24 szep 21, 09:24:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 107
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Rajongók által készített képek  (Megtekintve 377147 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
-Ero Sennin-
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 22


« Válasz #135 Dátum: 10 júl 26, 17:47:49 »

Az a baj hogy a kép PSD valahogy átkéne alakitani JPG-re vagy PNG-re.
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #136 Dátum: 10 júl 27, 01:13:57 »

Hát elkészültem újabb alkotásommal, ez szerintem most hihetetlen lett, (jobb lett mint Pein és nagyobb is xD) mivel ez nagyon tetszik nekem. Remélem nektek is tetszeni fog, kommenteljétek majd azért.. köszike!!! Mosolyog  Ördögi  Kúl

http://noob.hu/2010/07/27/Sennin_mode.jpg
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 27, 01:27:30 írta Morause » Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #137 Dátum: 10 júl 27, 01:17:58 »

Tényleg amrha jó lett, ha tárgyilagos akarok lenni.. de mi ez az arckifejezés?! ikszdé
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #138 Dátum: 10 júl 27, 01:30:12 »

Igen köszönöm, ez az arc azt a fajta jelképes vmit akarja ábrázolni mikor beteleportálták pein elé, tudod hogy komoly mégis döbbent, mert tudja hogy akatsukival fog harcolni, ezért komoly de egybent döbbent is mivel mikor megérkezik nem tudja hogy hol van.

ui.: És a persze a méretének köszönhetően jó háttér képnek, amit be is tettem magamnak!! Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 27, 02:01:50 írta Morause » Naplózva
sharko21/faranight
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2303


« Válasz #139 Dátum: 10 júl 27, 07:02:05 »

nagyon jo lett az arca tényleg kicsit fancsali mint elszánt de a ruhája kétségtelenül nagyon jo lett Nevet
grat am ez pait el van vagy mivel?
Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #140 Dátum: 10 júl 27, 12:07:33 »

Nah, Morause, előre szólok, hogy én kritikus szemmel látok mindent. smirksweat Tehát:
Ha leszámítjuk az arckifejezést (a szemöldöke inkább félelemről árulkodik), a nyakszirtcsont enyhe beesését, és hogy a jobb kézfeje belemélyed a bal alkarjába, azt mondhatom, hogy simán Yo lett! Nevet Grat!
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Morause
Vendég
« Válasz #141 Dátum: 10 júl 27, 12:22:49 »

Dant-C:Ohh, hát az a kéz feje nem bele mélyed csak csináltam egy tesztet.. mivan ha össze rakom a két kezem és ez pont az alkarom meg felkarom közé szorul és pont ennyi látszik belőle a csukló. Nem tudom hogy a nyakszirt csontnál arra gondolsz amit kis vonalat oda biggyesztettem, de azt én ilyen hajlatnak tettem oda hogy vmilyen szinten felfogható legyen a nyaka alakja is. Hát a szeme én nálam maga biztosságot mutat s nem mint félelmet. De hát néző pont kérdése!

Faranight: Mi az a "fancsali" heee?!? ikszdé mind1 Ám igen 'paintel' készítem minden munkám és nem ezek voltak az utolsók. Ám a ruhája jóval nehezebb volt mint a feje mivel, túl nagyra sikerült és nem tudtam a kis monitoromon rendesen szemmel mérni, sokat kellet javítanom mert vmikor a karját, vagy az újjait csináltam túl nagyra, meg a szíjjal is sokat szerencsétlenkedtem mert nem fért az egész a képernyőre!

És persze köszike!

ui.: persze amúgy nem mondtam, de az egész testét megakartam csinálni csak féltem hogy már így is túl nagy, mondom ennél nagyobbra már bűn lenne!! xD
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 27, 14:52:54 írta Morause » Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #142 Dátum: 10 júl 27, 12:32:31 »

Bocsi, hogy belerondítottam, de így vizuálhatod a hibákat:
http://kepfeltoltes.hu/100727/Sennin_m_dos_tott_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Tényleg nem kötözködésképpen teszem azt, amit. Csak segíteni próbálok. Mert tényleg jó a kép! kacsint
Az olyan embert meg csak becsülni tudom, aki nem csili-vili csúcsprogramokkal csinál 2 kattintással, hanem Painttel, hosszú munka során egy rajzot. kacsint
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Morause
Vendég
« Válasz #143 Dátum: 10 júl 27, 13:03:42 »

Hát kösz a tanácsot, megpróbáltam elemezni a csíkokkal hogy mit tartottál hibának, és hát kijavítottam, remélem ezekre gondoltál és mostmár így jó lesz! Nevet.. és ha már a 'Fekete Öves Paint-használó' dicsérget, akkor az csak jelent már vmit. xD
http://noob.hu/2010/07/27/Sennin_mode_1.jpg
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 27, 13:14:24 írta Morause » Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #144 Dátum: 10 júl 27, 13:12:38 »

Nah alkarja már okés. Nevet
Viszont a fejét nem értetted meg.xD  smirksweat
Arra próbáltam rámutatni, hogy ha elképzelnénk Narutot kopaszon, akkor a képen elég szépen ellaposodna a feje "hátulja". Azért is rajzoltam meg a feje körvonalát.
De végülis, ha a haja hátul le van nyírva, akkor okés minden.xD
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #145 Dátum: 10 júl 27, 13:18:43 »

Az arckifejezése akkor is fancsali. Én enm modntam ki konkrétan, de oylan, mintha azon undorogna/fanyalogan/bosszankodna Naruto.. nso, valamin, Konohába visszaérve. Nevet
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #146 Dátum: 10 júl 27, 13:25:16 »

Najó újra megpróbáltam a fejét, de remélem így már megteszi xD!! Amúgy gondolkodtam a vonalon Dant-C, aztán rájöttem hogy a feje körvonalát rajzoltad be de ezek szerint rosszul értelmeztem xD.. Az arc kifejezésén meg fölöslegesn beszélgetünk mivel, szerintem mindenki olyannak nézi amilyennek akarja, bús komor, félős, magabiztos, harckedvű stb.

Szerk.
http://noob.hu/2010/07/27/Sennin_Naruto_0.jpg
((Na megcsináltam én is hogy jobban látszódjon a feje íve, mert így már értem mire akartál kilyukadni, mondjuk ha azt mondod hogy hátul a fejét nem jól íveltem, elöbb megértem. xD))
(( Remélem mostmár az arc kifejezése is jó lett. ))
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 27, 15:18:13 írta Morause » Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #147 Dátum: 10 júl 27, 14:07:32 »

Erre gondoltam:
http://kepfeltoltes.hu/100727/Sennin_agyonm_dos_tott_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #148 Dátum: 10 júl 27, 14:51:14 »

Morause tényleg nagyon jó lett!
egyedül az arckifejezésével nem vagyok kibékülve^^
mintha citromot nyelt volna szegény xD
de a ruhája nagyon jól sikerült,meg a haja is jó,fejpántja is elég jó lett.

ui:az arckifejezésével nem kötözködni akarok,csak kicsit érdekes szerintem Mosolyog
Naplózva

-Ero Sennin-
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 22


« Válasz #149 Dátum: 10 júl 27, 15:48:01 »

Vki tudna segiteni nekem abban hogy csináltam egy képed a photoshop cs4-el de PSD-be menti el és igy nemlehet feltőlteni a netre :SVki nemtudja hogylehet más formátumba elmenteni?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 107
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!