aztan viszont latasra, hanem a keszitok megprobaljak atadni azt a hangulatot, amit a kepzeletuk szult a manga reven. Nagyon jol csinaljak. Tudjak, mikor kirol kell kozeli kep, hogyan abrazoljanak es keltsek eletre a mangat.
Igaz az elozo resz rekordot dontott idohuzasbol, feltem is a mostani resztol, de kellemeset csalodtam.

Magyar fórum kérlek használj ékezeteket.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 10, 10:14:42 írta Hiei D. Legend » Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2720 Dátum: 14 feb 10, 14:28:09 »

Srácok ez valóban nagyon jó részre sikeredett! Én totál meglepődtem, az epizód címe alapján nem sok jóra számítottam, de ez pozitív csalódás! Nevet

Egy másodpercig nem éreztem az időhúzást ( talán a táncnál, de ott meg kellett is szerintem! Nevet ) és az előző rész tartalma is nagyon rövid lett.
Luffy és Franky beszélgetése nagyon tetszett, olyan baráti volt Nevet Több ilyen kéne a One Piece-be, nem mindig csak az arc központi mellékszereplőkkel kéne foglalkozni. PH végén a Nami és Usopp beszélgetés a hajón is nagyon bejött és hát mint mondtam; ez is Mosolyog
Azért elképzeltem Frankyt a mera-mera no mi-val húúúúú!!!! Kicsit aprítana kacsint

Ez a Violet eléggé Robinra hasonlít; "perfect" test, haj arc Nevet A tánca nagyon jó lett, nekem teljesen tetszett. Szegény Sanji most milyen boldog már váá, olyan aranyos ikszdé Sajnos én már látom, hogy ez túl szép ahhoz, hogy igaz legyen :S

Tehát ez egy nagyon jó epizódra sikeredett és az előző kivételével, eddig nagyon tetszik ez a Dressrosa dolog Nevet
Aki nem akar spoilert, ne nagyon olvassa a kövi részek címét, mert eléggé olyanok... Bár én már tudtam 1-2ről...
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 10, 14:28:55 írta Csabi28 » Naplózva

Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #2721 Dátum: 14 feb 10, 17:43:15 »

Ez a fejezet jó volt?
Szerintem hosszú idő után kaptunk egy remek részt, ahol végre az animés csapat elengedte a fantáziáját!!!
Zoronak megint nagy volt a beszólása, de Sanji sunyisága überelte azt is. Nevet Kifejezetten tetszett, hogy tettek bele főzős momentumot is, és az csak még jobb lett, hogy kifejezetten a saját szándékait előrébb helyezte mint a csapatét. Már Nem is foglalkozott annyit azzal, hogy az orra előtt szaladt el Mr. Bushido és a Kéjenc szamuráj. Nevet
Várom, hogy miként alakul majd a románcuk, remélem nem egy WS Teleshop késkészlettel a hátában...  smirksweat

Luffy és Franky jelenete is hatalmas volt! ikszdé A Kapitány is engedélyt kér ahhoz, hogy elmehessen valahova Mosolyog Épp az ilyen pillanatokért szeretem a One Piece-t. A játékkatona, hogy nézett már, mikor Luffy elkezdett kiabálni, hogy: én nevezni akarok! Ami nyugtalanító, az a vallatott személy megjegyzése volt, érdekelne, hogy kik fognak megjelenni, hogy rátegyék a mancsukat a Mera Mera no Mi-re.
Az aréna végre kezdődik Nevet ezt vártam a legjobban, hisz' nagyon nagy Spartacus rajongó vagyok és nagyon szeretem az ilyen gladiátoros dolgokat Nevet
Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #2722 Dátum: 14 feb 13, 12:46:33 »

szeritnem ti rózsaszín szemüvegen át néztétek az eheti részt:D

amiért megnéztem ezt a részt az a fujitora jelenet volt a bárban. (mivel tudtam, hogy 1 részt dolgoznak fel és kb az volt benne a legérdekesebb)

most ebbe mi volt az olyan jó? a mangában:
1. képkocka: mindenki megdermetten áll
2. képkocka: a csalók belepréselődnek a földbe
3. képkocka (kétoldalas): egy rohadtnagy fekete lyuk tátong a padlón és mindenki belezúdúl




ehelyett animéban:
1. képkocka: mindenki megdermetten áll (eddig jó, habár ezt is túlnyújtották)
2. képkocka: lassan préselódnek
3. képkocka: reped a talaj
4. képkocka: omlik be a talaj
5. képkocka: kráter a talajban és mindenki bezúdul



MINEK?! miért nem lehet a harcmozdulatokat gyorsnak megrajzolni... ennyi erővel kizarunak a fény támadásait is lassított felvételbe mutassák már, hisz a minőség nem számít. a lényeg, hogy az 1fejezet/1rész meglegyen:D

jó mentalitás:) csak így tovább:D
Naplózva
blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #2723 Dátum: 14 feb 13, 14:27:28 »

Egyetértek, viszont valamiért úgy érzem, mint ha az anime már nem lenne az, ami volt...  Gondolkozik Nem olyan rég újra néztem a Thriller Barc arcot, majd az után visszatértem az aktuális részekhez. Sokkal több most az állókép, meg hogy 1 ember beszél, a többi meg meg se rezzen.
A látvány rovására ment a mozgékonyság. Néha olyan érzésem van, mint ha a mangát olvasnám, csak színesen, és ki van egészítve néhány képpel.
Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #2724 Dátum: 14 feb 13, 20:05:56 »

Nekem is nagyon tetszett ez a rész. Legalább kaptunk valami kárpótlást a sok időhúzásért ezzel a résszel. Szegény Sanji, ha Viloet tudomást szerez Namiról vagy Robinról, akkor biztos megszurkálja őt. ikszdé A Viloet szál érdekesnek ígérkezik, főleg, hogy egy teljesen más helyre viszi Sanjit. Luffyék meg Arénáznak. Nem is ők elmének a szalmakalaposok, ha a küldetésükkel foglalkoznának. Ahányan vannak annyi felé. Szegény Law idegroncs lesz a nap végére. Nevet

Kinemon nem volt semmi, hogy ellenárt a női csábításnak...eddig. Biztos lesz még néhány nőszemély, aki közé és a barátja közé áll. Meg persze a maszkos is a nyomába van.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Shing
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41



WWW
« Válasz #2725 Dátum: 14 feb 13, 23:59:03 »

Nekem is tetszett a legújabb rész, szerintem teljesen jó volt most a sebesség, egyáltalán nem éreztem h húznák a sztorit. Lehet hogy manga után rosszabb...
Naplózva
EEsmiley
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 196


« Válasz #2726 Dátum: 14 feb 16, 07:57:46 »

Hát, a One Peice 633. részt megnéztem angolul, s csak egyet teszek hozzá.

Egy Cavendish nevű nőnek eléggé érdekes hangot adtak.
Naplózva
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #2727 Dátum: 14 feb 16, 09:33:43 »

Még nem láttam a részt, de Cavendish tudtommal férfi. Nevet
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #2728 Dátum: 14 feb 16, 11:09:57 »

Cavendish 100%-ig férfi tudtommal.
Naplózva

iiHALA MADRID!!
klozo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 221


ROCK ^^


« Válasz #2729 Dátum: 14 feb 16, 11:22:30 »

Örülök, hogy nem én hittem ezt egyedül Nevet
Animében nőisebb mint mangában...   Nyelvesít
Ez a hang  nagyon passzol a kinézetéhez  Pontosan
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 16, 11:23:05 írta klozo » Naplózva
Oldalak: 1 ... 180 181 [182] 183 184 ... 217
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!