24 jún 18, 10:54:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 156 157 [158] 159 160 ... 217
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece - Anime  (Megtekintve 697112 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2355 Dátum: 13 jún 24, 19:54:47 »

Mondanám hogy jó rész volt, de a második fele úgy el volt nyújtva, mintha 4x-es lassítással néztem volna az epizódot.

Ami tetszett, az a Law és Ceasar flashbackje, bár meg kell mondjam, még most se értem, miért kellett Vergo felbukkanásánál egyből lelőni a poént, hogy nála van Trafó szíve. Sokkal nagyobbat ütött volna így, ha most tudjuk meg. Úgy látszik nagyon fanolják az animések Law-ot, hisz egyből tudatták, hogy nem ilyen gyenge ő Mosolyog

Vergo valóban érdekes egy figura, bár ez a One Piece univerzumban alap követelmény Nevet Elég nagy esélyt látok, hogy megevett 1 ragasztó gyümölcsöt :I Nekem inkább Mone jön be, annyira rejtélyes, hogy mit miért csinál és még a szívét is felajánlotta :O

A gyerekek kínlódása no komment. Már 5 része unom, és ez folytatódni is fog. Mintha valami brazil szappanoperát néznék: "Szeretlek Hose armando, nem szeretlek, de mégis szeretlek, na jó nem szeretlek"- Itt pedig: "Cukora csak te kellesz, áá nem kellesz, inkább a szabad élet, na jó mégis kellessz"....

A rész végét meg nem tudom hova tenni. Úgy el volt nyújtva és szinte semmit nem tudtunk meg... Megérte!

De ha már itt tartunk akkor felteszek 1 láda sört arra, hogy Barna szakáll még mindig nem halt meg.

Állom Nevet Persze, hogy nem halt meg, miért halt volna meg, beszélj már butaságokat, ez a One Piece ikszdé

Szóval csak ezért gáz, hogy életben lesz hagyva semmi másért, szememben veszít értékéből az új világ, ha minden ilyen puha .öcs képes túlélni.

A shin sekai is csak egy Grand Line. Elején be van állítva egy Pokolnak is, de pár rész múlva már semmit nem ér. Láthattuk is 2 résszel ezelőtt, hogy vannak normális falvak(?), ahol egyszerű emberek élnek, kereskednek stb...
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 24, 19:58:12 írta Csabi28 » Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #2356 Dátum: 13 jún 24, 20:35:59 »

Nekem tetszett a gyerekes rész. Jó volt látni, hogy legalább az egyikük emlékezett rá, hogy elakartak onnan menni és, hogy Namiék próbáltak segíteni. Kiderűlt, hogy Usoppnak igaza volt és tényleg hallucináltak. Mikor Ceasar bezárta az egyik birkát és tesztelte rajta a szert az is kígyót látott. Jó lenne látni, ha Mocha lezúzná a két birkát és elkezdene kószálni a laborban.

Már nem lennék meglepve, ha Ceasar is csak egy bábú lenne, akit Mone irányít. Ő sokkal okosabbnak látszik, mint a társai. Valami olyasmi jó lenne, ha pl Ceasar Luffyékat egy halálos csapdában akarja hagyni és Mone őt is bezárja Luffyékkal együtt és azt mondaná, hogy már nem veszi a hasznát. Vagy ugyanez a forgatókönyv  csak épp segítség kellene Ceasarnak vagy menekülniük kell.

Kérdem én, ha egy nyolcvan milliós senki eléldegél így az új világban Luffy és bandája minek edzett erre a szintre két évig?
Szerintem meglátszik az edzés ellentéte. Barnaszakáll kicsivel korábban kapta be a robbanást, mint Namiék, szóval neki előbb fel kéne kellnie, viszont Naminak és Usoppnak nem nagyon ártott meg a robbanás. Ez a 2 év edzés eredménye, hogy ők nem fekszenek kiütve, mint Barnaszakáll. Mosolyog
Persze azt sem szabad elfelejteni, hogy Hawkins majdnem megölte Barnaszakállt, ha Ceasar nem veszi a szárnyai alá meg is halt volna. Utána meg elég laza élete volt.

Már várok arra, hogy Vergoék kimenjenek a szobából, utána Franky feláll, egy laza mozdulattal letépi magáról a láncot és mondja -Már Szuuperül untam a várakozást. Remélem valami ilyesmi lesz. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Morause
Vendég
« Válasz #2357 Dátum: 13 jún 25, 15:26:29 »

Sziasztok, egy kérdésem lenne. Melyik részben találkozik először Luffy és Rayliegh, ha jól tudom a buborékos szigeten, csak a rész kéne. Aki tudja minél előbb nem írná meg nekem privibe?

Előre is köszönöm! Mosolyog
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2358 Dátum: 13 jún 25, 21:49:00 »

Ha jól emlékszem kereken a 400. részben mutatkoznak be egymásnak rendesen Shakinál és ott mesél magáról és Rogerről. Pár résszel előtte találkoznak az emberi aukcióban.
Amúgy ennek van saját témája.
http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=6895.30
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2359 Dátum: 13 jún 30, 19:31:27 »

Ez a rész is jól el volt nyújtva, de azért voltak érdekes dolgok.
Smiley szép naggyá nőtt, elég durva, hogy az egész szigetet megint egy ilyen halálos gáz fogja bekebelezni. Az is érdekes volt, hogy az egyik alma démongyümölcs lett. Most akkor így fogja Caesar "lementeni" Smiley képességét ? Lehet így csinálják a különböző gyümiket ? Annyi rejtély van még ezekről a dolgokról, csakúgy, mint a D névről Nevet

Barnaszakáll az egy igazi férfi, túléli a lehetetlent 2szer is és lám milyen jó állapotban van, respect  bow ikszdé

A rész vége érdekes volt, vajon ki dobta a papírt Choppernek ? Nem hinném, hogy a ketrecből, mert ott nem nagyon voltak szabad kezek, nem hogy papír meg toll. Lehet egy áruló van Caeserék közt ? Csak Mone jöhet számításba. Meg ha figyeltek, lehet látni, hogy amikor Chopper kapja a papírt, Monet nem mutatják, míg Caesar és Vergo ott nézegetnek.

Végre egy kis ellentámadás Luffyék részéül Nevet Biztos Franky fog kiszabadulni a láncok közül és segít Law-nak, aki kiteleportálja magukat a cellából a képességével.
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #2360 Dátum: 13 júl 02, 21:53:39 »

Mone okosabb annál, hogy egy olyan őrült tudóst szolgáljon, mint Caesar. Csak azt nem értem, hogy miért nem tegyen Chopper semmit. Nem úgy tűnik, mintha segíteni akarna Luffyékon. Szerintem csak Choppert akarta védeni, mert Caesar őt is csak elkapta volna.

Zoroék feladván minden méltóságukat futottak, mint még soha. ikszdé Brook szokott így futni a vízen.

A démongyümölcsön meglepődtem. Nem hiszem, hogy Caesar direkt csinálta volna. De nem azt mondták, hogy a tengerben teremnek a démongyümik? Mert csak az alma gondolt egyet és démongyümölcsé vált. Érdekes lenne, ha Luffyék megszereznék. Nevet Vajon mihez kezdenének vele? Nem tudom elképzelni pl Usoppot, mint démongyümölcs használó. Esetleg Usopp bevethetné egyszer használatos fegyverként a démongyümölcs használókon. Pl szembekerülnek Teachel és elkezd röhögni Usopp pedig belelő egy kis darabot a szájába és meg is hal tőle. Bár lehet, hogy rá ez pont nem hatna. xD
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #2361 Dátum: 13 júl 08, 00:26:44 »

603:
Jó volt ez. Sanji tőgyös poénja itt is átjött. Luffy szokásos felhőtlen infantilitása is. Viszont Franky fing-jetpackje... Ez mi volt??? ikszdé Gusztustalan japánok, istenem.

Epizód címek (kivételesen semmi erős spoiler) :
604    "The Aim is Building R! The Pirate Alliance's Great Assault!"
605    "Tashigi's Tears - G5's Suicidal Breakthrough Strategy"
606    "Vice Admiral's Betrayal! 'Demon Bamboo' Vergo"
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #2362 Dátum: 13 júl 08, 10:06:18 »

A shin sekai is csak egy Grand Line. Elején be van állítva egy Pokolnak is, de pár rész múlva már semmit nem ér. Láthattuk is 2 résszel ezelőtt, hogy vannak normális falvak(?), ahol egyszerű emberek élnek, kereskednek stb...

Na igen számomra ez egy kis negatívum, én úgy képzeltem el csak olyan szigetek vannak ahol valami érdekes természeti csapás, vagy rejtély. Ha meg ez nincs akkor olyan szigetek mint amilyen Jaya volt. Illetve ahol valami erős akárki uralkodik ott, lehet ez a falu is egy ilyen királyság része.

603:
Én emlékszek rosszul vagy az elején a Kides rész nem volt benne mangában? Lehet filler (vagyis nem teljesen ,mert említés van a mangában is ...), de ez lett a kedvenc jelenetem ebben a részben.
Sanji nagyon nagy volt.  ikszdé Frankyhez meg a jó ízlés határain belül nem írnék semmit ...
Zoro Kinemonnal jó párost alkottak ilyet még megnéznék párszor. A rész végén meg mindenki milyen nyugiba van ahhoz képest, hogy kb. 10 mp és jön be a laborba a gáz.  smirksweat
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #2363 Dátum: 13 júl 08, 14:12:18 »

Teljes egészében benne volt a mangában is a Kiddes jelenet. Mosolyog
Egyébként nem tudom, miért akadtok fent ezen, hogy normális emberek is élnek az Újvilágban. Mindig is úgy volt hirdetve ez a terület, hogy a Kalózok számára veszélyes terület. Rivalizálás agyba-főbe a Kalózkirály rangért.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #2364 Dátum: 13 júl 10, 06:26:34 »

Srácok most mi van, Elromlott Tapion összes elektromos eszköze, megbetegedett, elrabolták az idegenek vagy dobtátok az OP projektet ? Nem azért írom mert Meghalok OP nélkül, szívese várok én akár heteket is a feliratra, csak tudjam, hogy miért kell várni. Indoknak megteszi a fáj a hajam is, csak írjatok valamit.   Pontosan
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #2365 Dátum: 13 júl 10, 11:05:52 »

Nyaralni volt a csapat. Időbe telik, míg visszazökken ilyenkor az ember. Nevet
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2366 Dátum: 13 júl 10, 13:27:22 »

Valóban eseménydús rész volt és talán PH eddigi legjobb epizódja Mosolyog

Hosszú idő után újra láthattuk a novákat. Hát szerintem szánalmasan röhejesek azok a vérdíjak... Ezek után a Yonkou-k fejpénzét el se tudom képzelni, annyi nulla lehet már ott, hogy 10es betűmérettel se fog beleférni a wanted posterbe a szám ikszdé

Ez a kalózszövetség is hülyeség, de egyben érthető is. Ha akarnak vmit, gondolok itt a yonkou-val való harcra vagy a kalózkirály címre valóban szövetkezniük kell, mert máskülönben úgy járnak, mint barnaszakáll. Ettől függetlenül azonban elég béna egy szövetség ez, teljesen nem illenek össze a tagok, de ők tudjak. Továbbá az is kezd uncsi lenni, hogy míg a nő "bombázóknak" a mellük mérete nőtt a 2 év után, a férfi karaktereknek meg akkora izmuk van már, hogy bele se fér a HD monitorom kijelzőjébe...

Luffyék szökése jó volt. Franky szó szerint arrébb fingott ikszdé Most már akkor lehet, hogy Law írta akkor Choppernek a levelet. Szépen gondolt erre is, hogy ha netalán tán elfogják, ne tengerkő bilincset kapjon, nagy elme Nevet
Csóri Smoker megint behódolt Luffy-éknak ikszdé

Brookék futása haláli volt, főleg amikor a Mellből nyert erőt Sanji. Zoro meg is jegyezte; hogy milyen abnormális erő ez ikszdé

A betörés is epikus volt, Zoronak nem ellenfél már az acél  Kúl
Végre jön az ellentámadás, jó kis részeknek nézünk elébe Mosolyog
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #2367 Dátum: 13 júl 10, 14:39:19 »

Már kellet egy ilyen jó rész.
Kicsit furcsa, hogy Kidnek van rejtekhelye ráadásul oda hívja meg a másik kettőt. Kid simán beaprította volna akikkel szövetkezni akar. Az ilyen szövetségekre lesz érvényes, amit Robin mondott, hogy a többségük árulással végződik.

Kicsit csalódtam Frankyban, könnyedén szétkellet volna veszítenie a láncokat a robot karjaival. Kár, hogy már ellőtték a finghajtású jetpacket az egyik movie-ban, így már nem olyan kreatív. Luffy megjegyzése kellet oda. ikszdé Ha Law írta az üzenetet Choppernak az megmagyaráz pár dolgot, de az legalább több szerepet adott volna Mone-nak.

Sanjié volt a legjobb jelenet a részben. Végre teljesült az egyik titkos vágya, ráadásul haszna is volt. ikszdé Mostanában azon gondolkodtam, hogy Zoro mennyivel elhúzott Sanjitól erőben, de ha Sanjinak ilyen power up-jai vannak a tarsolyában, még sincs annyival lemaradva. Nevet Még Zoro is elismerte xD
Brook is jó volt, hogy készül a Mennybemenetelére. Nevet

Fene Law, miért változtattad vissza Smoker és Tashigit? Smoker "nyíltabb" személyisége jót tett pedig a karakterének. Hümm-hümm
A következő részben indul a nagy ellentámadás, kár, hogy Smoker és Law nagyon könnyen elintézhető most.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2368 Dátum: 13 júl 15, 14:45:51 »

Hosszú idők óta először kapott el igazi röhögés Nevet Sanji sprintje mindent vitt Nevet Nevet Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2369 Dátum: 13 júl 16, 08:28:52 »

Ez egy szép lapos részre sikeredett, nem történt benne semmi érdemleges. Az egyetlen momentumot, ami eléggé feldobta volna a részt, azt is úgy elrontották ahogy van, és most Sanji-Nami testcserére gondolok. Ennél sokkal de sokkal többet lehetett volna kihozni.

Talán a rész vége az tetszett kicsit, amikor Zoro komolyra kapcsolt. Igaza van, itt már tényleg nem kéne veszíteni, rögtön az Újvilág elején. Tetszett a mérges nézése Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 156 157 [158] 159 160 ... 217
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!