24 jún 15, 02:26:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 158 159 [160] 161 162 ... 217
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece - Anime  (Megtekintve 695795 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
chaoslord3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 180



« Válasz #2385 Dátum: 13 júl 29, 08:06:11 »

Ez érdekes mégis volt 606. rész. Megnéztem igaz angol felirattal, de simán érthető volt. Nem volt rossz pár dolog elégé más volt mint a mangában valószínű így könnyebb volt az időt húzni mint ahogy megszokhatuk már az előző részekből, hogy 1 manga rész 1 anime részt fed le. Bár kár mivel így az anime minősége kicsit romlik. De attól még jó volt.
Naplózva
blacking
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51



« Válasz #2386 Dátum: 13 júl 29, 17:18:55 »

varom itt nezem a reszt de sehol semmi :-??
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2387 Dátum: 13 júl 30, 08:11:40 »

Szia én meg várom hogy felfedezd az ékezetes magánhangzót a mondat eleji nagybetűt és a türelmet.
Üdvözlettel a moderátor!
Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2388 Dátum: 13 júl 30, 17:24:22 »

Hát ez elég 1 össze-vissza részre sikeredett. Nem volt rossz, bár annyira jónak se mondanám.

Vergo, Sanji és Luffy belépője ( Ceaserhoz ), azaz az összes hatásvadász megjelenés úgy el lett rontva, ahogy csak lehet. Semmi meglepődést nem váltott ki belőlem, úgy adták le, mintha teljesen természetes lenne. Olyan lett, mint Shippuudenben anno a Raikage megjelenése az épp harcban álló Killer B és Kisame-nél. (Zetsu)

A gyerekeket meg már annyira unom, hogy nincs is rá megfelelő szó.

Most akkor 1 hetes szünet, persze a legérdekesebb rész előtt, mert mikor máskor. Remélem mostmár Luffy ad 1-2 nem épp simogató tockost Ceasernak. Vagy ez is olyan lesz, mint anno Crocodile-nál, hogy 3szor kell nekimenni, hogy legyőzze ?  Gondolkozik
Naplózva

Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #2389 Dátum: 13 júl 30, 18:58:04 »

Úgy látszik, hogy nem csak nekem nem tetszett Sanji belépője...amikor a mangában láttam az sokkal menőbb volt.
Enies Lobbyban pedig olyan jól megvolt valósítva, Usopp megmentése.
Naplózva
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #2390 Dátum: 13 júl 30, 22:44:31 »

Nah végre sikerült beérnem.
Hát ezt a gyerekes szálat már igazán lezárhatnák. Nekem ez annyira, de annyira nem jön be, hogy arra szavak sincsenek. (Na jó vannak, de nem túl kedvesek.) Már annyira döcögősen megy a sztori, hogy az hihetetlen. Mostanában a részek olyan... hogy is mondjam... semmilyenek. Csak mennek mint a Gyűrűk Urában.
Inkább lettek volna fillerek, de ne legyen már ennyire lassú. Én például örültem volna egynek. Mikor 2 év után találkoznak. Amíg mennek a Gyojin szigetre elmesélhették volna, hogy hogyan edzettek. Szerintem az még érdekes is lett volna.
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #2391 Dátum: 13 júl 31, 10:14:01 »

Az edzésük egy olyan dolog, amit még a későbbi szálakban is fel lehet használni, szóval sztem olyan nem lesz benne telibe. Viszont abban egyet értünk hogy nyúúújtják és kb a 15-18 percből érdemi rész kb 3-4 perc.  A gyerekek meg olyan rész, ami minden eddigi arcban volt, csak másképp.  Mindíg van idegesítő rész. A gyojinoknál a a nézőközönség folyamatos lelkesedése, öröme, bánata, szurkolása volt ami elhúzta az egészet. A háborúban a Buggys kitérők voltak idegesítőek.  Ilyen mindíg is volt a történetben és lesz is.
Naplózva
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #2392 Dátum: 13 júl 31, 12:15:54 »

Mint mindig most is elmondom, hogy az One Piece manga egy olyan különleges dologgal van megáldva mint a mini arcok. Azaz a coverekben rajzolt mini töretnetek.
Buggy
Coby és Helmeppo
Jango
Hatchan
Wapol
Ace
Gedatsu
Baroque Works (Crocodile kiszabadítása)
Égi sziget, és Water 7 miután Luffyék elmentek
Enel
CP9
Szalmakalaposok szétsodródása (Sabadody után)
A szalmakalaposok visszatérése (2 év után újságok kiküldése)
És most fut Caribou története.
Nah ebből összesen 3 történetet dolgoztak fel az animében. Nah Ace, a Baroque works, Enel és a CP9 története szerintem nagyon érdekes volt . Továbbá sok minden megmagyaráznak...Jango, hogyan lett tengerész, hogy kapták el Mr3at stb.
Ezekből kellene "Fillert" csinálni. Nem elhosszítani az animét (mint pl.: a Halember szigeten Luffy a mangához képest teljesen legyengítették és elvesztette az epikségét. (De ha jól emlékszem Zoro vs. Hody harcnál is valami ilyesmi volt)
Naplózva
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #2393 Dátum: 13 aug 01, 17:13:56 »

Erre már én is gondoltam, csak néhánnyal már elkéstek. A két éves timeskip utáni miniarcokat ki lehetne adni. Pl. Caribou történetét megcsinálhatnák Punk Hazard arc után, már ha addigra befejeződik.
A többit esetleg OVA-ba meg lehetne csinálni.
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 01, 20:47:43 írta marioV » Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #2394 Dátum: 13 aug 01, 20:02:41 »

Ebben a részben inkább a poénok voltak a jók a cselekmények helyet. Pl az egész Barnaszakállos jelenet. Ahogy Zoro halál komoly arccal mondja, hogy fáradtak és nem akarnak futni, azon jót röhögtem. Nevet E téren a Luffy-Smoker páros is jó volt. Ahogy Luffy fut felfelé (ahelyett, hogy fellőtte volna magát, mint a Jeti üldözésekor) Smoker meg csak felszáll. Meg mikor az ajtó előtt vár Luffyra, hogy levegőhöz jusson de megunja és kinyitja az ajtót. Nevet

Sanji jelenetében csupán az az egy mondat tetszett, hogy hallotta ahogy egy hölgy könnycseppje a földre hull. Tényleg sokkal jobban is meglehetett volna csinálni.

Engem nem zavar, hogy  2-3 részenként megjelennek a gyerekek. Hiszen az a csapat egyik feladata, hogy megmentse őket.

Remélem mostmár Luffy ad 1-2 nem épp simogató tockost Ceasernak. Vagy ez is olyan lesz, mint anno Crocodile-nál, hogy 3szor kell nekimenni, hogy legyőzze ?  Gondolkozik
Én is remélem, hogy most már legyőzi végre.  Ha most is veszít, akkor Zoro hiába jártatta a száját. Maradjon csak meg Crocodilenak az az érdem, hogy kétszer verte le Luffyt. Kúl

Ezekre a mini történeteket tényleg jó lenne, ha kiadnák. Persze kicsit furcsa lenne, ha PH befejeztével hirtelen visszamennénk 2 évet és pl megjelenne Wapol vagy Enel, akik több éve szerepeltek utoljára. De szerintem pár rész alatt megszoknánk.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2395 Dátum: 13 aug 01, 20:42:20 »

Najah, a mini történetek engem is érdekelnének. És már el is gondoltam, hogy lehetne jól megoldani.

Nagy valószínűséggel Luffy le fogja győzni Ceasart. Ezután a tervet követvén elfogják és elviszik Ph-ról. Na és a hajón, a szalmakalaposok közül valaki megjegyezhetné, hogy: El se hiszem, végül őt is sikerült legyőznöd Luffy.
Ezután valaki más meg: Sikerült már húzósabbat is. Emlékeztek xy-ra ? ( Pl.: Enelre ). Elég rémisztő képessége volt neki is. Vajon mi lehet vele ? -És lő mini arc Nevet-

Vagy pedig ilyen 20 perces ovákban is leadhatnák, mint a szalmakalapos színház történetek Nevet
Persze az első megoldás jobb lenne, mert akkor pörgősebben haladhatna a manga.
Naplózva

RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #2396 Dátum: 13 aug 07, 16:10:09 »

Vergó úgy repült a falba mint egy darab fatuskó, nagyon bénán volt megrajzolva. A G5 harca Vergoval is 1 mozdulatra volt csak kihegyezve, hulltak mint a legyek.. béna rész volt, 5/10. Elment az egész azzal, hogy mentek és mentek.
Én is mondtam már ezt, hiányolom, hogy semmit nem meséltek egymásnak. Nem érdekel, hogy ez még jó alapanyag lehet, egész egyszerűen ha 2 év után összefutsz a barátaiddal egyből storyzni kezdesz, ezek meg csak kussoltak.
Pedig lett volna hely ahová beszúrják, mert bár Skypiára feljutottak fél rész alatt, a Gyogin szigetre ereszkedtek 3 részen keresztül, ritka unalmas részek voltak azok is.

Egyetlen 1 dolog vigasztal, ugye mindenkinek egyértelmű, hogy ez az arc is olyan uncsi mint a gyogin arc volt CSAK, itt legalább a végén rendes, erős ellenfeleik lesznek. Gyogin arcban már az elején látszott, hogy azokat a bénákat a két évvel azelőtti erejükkel is lezúzták volna. Ez viszont már nem kispályás szint.
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #2397 Dátum: 13 aug 11, 11:59:03 »

A 607. részt és szerintem nem lett rossz. Az viszont nagyon zavart benne, hogy már megint gyengébbnek tűnt Luffy az animében mint a mangában(mint a Halember szigeten). Ez nagyon idegesítő aki követi a mangát és az animét is.
A Vergo vs. Sanji harc nagyon tetszett. Nevet
Law a végén meg nagyon menő volt.
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #2398 Dátum: 13 aug 11, 16:03:18 »

Nah ez jó pörgős kis epizód volt. Rögtön az első percben érezhető volt, hogy jó lesz. Asszem Sanji múltkori belépőjét illetően minimálisan, de kárpótlást kaptunk. Caesar is jóval erősebbnek lett beállítva. Az viszont valóban kicsit gáz volt, hogy Luffy legalább 5x játszotta el azt, hogy "jaajj nem kapok levegőt, odébbugrok".
Plusz kihagyták CC egy nagyon epic grimaszát. Pedig kishíján meme gyanús volt. Szomorú
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #2399 Dátum: 13 aug 11, 17:00:36 »

Jó rész volt. A kiegészítéseket is tetszettek, nem voltak unalmasak. A zenéket is nagyon jól eltalálták, főleg a Sanji vs Vergo és a végén a Luffy vs Caesar jelenetnél, mielőtt Mone közbeavatkozik. Nekem az animálással volt bajom. Luffy vs Caesar harcnál sokszor katasztrófa volt, de Vergot most sikerült rendesen megrajzolniuk. Amikor Law bement a SAD előállító szobába az mangában jobban volt megrajzolva.
A következő rész nagyon jó lesz már nagyon várom.  Mosolyog
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Oldalak: 1 ... 158 159 [160] 161 162 ... 217
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!