24 jún 14, 18:44:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 132 133 [134] 135 136 ... 217
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece - Anime  (Megtekintve 695602 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #1995 Dátum: 12 nov 25, 21:47:40 »

Az anime rész végén mutatták Kobyékat és, ha jól értettem a Japánt a rangjukat is mondják. Ez hivatalos? MErt akkor őket is kizárhatjuk az altenger nagy és Admirális listáról. Thasiginek a Lougtownos rangján vannak.
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 25, 21:49:31 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Sosi16
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 140


« Válasz #1996 Dátum: 12 nov 25, 22:45:19 »

Hol mutatták őket???Én egyáltalán nem vettem észre.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #1997 Dátum: 12 nov 25, 22:49:19 »

Valami bemutató lehetett. Talán a Movié vagy nem tudom. Én angolul néztem és annak a végén mutatták a következő rész tartalma után.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #1998 Dátum: 12 nov 25, 23:44:29 »

Hát a Z film előzetese alapján Coby kapitány rangban van 2 év után helmeppo meg olyan rangban mint tashigi az elején.

Szal úgy vannak mint az elején Smoker-Tashigi.

Már a onepiece wikipedia is írja a rangukat.
http://onepiece.wikia.com/wiki/Coby   első mondat. --->kapitány
http://onepiece.wikia.com/wiki/Helmeppo 2. mondat. --->Őrnagy/Alparancsnok

És így néznek ki: http://www.youtube.com/watch?v=8B7wiydU6bI&feature=related  0:08-nál
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #1999 Dátum: 12 nov 26, 13:12:10 »

Az a vicc, hogy japánban megegyezik a rangjuk és mindegyik Thasigi rangján van^^ Nem értem miért kapitány, mikor szerintem nem azt mondja. A wiki szerintem elírta aztán lehet nekem van bot fülemxD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #2000 Dátum: 12 nov 26, 16:02:38 »

Hát az első megjelenésüknél fény derül mindenre az biztos Nevet
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #2001 Dátum: 12 nov 26, 16:17:06 »

Nem biztos, hogy azonos szinten vannak Tashigivel, hiszen mangában nem igen láttuk őket. Ez csak movie, annyira ne vegyétek ez alapnak ^^
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #2002 Dátum: 12 nov 26, 22:14:51 »

Az azonos szint és azonos rang nagyon mást jelent Nevet Lásd Baltakezű Morgant és Smokert....
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #2003 Dátum: 12 nov 27, 01:16:43 »

Samu, most az lesz a legjobb, ha csendben maradsz xDDD ez a Luffy Special ajánlója, és Oda  már közzétette Koby és Helmeppo rangját egy Jump-ban. Duuu jól írta.

És most, samu: a Strong World és a Z olyan mozik, amik valóban részei a sztorinak. SW-ben lsd.: Daft Green fák, maga az Episode 0, stb...

A Z-ben ott lesz Aokiji, Kizaru... Sengoku... Ez a két mozi nem filler, cszpán egy fejezet a sorozatból, amit később illesztettek be a helyére.
Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #2004 Dátum: 12 nov 27, 09:10:50 »

Én nem is mondtam, hogy fillerek. Csak a movie nem olyan alap, mint a manga. A SW még jó, hisz igen, benne volt a mangában, vagyis manga van belőle Mosolyog Én csak kétkedtem a Z-ben... de mind1.
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #2005 Dátum: 12 nov 27, 10:31:21 »

Az is lesz mangában Mosolyog 1000. kötet néven fut majd Mosolyog
Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2006 Dátum: 12 nov 29, 16:05:34 »

574. rész:

Nami zuhanyzós jelenete jó volt  Ördögi Na nem csak azért..., poénilag is nagyot ütött  Pojén

A többi ökörködés is jó volt, főleg Sanji népszámlálása és Zoroék reakciója arra, hogy az örvény behúzza a halaikat ikszdé

A bálnákon legalább annyira meglepődtem, mint Brook. Kajak azt hittem, hogy Laboon áttörte a Red line falát.
Mindenesetre a lényeg, hogy végre az Új-Világban vannak Luffy-ék és a Gyojin sziget arc-nak hivatalosan is vége. Ezért írnék egy "rövid" összegzőt:

Gyojin sziget arc:

Véleményem szerint egy nagyon jó történetre sikeredett ez. Persze azért nem a legjobbra, de mindenképp egyedi és hangulatos lett. Érdekes volt a fajelméletes kérdés, és az ehhez kapcsolódó flashback sztori. Jó volt látni, hogy Luffy-ékat hősként ünneplik, és a Szalmakalaposok erő demonstrációja is tökéletes volt a szteroiddal felturbózott Új-halember kalózokon. A háborús részétől tetszett a legjobban, tele volt váratlan és epikus fordulatokkal, és hatás vadász jelenetekkel, amik irtó jóra sikeredtek, pl.: Luffy hakizásai, Red hawk, a vagány monológok és az ezek alatt halható háttérzenék nagyon adták a fílinget

Az egész évad grafikája szerintem nagyon szép és igényes volt, 1-2 résztől eltekintve. Szépen kidolgozott és színes karaktereket kaptunk.

Ami azért nagyon rossz volt, az az 1 manga/részes feldolgozás HETENTE. Ez valami hihetetlen rossz kombót alkotott. Komolyan már hiányozni fog... sőt, már hiányzik is a Hodival való szenvedés. Olyan annyira hozzászoktam már, hogy mindig kap 1 halálos ütést, de mindig bevesz 1-2 pirulát és makk egészségesen jön vissza harcolni, hogy már azzal álmodtam, hogy a börtönben szövetkezett Deckennel és kijutottak a rácsok mögül...

Annyira nem volt vészes az 1manga/részes feldolgozás, de így hogy több héten át csak azt néztük, hogy egy EGYÜTÉSES ellenfelet püföl a földbe folyamatosan Luffy, így eléggé érdekes hatást váltott ki belőlem.

Szóval igazából ennyi negatívumot tudnék említeni. Ha egy huzamba nézném meg a halember történetet, szerintem semmi probléma nem lenne, mert ahogy látom a 200+ részektől már szinte minden rész monoton, csak mivel akkor nem kellett várni heteket, az embernek nem tűnt fel hogy mennyire is az.

Még mindig jobbnak látnám ha átváltanának még ha nem is a 2fejezet/részesre, de legalább egy másfél/epizódosra.
Szerintem az már 1 korrekt tempó lenne, és akkor 1 évben csak 3 hónapig kéne fillert vetíteni, ami 13 rész. És ha azt nézzük kb annyi volt a G8 és a icehunter arc is, amik szerintem teljesen jó részekre sikeredtek.
Naplózva

RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #2007 Dátum: 12 nov 29, 21:06:25 »

Nem értek veled egyett. vagyis csak részben. Egy manga fejezetet elolvasol kevesebb mint 5 perc alatt. Ebből logikusan következik, hogy nem lehet 1 izgalmas 20 perces részt készíteni belőle.
Ez az arc pedig azért volt harmatgyenge mert a Marineford arc után volt. Ha valahol máshol van akkor lehet izgibb.
Más dolog. Ez az erőfitogtatás szerintem kamu mert eleve kamu erő ellen harcoltak én még várom azt  a pillanatot ahol az IGAZI fejlődésüket láthatom majd. Luffyn kívűl mindenki csak játszadozott az ellenfelével.


Jinbe akkor most csapat tag aki a szigetet védi? És a szigeten végül lecserélik a zászlót? Ezeket a dolgokat kimondhatná valaki nyiltan mert úgy érzem, hogy feldobták a labdát de nincs leütve, nem tudom hová tenni a dolgokat.
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2008 Dátum: 12 nov 29, 21:24:09 »

Ő a gyojin kalózok kapitánya Big Mom szövetségese ezért nem csatlakozhatott a legénységhez. Tisztán és érthetően elhangzott.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #2009 Dátum: 12 nov 30, 07:11:52 »

Igen de aztán amit a királyal beszélt a szalmakalaposok zászlójáról, és közben Luffy mondta Big Momnak, hogy elveszi tőle a szigetet. Ezért gondoltam, hogy akkor Jinbe szakít a Mamával és Luffy szövetségese lesz. De ha nem hát nem, pedig meg volt a pillanat amikor szakíthattak volna Big Momal.
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Oldalak: 1 ... 132 133 [134] 135 136 ... 217
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!